Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2015., 23:20   #1
Puna škola đaka ni od kuda vrata

Kad vidite ovu sliku, znate li s koje strane je east side, a s koje west side? Ako skužite, kroz koliko vremena ste skužili, tj. znali? Po čemu?



I primjetite kako bi i da otkrijete neki narod u Amazoni taj narod imao selo u kojem je istočna strana nerazvijena/lošija, a zapadna je naprednija/bolja.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:40   #2
Niti jedan odgovor .
Mene je ovo baš zanimalo. Puno više nego nabrajanje tko i kad i zašto nosi potkošulju :P.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:43   #3
Skužiš po jezeru, nema isti oblik. Po pozadini, jel se vidi Hudson/Eastriver ili WTC/Empire State.
Ne kužim pitanje.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:46   #4
Iz nekog razloga sam mislila da je naslov ovog topika: "Puna škola đaka, ni od kuda kupus", ali sam se zajebala.

Ontopik:

Ja ovo stvarno ne razumijem, imam problem koncentrirat se na ovu sliku i ništa mi nije jasno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 23:34   #5
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Skužiš po jezeru, nema isti oblik. Po pozadini, jel se vidi Hudson/Eastriver ili WTC/Empire State.
Ne kužim pitanje.
Ne kužim, šta skužiš po jezeru?

Ti znaš prepoznati koju rijeku vidiš?


Alex, jednostavno, znaš li prepoznati gdje je istok, a gdje zapad? Ako da, po čemu?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 23:35   #6
Da, vidjela sam taj pogled 902 puta, a i imala sam kao wallpaper slične slike dosta dugo
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 23:37   #7
Jel zapad ono prema dolje tamo?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:03   #8
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Da, vidjela sam taj pogled 902 puta, a i imala sam kao wallpaper slične slike dosta dugo


Eto, zar nije to zanimljivo kako je tebi odmah jasno, a meni nije . Meni fakat je .

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Jel zapad ono prema dolje tamo?
Manhattan se dijeli uzduž na istok i zapad, tak da ne . Ne znam kamo gleda vrhom.
Jel točno govorim Afrika?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:07   #9
Mislila sam da je tema: Puna šaka đaka, a nigdje seljaka.

ne znam zašto sam to mislila.

ne znam puno o Mahattanu iz ptičje perpektive, žao mi je.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:14   #10
Probaj onda nekom metodom zaključivanja! Ili pogađaj! AAAjdeee!
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:16   #11
Ali da puna šaka đaka .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:29   #12
vratit ću se na ovu temu kad me glava bude manje bolila, može? sad mi radi udahni, izdahni i još par naredbi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:31   #13


Popij!
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:40   #14
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ne kužim, šta skužiš po jezeru?

Ti znaš prepoznati koju rijeku vidiš?


Alex, jednostavno, znaš li prepoznati gdje je istok, a gdje zapad? Ako da, po čemu?
Malo znam o navedenom...ali na slici mislim da je donji dio slike istok a gornji udaljeniji zapad.
Zato sto mi zgrade na zapadu izgledaju vise.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:43   #15
A zar nije da poluotok ide duž kopna tako dane može biti tako s obzirom na poziciju cijele obale?


Znam da ima gugl, ali ovo mi je zanimljivije.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 01:01   #16
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
A zar nije da poluotok ide duž kopna tako dane može biti tako s obzirom na poziciju cijele obale?


Znam da ima gugl, ali ovo mi je zanimljivije.
Pojma nemam.
To je moj odgovor u 5 sekundica
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 23:29   #17
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Manhattan se dijeli uzduž na istok i zapad, tak da ne . Ne znam kamo gleda vrhom.
Ne, Manhattan ide uzduz sjever - jug, a siri se na istok i zapad.
Ova slika sto si postavila je slikana sa sjeverne strane, tamo pravo gledano prema otvorenom je jug, lijevo istok a desno zapad. Na istoku se nalazi more, a NYC je juzno od Manhattana, po tome se moze prepoznati i orijentisati.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 23:47   #18
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Manhattan se dijeli uzduž na istok i zapad, tak da ne . Ne znam kamo gleda vrhom.
Ako se uzduž dijeli na istok i zapad, onda vrho(vi)m(a) gleda na jug i sjever. Ovo je pogled prema jugu, dakle istok ti je lijevo, zapad desno.

I razvijenost na Manhattnu ti nema neke veze istok-zapad. Imaš razvijenijih i manje razvijenih dijelova i na jednoj i na drugoj strani. Malo je veća razlika sjever-jug gdje je jug, za razliku od uobičajenog stanja stvari, "razvijeniji".

Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Na istoku se nalazi more, a NYC je juzno od Manhattana, po tome se moze prepoznati i orijentisati.
Kakvo more na istoku? Na istoku je Long Island. Jedino more, odnosno izlaz na ocean je prema jugu, odnosno malo jugoistoku, što se vidi ovdje.

NYC je južno od Manhattna? Manhattan je dio New York Cityja. Južno od Manhattna je Staten Island (isto dio samog grada).

Ali mi i dalje nije jasno kakve sve ovo veze ima s lubenicama.
Seronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 00:00   #19
jel to na lijevo zalazak sunca?
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 00:13   #20
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Ne, Manhattan ide uzduz sjever - jug, a siri se na istok i zapad.
Ova slika sto si postavila je slikana sa sjeverne strane, tamo pravo gledano prema otvorenom je jug, lijevo istok a desno zapad. Na istoku se nalazi more, a NYC je juzno od Manhattana, po tome se moze prepoznati i orijentisati.
Kao što napisah, dijeli se uzduž na istok i zapa.

Zadnji plan fotke je gotovo simetričan i onaj tko ne zna prema kuda gleda vrh Manhattana po slici ne može znati gdje je kopno. A pogotovo ne može znati što je more, a što rijeka.
Quote:
Seronja kaže: Pogledaj post
Ako se uzduž dijeli na istok i zapad, onda vrho(vi)m(a) gleda na jug i sjever. Ovo je pogled prema jugu, dakle istok ti je lijevo, zapad desno.

I razvijenost na Manhattnu ti nema neke veze istok-zapad. Imaš razvijenijih i manje razvijenih dijelova i na jednoj i na drugoj strani. Malo je veća razlika sjever-jug gdje je jug, za razliku od uobičajenog stanja stvari, "razvijeniji".
Ne bih nikad pogodila da su krajnje točke sjever i jug ako se uzduž dijeli na istok i zapad! I ne bih znala da je istok lijevo od juga!

Ovo je jedna od najpoznatijih vizura. Kao što je navedeno u prvom postu mene zanima da li je možete smjestiti u prostor, ako da na temelju čega i kojom brzinom. To mi je zanimljivo. Za sve ostalo imam gugl. Ili na forumu postoji samo pametovanje ili nabrajanje dosadnih podataka o sebi :Potkošulja cijele godine:?

Nešto sam popetljala Gossip girl da je west side bolji .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.