Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2012., 21:11   #9921


Meni se baš dopao kuvar.Evo ga opet:

hasret is offline  
Old 26.04.2012., 00:08   #9922
hajat, stvarno si luckasta, a kakav je to učitelj koji se na fejs stavlja u kupaćima???? i još pod aktivnosti napisao alkoholizam??? pitam se šta vi tamo radite na roditeljskom, party možda, ha, ha.
goldfish@ is offline  
Old 26.04.2012., 08:15   #9923
zlatna ribica trazili ste gledajte
sve po zeljama hhehehe
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 26.04.2012., 08:47   #9924
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Ovo NIJE topic Burçin Terzioğlu. Ni njene modne (ne)svesnosti.

Bitno je šta Murat Yıldırım misli i hoće, ne većina. Ni hanuma.

No hard feelings.



----------------

@hajat, meni recimo nije problem karirano kao uzorak, nego kombinacija boja, tačnije njihovih nijansi (ta plava ). I u kroju tog sakoa/žaketa ima nečeg što mi bode oči.
Kravata, cipele i kaiš tamno braon i na tu upadljivu plavu ne idu. Još na sve to ona boja rđe/mesa (ili koje li je već u zavisnosti od snimka)... Još ako su čarape crne (ili bele)

Nadam se da MY nije učestvovao u odabiru/kombinovanju kostima.

Btw, na slici koja je postana boje su 'ubijene', pa bi sve to još nekako i moglo da prođe
Da i ja sam mislila na kombinaciju boja i na neke modele
Ovako mi izgleda kao da ima 50 godina
U redu je sto nosi odela ali je trebalo da bude primereno njegovim godinama u seriji ,negde oko 35
Nadam se da ne bira sebi garderobu,jedino ako i tu ne eksperimentise
Karirano se sada nosi kod nas
VAK is offline  
Old 26.04.2012., 10:11   #9925
Ma vidim sad i ja da se karirano nosi.dobro nosi i moj sin karirane kosulje a nekad al jako rietko i moj muz al meni se to uopste ne djasvi.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 26.04.2012., 12:24   #9926
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
Ma vidim sad i ja da se karirano nosi.dobro nosi i moj sin karirane kosulje a nekad al jako rietko i moj muz al meni se to uopste ne djasvi.
hajat,
ajde vidi macana kako se zna obući,
čak je nekad nosio i beneton majice.
to valjda kad je sam hodao po dučanima,
i kad je sam birao odjeću i obuču!
sad više nije svoj stilista!
----

a rukice su stalno u đepovima!
pa tada još nije norao skrivat prstenje!----
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 26.04.2012., 12:48   #9927
asi demir pa zato ja i govorim da mi se ne djasvi sve ovo
do konca i u onoj ludoj firtini je bio bolje obucen nego u ovoj seriji
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 26.04.2012., 15:48   #9928
Quote:
VAK kaže: Pogledaj post
Navikla sam se na njegov novi lik,cak mi je i njegova kosa divna
Ali jedva cekam da se osisa i da sebi da svoj ....da kazem privatni izgled.
ono sto sada gledamo u asi je snimao pre 5 godina,on je svakako ostario za toliko godina,pa me interesuje kako bi sada izgledao sa normalnom njegovom tezinom i frizurom koju bi izabrao da nosi

ne znammmmm da li me razumete
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Ja te razumem. Svaku reč

Zaista bi bilo zanimljivo
Slazem se sa obje! Logicno je da se covjek mijenja, i mada je nama ostao u najljepsoj uspomeni kao Demir, on je ipak Murat, i to Murat stariji nekih pet godina. Meni se dopada kako on "stari", mada se slazem da bi bilo interesantno vidjeti kako bi izgledao sa uobicajeno kratkom kosom, malo deblji nego sto je to sada. Vjerujem da bi i dalje bio zgodan, sarmantan i neodoljiv, jer on to nosi u sebi, bez obzira ne vanjski izgled
Ja sam tako sretna da ga mozemo makar cetvrtkom pratiti u necem novom, a Asi se uvijek rado vracam, jer je to neponovljiva serija! Uvijek nanovo u meni budi lijepe osjecaje, nepopravljivi romantik!
Lijepo je imati mjesto gdje mozete doci i naci ljude koji isto osjecaju, inace bih se vec odavno zabrinula za svoje mentalno zdravlje
Wimbledon is offline  
Old 26.04.2012., 16:29   #9929
Quote:
Wimbledon kaže: Pogledaj post
Ja sam tako sretna da ga mozemo makar cetvrtkom pratiti u necem novom, a Asi se uvijek rado vracam, jer je to neponovljiva serija! Uvijek nanovo u meni budi lijepe osjecaje, nepopravljivi romantik!
Lijepo je imati mjesto gdje mozete doci i naci ljude koji isto osjecaju, inace bih se vec odavno zabrinula za svoje mentalno zdravlje

Izvini na skarceni post,znam da ne zameras
Zelela sam ovaj deo posta da potenciram,jer ja se potpuno slazem,posebno sa boldanim.
Cesto se pitam dali je sve u redu sa mnom
zoim is offline  
Old 26.04.2012., 17:58   #9930
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
@hajat, meni recimo nije problem karirano kao uzorak, nego kombinacija boja, tačnije njihovih nijansi (ta plava ). I u kroju tog sakoa/žaketa ima nečeg što mi bode oči.
Kravata, cipele i kaiš tamno braon i na tu upadljivu plavu ne idu. Još na sve to ona boja rđe/mesa (ili koje li je već u zavisnosti od snimka)... Još ako su čarape crne (ili bele)

Nadam se da MY nije učestvovao u odabiru/kombinovanju kostima.

Btw, na slici koja je postana boje su 'ubijene', pa bi sve to još nekako i moglo da prođe
slažem se da kockice nisu problem, pogotovo ako su trenutno in, ali kockice od kockica se razlikuju što dokazuju muratove kombinacije u Avc http://i47.tinypic.com/2ps3jg9.jpg
http://i46.tinypic.com/308dtz4.png http://i47.tinypic.com/vybcco.jpg http://i49.tinypic.com/2nlqwl3.jpg kombinacije boja i kockica su
za razliku od toga eđine kombinacije su košulja ima dezen za stoljnjak u goricama, a s tom kravatom ga ne bi poslala ni na pogreb
o boji hlaća da ne govorim...sve mi to izgleda kao da je iz kineskog dučana
čini mi se da je u početku serije bio bolje obučen
no sve to nema veze, murat je murat bilo u kineskoj, bilo u markiranoj odjeći

Quote:
Wimbledon kaže: Pogledaj post
Ja sam tako sretna da ga mozemo makar cetvrtkom pratiti u necem novom, a Asi se uvijek rado vracam, jer je to neponovljiva serija! Uvijek nanovo u meni budi lijepe osjecaje, nepopravljivi romantik!
Lijepo je imati mjesto gdje mozete doci i naci ljude koji isto osjecaju, inace bih se vec odavno zabrinula za svoje mentalno zdravlje
da murat kao glumac uvijek
za sve koji do sada nisu gledali njegovu novu seriju

http://www.youtube.com/watch?v=Si8sA...eature=related
Tena 15 is offline  
Old 26.04.2012., 20:25   #9931
Wimbledon, pozdrav ti.

Što se tiče Murata i njegovog izgleda postaje sve jasno. Da se nisu izdogađale "neke" stvari on bi danas stariji pet godina izgledao još bolje nego u Antakiji.
Kosa kratko ošišana, oči tople, nježne. Usne pune, vrele. Osmijeh, ajme. Obrve povijene
a ispod njih pogled, evo već sam pala.
Ramena lagano povijena, ruke nježno obavijene oko "moga" struka.
Noge jake muške u raskoraku na "evo". Tbuščić nema, samo pločice, ljubavni tapit ajme.
I samo kaže GELJ.
Sigurna sam da bi najmanje "ovako" izgledao jer njemu je samo 33. Ovo "moja" nisam ja, mi se raumijemo zar ne.
zenzo117 is offline  
Old 26.04.2012., 23:03   #9932
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
zenzo117 kaže: Pogledaj post
Wimbledon, pozdrav ti.

Što se tiče Murata i njegovog izgleda postaje sve jasno. Da se nisu izdogađale "neke" stvari on bi danas stariji pet godina izgledao još bolje nego u Antakiji.
Kosa kratko ošišana, oči tople, nježne. Usne pune, vrele. Osmijeh, ajme. Obrve povijene
a ispod njih pogled, evo već sam pala.
Ramena lagano povijena, ruke nježno obavijene oko "moga" struka.
Noge jake muške u raskoraku na "evo". Tbuščić nema, samo pločice, ljubavni tapit ajme.
I samo kaže GELJ.
Sigurna sam da bi najmanje "ovako" izgledao jer njemu je samo 33. Ovo "moja" nisam ja, mi se raumijemo zar ne.
zenzo ,kako te nebi razmele,
boldano,kao recimo turski ćilim od prave vune (kućna radinost).
ima ga, ima,nije previše,ali je dosta ricavo .
veliš,čubice sočne,a kak znaš da su vrele.
da nisi bila u stambolu haaaaaaaa!

tena 15, veliš stoljnak u goricama !hahahahaaaaaaa!
kako kažeš "karo" u avc,a ja kažem,može i ovako----

http://img91.imageshack.us/img91/4919/muratyldrmgx4.jpg
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 26.04.2012., 23:17   #9933
MY ni u Asi (kada je navodno najbolje izgledao) nije imao pločice, naprotiv, muskulatura mu je i tu , ima krive noge, pogrbljena ramena, ružan oblik glave, obrve su mu ravne, mogle bi biti malčice pravilnije, usne mu nisu baš pune i malene su... Ima, međutim, oči i pogled. I tu neku neobičnu energiju kojom zrači. I fantastičnu moć transformacije kojom se maksimalno služi da dočara svoje likove.

Sada, nekoliko godina posle Asi i Demira Doana, pa i AvC i Savaša Baldara, MY igra Ecevita Orana, lik koji je sasvim drugačiji od bilo kog kojeg je dosad tumačio. Tako je hteo. Pustio je kosu, smršao, promenio način na koji se kreće (mada tu malkice fula)... sve zarad vrhunske interpretacije.
................................

Tena 15 tnx za slike, za podsetnik

asi demir odlična fotka nema šta

Zadnje uređivanje Bhea : 26.04.2012. at 23:26.
Bhea is offline  
Old 26.04.2012., 23:40   #9934
Cure fotkice su boli glava a ja molim može i ovako.
asi1960 is offline  
Old 27.04.2012., 01:36   #9935
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

evo dva gifića,iz oluje.
demirzlatomoje,sa svojom ženicom,
gdje su se zavoljeli,
i od onda žive sretno,dokle,nezna se!----
bio je vrckavi vragolan!

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 27.04.2012., 10:23   #9936
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

bračni par yildirim u kućnoj atmosferi.
tko kaže da to nije ljubav!
kaj nisu cakani?
je da je slika malo starija,ali se vidi da su sretni i zaljubljeni.
danas nažalost,nemaju vremena provoditi puno vremena zajedno!



gle kakvu vuru ima murat.
jeli je i to sad u trendu ili..........?
prstenčića jok,ali je to sigurno radi projekta.

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *

Zadnje uređivanje asid : 27.04.2012. at 10:33.
asid is offline  
Old 27.04.2012., 12:17   #9937
hanuma

asi demir jednom davno je bio dogovor tha se hanumine slikce nece stavljati ovdje
al nema veze nek si ti nama njih stavila
al ipak moras mislit na nase mentalno stanje
jer znas kad se vide ove slikice neki od nas mogu bandeknuti a to ti ne zelis
pozdrav iz konacno suncanog martina
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 27.04.2012., 12:53   #9938
Tenice 15 i Asi Demir, hvala vam na ovim slikicama, tako ga je lijepo vidjeti u starim ulogama.. da nam se bar takav vrati.. kako je bolesnoooooo zgooooodannnnnn
ejisa is offline  
Old 27.04.2012., 13:29   #9939
Demirzlatomoje

[QUOTE=asi demir;39172973]bračni par yildirim u kućnoj atmosferi.
tko kaže da to nije ljubav!
kaj nisu cakani?
je da je slika malo starija,ali se vidi da su sretni i zaljubljeni.
danas nažalost,nemaju vremena provoditi puno vremena zajedno!

ali je to sigurno radi projekta.
/ ovo sam ti malo uredila / hahahahahahahaha.

Asi Demire, misliš li ti da je slikano i ONDA ono za po kući "Spontano". Dečko gluuumi laaaaaagani poooooooogled, da ona kad bude gledala da se divi sama sebi. Nakon nekog vremena se nesretna udara po glavi, glavo moja jadna li si.

Tapit? doće on na tapit!

Evo me za koji dan. Magla se razilazi. Nosim klobuk.
zenzo117 is offline  
Old 27.04.2012., 14:38   #9940
Quote:
zoim kaže: Pogledaj post
Izvini na skarceni post,znam da ne zameras
Zelela sam ovaj deo posta da potenciram,jer ja se potpuno slazem,posebno sa boldanim.
Cesto se pitam dali je sve u redu sa mnom
Zoim, canim, to se pitam svaki dan! Nije bas da sam mlada, a ne pamtim ni kada sam bila da sam ovako nesto osjecala prema nekome koga ne poznajem, ali meni Murat sa svojom glumom uljepsa dan Prosto u sebi nosi neki mir i ljepotu duha, da kad ga gledas, moze to biti i teska tematika tipa njegove nove serije, to prenosi i na tebe

Quote:
zenzo117 kaže: Pogledaj post
Wimbledon, pozdrav ti.

Što se tiče Murata i njegovog izgleda postaje sve jasno. Da se nisu izdogađale "neke" stvari on bi danas stariji pet godina izgledao još bolje nego u Antakiji.
Kosa kratko ošišana, oči tople, nježne. Usne pune, vrele. Osmijeh, ajme. Obrve povijene
a ispod njih pogled, evo već sam pala.
Ramena lagano povijena, ruke nježno obavijene oko "moga" struka.
Noge jake muške u raskoraku na "evo". Tbuščić nema, samo pločice, ljubavni tapit ajme.
I samo kaže GELJ.
Sigurna sam da bi najmanje "ovako" izgledao jer njemu je samo 33. Ovo "moja" nisam ja, mi se raumijemo zar ne.
Zenzo

Koljena mi zaklecala od tvog opisa Kao da ga vidim kako kaze "Gel" Zaljubila sam se u neke turske rijeci, tipa canim, gel, güven i evet.....

Meni plocice puno ne znace, i sto rece Bhea, nije ih bas ni imao u Asi, pa nema ni drzanje neko..itd... ali sve skupa upakovano sa puno karizme, karaktera i sarma, meni neodoljiv!

Asi Demir, tek sad vidjeh fotku, i ispustih uzdah, WOW, ovakav mi je ubjedljivo najprivlacniji!!!! Hvala!

Zadnje uređivanje Wimbledon : 27.04.2012. at 14:46.
Wimbledon is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.