Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2015., 12:55   #221
Oduvijek sam mislio da su ti kojima cigarete toliko smrde da im se zbog toga gadi čak i vlastiti muž/žena skroz dosadne i čudne osobe.Pričaš ko da jede govna pa ti se gadi ljubit je.Koliko samo ima žena kojima prirodno tako gadno zaudara iz usta da kamo sreće da puše pa miris duhana prikrije smrad.Ili kad se ti usmrdiš zbog xy razloga.Da je po tvome nijedna žena nebi uzela kurac u usta ako nisi izašo svježe ispod tuša.Raspada vam se brak zbog cigareta?Brak vam je onda ionako teško sranje.Ženi ti nije zabavno u životu pa joj treba cigareta kao instantno zadovoljstvo.Možda si dosadan i loš u sexu pa svaljuješ na cigaretu? Da je neka naojčajnija najokorjelija pušačica onda bih razumjeo,to je gadno.Ali ovako..Bezveze.Puši se zbog nezadovoljstva ne samo zbog ovisnosti.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 13:03   #222
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Oduvijek sam mislio da su ti kojima cigarete toliko smrde da im se zbog toga gadi čak i vlastiti muž/žena skroz dosadne i čudne osobe.Pričaš ko da jede govna pa ti se gadi ljubit je.Koliko samo ima žena kojima prirodno tako gadno zaudara iz usta da kamo sreće da puše pa miris duhana prikrije smrad.Ili kad se ti usmrdiš zbog xy razloga.Da je po tvome nijedna žena nebi uzela kurac u usta ako nisi izašo svježe ispod tuša.Raspada vam se brak zbog cigareta?Brak vam je onda ionako teško sranje.Ženi ti nije zabavno u životu pa joj treba cigareta kao instantno zadovoljstvo.Možda si dosadan i loš u sexu pa svaljuješ na cigaretu? Da je neka naočajnija najokorjelija pušačica onda bih razumjeo,to je gadno.Ali ovako..Bezveze.Puši se zbog nezadovoljstva ne samo zbog ovisnosti.
eto super rečeno,svaka čast
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 13:14   #223
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
valjda skuplja čikove po kvartu
Možda čak ni to, jer žena koja svjesna štetnosti pušenja bez problema dimi vani, sasvim sigurno ne ostavlja čikove posvuda.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 15:46   #224
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Oduvijek sam mislio da su ti kojima cigarete toliko smrde da im se zbog toga gadi čak i vlastiti muž/žena skroz dosadne i čudne osobe.Pričaš ko da jede govna pa ti se gadi ljubit je.Koliko samo ima žena kojima prirodno tako gadno zaudara iz usta da kamo sreće da puše pa miris duhana prikrije smrad.Ili kad se ti usmrdiš zbog xy razloga.Da je po tvome nijedna žena nebi uzela kurac u usta ako nisi izašo svježe ispod tuša.Raspada vam se brak zbog cigareta?Brak vam je onda ionako teško sranje.Ženi ti nije zabavno u životu pa joj treba cigareta kao instantno zadovoljstvo.Možda si dosadan i loš u sexu pa svaljuješ na cigaretu? Da je neka naojčajnija najokorjelija pušačica onda bih razumjeo,to je gadno.Ali ovako..Bezveze.Puši se zbog nezadovoljstva ne samo zbog ovisnosti.
Još nisam naišao na ženu kojoj tako zaudara iz usta da ju zažvaliti ne možeš, paket guma za žvakanje košta 5-6 kuna pa žvakaj cijeli dan ako imaš neoprane i gnjojnjive zube..
Što se tiče neopranog kurca ne znam kome bi bio gušt jer brate zaudara nakon cjelog dana što se nisi tuširao..pušenje i lizanje preskočiš...
Većini je danas nezabavno u životu, to što ona puši kao turčin će sigurno unaprijediti kvalitetu njihovog intimnog odnosa i zadovoljstva općenito.. mjesto da se sredi, špricne parfemom, izađe sa mužem van i pojebe se na povratku negdje uz cestu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 23:21   #225
Već sam prije napisala autoru da žena pokuša sa e cigaretom. Ne znam da li je pokušala. Ali stvarno mislim da pušenje nije toliki razlog što oni nemaju sexa. Kao što netko ovdje reče, neki ljudi ne održavaju ličnu higijenu kako treba, pa to može odbiti od sexa još više od smrada cigareta.
Ne može ona toliko smrditi po dimu ako održava ličnu higijenu redovito, pere zube, koristi peperminte ili što god već.
Ja sam godinama pušila, moj muž je nepušač, ali mi nikada nije rekao da mu smrdim po dimu ili da se zbog toga nismo seksali. Tko ima volje za sexom, smrad cigarete je samo izgovor. Tu su izgleda daleko veći problemi.
Možda je to samo izgovor autoru da se ne seksa sa ženom jer ima neku drugu koja 'ne puši'.... cigarete
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 22:44   #226
Mislim da je e cigareta još veći otrov od obične. Govorim iz perspektive pušača-astmatičara (da grozno). nakon dva tjedna e cigarete sam završila u bolnici (a sve s ciljem da se skinem s nikotina i prestanem pušiti)...Doma pušim na balkonu, u uredu ( u kojem sam sama) na prozoru, u trudnoći nisam ni pogledala cigaretu.. Ljudi samo traže izgovore...žena mi puši, žena mi je dlakava, žena mi je ovakva i onakva..stvarno? Pa šta si ju oženio, a znao si kakva je?
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 13:30   #227
Quote:
zelazny kaže: Pogledaj post
Mislim da je e cigareta još veći otrov od obične. Govorim iz perspektive pušača-astmatičara (da grozno). nakon dva tjedna e cigarete sam završila u bolnici (a sve s ciljem da se skinem s nikotina i prestanem pušiti)...Doma pušim na balkonu, u uredu ( u kojem sam sama) na prozoru, u trudnoći nisam ni pogledala cigaretu.. Ljudi samo traže izgovore...žena mi puši, žena mi je dlakava, žena mi je ovakva i onakva..stvarno? Pa šta si ju oženio, a znao si kakva je?
Pušač-asmatičar
Ovo ne mogu vjerovati. Ali dobro, svako zna svoje.
Ovako o e-cigareti - već ju godinu dana koristim (kupujem kvalitetnu tekućinu, a ne ona kineska sranja) i odlična mi je. Nakon xy godina pušenja obične cigarete, godinu dana nisam zapalila ni jednu upravo zbog e-cigarete. Nema više kašljanja i neugodnog mirisa cigarete. Kada vježbam imam puno više snage i energije jer me ne muči kašalj što svaka obična cigareta izaziva, koliko god ljudi lagali sami sebi.
Da si zbog e-cigarete završila u bolnici, to nije točno. Završila si zbog toga što si asmatičar, a pušiš duhan. Ti bi trebala zauvijek baciti sve dimove koji postoje ako hoćeš normalno živjeti i biti zdrava. Ali očito si preveliki ovisnik o duhanu, pa ne možeš.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 16:28   #228
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
rditi po dimu ako održava ličnu higijenu redovito, pere zube, koristi peperminte ili što god već.
Može. I to može smrditi tako da ju osjetiš čim uđeš u sobu.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:57   #229
Evo prošlo je skoro i ljeto, ništa se nije promjenilo.

Kako je lijepo vrijeme ona svoju strast obavlja na otvorenome ali ne sviđa mi se dolazak hladnijih dana...

Anyway, živimo kako živimo, kao cimeri.

Po zimi ćemo biti nepodnošljivi cimeri i to je to
NisamKriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 11:38   #230
Quote:
NisamKriv kaže: Pogledaj post
Evo prošlo je skoro i ljeto, ništa se nije promjenilo.

Kako je lijepo vrijeme ona svoju strast obavlja na otvorenome ali ne sviđa mi se dolazak hladnijih dana...

Anyway, živimo kako živimo, kao cimeri.

Po zimi ćemo biti nepodnošljivi cimeri i to je to
Kupi joj bundu od nerca.
Vuk Sramotnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:55   #231
Quote:
Vuk Sramotnjak kaže: Pogledaj post
Kupi joj bundu od nerca.
Bolje rjesenje je bali u dvoje
Erotizirani luksuz rjesi rjesive probleme. Cigarete nisu srz, to je sigurno.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 13:08   #232
o čemu se ovdje zapravo radi..?? žena puši mada zna da se tebi to gadi i da ju ne želiš/ne možeš dirnuti i na suhom ste već godinu i pol

tebi je to što puši toliki nepremostivi jaz da ju ne želiš ni taknuti

postali ste cimeri?

pa razvedite se
ego vam je ionako bitniji od odnosa samog, braka i ljubavi (ne vjerujem da je ima)

lijepo sporazumni i trk na sud
__________________
"Kada muškarac ustane da govori, ljudi ga obično prvo slušaju pa tek onda gledaju. Kod žena je drugačije. Njih prvo ljudi pogledaju, pa ako im se svidi to što vide, tek onda slušaju."
Ibsenova Nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 13:35   #233
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Bolje rjesenje je bali u dvoje
Erotizirani luksuz rjesi rjesive probleme. Cigarete nisu srz, to je sigurno.
Pa nisam siguran u to sa srži. Da moja žena počne pušiti u kući, unutar nekoliko mjeseci bi sigurno bili razvedeni. Ne vidim zašto život u toksičnom smradu nebi bio prilično jebeno elementaran problem.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 14:01   #234
Kažu da cink izaziva impotensiju.
Pročitao sam pušenje ubija rak.
Feanklinfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 14:16   #235
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Bolje rjesenje je bali u dvoje
Erotizirani luksuz rjesi rjesive probleme. Cigarete nisu srz, to je sigurno.
Ma ženo božja, da može pušit vani po zimi.
Vuk Sramotnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 14:20   #236
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Pa nisam siguran u to sa srži. Da moja žena počne pušiti u kući, unutar nekoliko mjeseci bi sigurno bili razvedeni. Ne vidim zašto život u toksičnom smradu nebi bio prilično jebeno elementaran problem.
u svakom slučaju ako ju nije briga što te truje protiv tvoje volje naravno da je
poprilično jasno signalizira i dont give a shit za tebe
__________________
"Kada muškarac ustane da govori, ljudi ga obično prvo slušaju pa tek onda gledaju. Kod žena je drugačije. Njih prvo ljudi pogledaju, pa ako im se svidi to što vide, tek onda slušaju."
Ibsenova Nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 15:08   #237
smjesno je kako uvijek mi nepusaci ispadamo rospije, zatucani i nemamo razumjevanja a oni, jadni ovisnici koji idu okolo i truju i nas i sebe, patnici koje nitko ne razumije...
sublevel121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 15:11   #238
A razumiju ih ovisnici.
A kako stojimo sa neovisnicima. Ne poznajem niti jednog jedinog.
wiki pedia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 15:27   #239
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Pa nisam siguran u to sa srži. Da moja žena počne pušiti u kući, unutar nekoliko mjeseci bi sigurno bili razvedeni. Ne vidim zašto život u toksičnom smradu nebi bio prilično jebeno elementaran problem.
Problem bi bio u tome ako oženiš ženu za koju znaš da puši duhan i u istome gušta a onda zahtjevaš prekid njenog gušta/poroka/ovisnosti/nazovi kako god i ucjenjuješ je rastavom

Meni je zahtjevanje da prestanem pušit u rangu s tim da ja svoju bolju polovicu tjeram da krene pušit
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:28   #240
Slazem se s egom.lela ta njegova zena je bila nepusac kad su se ubracili

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
megran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.