Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2016., 10:53   #361
Spavala od 8:45 do 10:45 I to je to za danas. Idemo nesto raditi
rushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 18:11   #362
Dosta mojih prijateljica/poznanica su imale isto nesanice i uglavnom kazu kad su rodile da su se hormoni vratili u ravnotezu i malo po malo je sve sjelo na svoje mjesto. Samo treba docekati taj dan. A do tada misli u 3,4,5 ujutro su gadna stvar
rushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 00:52   #363
Opet nesanica uz Normabele a u petak je indukcija. Krasno
rushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 01:08   #364
Vecer naravno da sam i ja budna

A zasto indukcija?
ninaa90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 01:18   #365
Zbog dijabetesa i nesanica koje su postale neizdrzive.
rushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 01:20   #366
Uz 2x2 mg normabela ja ne mogu zaspati. Srce lupa..moza uzbudenje zbog petka, ne znam. Postalo je nesnosno, traje vec mjesec dana. Mogu ne spavati cijelu noc
rushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 01:23   #367
Meni ovo stvarno vise nije normalno. Kad se sjetim da sam s prvim djetetom spavala kao beba, s ovim mi ni tabl. ne pomazu.
rushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 13:06   #368
Bokic svima! Ja sam friska trudnica, sutra 6 tt, ali mi se cini da me muce nesanice. Jedno tri cetiri dana prije nego sam ugledala plusic, budila sam se u 1 pa u 3 pa u 5 i onda zujim do pola 7 kad se spremam za posao. Popodne i predvecer sam tako umorna da znam zaspat i oko 8, pola 9, a onda opet ova budenja po noci... Uspijem ja zaspat natrag, ili obavim wc, popijem vode i tako, al sam ujutro strgana jer je san isprekidan...

Jel moguce da tako rano imam nesanice? Nadam se da ce se primirit, ali s obzirom da nemam mucnine zasad, prihvacam onda ovo umjesto toga

Zelim svima slatke snove!
Pollly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 08:30   #369
jedina noć (od kad sam dobila potvrdu trudnoće) koju ja odspavam u komadu je upravo ova kad je dodjela oscara
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 04:40   #370
Bok, cure, evo opet se pridrižujem klubu nespavačica... Evo do prije nekoliko dana uspjela odspavati 4+4 sati nešto noću (uz barem pet pišanja) nešto danju nakon što mm ode na posao i sinek u školu. Naravno, opet sam pokupila bolest, gripu, nos začepljen, sve kosti bole, glava puca... Ne spavam ni 2 poštena sata već 4 dana. Već sam na izmaku snaga. Bezvoljna, hodam ko zombi, kašljem ko konj ( imam osjećaj da će mi beba dolje ispast), nervozna... Probala noću jesti nešto lagano, piti mlijeko, kuhala čaj, ali nema pomoći, još se razbudila. Nije loša ideja kuhati ručak ili probati peglati. Ako bu to tak dalje imat ću noćni rad. Ja onu noć gledala Oscara, hvalabogu i onu emisiju o razmaženoj i o siromašnoj djeci koja me toliko iznervirala da je to strašno. I tako. Kako je jedna forumašica rekla, sad smo ko sove. Svim sovicama laka noć i da spavaju... Lp
anđelica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 11:59   #371
Kronična nesanica....ako odspavam 4 sata u komadu - odlično...
nesanica u trudnoći, nesanica kad rodiš, nesanica kad su bolesni...

dobro je meni moja baba rekla da nema više spavanja kad postaneš mater

šta si spavala, spavala si
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 20:31   #372
22tjedan trudnoće, zadnjih tjedan dana me muči nesanica, probudi me pišanje i onda nikako zaspat , a i vrućine mi smetaju, jedva čekam da zahladi,vjerujem a će se bolje spavati
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 04:08   #373
evo me, tu sam...
probudila se u 2 za wc, i nikako opet zaspat. još me počela žgaravica mučit, čekam malo da popusti pa se vraćam u krevet.
a taman sam zadnjih par noći relativno dobro spavala.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 04:32   #374
Ja imam nesanicu sa prvim danom trudnoće.i prošla,neuspjela trudnoća je isto bila takva.nema noći da sam ju odspavala u komadu.sad pred kraj je,naravno,i gore-ne mogu se namjestit pa vrućina... Ove olimpijske igre po noći su mi sjele ko budali šamar 😁 odgledala sam sve sportove koji su na tv-u.
Zapravo se više i ne žalim na nesanicu jer sad sam se već totalno navikla na ovo isprekidano spavanje pa će mi bi biti lakše kad beba dođe 👍

Poslano sa mog LG-K420 koristeći Tapatalk
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 10:54   #375
Ja nemam nesanicu, u klasičnom smislu da ne mogu zaspati, nego sam jednostavno u polusnu stalno. Znate ono kad pamtite snove, stalno se vrtim i okrećem, jednostavno ne spavam duboko. Dragi mi je noćas otišao spavati u dnevni na sofu usred noći, rekao je da mu ne dam spavati, da se stalno vrtim i bacam preko njega ruke i noge. Počelo je prije tjedan dana, sad sam u 5 mjesecu. Izluđuje me, jer sam onda preko dana stalno umorna,a još uvijek radim i jako mi je teško na poslu zbog toga. Zijevam non-stop i nemam koncentracije..ma užas.
Trilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2021., 09:16   #376
Podižem temu iz naftalina

Ima li još netko ovaj problem, da se međusobno tješimo? Ja 25 tjedana, odspavam cca 3-4 sata svaku noć, isprekidano Spavanje preko dana ne dolazi u obzir zbog starijeg sina. On odspava 1-2 sata nakon ručka, ponekad uspijem i ja s njim, češće se samo vrtim po krevetu.
Ponekad pomogne da se dobro najedem po noći, tad odspavam par sati u komadu, ali opet ni to ne smijem baš jer sam ionako već dobila 10ak kg. Uglavnom je svaki dan ista priča - srušim se u krevet umorna oko 22 h, zaspem odmah ali se probudim za sat vremena, i onda kreće borba do jutra. Sve mi smeta, probudi me mjehur, ili muževo hrkanje, ili promet izvana, lavež psa, brujanje frižidera... Vrtim se po krevetu, čitam, gledam tv, živčanim...

Ima li nas još? Kako se borite s nesanicom?
MammaM1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2021., 09:49   #377
Quote:
MammaM1a kaže: Pogledaj post
Podižem temu iz naftalina

Ima li još netko ovaj problem, da se međusobno tješimo? Ja 25 tjedana, odspavam cca 3-4 sata svaku noć, isprekidano Spavanje preko dana ne dolazi u obzir zbog starijeg sina. On odspava 1-2 sata nakon ručka, ponekad uspijem i ja s njim, češće se samo vrtim po krevetu.
Ponekad pomogne da se dobro najedem po noći, tad odspavam par sati u komadu, ali opet ni to ne smijem baš jer sam ionako već dobila 10ak kg. Uglavnom je svaki dan ista priča - srušim se u krevet umorna oko 22 h, zaspem odmah ali se probudim za sat vremena, i onda kreće borba do jutra. Sve mi smeta, probudi me mjehur, ili muževo hrkanje, ili promet izvana, lavež psa, brujanje frižidera... Vrtim se po krevetu, čitam, gledam tv, živčanim...

Ima li nas još? Kako se borite s nesanicom?
Mučim se s nesanicom od 12. tt. Sada sam 19+5 tt. Ne spavam jer me užasno leđa bole. To što moram stalno na wc je manji problem, ali ležanje duže od 4 sata je muka. Ne borim se nikako, ujutro se dignem, odem na posao koji je ful zahtjevan i stresan i tamo umirem. I brojim dane do bolovanje.
LeaLeic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2021., 10:56   #378
Već sam mislila da sam jedina s tim problemom.
Danas budna od 3.30, ali ajde spavala 2x po dva sata.
Oči peku, glava boli.

Jučer bolje, budila se svakih dva sata na pišanje, ali do 8 uspjela. Tek sam napola trudnoće, kako će se porod približavat i vrućine stižu -bit će još veselije.

Najgori mi je onaj trenutak kad skužiš da nećeš više moć zaspat, a pokušavaš i čekaš satima da bude normalno vrijeme za ustajanje.
smilje is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.