Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2012., 17:22   #4901
http://srednja.hr/index.php/novosti/...bodovno-stanje

1013 nas se prijavilo! sretno nam svima!
aurora1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 22:25   #4902
Zar nije netko bio napisao da je upisna kvota za logopediju 50 ove god?
Jucer sam isla gledat one trenutne plasmane s bodovima od ocjena, i za logopediju pise upisna kvota 35, a po ocjenama sam 51. :/
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 14:58   #4903
Quote:
micaaa kaže: Pogledaj post
gimnazija, a ti? maturantica?
dalmoša nikad dosta
turisticka dalmosi u zagrebu najbolja stvar hehe

a ljudi, koji ste na listi? ja san razocaran, negdje 200 i neka, al se jos nadam jer je to samo 30% ocjena
__________________
Dalmacija u mom oku
pili is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 16:26   #4904
Kako je moguće da se od jutra pomaknem za 150 mjesta?
Ali dobro, nema razloga za paniku. Uzdamo se u maturu, ovo je tek manji dio bodova.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 21:13   #4905
Nisam na listama jer mi ocjene još nisu verificirane, al ono, nije loše
Na rehabilitaciji bih bila 34., a na soc. ped. 33.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 21:31   #4906
kad sam vidjela rezultate ostala sam paf 396 na listi
odmah idem učit psihologiju
tinna_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 23:16   #4907
ja sam 14a jer su mi računali maturu od prošle godine živcira me jer sad ne znam koja bi bila samo po ocjenama iz srednje
a na rehabilitaciji sam prva
__________________
my ignorance amuses me.
bubblegum_lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 12:03   #4908
evo sad sam se ja smanjila na 230. i racunala sam ako ih 50 od prosle godine su medu prvima, oduzmen njih, i negdi 80-ak do mojeg mista nije 1. izbor, onda sam negdje 100-ta
ma to se ja tjesim, al opet nada umire posljednja

Quote:
bubblegum_lina kaže: Pogledaj post
ja sam 14a jer su mi računali maturu od prošle godine živcira me jer sad ne znam koja bi bila samo po ocjenama iz srednje
a na rehabilitaciji sam prva
pa imas koliko imas bodova iz srednje skole, pa skrolaj, i nadi ko ima isto ka i ti, pa ces znat otprilike.
__________________
Dalmacija u mom oku

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 29.02.2012. at 15:05. Reason: spajanje postova
pili is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 23:14   #4909
narode upućeni i pametni, imam jedno pitanje: ako stariji maturant (24 god) ne polaže državnu maturu, a ima već završen jedan fax kolike su mu šanse za upad na erf-u?
jel još postoje oni njihovi setovi eseja i razgovora koji se provode mimo dm-a i donose bodove?
puno hvala

osjećam se pomalo glupavo, ali još samo ovo, vidim da negdje piše ljetni i jesenski rok za upis na fakultete. jel se onda polaganje državne mature za one koji ju nisu uspjeli prijaviti u ljetnom roku može prijaviti za jesenski rok i tako pokušati upasti na erf??

Zadnje uređivanje Bat Kol : 02.03.2012. at 13:49.
hartijai is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 23:31   #4910
Quote:
hartijai kaže: Pogledaj post
narode upućeni i pametni, imam jedno pitanje: ako stariji maturant (24 god) ne polaže državnu maturu, a ima već završen jedan fax kolike su mu šanse za upad na erf-u?
jel još postoje oni njihovi setovi eseja i razgovora koji se provode mimo dm-a i donose bodove?
puno hvala
Postoje razgovori, ali bez mature nema šanse da skupiš dovoljno bodova za upis.

Quote:
hartijai kaže: Pogledaj post
osjećam se pomalo glupavo, ali još samo ovo, vidim da negdje piše ljetni i jesenski rok za upis na fakultete. jel se onda polaganje državne mature za one koji ju nisu uspjeli prijaviti u ljetnom roku može prijaviti za jesenski rok i tako pokušati upasti na erf??
ERF se uvijek popuni na ljetnom roku
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 03:13   #4911
Quote:
hartijai kaže: Pogledaj post
narode upućeni i pametni, imam jedno pitanje: ako stariji maturant (24 god) ne polaže državnu maturu, a ima već završen jedan fax kolike su mu šanse za upad na erf-u?
jel još postoje oni njihovi setovi eseja i razgovora koji se provode mimo dm-a i donose bodove?
puno hvala
ako si studirao po bolonji, možeš se prijaviti na diplomski studij? a bez državne mature je koliko čujem nemoguće sakupiti dovoljno bodova za upast na bilo koji faks
__________________
Dance first. Think later. It's the natural order.
lady grenouille is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:41   #4912
@lady puno fala.
da, po bolonji sam odstudirao prvi fax, misliš da je moguće nastaviti na diplomskom. ja sam na ff-u završio prvi.
hartijai is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 19:04   #4913
ja isto sad završavam na ff-u, planiram upisat socijalnu pedagogiju na jesen (naravno ako upadnem )
za soc. ped. i rehabilitaciju se može prijaviti bilo tko (tj. s bilo kojeg faksa), a za logopediju piše da mora biti srodan fakultet (drugi smjerovi na erf-u, fonetika, psihologija, ne znam jel još nešto)
__________________
Dance first. Think later. It's the natural order.
lady grenouille is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 19:57   #4914
Zna li možda netko kad bi mogli biti motivacijski razgovori ove godine? Sredinom lipnja, krajem lipnja..? Kolko sam skužila, prošle su godine za sva 3 smjera bili isti dan?
__________________
Ne mogu ja, dobri čovječe, ozdraviti, jer ja i nisam bolestan, nego sam ovakav, a od sebe se ne može ozdraviti.
liquid_ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:11   #4915
Quote:
liquid_ice kaže: Pogledaj post
Zna li možda netko kad bi mogli biti motivacijski razgovori ove godine? Sredinom lipnja, krajem lipnja..? Kolko sam skužila, prošle su godine za sva 3 smjera bili isti dan?
prošle godine su razgovori za sva 3 smjera trajali 3 dana i to je bilo, hmm, recimo početak lipnja-sredina lipnja.. tu negdje.
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 00:57   #4916
Quote:
zlikica kaže: Pogledaj post
prošle godine su razgovori za sva 3 smjera trajali 3 dana i to je bilo, hmm, recimo početak lipnja-sredina lipnja.. tu negdje.
tako sam nešto i mislila, hvala
a što se plaćanja tiče, to obavimo unaprijed, jel? znam da će nas o svemu obavijestiti na vrijeme, al već me polako hvata panika pa da provjerim
__________________
Ne mogu ja, dobri čovječe, ozdraviti, jer ja i nisam bolestan, nego sam ovakav, a od sebe se ne može ozdraviti.
liquid_ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:37   #4917
Quote:
bubblegum_lina kaže: Pogledaj post
ja sam 14a jer su mi računali maturu od prošle godine živcira me jer sad ne znam koja bi bila samo po ocjenama iz srednje
a na rehabilitaciji sam prva
s koliko si ti prolazila u srednjoj, kakav ti je prosjek bio, 5.0?

Zadnje uređivanje Bat Kol : 22.03.2012. at 19:58. Reason: quote
username17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:19   #4918
Quote:
liquid_ice kaže: Pogledaj post
tako sam nešto i mislila, hvala
a što se plaćanja tiče, to obavimo unaprijed, jel? znam da će nas o svemu obavijestiti na vrijeme, al već me polako hvata panika pa da provjerim
provjeravaj stranicu faksa i postani student. napisat će ti do kojeg datuma moraš uplatiti novce za motivacijski i sve detalje oko toga to je ugl prije razgovora, da.
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 17:20   #4919
e a dal neko sad zna glavnu razliku izmedu motivacijskog i procjene jezicnih poteskoca? posto je na logopediji otpao ove godine motivacijski..sad me zanima kaj bi nas moglo docekat na procjeni??
weriica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 19:45   #4920
Quote:
weriica kaže: Pogledaj post
e a dal neko sad zna glavnu razliku izmedu motivacijskog i procjene jezicnih poteskoca? posto je na logopediji otpao ove godine motivacijski..sad me zanima kaj bi nas moglo docekat na procjeni??
Reći ćeš im par rečenica da vide da ne frfljaš i da nemaš problema s R, S, Š itd.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.