Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2017., 19:04   #5321
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
McDonalds je privatna investicija Gavrilovićevog sina, a kredit za preskupi bazen od 90mil.kuna na kojem se kupa 12 ljudi otplaćujemo svi kroz prireze koje su nam usput opet podignuli ili kroz cijene usluga gradskih firmi koje subvencioniraju otplatu kredita...

Razumiješ sad koja je razlika u investicijama tj. koje su dobro došle, a koje su van pameti?
Dok te čitam, imam osjećaj da se radi o HDZ trollu, nalik onima što su operirali po brodskim portalima u predizborno vrijeme. Na sreću, nije imalo efekta pa se kriminalna organizacija nije domogla gradske uprave iako su koristili sve moguća sredstva da dođu tamo.

Što se Meka tiče, grad je prodao zemljište na natječaju i uprihodio poprilično dobro svotu novca, a je li taj novac došao od Gavrilovića, Todorića ili crnog vraga je sad manje bitno. Uostalom, otvorit će se nekoliko radnih mjesta a i McD je mamac za narod i turiste. Prometa će sigurno biti.


Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
A tek kod halajka

Sve je ovo izraz mog stanja nakon što povremeno upratim komentare pod brodskim portalima.
To je naše stanje uma. Dok nije bilo kružnog kukalo se kako se tamo gine i sudara, sad kad je napravljen opet ne valja. A te portale odavno ne čitam, uglavnom su svi redom plaćenički, kao i SBTV.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:24   #5322
Mislim da prigovori nisu išli na postojanje kružnog, nego na investiciju u "dizajn" rotora, sa hrpom starog željeza za preveliku lovu. Staro željezo pretpostavljam da je,s obzirom da je cijela instalacija, koliko se može vidjeti iz auta, hrđava. Nedvojbena je prednost toga što je rotor tamo postavljen jer nema čekanja gotovo nimalo(što prije nije bio slučaj, jer je redovito od strane Halajka bila kolona, i onda nišaniš kad će ti se otvoriti rupa i pun gas u prvoj da preletiš raskrižje, ako nekog nisi vidio

Nitko ne zna za udruge?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:06   #5323
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Dok te čitam, imam osjećaj da se radi o HDZ trollu, nalik onima što su operirali po brodskim portalima u predizborno vrijeme. Na sreću, nije imalo efekta pa se kriminalna organizacija nije domogla gradske uprave iako su koristili sve moguća sredstva da dođu tamo.

Što se Meka tiče, grad je prodao zemljište na natječaju i uprihodio poprilično dobro svotu novca, a je li taj novac došao od Gavrilovića, Todorića ili crnog vraga je sad manje bitno. Uostalom, otvorit će se nekoliko radnih mjesta a i McD je mamac za narod i turiste. Prometa će sigurno biti.




To je naše stanje uma. Dok nije bilo kružnog kukalo se kako se tamo gine i sudara, sad kad je napravljen opet ne valja. A te portale odavno ne čitam, uglavnom su svi redom plaćenički, kao i SBTV.
Vi simpatizeri dragog vam vođe zaista imate ozbiljnih problema sa HDZ trolovima koji vam se motaju po glavi.

Nitko nije pisao da li je trebao kružni tok tamo već se stalno postavlja pitanje da li je trebalo potrošiti 400.000kn na njegovo uređivanje limarijom i kineskom rasvjetom.

Inače gradski oci potroše cca 10% novca na uređivanje kružnog toka koje su dobili od prodaje parcele Gavriloviću

E to ti je naše stanje uma jadan i siromašan, a onda s druge strane trošiš kao pijanac.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:39   #5324
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Vi simpatizeri dragog vam vođe zaista imate ozbiljnih problema sa HDZ trolovima koji vam se motaju po glavi.

Nitko nije pisao da li je trebao kružni tok tamo već se stalno postavlja pitanje da li je trebalo potrošiti 400.000kn na njegovo uređivanje limarijom i kineskom rasvjetom.

Inače gradski oci potroše cca 10% novca na uređivanje kružnog toka koje su dobili od prodaje parcele Gavriloviću

E to ti je naše stanje uma jadan i siromašan, a onda s druge strane trošiš kao pijanac.
Vau, ako je aktualnom gradonačelniku najveći grijeh ulupani novac u kružni tok, onda stvarno nemamo problema

Osobno nemam veze s "dragim vođom", ali ću uvijek glasati kontra kriminalne organizacije, a što bi bilo da su se Pero Ćosić, D. Galović i ekipa dokopali grada - ne želim ni razmišljati.

Kad spominješ financiranje ETF-a (ili kojeg već faksa), nije li i župan financirao isti taj događaj?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:23   #5325
Ulupati toliki novac u kozmetičko ukrašavanje jednog kružnog toka je degutantno za jedan od najsiromašnijih gradova u hrvatskoj.

Malo svježih informacija o Đuri Đaković i isplatama plaća
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...ce/978578.aspx
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 22:50   #5326
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Ulupati toliki novac u kozmetičko ukrašavanje jednog kružnog toka je degutantno za jedan od najsiromašnijih gradova u hrvatskoj.

]
Slažem se. Referirao sam se na onaj dio u kojem pljuješ McD i izgradnju bazena. No o tome možda na nekoj drugoj temi, vratimo se Brodu
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 08:50   #5327
Da, ovakav tip bazena na kredit su promašena nepotrebna investicija za ovako siromašan gradić kojemu se svakodnevno smanjuje broj stanovnika.

Jučerašnji broj posavske hrvatske donosi poražavajuće podatke o broju ispisanih osnovno školskih učenika na području Slavonskoga Broda
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:25   #5328
zna li netko je li među privedenim sucima i inim tzv. ili samozvanim sportskim djelatnicima i onaj za kojeg se svi nadamo da je, ali mu se ime ne usuđujemo izreći?
maraku3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:47   #5329
Čini mi se da ne
http://www.24sata.hr/news/uhiceno-vi...-sudaca-530261

Tako je to u Lijepoj njihovoj
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 21:28   #5330
Quote:
maraku3 kaže: Pogledaj post
zna li netko je li među privedenim sucima i inim tzv. ili samozvanim sportskim djelatnicima i onaj za kojeg se svi nadamo da je, ali mu se ime ne usuđujemo izreći?
Koliko sam čuo, dosta ovih razvikanih sudaca je privedeno (iako sam se iznenadio što jedan nije), jednom su čak prekinuli ljetovanje
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:09   #5331
Prijavljujem prvo ovogodisnje srcedrapajuce faljenje grada.

Strasno, nece iz krvi da ga jebes.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 21:38   #5332
Zna li netko tko popravlja autostakla na podrucju Sl.Broda ? Autostakla Laus zatvorena,onaj kod Tokica preko puta Hebranga isto nema nista,jel ima tko da to radi ?
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 15:42   #5333
Kristal na Koloniji, odmah kraj tehničkog pregleda.

Link na google maps
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 15:43   #5334
Kristal(ili kako već, kod Slavonijatransovog tehničkog)?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 19:18   #5335
Tri reklamacije na urađeni posao sam imao u Kristalu...
Kod njih ne bih slao niti smrtnog neprijatelja.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:47   #5336
Nisam govorio o kvaliteti, ja sam na autu samo lijepio unutarnji retrovizor kod njih.

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 08:30   #5337
ja sam govorio o kvaliteti urađenoga posla
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 10:55   #5338
Ok. Imaju odmah i reklamu onda

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 11:29   #5339
Oprostite, ima li netko iz Slavonskog Broda da mi kaze imaju li svaki dan autobusne linije za Osijek, tamo nekad poslije 13 sati? Moze i kasnije. Tnx
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:12   #5340
skoro svakih 2h neki bus ide za osijek
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.