Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2011., 16:58   #2921
Quote:
Koliko vidim, prisutna je magla... a magla, izlazak Sunca i odbljesak snijega na tlu u kombinaciji svakako proizvode vizualna čudesa...
... nije to ništa prema čudesima koja proizvodi www.planetxnibiruduhoviufokokošinamarsunebuloze stranica...

Zadnje uređivanje haram : 09.09.2011. at 17:06.
haram is offline  
Old 09.09.2011., 16:58   #2922
Quote:
Uplaseni kaže: Pogledaj post
Dobro, a tko onda od vas skeptika može objasniti dva Sunca primjećena sada u Rusiji. Snimka je lijepa, ali neobjašnjiva:
http://www.planetxelenin.com/novosti
izađi van i pogledaj dal vidiš 2 Sunca...
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Old 09.09.2011., 17:12   #2923
Ovo plavo na slici sa tog sajta iznad: jel to isto što i ovo ovdje desno: samo lens flare ?
Slikao prijatelj mog tate 28.8.

Ja tvrdim da je lens flare, a taj čovjek misli da nije jer je bilo samo na toj slici. Inače to nebi stavljala na ovu temu, ali jesam kad sam već vidla sličnu stvar na linku iznad.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 09.09.2011., 17:22   #2924
ne, to je Nibura...
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Old 09.09.2011., 17:24   #2925
Haha, da baš, pa očito je da je lens u pitanju...mislim, barem ovdje kaj ne ?
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 09.09.2011., 17:31   #2926
To i jeste lens flare. Imam i ja nekoliko sličnih fotki doma na drugom kompu, slične ovoj drugoj fotki, gdje se vidi flare ispred drugog objekta.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Old 09.09.2011., 17:33   #2927
Jao Majko Božja Mardučka koliko ću još puta morat gledati tu mrljetinu. Da je Nibiru već toliki nebi više bilo nikog da ga slika.

Da je, lens flare se kao i ostali optički efekti pojavljuje samo pod određenim kutem slikanja, zato na drugim slikama nije bilo ničeg.
FridrihLjenčina is offline  
Old 09.09.2011., 17:34   #2928
Quote:
Omega Phoenix kaže: Pogledaj post
To i jeste lens flare. Imam i ja nekoliko sličnih fotki doma na drugom kompu, slične ovoj drugoj fotki, gdje se vidi flare ispred drugog objekta.
Pa da, al kad neki ljudi malo zabriju.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 09.09.2011., 17:39   #2929
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ovo plavo na slici sa tog sajta iznad: jel to isto što i ovo ovdje desno: samo lens flare ?
Slikao prijatelj mog tate 28.8.

Ja tvrdim da je lens flare, a taj čovjek misli da nije jer je bilo samo na toj slici. Inače to nebi stavljala na ovu temu, ali jesam kad sam već vidla sličnu stvar na linku iznad.
Ako nije lens flare, jedino objašnenje svih ovih kvazi stručnjaka za Nibiru bi bilo da se on može vidjeti kroz oblake.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 09.09.2011., 18:08   #2930
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ako nije lens flare, jedino objašnenje svih ovih kvazi stručnjaka za Nibiru bi bilo da se on može vidjeti kroz oblake.
Evo i Rusi ga vide
http://www.youtube.com/watch?v=uNmmx...ayer_embedded#!
martin polo is offline  
Old 09.09.2011., 18:26   #2931
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Krivo. Ne vide ga već tumače, hahah.

Zadnje uređivanje Pucko300 : 09.09.2011. at 18:38.
Pucko300 is offline  
Old 09.09.2011., 18:38   #2932
Što se tiče dva sunca:

Ako ukucaš u google slike pojam two suns, dobit ćeš jako puno takvih fotki, što će reći da taj privid nije nepoznanica i ništa neobično, niti ništa novo i ništa što nije već viđeno. Uglavnom se radi o zalascima i izlascima sunca i ondje gdje ima oblaka.

http://www.google.hr/search?hl=hr&q=...w=1024&bih=563

ako ja za jednog zalaska npr. primjetim tu pojavu, bit će mi neobična, uslikat ću je itd...itd...

Ako se ta pojava pojavi i sutra i prekosutra, onda imam razlog za zabrinutost!

Da bi se nešto priznalo kao dokaz mora biti permanentno, mjerljivo i sl. Ne može ljudsko oko (koje je tako varljivo) biti mjerilo dokaza, a astronomski instrumenti, teleskopi u orbiti, teleskopi amatera ništa ne vide. Taj efekt je sličan efektu fatamorgane. Vidiš, a ne vidiš stvarnost.

Jim Kaler, an astronomer at the University of Illionois, believes it was an optical refraction. These mirages, or illusions, can occur when the air is thick and particles in the atmosphere can bend light.
“I doubt it's been computer modeled,” said Kaler. “There must have been some blob of atmosphere somewhere that caused this truly spectacular phenomenon, which in a sense is a mirage.”
Pucko300 is offline  
Old 09.09.2011., 19:50   #2933
Ljudi, ja mislim da cemo mi dozivjeti Nibiru na ovaj ili onaj nacin u smislu totalnog ekonomskog kolapsa u narednih godinu dana a mozda i krace.To ce biti nase "prosvjetljenje" i svijet kakvog jos nismo upoznali.A ako jos i to cudo postoji onda ce to biti "prosvjetljenje" na kvadrat.Ameri samo Kini duguju 2 tisuće milijardi dolara! I ako oni "krahnu" eto ti Nibirua u cijelom svijetu.
Pisac Coleman je napisao da je ovo doba transformacije svijesti i daj boze da je to tako.Dali nas samo katastrofa moze promjeniti? Ja se nadam da ne a opet sa druge strane koja je opcija? Mozda ipak samo cekati neki "Divine Intervention".Nazalost, Nibiru je tu...ili na srecu?

Zadnje uređivanje scirroco : 09.09.2011. at 20:10.
scirroco is offline  
Old 09.09.2011., 20:22   #2934
Gdje ima dima ima i vatre
Valencia c.f. is offline  
Old 09.09.2011., 20:23   #2935
Sad sam išao vidjeti najnovija saznanja od našeg prijatelja IK. Upravo je iznio najnoviju dogmu glede Nibure.

FORUM.HR proglašavam najdebilnijim forumom na svijettu, dakle kakvi se tamo retardi sakupljaju , to ne možeš naći ni da tražiš.Strašno. Zapamtite mjesto gdje se okupljaju debili zove se FORUM.hr

Igy, pa kaj smo ti mi krivi? Svi moramo misliti tvojom glavom. I vjerovati o smaku uzrokovanom prvo eleninom, pa niburom, pa jupiterom.

hahah. Pravi si! tvoj sam fan!
Pucko300 is offline  
Old 09.09.2011., 20:31   #2936
izgleda da ga nešto ovdje jako dirnulo...
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Old 09.09.2011., 20:38   #2937
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Sad sam išao vidjeti najnovija saznanja od našeg prijatelja IK. Upravo je iznio najnoviju dogmu glede Nibure.

FORUM.HR proglašavam najdebilnijim forumom na svijettu, dakle kakvi se tamo retardi sakupljaju , to ne možeš naći ni da tražiš.Strašno. Zapamtite mjesto gdje se okupljaju debili zove se FORUM.hr

Igy, pa kaj smo ti mi krivi? Svi moramo misliti tvojom glavom. I vjerovati o smaku uzrokovanom prvo eleninom, pa niburom, pa jupiterom.

hahah. Pravi si! tvoj sam fan!
pucko tebe sam već proglasio za debila nad debilima na forumu hr sad čekamm samo još da te otkrijem na faceu i kažem ti papa makar me to loštalo i 400 frendova dakle koji ste vi jadnici to je nemoguća misija , samo vi uživajte lijepi pozdrav nadam se da ovdje ima neki kretenski moderator koji će me konačno spizditi sa ovog debilnog foruma.
Igor Kostelac is offline  
Received Infraction
Old 09.09.2011., 20:38   #2938
Quote:
juggalo kaže: Pogledaj post
izgleda da ga nešto ovdje jako dirnulo...
Bit ce moja neuzvracena ljubav :P
Veroonika is offline  
Old 09.09.2011., 20:43   #2939


a ja se slažem s
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 09.09.2011., 20:59   #2940
Ipak, treba malo zastati, i ne likovati previše kako se baš ništa neobično ne događa na planetu. I uopšte nije tačno kako se među oficijelnim naučnim krugovima ne raspravlja o učestalosti potresa.

Npr. seizmolog Krešimir Kuk iz Seizmološke službe Hrvatske kaže:
"Procjenjuje se da je u južnom dijelu Hrvatske moguća maksimalna magnituda potresa od 7,5 stupnja prema Richteru, dok se za sjeverozapadni dio Hrvatske ona procjenjuje na 6,5 stupnjeva prema Richteru. Južni dio Hrvatske je ugroženiji zbog činjenice da se Jadranska mikroploča podvlači pod Dinaride, što je geodinamički proces jači i izraženiji od onih koji se događaju i “pogađaju” ostatak zemlje" – kaže Kuk, koji još potvrđuje - "kako je u svijetu i u Hrvatskoj u posljednje dvije godine općenito zabilježena pojačana seizmička aktivnost, no u kolikom postotku u odnosu na prethodno razdoblje, teško je reći."

Dalje, situacija sa otapanjem ledenjaka na polovima više je nego alarmantna. Prirodni proces koji su, uzimajući u obzir brzinu globalnog zatopljenja, naučnici očekivali u otprilike 100 idućih godina, dogodio se bukvalno "preko noći" pa je zvanični zaključak sljedeći:

- Prije tri godine stručnjaci su predvidjeli da bi sa zatopljenjem dubokih voda Južnog oceana kroz 100 godina kraljevski rakovi mogli osvojiti Antarktiku. Međutim, video snimke podmornica s daljinskim upravljanjem pokazuju da je više od pola milijuna Neolithodes yaldwyni već naselilo podmorske dijelove Antarktičkog poluotoka. Zapisi otkrivaju kako ova stvorenja vrhovima svojih dugih nogu čeprkaju i prevrću po osjetljivim sedimentima.

"To će vjerojatno promijeniti procese taloženja sedimenata, primjerice brzinu kojom se zakapaju organske tvari, što će pak utjecati na raznovrsnost životinjskih zajednica koje žive u sedimentima" - rekao je Craig Smith s University of Hawaii u Manoi.

Hoću da kažem, nešto se zabrinjavajuće brzo događa sa našim planetom, a mi još uvijek ne znamo šta je stvaran uzrok tim promjenama. Pored stotina mogućnosti i uticaj Planeta X je još uvijek u igri.
edoxy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.