Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2011., 12:27   #61
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
@mg - rašpamo nokte i pričamo pizdarije..
Šta? Štaaaa?
Pardon

E, vidiš, na tome bi se dalo zaradit. Nova terapija - šlopavanje letvom po potiljku Liječenje vampirizma i drugih vidova sumanutosti
Almost Rosey is offline  
Old 16.04.2011., 12:43   #62
ray of light is offline  
Old 17.04.2011., 14:54   #63
kaj, krmite danas? i ja i ja al mogli bi doći malo, ha, ajdeee
ray of light is offline  
Old 17.04.2011., 19:33   #64
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
kaj, krmite danas? i ja i ja al mogli bi doći malo, ha, ajdeee
danas je nedjelja pa daj nek se ljudi odmore
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 17.04.2011., 21:07   #65
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
danas je nedjelja pa daj nek se ljudi odmore
ne dam! i šlus!
ray of light is offline  
Old 17.04.2011., 22:54   #66
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
kaj, krmite danas? i ja i ja al mogli bi doći malo, ha, ajdeee
... a kaj ti dođe ova halucigenija u ćošku ?
haram is offline  
Old 18.04.2011., 08:52   #67
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... a kaj ti dođe ova halucigenija u ćošku ?
Andy zna! Andy zna!
ray of light is offline  
Old 18.04.2011., 13:25   #68
ljudovi.. trebam malo rentanja i rejvanja..

jebote, kak je na ovom pdf-u tanka granica između "troll si" i "forumaš si s problemom"

Uglavnom mi neki gut-feeling i milenij proveden moderirajući na Forumu prišapnu tko podjebava, a tko stvarno ima..umm..egzotičnu situaciju.

Al opet ostaje pitanje: koji frik moraš biti da te zabavlja sad ići tražiti nekakav Forum pa pdf Psihologija pa izmišljati neke sulude probleme i zajebavati ljude da ti odgovaraju i.. i..kaj nemaš pametnijeg posla??? Još važnije - da li bi se tako kreveljio po pdf-u Karcinom?

Ja sam prva u redu (da ne velim idejni začetnik ) kad treba nekom smjestiti prank.. al ovo čak nije duhovito niti u tragovima?

Onak, ideš si razmišljati pa je najlogičniji zaključak "ah, klinci..".. ali, ako su stvarno klinci.. želim li doživjeti starost i nemoć u državi koju vode takvi klinci?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 13:34   #69
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
ljudovi.. trebam malo rentanja i rejvanja..

jebote, kak je na ovom pdf-u tanka granica između "troll si" i "forumaš si s problemom"

Uglavnom mi neki gut-feeling i milenij proveden moderirajući na Forumu prišapnu tko podjebava, a tko stvarno ima..umm..egzotičnu situaciju.

Al opet ostaje pitanje: koji frik moraš biti da te zabavlja sad ići tražiti nekakav Forum pa pdf Psihologija pa izmišljati neke sulude probleme i zajebavati ljude da ti odgovaraju i.. i..kaj nemaš pametnijeg posla??? Još važnije - da li bi se tako kreveljio po pdf-u Karcinom?

Ja sam prva u redu (da ne velim idejni začetnik ) kad treba nekom smjestiti prank.. al ovo čak nije duhovito niti u tragovima?

Onak, ideš si razmišljati pa je najlogičniji zaključak "ah, klinci..".. ali, ako su stvarno klinci.. želim li doživjeti starost i nemoć u državi koju vode takvi klinci?
o čemu ti to, štriko?
ray of light is offline  
Old 18.04.2011., 13:36   #70
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
o čemu ti to, štriko?
a svađam se sa postovima koje čitam pa brišem...
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 13:38   #71
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
a svađam se sa postovima koje čitam pa brišem...
vidiš kak si bezobrazna, pročitaš, ne, a onda ti vrag ne da mira i erase
ray of light is offline  
Old 18.04.2011., 13:50   #72
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
vidiš kak si bezobrazna, pročitaš, ne, a onda ti vrag ne da mira i erase
hehe.. Nosey Rosey..

ma ko da su bitni konkretni slučajevi.. svi ste već stoput vidjeli kojekakve topice ekipe kojoj je jedini cilj podjebavati. Ok kad je granica jasna (što je rijetko) pa vidiš da kenja bezveze. Ali kad je malo mutnija? Pa ti celo telo vrišti "TROLL!!!!", a opet je moguće da je istina?

Izluđuje me činjenica da postoji ekipa koja odvaja minute, sate i dane na taj se način izrugujući sa svim forumašima Psihologije, a onda još, kolateralna šteta, tjera mene da svaki post i topic gledam sa "guilty until proven innocent"..

to me ljuti.. o tome klepećem.. možeš biti klinac,možeš biti krelac, ali nećeš se ići zajebavati na pdf o leukemiji.. ići ćeš na Psihologiju.. jebem te u stigmu.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 14:11   #73
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
hehe.. Nosey Rosey..

ma ko da su bitni konkretni slučajevi.. svi ste već stoput vidjeli kojekakve topice ekipe kojoj je jedini cilj podjebavati. Ok kad je granica jasna (što je rijetko) pa vidiš da kenja bezveze. Ali kad je malo mutnija? Pa ti celo telo vrišti "TROLL!!!!", a opet je moguće da je istina?

Izluđuje me činjenica da postoji ekipa koja odvaja minute, sate i dane na taj se način izrugujući sa svim forumašima Psihologije, a onda još, kolateralna šteta, tjera mene da svaki post i topic gledam sa "guilty until proven innocent"..

to me ljuti.. o tome klepećem.. možeš biti klinac,možeš biti krelac, ali nećeš se ići zajebavati na pdf o leukemiji.. ići ćeš na Psihologiju.. jebem te u stigmu.
samo oderi po pički, majčicu im pokvarenu
ray of light is offline  
Old 18.04.2011., 14:12   #74
o, zrako moga sunca, sumLJaš li u to?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 14:14   #75
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
o, zrako moga sunca, sumLJaš li u to?
pa negdje si spomenula da si veeelika treba, brrrr, naravno da ćeš ti to srediti
ray of light is offline  
Old 18.04.2011., 14:15   #76
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
pa negdje si spomenula da si veeelika treba, brrrr, naravno da ćeš ti to srediti
when all else fails, uvijek im mogu stat na nogu..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 14:17   #77
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
when all else fails, uvijek im mogu stat na nogu..
ray of light is offline  
Old 18.04.2011., 14:19   #78
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
u! dobar!
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 17:15   #79
Štrikalica već ima nos za trolčine. Ili nogu??
Moram priznati da su i meni neki topici prečudni, ali ima bizarnosti, pa fakat nikad ne znaš da li je neko zapsihozio ili trola jer nema pametnijeg posla u životu... Zato i postoje moderatori...
Daklem, kako ste mi danas? Ja sam baš super, obzirom da je pondjeljak, a inače mi je ponedljeka koma, ovaj je bio baš miran. Valjda zato kaj nema šefa. he he
Kako volim kad nema šefa. Da li vi to isto volite?
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Old 18.04.2011., 17:27   #80
potpuno sam uz tebe rejo
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.