Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2011., 21:12   #41
Quote:
silentBOB kaže: Pogledaj post
Jesi ti vec kupila kuhinju? Jesi li zadovolnja? Ja isto imam ponude od 13 sve gore do 30 tkn. Tesko je fakat nasi dobar omjer cijene i kvalitete, pogotovo jer se ne zna kako ce kuhinja ispasti na kraju
Nisam se još odlučila nego tek prikupljam ponude. Još čekam neke majstore da mi daju ponude jer mi nije hitno. Ovaj tjedan čekamo još zidare da se izjasne, a skupljamo i PVC. Tako da prije nego postane toplije niti ne mogu krenuti s radovima (rušenje zida, prozori, pločice i laminat, pa tek onda kuhinja). Tako da su moje ponude za sada samo prve informacije.

Mislim da će puno značiti pregled dosadašnjih njihovih radova i osobne preporuke njihovih bivših kupaca koji su mi dali brojeve.
cici1810 is offline  
Old 20.02.2011., 16:58   #42
Quote:
Mela77 kaže: Pogledaj post
Imamo jakoooo sličan raspored kuhinje, boravka i hodnika
dali vi ljudi uopce kontaktirate sa hrpu majstora u zg ??? stvarno mi nije jasno da placate te kuhinje toliko tisuca kuna---zasto jednostavno ne izvadite mjere materijala barem priblizni i okova koji vam treba i odete u neki drvni centar zatraziti ponudu---sada ce svi misliti da ja pametujem ali materijal za ovakvu kuhinju sa lakiranjem nemoze kostati vise od 10-11 tk
Igor987 is offline  
Old 20.02.2011., 17:10   #43
i koliko još majstor uzme za ruke?
crvenkapica33 is offline  
Old 20.02.2011., 17:34   #44
pa ako pristaju ljudi na 100% onda misu majstori krivi---znam ih hrpu koji imaju firme i rade za 50-60% samo da zadze posao
Igor987 is offline  
Old 20.02.2011., 17:58   #45
Dosta više, ako imate potrebu raspravljati koliko bi što trebalo koštati, napravite to preko privatnih poruka
Aoife is offline  
Old 22.02.2011., 22:09   #46
Quote:
Igor987 kaže: Pogledaj post
dali vi ljudi uopce kontaktirate sa hrpu majstora u zg ??? stvarno mi nije jasno da placate te kuhinje toliko tisuca kuna---zasto jednostavno ne izvadite mjere materijala barem priblizni i okova koji vam treba i odete u neki drvni centar zatraziti ponudu---sada ce svi misliti da ja pametujem ali materijal za ovakvu kuhinju sa lakiranjem nemoze kostati vise od 10-11 tk
To je možda lako reći ako živiš u Rijeci, da ne spominjem Zagreb ali kad živiš u M. Lošinju onda se stvari jakooo iskompliciraju, a cijene idu u nebesa
takva je stvar i sada sa mojim staklom za kuhinju za koje sam ja zapela ko pijan za plot ali se ispostavilo da to baš nije tako jednostavno izvesti i to me strašno ljuti
Mela77 is offline  
Old 22.02.2011., 22:18   #47
Quote:
Mela77 kaže: Pogledaj post
To je možda lako reći ako živiš u Rijeci, da ne spominjem Zagreb ali kad živiš u M. Lošinju onda se stvari jakooo iskompliciraju, a cijene idu u nebesa
takva je stvar i sada sa mojim staklom za kuhinju za koje sam ja zapela ko pijan za plot ali se ispostavilo da to baš nije tako jednostavno izvesti i to me strašno ljuti
sve ima svojih prednosti i mana, koliko puta pozelis osjetiti kako smrdi zrak, stajati u koloni u automobilu sat vremena, setati uz more na setnici sa jos 10000 ostalih itd....
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 22.02.2011., 23:06   #48
[QUOTE=bubica1;31927536]sve ima svojih prednosti i mana, koliko puta pozelis osjetiti kako smrdi zrak, stajati u koloni u automobilu sat vremena, setati uz more na setnici sa jos 10000 ostalih itd....[/

tu se potpuno slažem s tobom
ne bi se mjenjala sa nekim ni u Rijeci a kamo li u Zagrebu, da se razumijemo! Ali kada su u pitanju neke druge stvari onda je nama sve barem dva puta skuplje nego na kontinentu....na žalost....ali to je već tema za neki drugi topic
Mela77 is offline  
Old 25.02.2011., 23:44   #49
Quote:
silentBOB kaže: Pogledaj post
pozdrav,

evo nakon nekog vremena, puno razgledanja i glavobolje dosli smo i mi do nekog finalnog nacrta:

Viseci elementi su visine 90cm. Vrata narancaste boje je planirano medijapan lakirano visoki sjaj, a fronte donjih elementa je iveral. Boje fronta ce se jos promijeniti u neko svjetljije drvo.
Pored frizidera je hodnik, a dnevni boravak se nastavlja iza "sanka". Duzina je 2,74m, a "poluotoka" 1,80m.
Imate li jos nekih pitanja ili komentara?
eo me nakon sto god

svidja mi se kuhinja, ali mi zapelo nesto sto bi mozda mogao iskoristiti.

gornji red visecih elemenata ja bi po dubini izravnao sa fridžom (i slazem se da nikad ne bi ugradbeni bio), a donji red visecih na standardnu dubinu, vidio sam skoro negdje tu kombinaciju ali u istoj boji i bez ruckida i drama je dobro izgledalo, toliko dobro da mi je zao bilo sto nisam iskoristio to za svoju kuhinju (s kojom ću za dva tjedna proslaviti godinu dana zadovoljstva kuhanja i zivljenja )

povisena pecnica ti ne paše bas, zao mi je, ali nemaš dovoljno veliku kuhinju za to
meni je to uz šank bio važan dio kuhinje iz snova, ali sam odustao i od jednog i od drugog i nisam požalio ni najmanje, najvažnije je prilagoditi elemente kuhinjama.

kutija na šanku mi se čini skorz ok.. vidim da je ostalima malo bezze ali meni se cini na slikama super. sretnik si sto imas kuhinju za šank.

boje mi se naravno ne svidjaju jer ih je a) previse b) iveral+medijapan+''drvo'' a-a nikako
ako baš želiš kombinaciju s ''drvetom'' onda odaberi još jednu boju (bjelo,bjela kava ili sl), naravno bez stakla jer je to onda već koja vrsta materijala u kuhinji? 16ta?

ja sam bio zapeo za jednu kombinaciju drvo+bjeli medijapan i jako sam zahvalan frendici koja me odgovorila od toga

usput, cjena za tu kuhinju, za samo drveni dio meni se čini paprena, moja je složena za nekoliko tkn manje, a sve fronte su mi od mediapana, doduše bjele poluma su pa je to nesto jeftinije od visokog sjaja u boji. doduše moja je od majstora ne iz kike, ne bih se mjenjao jer je lik super odradio sve do u detalje kako sam tražio. ne vjerujem da bih dobio nešto bolje što mi treba u kiki
jeeeRajt is offline  
Old 27.02.2011., 14:45   #50
Koji su proizvođaci kuhinja u ZG kvalitetni i jeftini? I jel ima di akcija kucanskih aparata?
HRJAX is offline  
Old 28.02.2011., 09:25   #51
@jeeeRajt

Hvala ti na povratnoj informaciji i svaka cast na tom postu. Puno mi znaci da si se zaista potrudi objasnit neke stvari. Kuhinja jos uvijek nije narucena. Malo se mucimo oko svega toga.
__________________
Never try to argue with an idiot, he will lower you to his level and beat you with experience
silentBOB is offline  
Old 28.02.2011., 14:46   #52
Kuhinja napokon postavljena. Upravo onakva kakvu sam je i zamišljala () ali kako kod nas nijedna stvar nije prošla glatko tako i kod nje.
Ne znam kakva su vaša iskustva ali ja sam vidjela najmanje 5 zamjerki.
Ploča od otoka kraća 1 cm (naručili su novu), sva vrata na ormarastom dijelu nisu u ravnini, na jednima čak napukao lak odozgo (kaže mm nema veze ne vidi se) , stol nije onakav kakav smo naručili (noge pomaknute), pećnica mi se ne sviđa kako je ugrađena u ormarasti dio (ako mi neko može pokazati primjer), jbte jesam li ja stvarno picajzla ili se samo ovo meni događa???
Nali is offline  
Old 28.02.2011., 14:59   #53
Majstori, cak i oni najbolji, vole da zabusavaju, pa ih stalno treba kontrolisati i ukazivati na moguce greske.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 28.02.2011., 15:17   #54
Uistinu je tako. Ali kako je stan na drugoj lokaciji i nisi uvijek u mogućnosti uzeti slobodan dan ili skočiti tamo ovakve stvari se dogode. Što se tiče ploče to je stvar narudžbe i tu stvarno monteri nisu mogli ništa.

Bult tko vam je ugradio dozer za deterdžent? Vodoinstalater, sami ili je došao uz sudoperu?
Nali is offline  
Old 28.02.2011., 15:39   #55
On nema ugrađeni dozer.
Ja sam ga ugradila sama (mislim "ugradila" - samo treba zašarafiti nešto), a majstori su ostavili za to rupu u radnoj plohi. Piše u uputama od dozera kolika treba biti rupa, i treba paziti da nije previše blizu sudoperu jer je dolje bočica koja je malo šira, pa da stane.
Vratnice se inače mogu poravnati naknadno.
Aoife is offline  
Old 28.02.2011., 15:46   #56
Za vratnice znam ali previše se toga nakupilo

A ovaj dozer jel može u širi dio sudopera?
Staviću sliku i odmah brišem ...
Nali is offline  
Old 28.02.2011., 15:52   #57
Nisam vidjela sliku... Ali može dozer i u sudoper, ako ima zgodno mjesto za njega.
Aoife is offline  
Old 28.02.2011., 16:15   #58
Quote:
Nali kaže: Pogledaj post
Uistinu je tako. Ali kako je stan na drugoj lokaciji i nisi uvijek u mogućnosti uzeti slobodan dan ili skočiti tamo ovakve stvari se dogode. Što se tiče ploče to je stvar narudžbe i tu stvarno monteri nisu mogli ništa.

Bult tko vam je ugradio dozer za deterdžent? Vodoinstalater, sami ili je došao uz sudoperu?
Ma nasi majstori su bili mrak, ali su opet htjeli da opravdaju jednu gresku, koju su naravno na moje insistiranje ispravili. Ne treba stalno biti sa njima, ali treba svaki dan provjeriti sta su uradili.

Inace kao sto Ojfica rece, ova moja posuda samo stoji na sudoperu.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 28.02.2011., 16:34   #59
Quote:
Nali kaže: Pogledaj post
Kuhinja napokon postavljena. Upravo onakva kakvu sam je i zamišljala () ali kako kod nas nijedna stvar nije prošla glatko tako i kod nje.
Ne znam kakva su vaša iskustva ali ja sam vidjela najmanje 5 zamjerki.
Ploča od otoka kraća 1 cm (naručili su novu), sva vrata na ormarastom dijelu nisu u ravnini, na jednima čak napukao lak odozgo (kaže mm nema veze ne vidi se) , stol nije onakav kakav smo naručili (noge pomaknute), pećnica mi se ne sviđa kako je ugrađena u ormarasti dio (ako mi neko može pokazati primjer), jbte jesam li ja stvarno picajzla ili se samo ovo meni događa???
zar nisi rekla da si se opredjelila za najjeftiniju verziju ?
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 28.02.2011., 17:23   #60
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
zar nisi rekla da si se opredjelila za najjeftiniju verziju ?
Mislim da si me zamijenio/la s nekim?
Nali is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.