Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2008., 21:35   #1
ženski zatvor

Molim da mi se javi netko tko bi imao bilo kakva saznanja o ženskom zatvoru u Požegi.Jedna gospoda od prilike 40-50 god.me zamolila da probam saznat kakvi su uvijeti,dali se tamo mogu koristiti ljekovi koje je propisao lijecnik???ma bilo kakva informacija bit ce dovoljna!!!probala sam po netu ali nis nisam nasla!Hvala!
citycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 21:38   #2
Pitaj one na podforumu Pravo ako ne uspiješ ovdje ništa saznati, jer ovdje zna biti pomalo neozbiljno...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 21:57   #3
Hvala probat cu!
citycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 21:57   #4
Quote:
citycat kaže: Pogledaj post
Molim da mi se javi netko tko bi imao bilo kakva saznanja o ženskom zatvoru u Požegi.Jedna gospoda od prilike 40-50 god.me zamolila da probam saznat kakvi su uvijeti,dali se tamo mogu koristiti ljekovi koje je propisao lijecnik???ma bilo kakva informacija bit ce dovoljna!!!probala sam po netu ali nis nisam nasla!Hvala!
Idi na internetske stranice zatvora u Zagrebu i tamo pogledaj što piše za zatvorenike. Imaš priručnik za zatvorenike u PDF formatu koji se odnosi na sve zatvore. Lijekove može imati.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 22:05   #5
Hvala!ali stvarno se zahvaljujem!Idem brzo pogledati kaj tam pise!
citycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 23:08   #6
Quote:
citycat kaže: Pogledaj post
Molim da mi se javi netko tko bi imao bilo kakva saznanja o ženskom zatvoru u Požegi.Jedna gospoda od prilike 40-50 god.me zamolila da probam saznat kakvi su uvijeti,dali se tamo mogu koristiti ljekovi koje je propisao lijecnik???ma bilo kakva informacija bit ce dovoljna!!!probala sam po netu ali nis nisam nasla!Hvala!


Sori.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 23:13   #7
Quote:
citycat kaže: Pogledaj post
Molim da mi se javi netko tko bi imao bilo kakva saznanja o ženskom zatvoru u Požegi.Jedna gospoda od prilike 40-50 god.me zamolila da probam saznat kakvi su uvijeti,dali se tamo mogu koristiti ljekovi koje je propisao lijecnik???ma bilo kakva informacija bit ce dovoljna!!!probala sam po netu ali nis nisam nasla!Hvala!
Evo imam ja neka saznanja, obzirom da sam bila u posjeti tom zatvoru prije 2 godine s profesorom i ostalim kolegama.....Znači tebe zanima ženski zatvor.........
U svakom slučaju puno, puno bolja situacija za žene je u požegi, jer recimo u remetincu(i tamo sam bila) zatvorenici su cijelo vrijeme u svojim ćelijama, samo 1-2 sata dnevno provode vani na otvorenom....... U požegi žene većinom rade - u kuhinji, u vrtu, u praoni.....tako da im brže vrijeme prođe......znači to je poluotvoreni tip zatvora.......imaju pravo na izlazak iz zgrade kad hoće, naravno sve u tom krugu zatvora...... i tamo je manji broj zatvorenica pa je i sam zatvor nekako "pristojniji"...... sjećam se lijepih slika po zidovima......
pričala sam s nekim zatvorenicama iz remetinca - i rekle su meni i kolegama kad postanemo suci da ni u kom slučaju ne šaljemo žene u remetinac........al vjerujem da bi nam to rekli u svakom zatvoru......
eto, nadam se da sam pomogla.......

P.s. - a što se tiče lijekova, svaka zatvorenica unutar zatvora ima pravo na liječnika i liječenje.....to je temeljno ljudsko pravo. znači bez medicinske zaštite neće ostati - ovisno o kakvoj se bolesti radi, imat će pravo na lijekove uz nadzor zatvorskog liječnika....
__________________
Ako nemate što raditi, ne radite to ovdje....
pravnica_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 23:17   #8
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post


Sori.

stidi se. nije smiješno







dobro, ipak, malo..
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 23:21   #9
Quote:
citycat kaže: Pogledaj post
Molim da mi se javi netko tko bi imao bilo kakva saznanja o ženskom zatvoru u Požegi.Jedna gospoda od prilike 40-50 god.me zamolila da probam saznat kakvi su uvijeti,dali se tamo mogu koristiti ljekovi koje je propisao lijecnik???ma bilo kakva informacija bit ce dovoljna!!!probala sam po netu ali nis nisam nasla!Hvala!
nema tog zatvora u bilokojoj civiliziranoj državi koji bi ti zabranio korištenje lijekova
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 23:48   #10
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post


Sori.
joj tek sam se sad pokidala

sorry i ja!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 00:07   #11
Quote:
citycat kaže: Pogledaj post
Molim da mi se javi netko tko bi imao bilo kakva saznanja o ženskom zatvoru u Požegi.Jedna gospoda od prilike 40-50 god.me zamolila da probam saznat kakvi su uvijeti,dali se tamo mogu koristiti ljekovi koje je propisao lijecnik???ma bilo kakva informacija bit ce dovoljna!!!probala sam po netu ali nis nisam nasla!Hvala!
Nu, skinimo rukavice, pa ti nama reci što će žena od 40-50g. u zatvoru?
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 00:23   #12
Quote:
lilla kaže: Pogledaj post
Nu, skinimo rukavice, pa ti nama reci što će žena od 40-50g. u zatvoru?
pa jebemu, de nemoj zenu... zatvori su tu da se ide u njih. eto, neki ljudi idu u zatvor.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 00:27   #13
Quote:
lilla kaže: Pogledaj post
Nu, skinimo rukavice, pa ti nama reci što će žena od 40-50g. u zatvoru?
ovo me sad podsjetilo na gospođu dragicu. jel zna netko di je ona nestala?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 00:46   #14
pročitala sam jezivu priču u Večernjem, a nemam pojma gdje da stavim da pročitate. Šokirana sam
EKSKLUZIVNO MAJKA DJEVOJČICE KOJU JE GODINU I POL SILOVAO OTAC
Ispovijest: Mužu sam morala dovoditi našu kćer da je siluje
http://www.vecernji.hr/home/otvoreno/3013319/index.do
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 09:44   #15
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
pročitala sam jezivu priču u Večernjem, a nemam pojma gdje da stavim da pročitate. Šokirana sam
EKSKLUZIVNO MAJKA DJEVOJČICE KOJU JE GODINU I POL SILOVAO OTAC
Ispovijest: Mužu sam morala dovoditi našu kćer da je siluje
http://www.vecernji.hr/home/otvoreno/3013319/index.do
i nju bi trebalo strpat u zatvor, zajedno s tim monstrumom poremećenim, al nju na nešto duže. I to nju i kuju staru, majčicu tog luđaka zajedno.

Šmizla, luda si ko kupus (sorry i ja...)
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:08   #16
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
i nju bi trebalo strpat u zatvor, zajedno s tim monstrumom poremećenim, al nju na nešto duže. I to nju i kuju staru, majčicu tog luđaka zajedno.
... koji poremećeni luđaci, nije mi jasno da takvi ljudi uopće postoje
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:14   #17
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
... koji poremećeni luđaci, nije mi jasno da takvi ljudi uopće postoje
meni su također idioti novinari koji pišu i objavljuju takve stvari da se narod zabavlja
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:19   #18
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
meni su također idioti novinari koji pišu i objavljuju takve stvari da se narod zabavlja
hmh ne znam da li bi sada tu pasala ona - šutnja nije zlato, reklamica.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:28   #19
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
hmh ne znam da li bi sada tu pasala ona - šutnja nije zlato, reklamica.
jedna je stvar prijavljivanje nasilja, a druga opisivanje i objavljivanje detalja gnjusnih zločina
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:35   #20
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
jedna je stvar prijavljivanje nasilja, a druga opisivanje i objavljivanje detalja gnjusnih zločina
ma muka mi je više od tog bombardiranja ogavnim stvarima. ne razumijem u čemu je stvar, da su na vijestima prvih pet top vijesti što ogavniji zločini to valjda bolje, još ak im daju uslikat i posnimit.. (ste primjetili, ak ih policija ne pusti blizu da snimaju leševe, onda onako žalosno zaključe "a prilaz nam nije dozvoljen..samo do tuda cvil")
a u novinama, naslovne stranice uglavnom iste stvari. Nikada ništa pozitivno, nevjerojatno.
Šta smo toliko oguglali totalno da još samo to lešinarenje prodaje novine i garantira neku gledanost, ili koji je vrag.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.