Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2007., 17:04   #1
Nives Celzijus

Zanima me sve o toj zeni zelio bih je upoznati ako je ikako moguće. Sta znate o njoj? Veliki sam njezin fun bas mi je napeta i najvise podsjeca na one strane holivudske starlete koje zive 100 na sat i imale se brdo muskaraca. Divim se takvim zenama jer ne glumr nego uzivaju u zivotu i nije ih briga sto okolina misli.
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:13   #2
Quote:
dalmacija77 kaže: Pogledaj post
Zanima me sve o toj zeni zelio bih je upoznati ako je ikako moguće. Sta znate o njoj? Veliki sam njezin fun bas mi je napeta i najvise podsjeca na one strane holivudske starlete koje zive 100 na sat i imale se brdo muskaraca. Divim se takvim zenama jer ne glumr nego uzivaju u zivotu i nije ih briga sto okolina misli.
waltere? pa nisi se zbog ovoga trebao preregistrirat. legitimno je voljeti i nives
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:16   #3
Meni je bila legendarna ona snimka na Red carpetu, brijem, gdje Nives u suzama preklinje medije da je ostave na miru, jer vrijeđaju osjećaje njene sestre, mame i dečka........došlo mi je žao.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:18   #4
ti si njen veliki FUN?

ne znam SVE o njoj al valjda vecina zna o orgijama u zahore i skandiranju stadiona-dino zeni kurvu..
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:33   #5
I većina zna krivo, jer Nives nije sudjelovala na tim orgijama nego je prije tog bila u vezi s jednim od aktera. Stavili su njenu fotku zajedno sa njima na naslovnicu i tako je ispalo da je i ona orgijala.
Zato je jadna i plakala da ju ostave na miru...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:38   #6
kak a ima slika nje i zahore u kadi?ol je onda sa zahorom prije toga bila

http://sanjska.naspletu.com/
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:46   #7
To nije ona, to je Playboyeva zečica Maja Kljaković(ili tako nešto). Nives nije bila sa Zahorom nego s onim drugim koji je bio na orgijama..Mario, Igor...ne mogu se sjetiti.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:05   #8
a eto neka i ona ima svoj topic
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:34   #9
e i ? pa sta da je bila i ja bi da sam na njenom mjestu , di je sve bila Pamela Anderson u biti koja holivudksa glumica , americka starleta ili pjevacica nije bila svugdi i svagdi cak Pamela opisuje orgije kod Hugha Hefnera u kojima je ucestvovala i sta opet je obozavaju sirom svijeta. To mi uopce ne smeta.Pola bi vas dalo ne znam sta da vam je bit na partiju Hugha Hefnera. Nervira me taj lazni moral kod hrvatica, svaka zena iskoristi priliku da potrosi nesto kvalitetno i zabavi se kad je prilika i kad nece nitko saznat. Najobicniji primjer sta sve rade ljeti cure po Jadranu samo sta to ne procuri a ova Nives je javna pa se sve brzo sazna i sad je ona k... a ove sta se ne zna za njih nisu. Sve je to za ljude tj. zene.
Jos su one americke prosle sve klinike za detoksikaciju i skidanje sa svih mogucih i nemogucih vrsta opijata.
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:43   #10
Kakav lažni moral? Gdje si ti to pročitala osudu?

I vjeruj mi, ne žele baš sve žene ovog svijeta biti starlete i sudjelovati u orgijama. Kad ti već toliko to silno želiš zašto to već nisi napravila? Grupnjaci su ti itekako popularni. Ili čekaš nekog poznatog aktera istog? Dakle, opet se sve vrti oko love, a ne seksa.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:49   #11
Ma di su grupnjaci popularni? Ne znam bas puno ljudi da je probalo osim ovih sta su u tom nekom jet setu na kokainu a obicne smrtnice ili nisu ili kriju tj nece priznati. Ti znas puno zena sta su bile na grupnjacima?
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:57   #12
nitko nije nives osudio,samo sam rekla ono sto znam o njoj
meni je tak svejedno jer se ona kara za pare ili radi ko cistacica
istina JEST da je javna osoba bez nekog valjanog razloga i da je to postigla na nacin koji je.ali ako njoj to pase,meni pase jos vise
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:05   #13
Quote:
dalmacija77 kaže: Pogledaj post
ma di su grupnjaci popularni ne znam bas puno ljudi da je probalo osim ovih sta su u tom nekom jet setu na kokainu a obicne msrtnice ili nisu ili kriju tj nece priznati. ti znas puno zena sta su bile na grupnjacima?
Pa ne piše im na čelu niti se itko s imalo kulture time hvali naokolo.
No ne orgijaju samo bogati i slavni, a ako te zaista zanima takav vid seksualne zabave valjda i sama znaš gdje to možeš naći. Odi malo na LJES.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:09   #14
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
nitko nije nives osudio,samo sam rekla ono sto znam o njoj
meni je tak svejedno jer se ona kara za pare ili radi ko cistacica
istina JEST da je javna osoba bez nekog valjanog razloga i da je to postigla na nacin koji je.ali ako njoj to pase,meni pase jos vise
A sta mislis koliko ima uspjesnih zena koje rade danas na dobrim radnim mjestima da nisu sirile noge , ima ih ali uvik ima i onih koje se rado sire za neku dobit. Pa tako i pjevačice. Inače sta je LJES?
Ja sam cuo da onaj Lupino sevi sve sta uhvati pod aparat. Blago mu se a sve rasne ljepotice od 19 godina, covjek radi posao za koji nebi trebao dobit plaću jer mnogi bi platili da im je bit na njegovom mjestu haha a on jos dobiva novac zato.
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:18   #15
ma ono na drugim slikama uopce nije ona..ima nesto slicnosti,ali kuzi se po cickama da te slike nemaju veze jedne s drugima..
ono je neka druga zenska..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:24   #16
bili se vi mmmmmmmmmm s Nives?
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:29   #17
Quote:
dalmacija77 kaže: Pogledaj post
A sta mislis koliko ima uspjesnih zena koje rade danas na dobrim radnim mjestima da nisu sirile noge , ima ih ali uvik ima i onih koje se rado sire za neku dobit. Pa tako i pjevačice. Inače sta je LJES?
Ja sam cuo da onaj Lupino sevi sve sta uhvati pod aparat. Blago mu se a sve rasne ljepotice od 19 godina, covjek radi posao za koji nebi trebao dobit plaću jer mnogi bi platili da im je bit na njegovom mjestu haha a on jos dobiva novac zato.
naravno da ima,ali one to znaju sakriti jer ih sredina onda ne osuduje.
a nives nije postala popularna po nekim poslovnim uspjesima pa joj se desilo da je netko otkrio njene gole slike ili slicno....kuzis me?
i to za lupina si dobro cuo.a sad da te pitam,tebi je to super sta on koristi tako te curice koje se nadaju nekoj kvazi hrvatskoj slavi?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:48   #18
pa i nije bas ali jednostavno curice kad su mlade zeljne su slave i ako su spremne na to radi slave...zelim reci mogle su ici studirati a ne na takav nacin se probijati kroz zivot pa znaju i same da je to normalno u show bussinesu, e sad ako ih on ucjenjiva onda to nije u redu ali ako se one zabavljaju s njim idu van i seksaju se jer zele onda mu svaka cast. Bas mi se jedna od njih pohvalila da su bile njih tri na snimanju s njim i...nakon toga u krevetu s njim haha i da je lud skroz...ali ne moze te nitko natkerat da se seksas s nekim osim ako si mrtva pijana ili drogirana. Mislim da one koje se odluce na taj put u zivotu itekako dobro znaju sta ih ceka ali ionako ako su zgodne stalno ih netko pokusava povaliti pa racunaju da barem imaju neke koristi od toga.
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:49   #19
Nives je meni jako zgodna zenskica, prekenjaca je, ali mi to kod nje ne ide na zivce (ne znam zasto).
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:51   #20
Ženska mi uopće nije zgodna i retardirano se ponaša,a kakva je "u duši" i s kim je sve spavala,to me tak jako zaboli...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.