Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2015., 22:09   #1
Tko otvori ovu dretvu, umrijet će!

Dakle, mene zanima zašto žene nikad ne slušaju? Da li misle da su mačke, da imaju 9 života, ili jednostavno moraju napraviti suprotno onome što im muško kaže, zato što su jednostavno inatljive, a neke i zle?

Naravno, ima inteligentnih, odnosno onih koje shvaćaju da će svejedno umrijeti, pa ih nije ni briga, ali me zanima zašto i kako s takvom lakoćom podnositi strahove i prelazite preko njih? Ja kad vidim nekog mrcinu na ulici, ne pada mi na pamet ni pogledat ga, a žemske lude za njim.

Također, recimo kad imam curu pa joj kažem da ni za živu glavu na novoj godini ne poljubi mog neprijatelja, ona to napravi. Zake? Stavite se npr u poziciju nogometaša. On je rekao svojoj curi da mrzi zapadnu tribinu, i sad kad god igra, cijela zapadna tribina mu plješće i navija za njega.

Meni je sve to skupa nedokučivo, pa bih molio raspravu. Da li se radi o danima PMS-a Vs. dani ovulacije ili kaj? Ako ste već kliknule ovdje, onda ste možda dovoljno iskrene same sa sobom da znate odgovore.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 22:56   #2
Zbog znatiželje.
Npr. sad me zanima dal ću umrijeti.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 22:57   #3
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Zbog znatiželje.
Npr. sad me zanima dal ću umrijeti.
pa jednog dana budes, nitko ne zivi vjecno
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 23:06   #4
A ne, ne. Trebao si napisati da ne misliš na sad odmah, nego umrijeti kad tad jer ovako se podrazumijeva da misliš na odmah sad .

Zadnje uređivanje nalij pero : 01.01.2015. at 23:12.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 23:13   #5
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
A ne, ne. Trebao si napisati da ne misliš na sad odmah, nego umrijeti kad tad jer ovako se podrazumijeva da misliš na odmah sad .
ako nije izricito napisano, ne podrazumijeva se
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 23:17   #6
Ne, ne, da je neki drugi slučaj u pitanju ajde, ali ovako kad prijetiš to se računa na odmah sad. To je kao da kažeš poljoprivredniku da će mu se osušiti polje ako te ne posluša.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 23:18   #7
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ne, ne, da je neki drugi slučaj u pitanju ajde, ali ovako kad prijetiš to se računa na odmah sad. To je kao da kažeš poljoprivredniku da će mu se osušiti polje ako te ne posluša.
evo, upravo o ovome pricam....
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 23:28   #8
Sve u svemu nisam umrla od tvoje kletve. Možeš probati s voodoo voodoo, ali vidiš da te ne slušaju ni žene ni kletve.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.