Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2008., 10:34   #61
Quote:
very fairy kaže: Pogledaj post
zobene. ali ciste (one sto ruzno izgledaju )znaci, ne one koje su vec pomijesane s vocem ili cokoladom - to ti je opet sve puno secera.
i one ce ti postati fine nakon nekog vremena. ja si napravim oko 50-70 g zobenih s 2,5 dcl ab kulture i malo grozdjica da mi zaslade. buduci da ti skidas kile, nemog stavljat suho voce, probaj bez iceg ili dodaj malo neceg svjezeg - pola jabuke ili jednu malu krusku...tako nesto
Naribaj svježe jabuke i baci na zobene pahuljice. Ili usitni bilo koje svježe voće mikserom i pomiješaj s pahuljicama. Bit će manje kalorija nego muesli, a jako fini okus. Ako je relativno suho kao jabuke, zalij malo s kojim voćnim sokom bez šećera, ali ne previše.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:38   #62
imam osjecaj da su te zobene ruzne.... ali valjda ce se isplatiti... kad sam neki dan isla u nabavku, nije bilo zobenih u diskontu... ali potrazit cu opet kad pojedem ovo sto mi je ostalo od musslija...
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:01   #63
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
imam osjecaj da su te zobene ruzne.... ali valjda ce se isplatiti... kad sam neki dan isla u nabavku, nije bilo zobenih u diskontu... ali potrazit cu opet kad pojedem ovo sto mi je ostalo od musslija...

I ja sam se strasila zobenih.. Isprva sam jela mussli jer je svakome fino kad je sladje. No, sad su mi mussli preslatke, a zobene taman.. naviknut ces se.
Polako..
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:31   #64
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Naribaj svježe jabuke i baci na zobene pahuljice. Ili usitni bilo koje svježe voće mikserom i pomiješaj s pahuljicama. Bit će manje kalorija nego muesli, a jako fini okus. Ako je relativno suho kao jabuke, zalij malo s kojim voćnim sokom bez šećera, ali ne previše.
Potpisujem. Obavezno u zob i mljevenih lanenih sjemenki da ubije okus zubi. Nekada stavim i cimet. Doduse, ja nemam problema s kilama, pa ujutro zob jedem uglavnom s vocnim jogurtima.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:55   #65
budem probala...
pitanje za cure: vjezbate li kad su vam oni dani u mjesecu?
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 14:09   #66
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Potpisujem. Obavezno u zob i mljevenih lanenih sjemenki da ubije okus zubi. Nekada stavim i cimet. Doduse, ja nemam problema s kilama, pa ujutro zob jedem uglavnom s vocnim jogurtima.
Mda, a onda se žališ da si pretežak i da nemreš po stazi na Sljeme
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 14:10   #67
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
budem probala...
pitanje za cure: vjezbate li kad su vam oni dani u mjesecu?
Ja vježbam sve dane osim prvog jer sam tada koma: bolovi i pospanost.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 14:13   #68
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Mda, a onda se žališ da si pretežak i da nemreš po stazi na Sljeme
A cuj.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 16:29   #69
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Ja vježbam sve dane osim prvog jer sam tada koma: bolovi i pospanost.
meni je danas prvi dan, primjetila sam da sam dobila kad sam se vratila s ''treninga'', sad zasad ne boli nista, tako da namjeravam i sutra i ostale dane ''onih dana'' normalno ići na brzo hodanje....
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 16:40   #70
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
meni je danas prvi dan, primjetila sam da sam dobila kad sam se vratila s ''treninga'', sad zasad ne boli nista, tako da namjeravam i sutra i ostale dane ''onih dana'' normalno ići na brzo hodanje....
Ne vidim razloga zašto ne bi vježbala ako se osjećaš sposobnom za to i ako te ništa ne boli.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 19:08   #71
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Ne vidim razloga zašto ne bi vježbala ako se osjećaš sposobnom za to i ako te ništa ne boli.
pa da, to i ja kazem, nastaviti normalno sa treningom. i prehranom naravno.... mada me danas muci neopisava zelja za cokoladom, pa sam uzela 2 kockice one za dijabeticare, bez secera... ipak su to ''oni dani'' ....

odoh papati povrce...
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 23:41   #72
za doručak jedi ko čovjek ali ne pretjeruj sa ugljikohidratima, samo preko dana budi aktivna i to je to
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 23:47   #73
Quote:
shumska jagodica kaže: Pogledaj post
ajde de. 175 cm i 55 kg? to ti je draga moja mrsavo. manekenski mrsavo.

možda si ona misli da je trendy ali...
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 09:19   #74
evo mene s treninga... vratila sam se mokra ko čep... ne samo od znoja, nego sto me je neka velika prskalica s vodom okupala od glave do pete.... :-) haha, koje sam ja srece...
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 13:08   #75
i da, uzimate li ikakve dodatke prehrani? meni mama kupila samo neke sumece vitamine.... mislim da mi nesto vise od toga nije ni potrebno...
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 13:47   #76
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
i da, uzimate li ikakve dodatke prehrani? meni mama kupila samo neke sumece vitamine.... mislim da mi nesto vise od toga nije ni potrebno...
kakvi dodaci prehrani,zazirem od toga-iako ne bas 100%...kroz prehranu uzimam sve sto mi je potrebno,ljudi koji se kuze-treneri su mi pogledali dnevnik prehrane i rekli da sve stima i da svega uzimam u potrebnim kolicinama...unatoc tome cvaknem jednu tableticu omega3 poslije rucka,iako ribu jedem svakodnevno,a ponekada (ne svakodnevno) i tabletu kalcija poslije vecere-iako maznjavam dosta mlijecnih proizvoda...ipak ako smatras da uzimas premalo vitamina ili minerala putem prehrane uzmi si neki dodatak tipa ABC+
__________________
enjoy
Susjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 14:13   #77
to sam i mislila....
a tipa whey, i ti nekakvi proteini i sta ti ja znam - to mi neki savjetuju - ali ne znam cemu to - tako da ih se namjeravam kloniti...
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 14:14   #78
Ako jedeš koliko-toliko balansiranu prehranu, ta će ti kemija biti suvišna, a ima znakova da bi mogla biti i štetna.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 14:36   #79
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ako jedeš koliko-toliko balansiranu prehranu, ta će ti kemija biti suvišna, a ima znakova da bi mogla biti i štetna.
To je hrana kao i svaka druga. A drugo: kakvih znakova? Ne postoji niti jedna studija koja ukazuje na stetnost wheya i slicnih proteinskih praskova. Izuzev aspartama (umjetnog sladilla) koji se nalazi u pojedinim proizvodima, ne postoji niti jedna druga kontroverza. Naravno, proizvodi se mogu kupiti i bez aspartama.

Zadnje uređivanje Zli Mali Medo : 12.07.2008. at 15:21.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 14:46   #80
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
To je hrana kao i svaka druga. A drugo: kakvih znakova? Nemojte siriti dezinformacije.
Pa, kajjaznam, baš da bih prešane industrijske kemikalije nazvao 'hrana kao svaka druga'... ne bih.

Nije riječ o širenju dezinformacija nego o određenoj sumnji. Nisam tvrdio da to jest škodljivo, ali glasovi o tome se čuju. U najmanju ruku je pisalo po medijima.

Ozbiljan izvor informacije o tome nemam, ali imam najdublju moguću sumnju u moral farmaceutske industrije. A industrija dodataka hrani je još malo sumnjivija grana već debelo sumnjive farmaceutske industrije.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.