Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2005., 01:35   #41
Re: Re: TEST - Saznajte krije li se u vama psihopat? :D

Quote:
crna-pantera kaže:
Ja mislim da djevojčicina mater nije slučajno umrla, da se radilo o umorstvu nekog od članova najuže obitelji,(uzimam u opciju i nesretnu djevojčicu), taj muškarac što joj privlači pozornost je materin dugogodišnji ljubavnik kojeg je ona već odavno zapikirala kao svog, al, al....................njena sestra koja je uvijek bila privlačnija i društveno prihvatljivija od nje uspijeva da zbari tog privlačnog muškarca, dolazeći pred stanje očaja ona se ne libi ubiti i vlastitu sestru, zašto; pa zato što jedno umorstvo više njoj neće biti prepreka da uživa sa svojim voljenim čovjekom, ljubavi svog života....
-
Stvarno ovaj test svasta pokazuje u ljudima!!!...
Ubiti majku i sestru radi LJUBAVI... to se tako zove???
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2005., 08:31   #42
ja se sjećam da mi je ta fora bila užasno glupa kad sam je prvi put čula, jer čak i ako ti skužiš zašto je ona to napravila, ne znači da bi ti tako nešto napravio. mislim, šta ako sam ja, recimo, iskusni kliničar i radila sam sa hrpetinom ljudi koji tako razmišljaju, naravno da će mi past na pamet.. ako sam gledala neki bolestan film, čitala knjigu, the list goes on..
zato nikad nisam progutala foru da američki psiholozi zbilja to koriste u dijagnostičke svrhe.. ne moš zaključit o čovjeku na osnovu nečeg tako kratkog
tenchee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2005., 21:16   #43
Re: TEST - Saznajte krije li se u vama psihopat? :D

Quote:
Tinchi kaže:
Djevojci od 18 godina umre majka. Naravno, održan je i sprovod na kojem ona zapaža muškarca koji joj neobično privlači pozornost. Nakon 6 mjeseci djevojka ubija vlastitu sestru. ZAŠTO?

Gore navedeni "psiho" odgovor navest ću kasnije, nakon što se javite s mišljenjima. Meni je upravo taj prvi pao napamet ali se ne zabrinjavam previše jer ne mogu potvrditi autentičnost testa. Također, smatram da je isti dobar temelj za nekakvu kvalitetnu raspravu.

Navalite


Molim ljude upoznate sa dotičnim odgovorom da ga ne iznose prerano uz obrazloženje kako je to taj. Hvala
zato jer je ubila i majku a to je zato jer je sajko
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 10:07   #44
Re: TEST - Saznajte krije li se u vama psihopat? :D

Quote:
Tinchi kaže:
Ovim testom navodno se služe američki psiholozi kako bi otkrili psihološku devijaciju kod svojih pacijenata. Nakon pročitanog teksta potrebno je napisati odgovor koji vam prvi padne na pamet. Ne postoji točan odgovor ali postoji jedan kojeg većinom daju deklarirani psihopati i ubojice. Ako i vama taj prvo padne napamet postoji velika vjerojatnost da razvijete psihički poremećaj.

Dakle, priča:

Djevojci od 18 godina umre majka. Naravno, održan je i sprovod na kojem ona zapaža muškarca koji joj neobično privlači pozornost. Nakon 6 mjeseci djevojka ubija vlastitu sestru. ZAŠTO?

Gore navedeni "psiho" odgovor navest ću kasnije, nakon što se javite s mišljenjima. Meni je upravo taj prvi pao napamet ali se ne zabrinjavam previše jer ne mogu potvrditi autentičnost testa. Također, smatram da je isti dobar temelj za nekakvu kvalitetnu raspravu.

Navalite


Molim ljude upoznate sa dotičnim odgovorom da ga ne iznose prerano uz obrazloženje kako je to taj. Hvala
Mislim da je sestru ubila kako bi joj otela tog muskarca ili nesto tako. Dakle, motiv je ljubomora.

Ako odgovor i nije tocan to ne mijenja cinjenicu da sam psihopat
__________________
Previše je tu slučajnosti da bi to bilo slučajno.
psihopat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 14:09   #45
Re: Re: TEST - Saznajte krije li se u vama psihopat? :D

Psihopati...

Onaj ko lako plane u 99% slucajeva nema sanse da je u biti psihopata...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 16:38   #46
tanja, čitam tvoje prosrpske postove, sve ne vjerujem.
tvrdiš da nije bilo ubijanja u srebrenici??
kao navodno su pobijeni. si ti normalna. kakva je to zadojenost miloševićevom ideologijom.
pljuješ po hrvatskoj demokraciji a slobodno pišeš.
da sam srbin, stidio bih se zbog svoje bliže povijesti dva života.
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 16:51   #47
Quote:
keš kaže:
tanja, čitam tvoje prosrpske postove, sve ne vjerujem.
tvrdiš da nije bilo ubijanja u srebrenici??
kao navodno su pobijeni. si ti normalna. kakva je to zadojenost miloševićevom ideologijom.
pljuješ po hrvatskoj demokraciji a slobodno pišeš.
da sam srbin, stidio bih se zbog svoje bliže povijesti dva života.

Čuj zašto, zato što je ona srpkinja i cilj joj je provocirat na forumu....
crna-pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 21:42   #48
Quote:
crna-pantera kaže:
Čuj zašto, zato što je ona srpkinja i cilj joj je provocirat na forumu....
Provocirat? Provocirat koga?

Za vas je znati da je provokacija, bilo gdje, vrsta samoubojstva, i da nijedan pametan čovjek ne bi provocirao samo iz principa. Onda dakle Tanja nije pametan čovjek? Tako vama izgleda?
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 23:55   #49
vjerojatno ti ne bi trebao biti problem pročitati njene postove. da ne objašnjavam dalje.
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2005., 02:29   #50
Re: Re: Re: TEST - Saznajte krije li se u vama psihopat? :D

Quote:
Jedna Tanja kaže:
Psihopati...

Onaj ko lako plane u 99% slucajeva nema sanse da je u biti psihopata...
- Ovo potpisujem. I jos bih nesto dodala. Psihopate nikada ne kazu da to jesu. Oni se poznaju po svojim postupcima i reakcijama... Ovdje su to npr. oni koji jure ljude po podforumima...etc.
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2005., 12:10   #51
jurim te? da, jurim u ime onih koji su kako ti veliš NAVODNO ubijeni u srebrenici. navodno su srbi pobili RANJENIKE na ovčari..
Zato te jurim.
ne mogu ostaviti na miru nekoga tko niječe zločine srpskih ratnika.
možda je tebi normalno što su ubijali nemočne, meni nije, protiv toga sam se borio. još uvijek, kada vidim ovakove izjave.
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2005., 13:36   #52
Re: Re: Re: Re: TEST - Saznajte krije li se u vama psihopat? :D

Quote:
Jedna Tanja kaže:
- Ovo potpisujem. I jos bih nesto dodala. Psihopate nikada ne kazu da to jesu. Oni se poznaju po svojim postupcima i reakcijama... Ovdje su to npr. oni koji jure ljude po podforumima...etc.


Ako je ovo tocno onda sam ja psihopat teske kategorije. Ja pmocu neta progonim ljude koji su mi se zamjerili ili su me privukli na neki drugi nacin
__________________
Previše je tu slučajnosti da bi to bilo slučajno.
psihopat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2005., 00:22   #53
Quote:
Improper kaže:
Provocirat? Provocirat koga?

Za vas je znati da je provokacija, bilo gdje, vrsta samoubojstva, i da nijedan pametan čovjek ne bi provocirao samo iz principa. Onda dakle Tanja nije pametan čovjek? Tako vama izgleda?
- Pametan covjek (btw) nece se opravdavati pred onima koji ga blate, a koji medjutim ionako znaju da nije kriv!...

Improper, moja jedina KRIVICA ovdje je sto sam Srpkinja (za mnoge)... a sve ostalo se da dokumentovati (crno na bijelo...ili sivo)...

Ko ima usi, cuti ce... a ko ima oci vidjeti ce (ako to zeli)...

Pozdrav ne-psihopatama (oni koji se tako deklarisu, to zasigurno nisu, ponavljam)....
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 12:51   #54
Quote:
seti kaže:
to istrazivanje samo govori da su psihopati vecinom malo inteligentniji od prosjeka. pa valjda svakom normalnom prvo padne na pamet bas taj razlog. iako ne znam zasto bi cekala 6 mjeseci, pravi psiho bi to i prije...
kako glup test
Mozd brije na horoskop
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2005., 08:38   #55
Re: TEST - Saznajte krije li se u vama psihopat? :D

Quote:
Tinchi kaže:
Ovim testom navodno se služe američki psiholozi kako bi otkrili psihološku devijaciju kod svojih pacijenata. Nakon pročitanog teksta potrebno je napisati odgovor koji vam prvi padne na pamet. Ne postoji točan odgovor ali postoji jedan kojeg većinom daju deklarirani psihopati i ubojice. Ako i vama taj prvo padne napamet postoji velika vjerojatnost da razvijete psihički poremećaj.

Dakle, priča:

Djevojci od 18 godina umre majka. Naravno, održan je i sprovod na kojem ona zapaža muškarca koji joj neobično privlači pozornost. Nakon 6 mjeseci djevojka ubija vlastitu sestru. ZAŠTO?

Gore navedeni "psiho" odgovor navest ću kasnije, nakon što se javite s mišljenjima. Meni je upravo taj prvi pao napamet ali se ne zabrinjavam previše jer ne mogu potvrditi autentičnost testa. Također, smatram da je isti dobar temelj za nekakvu kvalitetnu raspravu.

Navalite


Molim ljude upoznate sa dotičnim odgovorom da ga ne iznose prerano uz obrazloženje kako je to taj. Hvala
A zakaj ju ne bi ubila?
Kuzma & Shaka Zulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 17:17   #56
Do sada nemamo psihopata.........ko bi rekal
Pazite onaj koji odgovori tocno trebal bi biti psihopat
wogboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 18:07   #57
Quote:
zak fatalist kaže:
Vidio sam ovaj "test" već 3-4 puta, u više okolnosti i pod raznim naslovima i nikada me nije zanimalo da doznam odgovor, tako da sada samo nagađam.

Uspio sam primjetiti da nigdje ne piše da su ta dva događaja (sprovod i kasnije ubojstvo) nužno povezana, pa se djevojčini motivi za umortsvo sestre ne moraju nalaziti baš u okolnostima majčine smrti i sprovoda. To sada vidim nakon previše odgledanih epizoda Ekipe za očevid.
Da, to naučiš u svakoj podružnici McKinsey-a ili sličnih poduzeća:"Never jump to a conclusion", tako da će te ovakvo razmišljanje najdalje dovesti na kojekakvim psiho testovima. Ipak, jedini pravi odgovor na uvodno pitanje je: Cura je biseksualna, sklona rodooskrvnuću, a ima i izvjesnih nekrofilnih tendencija. Da se toga nitko nije sjetio
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 23:03   #58
Bojim se da sam ja samo previše pod utjecajem medija i filmova.

Palo mi je na pamet da je tip neki lik s kojim je majka nekad živjela i to je kraj priče o majci.

U njega se zaljubila prva sestra no ona druga ga je preotela prvo . Zbog toga prva ubija drugu. Očita ljubomora.

Ovo s ubojstvom samo da dođe opet frajer na sprovod mi zbilja ne bi palo na pamet unatoč mojoj bujnoj mašti. Teško da sam psihopat, no isitna je da sam vrlo živčan.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 08:48   #59
Uhhh, ne zalazim na "psihologiju" ali danas jesam i zapeo mi za oko ovaj topic.

Nisam gledao odgovore dok mi nije palo na pamet šta bi to moglo biti. U svakom slučaju gledam previše TV

Ovako...zgodni muškarac je u stvari sin od sestre kojeg je sestra napravila sa ocem (tu je ta velika privlačnost jer liči na oca). To je majka otkrila i ubila se. Nakon što je i ona to otkrila onda je ubila sestru.

Dijagnoza?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 11:22   #60
Quote:
Baphomet kaže:
Dijagnoza?
Sklon si suicidu. Koliko puta si se već ubio?
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.