Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2010., 15:10   #21
Quote:
rijeka511 kaže: Pogledaj post
i ja, a pogotovo sada. Da, baš tako. Popila sam navečer oko 23. drugu večer nervoza, sve mi smeta, kao da nemam dovoljno ni zraka ni prostora. Ne znam kako bolje opisat. Ujutro zaboravila na to, doručkujem kad ono opet. Nisam mogla jest, dragi me zagrli ja mu mičem ruku, izlazim na balkon.. Čudno jako. Popodne sam se prisilila izać na čaj s frendicom i pričala s njom o tome. navečer opet sve ok.
Možda ja ne podnosim te lijekove za smirenje, ne znam. Danas idem na pregled pa ću reć ginićki šta je bilo i da ih ne pijem (a trebala već mjesec dana) pa ćemo vidjet šta ona kaže. boga samo da ne kaže da moram piti nešto radi sprečavanja ranijeg poroda, jer ne znam kao ću
E bas tako bi meni bilo od normabela....bas cudno...
Zato ga nepijem...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:28   #22
e cure, što se tiće nesanice...jučer govorili na tv-u, svaku večer šalicu toplog mlijeka i unutra žličica meda, i tako više večeri za redom i da kao ima učinka
treba probati, nikad se ne zna
__________________
" Nije sve u tebi, ali ti si u svemu.. "
Nea3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:51   #23
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
E bas tako bi meni bilo od normabela....bas cudno...
Zato ga nepijem...
e ja sam se bila uplašila tog osjećaja, kao da ludim nekako. Bilo me strah da je to od T i da će mi tako bit sad, ali izgleda da je to od tih tableta jer :kuckucodrvo: nije se više javljalo.
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:52   #24
To je stari recept
Ja ne pijem mlijeko (odnosno u trudnoći nešto malo), pa nema efekta (u stvari, ima malo drugačijeg )
Tko pije, možda nije loša ideja.........
__________________
Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome............
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:53   #25
Quote:
Nea3 kaže: Pogledaj post
e cure, što se tiće nesanice...jučer govorili na tv-u, svaku večer šalicu toplog mlijeka i unutra žličica meda, i tako više večeri za redom i da kao ima učinka
treba probati, nikad se ne zna
ja ne mogu med prismrdit ustima ni za svu nesanicu. na samu pomisao . A jbm, probavala ja sa čajom od mente
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:55   #26
Quote:
Bad Robot kaže: Pogledaj post
To je stari recept
Ja ne pijem mlijeko (odnosno u trudnoći nešto malo), pa nema efekta (u stvari, ima malo drugačijeg )
Tko pije, možda nije loša ideja.........
ma ja mislim da, na žalost, naše nesanice jednostavno jedna od čari T i to je to... Najbolje mi je što na T knjižici piše spavati 8 sati najmanje - šmrc
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 17:39   #27
Quote:
rijeka511 kaže: Pogledaj post
Najbolje mi je što na T knjižici piše spavati 8 sati najmanje - šmrc
da baš
Najžalosnije je što sad kad mogu,nemogu...
Kasnije kada ću moći,opet neću moći
Ma ja mlijeko sa medom mogu popiti,samo nevjerujem da mi jedna čaša može ikako pomoći...
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 17:46   #28
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
da baš
Najžalosnije je što sad kad mogu,nemogu...
Kasnije kada ću moći,opet neću moći
Ma ja mlijeko sa medom mogu popiti,samo nevjerujem da mi jedna čaša može ikako pomoći...
Ma nema nam pomoći!! One koje normalno spavaju (a to je većina) budu koma od bebe i nespavanja prve godine čak, a ja mogu mislit na šta ću ličit. Gurat ću ona kolica, podočnjaci do pupka...
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 22:47   #29
Quote:
rijeka511 kaže: Pogledaj post
Ma nema nam pomoći!! One koje normalno spavaju (a to je većina) budu koma od bebe i nespavanja prve godine čak, a ja mogu mislit na šta ću ličit. Gurat ću ona kolica, podočnjaci do pupka...
U da vidite kak sam ja u prvoj trudnoci spavala...ko klada....
A i bom kad se mali rodio nastavila sam od prvog dana od 11 navece do 11 sati ujutro...
Bio doooobra beba jbte samo spavao,kakio i jeo prvih 8 mjeseci,a onda se povampirio odjedanput
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 05:19   #30
Prijavljujem se klubu onih koji se bude po nekoliko puta noci i dizu prije svitanja..valjda je to individualno jer u prosloj t sam spavala ko beba...sad se nakon nekoliko sati budim puna energije
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 07:20   #31
Još jedna neispavana trudnica...
Budila sam se oko 1-2-3h u noći dok se nisam s mužem zamijenila za stranu kreveta. Sad se budim oko 6-7h ali uglavnom zbog alergije i problema sa sinusima.
Fleur Delacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:09   #32
Quote:
Bad Robot kaže: Pogledaj post
Strpljenje
Ja nisam ništa htjela piti, iako sam dolazila u napast..........
Ma, nisam mislila na tablete, to ne bi popila. Nego na neki čaj ili nešto takvo. Ako netko zna šta te može uspavat.
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:11   #33
Sad vidim da ste napisale med i mlijeko, ajme kombinacije, želudac mi se diže od pomisli. Ne volim med.
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 20:59   #34
Ja sam bila kronicno neispavana trudnica, spavala bi po 6h po noci. Na pocetku trudnoce sam spavala kao klada, dosla bi s posla i srusila se na kaucu, mogla sam samo spavati. Ali vec sa 4mj, se situacija skroz promjenila. Danas sam majka i mogu rec da bi dala ne znam sto samo da mi se jedan dan naspavati koliko mi tijelo trazi.

Zato drage buduce mame trudite se spavati sto vise jer stvarno kad je beba mala tesko da cete to moci!
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 21:49   #35
Quote:
supersenivac kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kronicno neispavana trudnica, spavala bi po 6h po noci. Na pocetku trudnoce sam spavala kao klada, dosla bi s posla i srusila se na kaucu, mogla sam samo spavati. Ali vec sa 4mj, se situacija skroz promjenila. Danas sam majka i mogu rec da bi dala ne znam sto samo da mi se jedan dan naspavati koliko mi tijelo trazi.

Zato drage buduce mame trudite se spavati sto vise jer stvarno kad je beba mala tesko da cete to moci!
Istina... kad sam rodila , kako su mjeseci prolazili mislila sam da nikada više neću odspavati 8 h u komadu... Prva 3 mj nisam odspavala više od 2 h u komadu... , a onda bi se sjetila svoje nesanice u trudnoći i bila bi ljuta ko pas... mogla sam praktički danima spavat a tijelo nije htjelo...a onda kad rodila tjelo je tako očajnički tražilo odmor a onda je moj mali cijele noći patio od nesanice ...
Hely is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 10:34   #36
Evo nije ni podne,a ja bi odgulila 3 sata u komadu da mogu...
Htjedoh reći,sve ja to znam da kasnije neću moći spavati kad će mi biti ponajviše potrebno ali šta da radim kad tjelo ne sluša
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 11:23   #37
Ja otkad rodila stalno bi spavala, već se automatski budim čim mala pusti glas da je gladna, a spavanje ajmeeeeee prije mi trebalo 30 min da zaspim sad je potrebno samo 3 sekunde
nanydado is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 11:53   #38
Quote:
nanydado kaže: Pogledaj post
Ja otkad rodila stalno bi spavala, već se automatski budim čim mala pusti glas da je gladna, a spavanje ajmeeeeee prije mi trebalo 30 min da zaspim sad je potrebno samo 3 sekunde
potpisujem
I ja sam napokon pospana nakon svih onih trudničkih neprospavanih noći.
Legnem kad god i zaspem .
Uopće nisam neispavana i još uvijek mi ful ide na živce račenica: spavaj, jer kasnije nećeš moći i da uskoro mali postane totalni živčenjak i ne prospavam ni 30min u komadu narednih godinu dana, tu rećenicu neću trudnici izreć
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 11:57   #39
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
potpisujem
I ja sam napokon pospana nakon svih onih trudničkih neprospavanih noći.
Legnem kad god i zaspem .
Uopće nisam neispavana i još uvijek mi ful ide na živce račenica: spavaj, jer kasnije nećeš moći i da uskoro mali postane totalni živčenjak i ne prospavam ni 30min u komadu narednih godinu dana, tu rećenicu neću trudnici izreć


upravo to, to i moj mm kaže ta rečenica mu je išla na živce kroz cijelu trudnoću, sad se samo nasmije i kaže ma nemaju oni pojma

Ja sam puna snage a to kaj zaspem brzinski mi je super bar se više ne motam patiti i smišljati način kako ću što prije zaspat, sad nema veze , dal je ležeći položaj ili sjedeći čim me ulovi ako mogu ja odspavam
nanydado is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 12:30   #40
pljuc i nany ja se nadam da ću i ja tako jer ovo me izluđuje.......
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.