Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2006., 14:49   #161
http://www.bellafioreweddings.com/home.html

Evo još malo cvjetnih dekoracija!
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 14:52   #162
http://www.bellafioreweddings.com/home.html

Evo još malo cvjetnih dekoracija!
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 15:13   #163
evo, meni je ovo jako simpa, samo se prilagodi bojama koje želite...

http://img156.imageshack.us/my.php?image=8114qp0.jpg
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 22:47   #164
ivanar, mislim daje jako relativno što znaći skupo, vazice moža pojedinačno i nisu skupe npr. karikiram 10-15 kn i ukrasi ju sa cvijećem unutra (ko one prekrasne kale u okrugloj vazi) računaj npr. to ti je oko 40 kn (bez svijeća), a to pomnoži sa 25-30 stolova ili malo više (ovisi koliko imaš ljudi imaš i koliko ih ide za stolom) to ti ispod tisuću, tisuću i dvjesto kuna ne može ispast, bar po mojoj računici..a kažem evo sad sam preko vikenda bila na svadbi na kojoj su sve imali u plavom tonu i u simbolu brodova pa tako i cvijetne aranžmane za stolove u tom obliku koji su koštali 60 kn i ne bi sad u detalje ali dosta ih je ostalo u hotelu...a opet neki iće reći -a šta jednom se udaješ, pa nek bude tako
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 14:29   #166
još još krasnih slikica :klap:



s ogledalom ispod...zamislite još svijeće okolo po ogledalu


kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 14:34   #167
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 14:44   #168
japanski minimalizam:


i amerikanci...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 20:03   #169
negdje sam ovo stavila i mislim da se nekomo svidjelo isto
ovo mi je jako slatko i mislim da bi ovo mogla biti najjeftinija varijanta.. mozda malo zelenila izmedju ili neku drugu boju ruza jos i to je to..



a na stranici od ikeje sam sada ovo nasla, mislim da bi to pasalo, visina je 19 cm i kosta jedna 2,50 eura - inace nije vaza, al ko to vidi


Zadnje uređivanje Magg : 21.10.2006. at 20:54.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 20:06   #170
ili case za pivo, isto ikea, 6 komada kostaju 5 eura, 23 cm visoke, za vazu super



ima citavo cudo casa u ikeji koje mogu kao vaze proci i sve su tu negdje, 6 kom. 5 eura...
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 21:44   #171
ej bas mi je sladak ovaj buketic kaj si postala Magg. Naravno meni samo da je rozo i prolazi! Super ti je ova ideja s casama, na kraju ce ispast da je jeftinije kupiti case i koristit ih za vjencanje kao vaze! (a kasnije nakon svadbe opet kao case) od sada definitivno gledam i case!! thanx
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 21:51   #172
Jel da? Mislila sam ovih dana otic u Ikeu da kupim sve to i sad sam malo pregledala stranice a znam da uvijek imaju case lijepe i jeftine (prije je cak 12 kom. u setu bilo!!) i kad vidim te visoke za pivo kao, ima ih vise.. ono prvo je kao karafa za ulje ili tak nesto

meni isto sve rozo prolazi
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 19:05   #173
sviđa mi se ova ideja sa čašama, svaka čast, kao i sve što je praktično, ne preveliko, originalno, ne preskupo, da možeš poslije iskoristiti i naravno da je lijepo ...ajme koliko toga
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 11:10   #174
ova ideja sa čašama je odlična, a najjeftija varijanta...bravo Magg!! Unutra staviš cvijeće,okolo svijeće i malo latica ili staklene kamenčiće..ma mrak
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 13:34   #175
Ma magg ti si zakon, ideje su ti super. A ja sam došla na jednu za svoje uređenje, ako to ne uspije tvoje čaše magg će biti posvuda u Bunčiću 7.7. Nego, kad sam se preselila kod svog dragog, napravila sam naravno dar mar u čišćenju i tako se tu našlo nekoliko (10tak)vrčeva približnih veličina, koje u biti ne koristimo za ništa. E, da tome ne bi više bilo tako, ja sam razmišljala da kupim boju za keramiku i sve ih lijepo ofarbam u bijelo i eventualno naslikam (mislim da ja to uopće ne znam radit, al dobro) neke detalje ili onom tehnikom sa salvetama oslikam te lijepe beskorisne vrčeve. No, naravno nemam ih dovoljno pa sam mislila još 15 kupiti, ali ne znam cijenu, šta vi mislite koliko bi mogli koštati.
Pošto ja volim romantiku, mislim da bi to bilo simpa, unutra bi stavila različito tzv. poljsko cvijeće ili vrtno i dojam bi bio za 5. No, gdje nabavit još takvih vrčeva????
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 15:39   #176
Magg, super ideja sa čašama! Hvala!

Kitty b ona slika s narančastim ružama mi se jako sviđa. Ja bi tako nešto.
Evo par idejica za buketiće na stolovima:
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 15:42   #177
ova skroz desno, s limetama mi je
općenito to s voćem izgleda super...ja mislim ići po plaži se prošetat pa sakupit malo onih obojanih kamenčića...onako, par kila, pa to za nešto upotrijebit. možda u vazu s cvijećem, možda okolo po stolu, tako da se izmješa sa biserićima koje ću kupit i "slobodno razbacanim" svijećicama
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 15:53   #178
To će ti biti lijepo Kitty. Meni su slatka i ona mala prozirna akrilna srca koja se isto mogu razbacati po stolu uz latice!
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 15:57   #179
ja si nešto razmišljam gostima umjesto onih cvjetnih revera stavit male leptire (umjetne, naravno ) pa možda ih nakačim i na cvijeće...onako 1-2. previše sam lijepih ideja ovdje dobila! tko bi se odlučio...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 15:57   #180
mala, jesu li vrpcice ona "saksije"?? ako jesu, toga bi trebalo biti za malo para u nekom baumarkt-u. probaj to sa salvetaman najprije na jednoj, jer meni je jednom jedna kolegica sa posla poklonila jednu i nije bas lijepo izgledalo, boja i mustri su nekako mutni ispali. bolje mi se svidja da lakiras sve recimo u bijelo i onda stavis neko cvijece i neku masnu oko toga npr.

kikica, mala i ostale.
u petak idem kupit, vaze i case... onda cu na vikend otic kupit cvijeca pa cu dekorirat par stvari kako sam si zamislila sve to, uslikat cu pa cu vam postavit ovdje.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.