Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2018., 12:11   #1
Designer Outlet Croatia

Nisam nasla topic o novootvorenom outletu kod Ikee.
Da li je bio tko na otvorenju?
Pretpostavljam da su guzve i da ce biti do daljnjeg.
Izbor, popusti?
Gio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2018., 11:50   #2
Quote:
Gio kaže: Pogledaj post
Nisam nasla topic o novootvorenom outletu kod Ikee.
Da li je bio tko na otvorenju?
Pretpostavljam da su guzve i da ce biti do daljnjeg.
Izbor, popusti?
Bila sam jucer i stvarno je velika guzva. Usla sam u par ducana, s tim da cijene nisam previse gledala jer je toliko ljudi bilo da se covjeku neda ni guzvati unutra. Ovo sto sam gledala (Mass) su snizenja 20,30%, cak i 50% na odredene artikle, ali me se nisu previse dojmili modeli koji su na full snizenju.
Candonga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2018., 12:32   #3
I ja sam bila jučer, došli oko pola 2, bili do 18 h. U pocetku je padala kiša pa nije bila tolika gužva, barem meni.. kasnije kad smo odlazili puno vise ljudi i npr.red od 10 ak ljudi za tisak za kupiti sok i slicno.
istina, u massu je bila gužva, ali se dalo sve pogledati, isprobati, nisam nista kupila jer mi ne treba, ali frendica je, ono sto smo gledale je bilo na 50%

Nisu jos otvoreni svi ducani tako da nema svega kao na popisu...
Bili smo u optici Optotim, isla sam pogledati dioptrijske modele, 20,30 ili 50 % snizeni, za suncane je bila guzva, nisam gledala modele.
Kupovali smo u family i posteljina - jastucnice, pakete posteljina pamucne za 50 kn, manje rucnike za 10 kn, bila je guzva ali dalo se sve u miru pogledati i izabrati...

Tom Tailor - nisam gledala zenski dio, kupila sam decku nabrzaka 2 polo majice i kratke hlace za 210 kn, mislim da se svasta moze naci, bila je velika guzva na blagajni, imaju dodatnih 20 % na sve jos sutra.

Bilu smo i u calzedoniji, yammamayu, palmersu zbog badica, popusti od 20-50 % , guzva je bila ali nisam cekala za garderobu dulje od par minuta...

Nine west popusti isto do 50% nisam detaljno gledala ima li brojeva...

Druge ducane nismo obilazili...
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 06:06   #4
pomalo sam razočarana...barem po onome što ste napisali do sada
bolji deal dobijem u Mass outlet Velesajam ili Calzdenoa /NIne West Outlet Roses
50% je premalo
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 09:31   #5
Evo ovak konkretne cijene badića u Calzedoniji-
- gornji dijelovi su po 80, 120, 130, 160 kn.. donji dijelovi koje sam gledala 80 kn. Neki jednodijelni su bili 180 kn
Ne kupujem tamo inace pa ne znam kakve su cijene..
Ostale stvari osim badica nisam gledala pa ne mogu reci koliki su popusti...
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 12:01   #6
Bila sam jučer,malo sam razočarana jer oni dućani u koje sam primarno htjela otić nisu još otvoreni. Dosta je velika gužva,msm da se najviše isplati kupovat obuću,pogotovo sportsku u npr Adidasu ili Sportvisionu,i tenisice u Conversu,jer je to bilo stvarno jeftino i mogo bi si svako nać nešto za sebe. U ta dva dućna i S.Oliveru je na kraju bila i najveća gužva.
Mass mi je bio nekako razočaravajuć i sa izborom i sa cijenama,msm da je outlet na velesajmu bio puno bolji. Calzedonia po pitanju cijena ovisi što želiš kupit,dosta donjeg rublja je po meni bilo povoljno,i odjeća donekle ali ljepše stvari su ugl bile u većim brojevima,a ja sam mala.
Douglas me razočarao,slab izbor...iako je bilo hrpa ljudi,vidi se da se svi vrte i skoro niko ništa ne kupuje. U postaljinama ima stvarno svašta povoljno,u Europi 92 ima povoljnih traperica,i malo mi je žao što nisam htjela ni probat nešto s obzirom da ih zasad imam dovoljno,al definitivno ću doć tu kad mi budu trebale.
Sportina me ugodno iznenadila jer su imali 20% dodatnih popusta na već sniženo,a bilo je okej izbora. I u S.Oliveru bi se dalo nać nešto,al nekako mi se činilo kad izuzmeš ljetne obične majice,da je sve ostalo bilo bezveze i nelijepo u usporedbi s izborom u regularnom dućanu.
Na kraju krajeva sam si kupila samo neš sitno donjeg rublja u Calzedoniji,jer mi je u Sportini sve bilo preveliko,a ostalo mi ništa pretjerano nije trebalo. I da,neznam kakve su inače cijene u Good bags,al našla sam si par fakat lijepih torbica po 180kn.
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 22:00   #7
Bila danas. Poprilična gužva, pogotovo u Massu ali dalo se normalno razgledati po dućanima. Nisu to neka velika sniženja po trgovinama, većinom 20 ili 30%, neki ružniji modeli 50%. Većina stvari se da naći i u drugim centrima. Meni ništa posebno.
purplelicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 07:50   #8
žao mi sve ovo čitati
a baš se veselim već mjesecima
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 14:04   #9
A nemas se stvarno cemu veseliti, niti ponudi, niti cijenama....
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 14:31   #10
Ja sam bila u subotu oko 13h, bilo je ljudi ali nikakva ogromna gužva. Ponuda bezveze, nisam ništa kupila. Bolja su sniženja trenutno u Areni nego tamo. U massu je većina modela kao i na Velesajmu samo su cijene nešto više čini mi se, a ponuda puno manja. Guess - bolja sniženja i puno ljepše stvari u Areni u dućanu, a cijene jednake (ovdje mi se čak ništa nije svidjelo). Ne vraćam se tako skoro.
anchi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 08:09   #11
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
A nemas se stvarno cemu veseliti, niti ponudi, niti cijenama....
pa baš.....dok ovo čitam.... ne znam zašto se zove ''outlet''

više mi se isplati kao do sada - 2x godišnje do Beča ili Venecije u outlete
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 13:05   #12
Bila i ja jučer s mojim potomcima. Centar izgleda simpatično, ali cijene nisu simpatične. Ne kužim kako se mogu nazvati outlet a nuditi 30 posto popusta. Gužve je bilo u dućanima sa sportskom opremom (zato nismo niti ulazili unutra). U ostalim dućanima nije bilo velike navale. Ekipa uglavnom razgledava. Ono što sam gledala (ženska moda za posao) nije mi izgledalo nešto posebno. Ko da su nam uvalili kolekcije od prije dvije godine. Neće me skoro vidjeti opet. Možda prije početka školske godine da klincima kupim tenisice i trenirke ako budu povoljne.
Jedina_Mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 23:16   #13
Bila sam na kraju u subotu ujutro jer tu jos nije bilo nikakvih osvrta. Ukratko, koma. Bas sam ostala razocarana, kupila dva kupaca u Yamamayu, 400 i nesto kn. Previse novaca jer ih je bilo vise od 50% ofucanih i nikakvih, ali trebali su mi hitno. Ponuda mi je ocajna u cijelom outletu, par dobrih komada se moze nac u Replayu(i dalje preskupih) i Timberlandu.
Xyz teski trash, kao da sam se vratila u 90e.
Benetton uzas, premala i prejadna ponuda, gledala sam zenske stvari, mislim da je svugdje muski odjel bolji.
Tom Tailor krcat ljudima, red do vrata na blagajnama, a ponuda isto nikakva.
Ne znam, ja si stvarno nisam nasla nista.
Sve u svemu, premali popusti i preocajna ponuda. Puno bolje online prodem, a i Roses mi je drazi. Na kraju otisla u Ikeu da zadovoljim glupu zensku potrebu za shoppingom i bila sretna
Gio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 08:08   #14
mene zanima Armani, Dsquared, Family, Good bags,Karl lag.,Moschino, Morgan, Only, Nine West...
svakako ću ići vidjeti što se nudi
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 14:59   #15
Jedni te isti dućani koji se i svuda drugdje mogu naći. Sve je prepuno kojekakvih nekvalitetnih majica, košulja i zastarjelih cipela. Za muškarce koji vole klasičniju robu izbor posebno slab, ali nije to toliko do outleta koliko do hrvatskog hypercasual stila odijevanja. Što im vrijedi ponuditi kvalitetniju britansku ili talijansku modu kada to ionako kod nas ljudi ne nose. Glavno da su uvijek prisutni Armani i Ralph Lauren, koje valjda svi koji se iole u modu razumiju smatraju da su precijenjena roba za šminkeraj.
BangOnACan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 17:13   #16
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
mene zanima Armani, Dsquared, Family, Good bags,Karl lag.,Moschino, Morgan, Only, Nine West...
svakako ću ići vidjeti što se nudi

Većina navedenih brandova nisu zasebni dućani nego ih (vrlo malo) ima unutar xyz-a. To je i mene bunilo kad sam gledala na njihovoj stranici i baš se veselila, ali naravno da nema tih dućana (mislila sam da će biti kao u Veneciji) Od navedenih jedino Nine west ima dućan koliko sam vidjela.
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 20:00   #17
gdje je u cijeloj prici designer outlet?

calzedonia i mass se ubrajaju u dizajnerske ducane?
nisam mislila da ce to biti kopija rosesa, ali ocito nisam dobro shvatila koncept.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 07:56   #18
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Većina navedenih brandova nisu zasebni dućani nego ih (vrlo malo) ima unutar xyz-a. To je i mene bunilo kad sam gledala na njihovoj stranici i baš se veselila, ali naravno da nema tih dućana (mislila sam da će biti kao u Veneciji) Od navedenih jedino Nine west ima dućan koliko sam vidjela.
ahaaaaaaa
daa, i ja sam se nadala da će to biti kao McArthurGlen tip outleta!

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
gdje je u cijeloj prici designer outlet?

calzedonia i mass se ubrajaju u dizajnerske ducane?
nisam mislila da ce to biti kopija rosesa, ali ocito nisam dobro shvatila koncept.
mislim da ni graditeljima koncept nije jasan

ali da je kopija Rosesa, Calz.bi iala outlet cijene, znači grudnjak ili badić za 30 ili 40 kn....ne samo 30% popusta na redovite cijene
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 08:03   #19
Sorry al ako nesto sto se naziva outlet nudi 20, 30 i 50% popusta to po meni nije outlet. Iste i bolje popuste nadjes i u ducanima i na web-u
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 19:15   #20
niti je designer niti je outlet.

i mislila sam si da ce to tako biti kod nas...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.