Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2008., 19:58   #81
nešto sam pobrkao.

stavite natalne u potpis da se mogu snaći. nitko mi ne pomaže fish samo čeka moj offtop.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:59   #82
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
ne znam jel sam tebi to napisao ili lolatu . uglavnom ona ženska koja ima opozicije 1 / 7 mars na ac, hrpu retro planeta.

ali to su saturn, pluton pa djeluje kasnije u životu.
Ma to sam ja
Eto ti na prethodnoj starni karta uz ime pobogu.

I daj mi reci kaj tu konkretno nije lako?
Da sam lijepa, to znam
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:59   #83
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...3w-u1118775672

To je moja natalna
Eto je i u potpisu
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:02   #84
o bokte ovo prvi put vidim. dobro da si ju stavila.

ne ne moraš biti zgodna sa ovime svakako.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:03   #85
drago mi je tinch da znaš da si lijepa

gledaj opozicije borba, partneri luđaci, muljaju lažu varaju, moraš se dokazivati muškarcima, imaš jaku ambiciju i volu ali tu je stalna borba, uvijek se za nešto boriš , stvari zapnu kad nema očitog razloga zašto....

borba za status.

ali ovo sve počinje oko 25 ne prije.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:05   #86
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
drago mi je tinch da znaš da si lijepa

gledaj opozicije borba, partneri luđaci, muljaju lažu varaju, moraš se dokazivati muškarcima, imaš jaku ambiciju i volu ali tu je stalna borba, uvijek se za nešto boriš , stvari zapnu kad nema očitog razloga zašto....
borba za status.
ali ovo sve počinje oko 25 ne prije.
Pa očito je sve na svom mjestu, budući da sam rođena u znaku Ovna
Ne vidim što tu ima loše ako se ionako može podnijeti

Malo si brzoplet u analizama. I uokviren previše. Tim više kaj ne postoji dobro i loše

Zadnje uređivanje TincH : 10.06.2008. at 20:51.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:05   #87
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
o bokte ovo prvi put vidim. dobro da si ju stavila.

ne ne moraš biti zgodna sa ovime svakako.
Kaj sad?
Sam zgodna ili ne?
Daj malo više:P
Samo s Tinchi pričaš, mene nitko ne voli
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:46   #88
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post


ovo vam je pravi primjer mars 0 venera.


I ovo isto , i to još domicilno u Biku, a ASC u Vagi
Sve sa zrnom soli, moj Suspiriume
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:49   #89
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
a što bi značilo venera(lav) kavadrat pluton(škorpion) u konjukciji s mjescom i merkurom
molim odgovor
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:59   #90
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Pokazati ću vam na svom primjeru kojim redom se to analizira:

Ac Neptun viša oktava Venere + i to veliki +
Saturn u Strijelcu = što stariji to mlađe izgledam , a dok sam mlad izgledati ću starije.

Sunce u Vagi , jedan običan + , Mjesec u Biku , opet u sjedištu venere još jedan + , venera u sjedištu +, venera sextil suvladar uran opet + , sunce i venera u 9 polju + = jer strijelac je tu važan.....

Ajde da čujem svoju ocjenu ako nije problem... (nećemo se svađati ko već na jednom od prošlih topica)

I ja imam AC Neptun (orb. negdje 4) - Strijelac
Mj (Ribe, 2 polje) 90 Ve (Blizanci, 6 polje), orb 0°
Sa (Djevica, 8 polje) 90 Ve
Mj 180 Sa
Nisam boležljiva, odmah da te upozorim, to je već netko gore spominjao.
Sunce (Blizanci, 7 polje) 180 Neptun
Sve zajebani aspekti. Jedino je dobar Ve 60 Jupiter - vladar AC-a (Lav, 8 polje)
Ah, umalo zaboravih Marsa, nije aspektiran značajnije (Bik, 5 polje). Zato ga baš ne uzimam u obzir kad tumačim svoj natal.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:05   #91
Quote:
venera u blizancima = vječno mlada ali vara gdje stigne samo ako ima ikakav aspekt prema marsu
A opet Venera u Blizancima ocrnjena Ne vara ovo ostatak horoskopa moze u potpunosti ponistiti, homeloving Bik i Mjesec u Raku for ekzempl.
__________________
~Wind blowing through my sails, it feels like I'm gone~
Astarte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:10   #92
joj joj Drakulj pa nisam ja astrolog sa nekim starim pentium procesorom u glavi da uvijek kada vidim venera saturn u lošem aspektu da kažem loše zdravlje. sve to ovisi.

Morate znati da je ovdje teško biti egzaktan i sve izraziti brojkom i naravno morate računati da i ja mogu pogriješiti. puno je tu faktora. do sada sam pogađao. kod tebe je sitaucija nešto složenije.

po mojoj procjeni da sad ne obrazlažem kasnije ću dao bi ti ocjenu 7,80 tako nešto, međutim varira od negdje 5,30 pa do ove prve koju sam naveo.

ali opet nezahvalno je ljude gradirati po izgledu, a i sam izgled je kvalitetan ovisno o percepciji društva.

no i planetarnom magijom se mogu stvari poboljašti.

Neptun na ac daje zaista poseban ten ako je i Strijelac dobiva početak u mladosti, mjesec u ribama je u egzaltaciji venere koja se pak nalazi u polju 6, ono što te najviše koči. e sad me brine ova opozicija sa saturnom to dosta kvari stvari, kako godine prolaze ten i lice se poružnjuju, međutim fora je u toem što Mjesec ipak radi kvadrat sa venerom i spašava situaciju, ako je ve 60 ju, a ju vladar zaista tada moraš blistati. marsa ovdje ne treba gledati.

dakle moja procjena je da si ti umjereno lijepa osoba, nešto iznad prosjeka.

ali me ne shvaćaj ozbiljno jer mi možda sam umoran od sveg ovog pisanja danas.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:11   #93
Quote:
Astarte kaže: Pogledaj post
A opet Venera u Blizancima ocrnjena Ne vara ovo ostatak horoskopa moze u potpunosti ponistiti, homeloving Bik i Mjesec u Raku for ekzempl.
naravno da može korigirati ali zato sam rekao ako je aspekt prema marsu tada nema mira tu.

mjesec u biku je težnja ali pazi ako venera vlada njima i ode u blizance šta se događa ? ne baš veliki homelove ako radi aspekt sa marsom.

ve u ge u aspektu sa marsom = uhvati što možeš
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:17   #94
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
naravno da može korigirati ali zato sam rekao ako je aspekt prema marsu tada nema mira tu.

mjesec u biku je težnja ali pazi ako venera vlada njima i ode u blizance šta se događa ? ne baš veliki homelove ako radi aspekt sa marsom.

ve u ge u aspektu sa marsom = uhvati što možeš
Ne vlada Mo u Raku moj slucaj, a jos Sunasce u Biku i et vazne korekcije, mada se mozda nekad kasnije to promijeni - ova 7. u Ribama, sve mi se cini da cu svrljati kad ne budem trebala pa imati vise brakova...
__________________
~Wind blowing through my sails, it feels like I'm gone~
Astarte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:23   #95
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post

Morate znati da je ovdje teško biti egzaktan i sve izraziti brojkom i naravno morate računati da i ja mogu pogriješiti. puno je tu faktora. do sada sam pogađao. kod tebe je sitaucija nešto složenije.

po mojoj procjeni da sad ne obrazlažem kasnije ću dao bi ti ocjenu 7,80 tako nešto, međutim varira od negdje 5,30 pa do ove prve koju sam naveo.

ali opet nezahvalno je ljude gradirati po izgledu, a i sam izgled je kvalitetan ovisno o percepciji društva.

no i planetarnom magijom se mogu stvari poboljašti.

Neptun na ac daje zaista poseban ten ako je i Strijelac dobiva početak u mladosti, mjesec u ribama je u egzaltaciji venere koja se pak nalazi u polju 6, ono što te najviše koči. e sad me brine ova opozicija sa saturnom to dosta kvari stvari, kako godine prolaze ten i lice se poružnjuju, međutim fora je u toem što Mjesec ipak radi kvadrat sa venerom i spašava situaciju, ako je ve 60 ju, a ju vladar zaista tada moraš blistati. marsa ovdje ne treba gledati.

dakle moja procjena je da si ti umjereno lijepa osoba, nešto iznad prosjeka.

ali me ne shvaćaj ozbiljno jer mi možda sam umoran od sveg ovog pisanja danas.
Hvala.
Ten mi nije loš, nije sklon boranju, svijetao je, imala sam prije problema s nečistim tenom. Ja sam od onih koji izgledaju bolje što su stariji. Oduvijek sam bila mladolika, još sam uvijek.
Brine me malo ta Venera u 6 polju. Ipak, po osobnoj procjeni, a i po reakcijama okoline, rekla bih da svi ti loši aspekti Saturna nisu prevladali.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:25   #96
joj pazi astarta. imaš marsa u vodenjaku i veneru u blizancima čisto švrljanje još mars u polju 5 , sve nešo neobavezno i još ti se mjesec nalazi u polju 11 pri kraju raka dakle djeluje i na lava , bez aplikacijskog aspekta.

i još podznak djevica gdje je venera u padu, dakle čista zabava, a u 4 polju koje pripada mjesecu imaš sve i svašta

pa nisi mi baš primjer vjerne ženice

e sad kad uđeš u brak moguća je druga priča. nisam gledao polje 7 pa ne znam niti znam kolko imaš godina. ali ova venera i mars čovječe u mladosti daju sve samo ne stabilne veze

ili bolje rečeno slobodne veze
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:26   #97
Drakulj ajde hvala ti što me nisi popljuvala.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:31   #98
bilo bi zgodno kad bi mogli stavljati svoje slikice i analizirati baš da vidim ovu astartu i ovu lola "nešto".
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:40   #99
Nije onaj post gdje negiram svrljanje Venere u Blizancima pljuvanje niti neka kritika tebe licno, ja malo znam o astrologiji, ali to za Blizance svuda citam... Jednostavno trazim nesto u svojoj natalnoj sto ce potvrditi stanje u stvarnosti koje je suprotno onome sto pisu... mislila sam da sam nasla taj Mjesec u Raku. 'slobodne veze' sam sebi preformulisala u 'ne volim se vezati' sto jeste djelimicno tacno mada volim misliti suprotno...

*Kako bi djelovao Uran (prva kuca - jarac) 0 ASC na izgled neke osobe?
__________________
~Wind blowing through my sails, it feels like I'm gone~

Zadnje uređivanje Astarte : 10.06.2008. at 22:39.
Astarte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 22:17   #100
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
.

Neptun na ac daje zaista poseban ten ako je .
kako poseban misliš,ja imam opoziciju neptuna na asc.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.