Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2005., 00:21   #1
"Funky Business"

Prije svega, samo da kažem da ne znam previše o toj knjizi, ali isplati li je se kupiti? O čemu se ustvari radi u toj knjizi, da li o ekonomiji općenito koja je predočena laicima ili pak o ekonomskim standardima i šturim činjenicama? Mogu li se one primjenjivati i u praksi s obzirom na naslov knjige? Da li je pisana samo za švedsku (zapadne zemlje) ili ima i primjera pionirskog kapitalizma?
E da, kolika je cijena knjige?
__________________
Once a boy becomes a man, he's a man all his life, but a woman is only sexy until she becomes your wife.
Al Bundy
flamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 23:24   #2
A ja sam mislio da je svaku knjigu vrijedno procitati (i kupiti) ....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 13:14   #3
Kupila je moja gora polovica, on je opsjednut takvom literaturom. Meni osobno nije legla, više mi liči na isfuravanje dva ex-yuppiea na nekakvu alternativu. Stvar ukusa - pa tko voli...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 16:00   #4
po meni je odlična knjiga. do kraja knjige sam imao 100 ideja. preporučujem je svim srcem.
Neurosinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 12:40   #5
Quote:
te@ kaže:
Meni osobno nije legla, više mi liči na isfuravanje dva ex-yuppiea na nekakvu alternativu. Stvar ukusa - pa tko voli...
Moram priznati da niti meni nije legla, možda sam previše očekivao. Ali ima pametnih stvari o kojima bi se dalo razglabati.

Želja mi je pročitati i njihovu drugu knjigu Karaoke Kapitalizam vjerujem da je nešto bolja.
__________________
Nitko me ne tjera da ti ugodim svojim odgovorima.

William Shakespeare
rvn-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 12:45   #6
150 kuna
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 18:04   #7
mene karaoke nije takla u živac...dosta toga se moglo pročitati u funky...
Neurosinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2005., 20:50   #8
Quote:
rvn-zd kaže:


Želja mi je pročitati i njihovu drugu knjigu Karaoke Kapitalizam vjerujem da je nešto bolja.
nije. ali frajeri su dobro prodali vlastitu filozofiju: nije važno što je, nego kako je upakirano.
__________________
...bla...
Klota is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 03:06   #9
knjiga je odlična ako mene pitaš. točno tako treba raditi. kroz igru i zajebanciju. ok, u mojoj struci (arhitektura) i sličnima, mi to tako oduvijek i radimo pa sam samo prepoznala principe. ali sam radila i na drugačijim adresama (multinac kompanije, znanstvene institucije) i stvarno bi tima drugima koristilo shvatiti osnovne postavke te knjige
zvrndanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2005., 22:38   #10
Cool

Nakon dugo vremena promatranja, odlučih pustiti glas...
Čuo sam jednom da se knjige trebaju čitati, a kupovina je u drugom planu. Karaoke kapitalizam mi je super, preporučujem da knjigu prvo pročitaš, ako ti se tako jako svidi da ju želiš čitat ispočetka- onda ju i kupi

Sretno!
By The Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 01:16   #11
a ja, pokvarenjakuša, kupim, pročitam pa poklonim za rođendan...
zvrndanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 12:23   #12
Druga polovica knjige je odlična.
Prvo posudi knjigu u knjižnici pa prosudi.
__________________
IT konzalting
bankrot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.