Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2008., 13:50   #1
Čabraja gradnja

Ispričavam se ako je bilo tražilica ne izbacuje ništa

Uglavnom zanimaju me komentari na gore spomenutu firmu
posebno ako ima nekoga ko živi na zagrebačkom odvojku zanima me ovo

http://www.cabrajagradnja.hr/zagrebacka.html
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 09:33   #2
Čuj, ako tražiš kvalitetno izveden stan, zaobiđi tu firmu....ak imaš vremena provezi se od Črnomerca prek Sv.Duha po glavnoj cesti prema Šestinama...tam negdje iza Bijenika ti je s desne strane impozantna crno-bijela kuća, upravo od gazde Čabraje...kuća je praktički skoro nova(nema ni 2 godine valjda), a ja kad sam zadnji put prolazil fasada je bila u katastrofalnom stanju! ...pa ak čovjek vlastitu kuću ne zna složit kak spada, misliš da će se potrgat da tebi stan složi?....a i znam za još neke zgrade koje je ta firma radila, al nema potrebe da dalje obrazlažem....
 
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 16:30   #3
bum išao vidjeti
aj daj pošalji još kaj su njihovi gradili da odem vidjeti (može i na pm)
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 10:51   #4
Vrlo blizu ovih novih zgrada kaj ti gledaš.....dakle skreneš s Zagrebačke u Medarsku, odmah te vodi odvojak desno uz te Čabrajine crno-bijele zgrade(s desne strane ceste)...produžiš iza njih ravno, prva desno i voziš se parsto metara i vidjet ćeš ispred sebe oveću zgradu koja nije stara ni 10 godina, a ima već ko zna koju fasadu....
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 13:12   #5
Moji su prijatelji kupili od njih stan u Rudešu.Stan je star 2 godine, krcat vlagom. fasada je užasno loša, strop se trusi (oni su u potkrovlju), rubovi oko vrata im pucaju,a pukle su i cijevi od vode radi kojih su morali nadoknaditi štetu jer izvođač nije htio ni čuti za to. Uglavnom, stan im užasno loše izgleda, toliko vlage, a malo dijete imaju. Preporučila bih ti da ih zaobiđeš u širokom luku.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:26   #6
Smile Čabraja gradnja

Ja sam od njih kupila stan i mogu reci samo sve pohvale. Sve su odradili prema dogovoru i na vrijeme.
Gazda je ljubazan i sve se može dogovorit, uvijek ga se moze dobit.
Stan je OK, nemam nikakvih zamjerki, a koliko znam nemaju ni susjedi.
Obzirom kaj sam se sve nagledala dok sam trazila stan, ovo mi se cinilo OK i nasam pogrijesila.
Preporucam svakome!
kiki_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:28   #7
Quote:
kiki_zgb kaže: Pogledaj post
Ja sam od njih kupila stan i mogu reci samo sve pohvale. Sve su odradili prema dogovoru i na vrijeme.
Gazda je ljubazan i sve se može dogovorit, uvijek ga se moze dobit.
Stan je OK, nemam nikakvih zamjerki, a koliko znam nemaju ni susjedi.
Obzirom kaj sam se sve nagledala dok sam trazila stan, ovo mi se cinilo OK i nasam pogrijesila.
Preporucam svakome!

prošla godina dana a zgrade izgledaju isto ko kad sam ih ja gledao
samo je cijena pala
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 12:39   #8
Za koliko je pala cijena?
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 15:56   #9
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako je bilo tražilica ne izbacuje ništa

Uglavnom zanimaju me komentari na gore spomenutu firmu
posebno ako ima nekoga ko živi na zagrebačkom odvojku zanima me ovo

http://www.cabrajagradnja.hr/zagrebacka.html
Prva zgrada kad uđeš u Medarsku iz Zagrebačke, preko puta benzinske...roza, tri kata...to ti je njegova zgrada.
Živjela sam tamo 2 godine. Zgrada je u totalnoj banani, vlaga po svuda, padale su pločice sa balkona (meni na auto)...Nakon toga je poslao svoje ljude da maknu pločice.
Susjeda ga je naganjala za neke popravke, ali nikad ništa od toga.
U svakom slučaju ne bih preporučila.
mantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 16:56   #10
ma nema kod njega cijene,dogovoriti ćemo se
pala cca 300-400€ oglašena
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 09:46   #11
Quote:
kiki_zgb kaže: Pogledaj post
Ja sam od njih kupila stan i mogu reci samo sve pohvale. Sve su odradili prema dogovoru i na vrijeme.
Gazda je ljubazan i sve se može dogovorit, uvijek ga se moze dobit.
Stan je OK, nemam nikakvih zamjerki, a koliko znam nemaju ni susjedi.
Obzirom kaj sam se sve nagledala dok sam trazila stan, ovo mi se cinilo OK i nasam pogrijesila.
Preporucam svakome!

da , zato imas samo jedan post.
marko21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 09:48   #12
Čuj, pohvalno je to što gazda prati suvremene tehnologije, eto zna se koristiti internetom, pa se čak i logirao na forum!!!
__________________
Nikad robom...
Saško is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 10:13   #13
Web stranica puno govori o samoj firmi.
A od Čabraje sam pobjegao čim sam vidio informacije o zgradama...niti tlocrta, niti cijene, niti slike interijera. Grozno.
__________________
"When Im lyin in my bed at night
I dont wanna grow up..."
- tom waits/k. brennan
Krovopokrivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 16:45   #14
Pozdrav svima!
ispričavam se što dižem staru temu,ali nešto me interesira.
Firma Hl in centar je nova firma, a vlasnik joj je Luka Čabraja.To je isti ovaj iz Čabraja gradnje?
Zanima nas nova zgrada koju gradi dotična firma u Zagrebačkoj cesti par metara dalje od Mercatora.Ima li itko ikakvih saznanja o kvaliteti izrade te zgrade?
magic hands is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 21:27   #15
Jel to ona trokutasta na samoj Zagrebačkoj što je isipana cijela iz betona? Ako je, mislim da ti je dio opisa sve rekao
morrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 04:03   #16
Quote:
morrak kaže: Pogledaj post
Jel to ona trokutasta na samoj Zagrebačkoj što je isipana cijela iz betona? Ako je, mislim da ti je dio opisa sve rekao
Joooj, to je grozomorna zgrada, još je sva nagnuta nad nogostup Zagrebačke, tj. prizemlje je u (vjerojatnim) gabaritima zemljišta, a onda kat i više etaže su izbočene na cestu (sve za kvadraturu... )... Strašno!
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 11:30   #17
Da to je ta trokutasta na Zagrebačkoj. Isipana je cijela iz betona?? Molim??
magic hands is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 17:43   #18
Da, tamo često prolazim i vjeruj mi, apsolutno je sve isipano iz betona, sam su rupe za prozore ostavljali.

To da je zgrada odvratna, da ne vjerujem da su u trokutastom tlocrtu uspjeli ikakvu iskorištenost dobiti, da je nagurana NAD cestu, da strši ko toranj oko ostatka (mislim da je bar 2 kata viša od onih zgrada u rudešu i 3-4 od POS-a), da je Zagrebačka jedna od prometnijih ulica sa čepovima u špicama, itd.

Uglavnom, u toj zgradi ne bih živio, a kamoli išta kupio - a to je bez da sam vidio tlocrt, kako je izolirano i opremljeno i slično. (dobro, kupio bi za 500€/m2 pa preprodao za 1000€/m2, ali za njihovu cijenu nikako)


OT: Jednostavno mi nije jasno kako još uvijek lijevaju te stambene zgrade iz betona. Pa valjda su trebali u zadnjih par godina shvatiti da je pala potražnja i da moraš raditi kvalitetnije - a to je po meni cigla (ne statički nego općenito za kvalitetu života).
morrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:13   #19
Ta zgrada tamo je brutalna

Vjerujem da su imali samo toliko prostora za izgradnju ali nemoj onda graditi stanove, napravit autopraonu ili slično jer ovo je kriminal.
Btw. još nije rasprodana ona crvena Mercator zgrada, a i ona je ljepša od ove.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:25   #20
Quote:
morrak kaže: Pogledaj post
Da, tamo često prolazim i vjeruj mi, apsolutno je sve isipano iz betona, sam su rupe za prozore ostavljali.


OT: Jednostavno mi nije jasno kako još uvijek lijevaju te stambene zgrade iz betona. Pa valjda su trebali u zadnjih par godina shvatiti da je pala potražnja i da moraš raditi kvalitetnije - a to je po meni cigla (ne statički nego općenito za kvalitetu života).
A jel ti znaš koliko se katova može graditi od cigle?

Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
Ta zgrada tamo je brutalna

Vjerujem da su imali samo toliko prostora za izgradnju ali nemoj onda graditi stanove, napravit autopraonu ili slično jer ovo je kriminal.
Btw. još nije rasprodana ona crvena Mercator zgrada, a i ona je ljepša od ove.
ta zgrada mi je izvana užaš, ko velika konzerva koncentrata od rajčice
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.