Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2009., 00:51   #2081
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
tebe je baš teško shvatiti jel stalno mjenjaš izjave... u par postova iznad si napisala "da postoji narančasti podton..."
al dobro nema veze, nećemo dalje o tome...

ti korektori od mac-a nisu namjenjenin samo za podočnjake pa je teško naći baš boju lososa, jer nitko nema kožu boje lososa... mogu biti samo malo više rozi, ali opet nisu narančasti niti losos...

ja sebi užasno izgledam sa tim rozim pod očima jer sam žuti ton (ili neutralni) i koristim žute pudere, a onda sa rozim pod očima i žutim na ostatku lica djelujem blago rećeno čudno

a i podočnjaci mi budu sivi, ali baš pepeljasto sivi

najmanje mi se podočnjaci istiću kad stavim na njih ton kakav mi je i puder, a trackati ih prvo sa rozim ili narančastim, pa na to još nešto u boji pudera mi je stvarno previše za područje oko očiju... i još bi to trebala fiksirarati puderom u prahu

koji korektor od njih je ok za područjje oko očiju a da ne isušuje i ne iritira?
nije bitna boja, samo vrsta korektora
neee.... nikad nisam rekla da postoji narančasti podton kože ili pudera... ja cijelo vrijeme pričam o podtonu korektora... i kak da se sad ne ponavljam... mislim, pročitaj opet postove... vidjet ćeš da ili nisi dobro pročitala ili nisi dobro shvatila...

naravno da nisu namijenjeni samo za korektore, ali njih najbolje prekrivaju...

i ne kužim ovo tvoje: ..."nitko nema kožu boje lososa"... ne trebaš imati kožu boje lososa da bi podočnjake prekrivala tom bojom... to pričam cijelo vrijeme!

a ti ako si žuti podton i stavljaš korektor u toj boji...to neće prekriti podočnjake jer žuto ne neutralizira podočnjake...

kužim ako ti se neda stavljati hrpu stvari na lice, ali ovdje pričamo o najboljem mogućem rješenju... a to je svakako puder+korektor+ilum.+fiks...

bitna je i vrsta i boja korektora! čak više boja...vrsta samo određuje postojanost...

kažeš da ti losos ispod očiju ne izgleda nikak, reci mi da li si ikad koristila macove korektore o kojima pričam?
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 01:07   #2082
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
nw = not warm = cold. a narancasta boja je topla boja . dok su nw puderi i korektori hladni . istina, nisam uzivo gledala sve mac nw pudere i korektore, al po definiciji nw su hladni .
ne draga... to si ti nešto krivo shvatila... nw znači neutral warm, a nc - neutral cool....
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 02:09   #2083
Ne, neutralize cool i neutralize warm
NC je zuti, a NW hladni/rozi,kakavlivec. To je stvarno malo zbunjujuce,ali tako je
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 09:16   #2084
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
ne draga... to si ti nešto krivo shvatila... nw znači neutral warm, a nc - neutral cool....
mislim da si ipak ti nesto shvatila .
ja sam krivo napisala, al živkitis me ispravila. kako god nc = zuti, topli podton, a nw = rozi, hladni podton. a kao sto vec rekoh, narancasta je topla boja i tvoja teorija mi bas ne drzi vodu .

ma nebitno. mrsko mi se vise raspravljat . ja sam svoje rekla - ta teorija da svima pase isti podton korektora mi ne drzi vodu i bok. svako nek se maze s cim oce, sto se mene tice mozes stavljat i crni korektor .
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 05.12.2009. at 09:26.
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 09:47   #2085
Obožavam ovaj topic
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 16:26   #2086
Quote:
Živkitis kaže: Pogledaj post
N
NC je zuti, a NW hladni/rozi
ovo je apsolutno tocno, nebitno sto kratica znaci a tko misli da nije tocno, nek si kupuje krive.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 16:42   #2087
Kupila sam upravo alverde tekući korektor i moram ga pohvaliti. Jako dobro mi sakrije podočnjake (inače imam tamne podočnjake, pa ih niš ne sakrije do kraja, al s ovim korektorom izgledaju duplo slabiji) i jako dobro pokriva nekakve gluposti po licu. Uglavnom, s obzirom na cijenu od 20kn, jako dobar.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 21:20   #2088
Quote:
Živkitis kaže: Pogledaj post
Ne, neutralize cool i neutralize warm
NC je zuti, a NW hladni/rozi,kakavlivec. To je stvarno malo zbunjujuce,ali tako je
da da koka... neutral je skraćenica za neutralize... isto smo mislile...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 21:26   #2089
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
mislim da si ipak ti nesto shvatila .
ja sam krivo napisala, al živkitis me ispravila. kako god nc = zuti, topli podton, a nw = rozi, hladni podton. a kao sto vec rekoh, narancasta je topla boja i tvoja teorija mi bas ne drzi vodu .

ma nebitno. mrsko mi se vise raspravljat . ja sam svoje rekla - ta teorija da svima pase isti podton korektora mi ne drzi vodu i bok. svako nek se maze s cim oce, sto se mene tice mozes stavljat i crni korektor .

ma ti sama sebi izmišljaš teorije i onda kažeš da sam to ja rekla.... kako god...obožavam samouke ljude, oni su uvijek pametniji od stručnjaka...evo ti jedna pusa velika... velika ko kuća...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 21:27   #2090
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Kupila sam upravo alverde tekući korektor i moram ga pohvaliti. Jako dobro mi sakrije podočnjake (inače imam tamne podočnjake, pa ih niš ne sakrije do kraja, al s ovim korektorom izgledaju duplo slabiji) i jako dobro pokriva nekakve gluposti po licu. Uglavnom, s obzirom na cijenu od 20kn, jako dobar.
koja nijansa?
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 22:10   #2091
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
ma ti sama sebi izmišljaš teorije i onda kažeš da sam to ja rekla.... kako god...obožavam samouke ljude, oni su uvijek pametniji od stručnjaka...evo ti jedna pusa velika... velika ko kuća...
A ja obožavam kad netko pametuje i još pri tom krivo govori a sam sebe naziva stručnjakom
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 22:21   #2092
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
da da koka... neutral je skraćenica za neutralize... isto smo mislile...
niste isto mislile jer ti govoriš krivo...
nw je rozi, nc je žuti...ti govoriš obrnuto tj, netočno

Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
ma ti sama sebi izmišljaš teorije i onda kažeš da sam to ja rekla.... kako god...obožavam samouke ljude, oni su uvijek pametniji od stručnjaka...evo ti jedna pusa velika... velika ko kuća...
ti si osoba koju je stvarno jako teško razumjeti...često krivo govoriš, pa kad ti se to kaže onda se ispravljaš sa istim rečenicama = "krivo ste shvatili"


na svakoj teme nekoga ispravljaš i dijeliš savjete koji se često pokažu krivima...i nije čak niti to problem, već to što pametuješ...

samouki ljudi su se često pokazali boljima nego mnogi stručnjaci ( u mnogim drugim stvarima)...
al koliko znam ti i nisi stručna
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 22:27   #2093
Quote:
slatkish kaže: Pogledaj post
kakav je ovaj, imao netko?
Imam broj 04, boja mi je pogođena za zimu, ljeti malo presvijetla. Korektor ima odličan omjer cijene i količine (pogotovo ako kupiš negdje na netu povoljnije ), prekrivanje je OK, ja imam tamne podočnjake i zadovoljna sam, ne isušuje područje oko očiju. Preporučam u svakom slučaju!
__________________
I can resist everything except temptation
in spe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 22:45   #2094
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
ma ti sama sebi izmišljaš teorije i onda kažeš da sam to ja rekla.... kako god...obožavam samouke ljude, oni su uvijek pametniji od stručnjaka...evo ti jedna pusa velika... velika ko kuća...
ti protiv svih na temi... e pa sretno..
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 23:10   #2095
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
niste isto mislile jer ti govoriš krivo...
nw je rozi, nc je žuti...ti govoriš obrnuto tj, netočno



ti si osoba koju je stvarno jako teško razumjeti...često krivo govoriš, pa kad ti se to kaže onda se ispravljaš sa istim rečenicama = "krivo ste shvatili"


na svakoj teme nekoga ispravljaš i dijeliš savjete koji se često pokažu krivima...i nije čak niti to problem, već to što pametuješ...

samouki ljudi su se često pokazali boljima nego mnogi stručnjaci ( u mnogim drugim stvarima)...
al koliko znam ti i nisi stručna
a kad sam ja rekla da nc nije žuti???? to što vi ko god da jeste neke stvari ne znate ili ne shvaćate nije moj problem... na apsolutno sve reagirate ko da vas se osobno napada... dragi bože... ovaj forum je daleko prenatrpan isfrustriranim ljudima... uvijek se netko želi bahatiti.. kažeš da pametujem... ako je tebi tako lakše misliti ok... i da... to što sama izvlačiš zaključke iz mojih rečenica ti je glupa ideja... jer ti meni stavljaš riječi u usta i onda se uvrijediš na njih...

btw. tko si ti da određuješ što je krivo???

pusa
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 23:21   #2096
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
nw su narančasti podtonovi
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
poanta je u tome da nw koji je narančasti podton
ovo postaje stvarno zanimljivo .
dakle, ti tvrdis da je nw koji je po definiciji HLADNI, zapravo narancasti podton iako je narancasta topla boja. jako zanimljivo .
nadam se da nam svi strucnjaci nisu poput tebe .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 23:22   #2097
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
to što vi ko god da jeste neke stvari ne znate ili ne shvaćate nije moj problem...
Ti si jedina ovdje koja ne shvaća ništa

Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
btw. tko si ti da određuješ što je krivo???
A tko si ti???

Ti jedina svima govoriš da nisu u pravu i niti shvaćaš što sama govoriš niti što netko drugo govori.

I ti si ta koja napada i non-stop tvrdi nešto i kad nije u pravu

Ajde malo smiri strasti. Rekla si svoje i to je to.

Ako imaš koji još prijedlog za korektor ili svoju recenziju napiši.

Al nemoj drugima više soliti pamet
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 23:26   #2098
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
ovo postaje stvarno zanimljivo .
dakle, ti tvrdis da je nw koji je po definiciji HLADNI, zapravo narancasti podton iako je narancasta topla boja. jako zanimljivo .
nadam se da nam svi strucnjaci nisu poput tebe .

da nw su narančasti podtonovi, napiši si to na čelo ak hoćeš...jednog dana ćeš skužit da nisi u pravu i kaj sad koga briga... fakat ste prenabrijane... mislim meni je ovo presmiješno... al fakat...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 23:32   #2099
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Ti si jedina ovdje koja ne shvaća ništa



A tko si ti???

Ti jedina svima govoriš da nisu u pravu i niti shvaćaš što sama govoriš niti što netko drugo govori.

I ti si ta koja napada i non-stop tvrdi nešto i kad nije u pravu

Ajde malo smiri strasti. Rekla si svoje i to je to.

Ako imaš koji još prijedlog za korektor ili svoju recenziju napiši.

Al nemoj drugima više soliti pamet
btw. ne kužim točno zašto si se ti uključila u ovu raspravu al ok... ne solim pamet, dijelim savjete, hvala bogu nikad više... ono što ja govorim su činjenice, činjenice koje stručnije osobe shvaćaju, razumiju , podupiru i podučavaju, ako vi niste u takvim krugovima da to provjerite ok, nemojte mi vjerovati, meni svejedno... ne kužim zakaj to ne shvaćate, svejedno mi kaj vi mislite da je toplo ili hladno ili je narančasto ili nije...ja znam kaj radim... a sad još jedna pusa svima i ono...laku noć...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 23:39   #2100
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
da nw su narančasti podtonovi, napiši si to na čelo ak hoćeš...jednog dana ćeš skužit da nisi u pravu i kaj sad koga briga... fakat ste prenabrijane... mislim meni je ovo presmiješno... al fakat...
a nw puderi su takodjer narancastog podtona? ako da, koje pudere po tebi trebaju stavljat cure hladnog, odnosno rozog podtona ? posto je nw narancast, topli, nc zuti, takodjet topli .

i meni je presmijesno sto ti valjas gluposti a tvrdis da si kakti strucnjak .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.