Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2014., 15:03   #221
Meni su super otkriće. Imaju baš lijepe tkanine, sve je 100% pamuk, a možeš kupiti i samo 20 cm što je super za sve koji se bave rukotvorinama pa prave jastučiće, lutkice i slične sitne stvari ....
Elle Vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 11:59   #222
http://imageshack.com/a/img854/2509/69gy.jpg

zanima me, ako netko zna ofkors, kakvu spuzvu da stavim u ovaj tapecirani dio oko kreveta, kolika debljina, gustoća, dali mogu staviti nesta drugo umjesto spuzve??? Meni osobno bi taj tapecirani dio bio samo za ukras jer ovaj komad kod uznozja bi bio duplo manji nego na slici..
scorpio women is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 18:57   #223
jel zna kog dobrog tapetara na podrcuku trogira,marine,rogoznice!
__________________
Album
marela23 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 15:02   #224
gledam ja našu odbačenu fotelju, to je ona jeftinjara iz jyska. tkanina je poderana, punjenje (spužva) je otišlo.. ali ona je zapravo jako udobna i žao mi je baciti. nije uopće upitno da bi tapiciranje koštalo više nego nova.

al vidjela sam lijepe tkanine i baš bi mi bila slatka da joj netko može udahnuti novi život.

al nisam sigurna da je li to posao za tapecera ili krojačicu? ta cijela navlaka u kojoj je jastuk samo se natakne na drvenu konstrukciju.
mogu je podfrknut pod ruku i odnijeti kom već treba.
a taj netko bi trebao napraviti novo punjenje i novu navlaku. ne bi bilo loše kad bi punjenje bilo malo deblje.

kom da se obratim za spas fotelje?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 18:42   #225
Talking

Quote:
Alenko V6 kaže: Pogledaj post
Ja sam tapecirao 6 stolica od blagavaonice. I to samo zato jer nisu bile oštećene i rasklimane, stari su skoro 20 godina a čvrsti ko kamen. Jedino je tapecirung "otišao" Neki majstor mi je rekao 200 kn po stolici pa sam pao u nesvjest. A materijal mu "cote" Raturio sam stolice, prelakirao ih bezbojnim lakom, kupio neku skuplju/deblju tkaninu i novu spužvu, cirka 10 sati posla tijekom tjedan dana, jedna po jedna, sve skupa ispalo oko 500 kn. Sve je super jedino tkaninu nikako nisam mogao napeti tako kako je bilo, ali je ok, usput sam stavio malo deblju spužvu pod guzicu.
odlično malo se namučit al vrijedi na kraju. budem i ja tako hvala na primjeru
ellaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 07:46   #226
Da li netko možda zna gdje ima za kupiti baršuna? Pretapicirala bi kutnu garnituru i skroz joj promijenila izgled (dečko koji će mi to raditi jer rekao da može napraviti što god hoću) i ja želim baršun. No googlanje mi baš nije pomoglo, odlazak u dućan s materijalima za tapeciranje gdje me žena blijedo gledala kad sam joj spomenula me nije baš ohrabrio.
kremica1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 12:13   #227
Gdje si bila?
Znam da Pamigo u Gajnicama ima dosta toga, možda EMporium na Trešnjevci ili dućan na lijevoj strani Martićeve kad kreneš od Držićeve prema istoku grada (ne mogu se sjetiti imena).
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 12:21   #228
http://www.formosus.hr/
tu sam bila.
a danas idem u martićevu. malo sam gledala na pan-prom web djeluje obećavajuće!
kremica1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 18:13   #229
Pozdrav!

Pročitala sam cijelu temu i mislim da bi ovdje mogla naći odgovor na svoje pitanje ponajviše od forumašica čiji se supruzi bave ovim poslom.

Ukratko imamo kožnu garniuru trosjed, dvosjed i fotelja koja nam od početka zauzima previše mjesta i budući da je ona u savršenom stanju došli smo na ideju da bi od tih djelova napravili kutnu garnituru
Eh sad što vi mislite da li je to izvedivo i da li bi se isplatilo to raditi? Bočni nasloni i zadnja strana su šarafljeni, nije sve u jednom komadu.

Unaprijed hvala na odgovorima!
Micka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 14:28   #230
jel bio itko u ovom dućanu mercis na samoborskoj? Na jednoj drugoj temi je forumašica slikala njihov izbor štofova koji je zavidan, no telefon ne radi, prema googlu su u stečaju

odustala sam od baršuna nema ga
kremica1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 15:52   #231
Pozdrav, trebam pretapecirati jedan dio kauca na kojem se sjedi

Eko koza je popucala

Znate li nekog tko to povoljno radi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 17:23   #232
Quote:
kremica1302 kaže: Pogledaj post
jel bio itko u ovom dućanu mercis na samoborskoj? Na jednoj drugoj temi je forumašica slikala njihov izbor štofova koji je zavidan, no telefon ne radi, prema googlu su u stečaju

odustala sam od baršuna nema ga
Ovi u stečaju?
http://www.tvrtke.com/mercis-trgovin...,MF-40544.aspx
Nešto si pomiješala.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 19:42   #233
Quote:
kremica1302 kaže: Pogledaj post
odustala sam od baršuna nema ga
ima, u martićevoj. drugi dućan na desnoj strani kad se od bauerove krene martićevom prema smičiklasovoj.
ja sam tamo kupila materijal koji izgleda baršunasto, bilo ga je u nekoliko boja. istina, ne na lageru nego sam morala naručiti i čekati oko 10 dana jer je bilo vrijeme oko božića, pretpostavljam da se inače čeka kraće budući da se materijal naručuje iz slovenije. cijena nije bila visoka, oko 100 kn/m.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 09:54   #234
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Ovi u stečaju?
http://www.tvrtke.com/mercis-trgovin...,MF-40544.aspx
Nešto si pomiješala.
ispada da jesam
no svejedno ih ne mogu dobiti. web nemaju, telefon je bio jučer u kvaru. budem probala još par puta. zbunjuje me što piše veleprodaja tekstila.

free spirit hvala! taj dućan radi do 16 h , pa kad sam išla u pan-pro, ovaj je već bio zatvoren i nisam uspjela vidjeti što imaju.
kremica1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 14:18   #235
Pozdrav!
Treba mi pomoc. Krenuli smo u renoviranje stana, a doma na tavanu imam gomilu namjestaja starog preko 100 godina i krenuli bi polako u obnavljanje toga. Poceli bi s jednom foteljom (onom s "ušima" sa strane ) koju bi trebalo kompletno pretapecirati, mijenjati spuzvu ili sto li je vec unutra jer je u uzasnom stanju. Ja bi ju u prugastu tkaninu pretapecirala.
Imate li preporuke za podrucje Zg i otprilike bar cijenu za to ako netko zna?
__________________
zmajchekica

rainbow baby
alleszusammen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 14:24   #236
Moju garnituru su upravo jučer odnijeli na tapeciranje tako da ti mogu reći kad ju vrate I jedva čekam da bude gotova da vidim kako će to sve ispasti. U potpunosti sam mijenjala dizajn, skopirala sam jednu kvadrinu
kremica1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 00:27   #237
Ljudi zanima me koliko kosta tapeciranje? Ima neka opcija da ti dodu doma "presvuci" garnituru? Mi bi samo stof promijenili...
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 14:22   #238
Imam doma kožnu kutnu garnituru koja mi je odlična , ali zbog preseljenja u novi stan neće mi pasati boja. Da li netko zna kako se kreću cijene presvlačenja u kožu? Presvukla bih je drugu boju.
..donata.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 14:11   #239
evo samo da pokažem kako je ispala







izgledala je ovako
kremica1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 22:46   #240
Odlicna je kutna nisam pojma imala da je moguce toliko izmjeniti dizajn ono nikakve slicnosti ako nije tajna koliko te to kostalo?
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.