Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2014., 12:03   #1
POMOZIMO MALOJ MARIJETI

Pozdrav svima.
Kao i uvijek mali ljudi moraju pomoći jedni drugima dok jebene banke,kurčeve firme i lopovski buđovani ne jebu sirotinju ni pod razno po tom pitanju.Stoga molim sve ljude dobre volje i srca da pomognemo maloj Marijeti jer tko zna,možda,ne daj bože,i nama zatreba nešto slično.Hvala svima.
Više ovdje:
http://www.koprivnica.net/vijesti/vi...te-06096-96-96
predrags is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 16:36   #2
Trebam pomoć, želio bih znati što ostali misle u vezi sa bolesnom Marijetom.

Žao mi je što je to dijete tako bolesno, ali me smetaju neke stvari, na primjer u molbama za pomoć se par puta spominjalo da bi Marijeta mogla umrijeti, ako ne ide na operaciju, da joj ta bolest može izgristi mozak itd. Pročitao sve moguće informacije o Parry-Romberg sindromu i to nitko ne tvrdi

Da li je dobro pretjeravati, ako se traži pomoć?

Drugo što me zabrinjava što majka želi da Marijeta ide na operaciju u Ameriku, kod doktora John Sieberta, koji je zbog prevara i seksualnih iskorištavanja osuđen u New Yorku, i tamo izgubio licencu, i sada može raditi samo iz države Wisconsin. No, još je zabrinjavajuće, što taj doktor jedini na svijetu, obećaje roditeljima bolesne djece, da ih gotovo sigurno može izliječiti, a to nitko drugi ne tvrdi. Operacija stoji oko 50.000 dolara, i to je kozmetička, da se iz drugog dijela tjela uzme tkivo i ispuni šupljina na licu. Roditelji nekih mladih, su vjerovali Dr. Siebertu, i sada im je potrebna takva teška operacija svake godine ili dvije. U Britaniji, kao i drugdje na svijetu, tvrde da se ta bolest ne može izlijećiti, i rade te kozmetičke operacije, kada dijete ima 16 godina, jer lice, kosti, gotovo prestaju rasti.

Ne znam da li sam jasan što želim kazati, ali jučer sam poslao upis Marijeta Facebook sličnog sadržaja, i majka se je jako uvrijedila, da ja pokušavam obeshrabriti ljude da daju pomoć i negativno utjecati na različite akcije, koje se provede u Koprivnici, da se skupi što više novaca. A imao sam najbolje namjera samo da pomognem sa nekim saznanjima, i jako mi je žao zbog male Marijete, ako mora ići na veći broj operacija.

Što vi mislite o svemu tome, da li je uopće dobro što sam se umješao, bez ikakovih zlih namjera?
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 17:38   #3
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post

Što vi mislite o svemu tome, da li je uopće dobro što sam se umješao, bez ikakovih zlih namjera?
Je, dobro je.

Osobno mi je pun kurac tih humanitarnih akcija i prikupljanja para za jedno dijete. Mislim da se novac moze bolje iskoristiti. Adekvatnija briga za nezbrinutu djecu naprimjer.

Ukoliko se vec misli pomagati iskljucivo jednom bolesnom djetetu, treba pokrenuti neku humanitarnu lutriju, a ne da se vode kampanje na racun jednog djeteta dok su ostala zanemarena.

Najvise mi je diglo tlak skupljanje novca za eksperimentalno lijecenje one male Nore.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 19:36   #4
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Je, dobro je.

Osobno mi je pun kurac tih humanitarnih akcija i prikupljanja para za jedno dijete. Mislim da se novac moze bolje iskoristiti. Adekvatnija briga za nezbrinutu djecu naprimjer.

Ukoliko se vec misli pomagati iskljucivo jednom bolesnom djetetu, treba pokrenuti neku humanitarnu lutriju, a ne da se vode kampanje na racun jednog djeteta dok su ostala zanemarena.

Najvise mi je diglo tlak skupljanje novca za eksperimentalno lijecenje one male Nore.
Hvala za razumijevanje, na mene jučer drvlje i kamenje, a samo sam želio pomoći, čak pitao ovdje u Britaniji, ali izgleda da je najvažnije da se skupi što više novaca, a ljudi daju, a i organiziraju se svakojake akcije u Koprivnici. Meni je jedino žao male Marijete, da ne dođe u goru situaciju nego je sada.

I uvijek se sjetim kako je prošlo sve loše sa malom Norom.
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 19:40   #5
roditelji ce ici za svakom, makar i laznom nadom, za svoje dijete
njih ne mozemo kriviti sto se bore
ali objektivni ljudi bi ipak trebali razmisljati i razumom, a ne samo srcem
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:45   #6
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
roditelji ce ici za svakom, makar i laznom nadom, za svoje dijete
njih ne mozemo kriviti sto se bore
ali objektivni ljudi bi ipak trebali razmisljati i razumom, a ne samo srcem
Tako i ja mislim, roditelji bi sve učinili za svoju djecu, na Internetu ima upisa roditelja, koji su išli Dr. Siebertu sa 7. godišnjim djetetom, bili oduševljeni nakon prve operacije, jer nitko drugi nije operirati tako malo djete, ali kada su kasnije shvatili da treba nova operacija svake godinr ili dvije, prošlo ih je oduševljenje
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:18   #7
Želim Marijeti sve najbolje i podržavam tu akciju.
Azul1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 02:53   #8
Link na vjest u prvom postu ne radi vise
Starstrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 12:26   #9
Quote:
Azul1 kaže: Pogledaj post
Želim Marijeti sve najbolje i podržavam tu akciju.
Koliko si uplatio?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.