Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2012., 07:37   #1
Tjedne poruke čovjeka koji je umro o našemu svijetu

Pročitajte poruke s one strane o manipulaciji čovječanstva i bliskoj nam budućnosti.

Nakon što je 2004. godine zbog srčanog udara napustio ovaj svijet, Montague Keen, za života ugledni istražitelj paranormalnioh fenomena, svake nedjelje se porukama počeo javljati svojoj ženi Veronici.


Dok je život napuštao njegovo tijelo, taj 78-godišnjak se prisjetio dogovora kojeg je bio sklopio sa svojom ženom. Oboje su jedno drugome obećali da će onaj tko prvi umre raditi u duhovnom svijetu na tome da dokaže kako se život nastavlja i nakon smrti.

A sada su, čini se, znanstvenici u Americi pronašli uvjerljive dokaze o tome da je Montagueova duša doista preživjela fizičku smrt te da djeluje u duhovnom svijetu i radi na ispunjenju obećanja danog Veronici.

Njegove poruke su prepune ljubavi i istine o nama i našemu svijetu - pročitajte ih.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 11:17   #2
Sve ok dok nije spomenuo GMO hranu, zaprašivanje i ostale gluposti a onda odjednom reklame na novu knjigu od David Icke.
smartak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 15:41   #3
Question

"Njegove poruke su prepune ljubavi"

Kao i velika večina new age kanaliziranih materijala. Da bi ja sad umro, i javio se tamo nekome iz moje obitelji s time da imam važne poruke ne samo za njih nego i za sve druge, zadnje što bi radio je da na početku prije nego šaljem te ultra važne poruke pišem stvari poput:

"Kao što sam ti obećao, dušo, trenutno okupljamo prave ljude koji će postati dio našeg tima. Kao što sam ja dio Mreže na ovoj strani života, tako ćete i vi imati sličnu mrežu i zajedno ćemo povesti Zemlju naprijed u Novo doba prosvjetljenja za sve."

- new age is coming wtf.

"Ne očekujte od religije da vas povede naprijed, ona je iznevjerila čovječanstvo na svim razinama. Moje je vlastito svjedočanstvo dokaz da život poslije života zaista postoji, a on zasigurno nije onakav kakvog ga opisuje religija. "

- Da, istina je ovo. Religija če propasti prije ili kasnije. Ali ovakve stvari imaju dublju namjeru u sebi, to je da se namjerno hoću čim brže uništiti zbog stvaranje jedne svijetske "religije".

....

"Objava te knjige savršeno je tempirana i vođena iz viših sfera. Kada sam još živio na Zemlji, budalasto sam slušao one koji su Davida Ickea prikazivali kao čudaka kojeg se treba kloniti, a ne uzimati za ozbiljno. Još uvijek ima onih koji pokušavaju udaljiti ljude od Ickeovih knjiga i istraživanja, zato što jedino preko pojedinaca poput njega ljudi imaju priliku saznati istinu. Ovo je vrijeme odluke za sve vas, sada ste stigli do raskrižja na cesti. Naslov te knjige Davida Ickea je USTANI LJUDSKA RASO, dosta si klečala; ovaj lav više ne spava (HUMAN RACE, Get Off Your Kness, the Lion Sleeps No More)."

- Znanje koje je ljudima potrebno da bi se istinski probudili i da bi konačno svi živjeli u miru NE DOLAZI u obliku infromacija u knjigama. Laži i izmišljotine.

"Na zemlji se važe bitka između Svjetla i Tame. U svom očaju da povrate moć vaši Satanski Vladari koriste posebne datume u satanskom kalendaru da okupe mnoštvo ljudi u stanje uzbuđenja tako da nesvjesno daju svoju energiju za Tamne."

- Vidim netko je čitao previše bibliju.
....

Zar stvarno ima onih koji gutaju ove stvari?
tko voli, nek izvoli. šta reć.

Zadnje uređivanje Ironrage : 22.05.2012. at 15:52.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 19:03   #4
Quote:
Sve ok dok nije spomenuo GMO hranu, zaprašivanje i ostale gluposti a onda odjednom reklame na novu knjigu od David Icke.
Nismo li svjedoci GMO hrane i zaprašivanja ? Dobro se ja sječam kako je nebo izgledalo kada sam bio dijete. Zar tada nisu postojali avioni ?


David Icke možda iznosi neke gluposti, ali sam uvijek uz osobu koja kaže da će nas ljubav osloboditi, koja nam govori da tražimo istinu. On je čak rekao da mu ne vjerujemo, da ne vjerujemo nikome - da sve istražimo i uvjerimo se sami.

Ako i postoji nešto lošega u njegovim knigama, to ne briše sve ono što je dobro rekao.


Quote:
Da, istina je ovo. Religija če propasti prije ili kasnije. Ali ovakve stvari imaju dublju namjeru u sebi, to je da se namjerno hoću čim brže uništiti zbog stvaranje jedne svijetske "religije".
Pa zapravo New Age nije nimalo nalik religijama. Potiče ljude da uče i duhovno se razvijaju, stalno napominje važnost ljubavi (dok religije često koriste strah), nema vođa, niti strogo definiranih vjerovanja itd.


Quote:
Znanje koje je ljudima potrebno da bi se istinski probudili i da bi konačno svi živjeli u miru NE DOLAZI u obliku infromacija u knjigama. Laži i izmišljotine.
Ok, mogu se s time složiti. Ipak, reci mi koliko ljudi se je spremno samostalno probuditi bez poticaja knjiga i drugih ljudi ?
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 19:26   #5
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Pa zapravo New Age nije nimalo nalik religijama. Potiče ljude da uče i duhovno se razvijaju, stalno napominje važnost ljubavi (dok religije često koriste strah), nema vođa, niti strogo definiranih vjerovanja itd.
Sve je to ok, ali pitanje je što je sve istina od toga što on reprezentira.


Quote:
Ok, mogu se s time složiti. Ipak, reci mi koliko ljudi se je spremno samostalno probuditi bez poticaja knjiga i drugih ljudi ?
Nažalost jako malo. Koliko i ima "budnih" na ovoj planeti. I nije tu u pitanju poticaj, več memoriranje infromacija koje se zatim smatraju znanjem, te onaj koji ima to "znanje"(memorirane infromacije) se smatra budnim.

Ne možeš znati(biti budan/svijestan ) dali je neka voda vruča bez da ju dodirneš i osjetiš toplinu. Može ti netko govoriti sve o tom osječaju topline i ti sve zapamtiš što ti je taj rekao, ali to nije to. To nije pravo znanje. I ti automatski nisi svijestan, samo se zavaravaš da jesi. A bez prave svjesnosti = nema prave promjene. Što je i razlog zašto sve te infromacije ostaju u mainstremu koji kontrolira elita. I zašto je npr icke još živ. Samo ljudi zamjenjuju eluziju jednom drugom. Ali nikad se uistinu ne probude na taj način i nikad uistinu ne postanu slobodni.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 19:34   #6
Slažem se ja s tobom, ali mislim da je bolje napraviti korak bliže "budnosti", nego ostati u potpunosti nesvjestan stvarnosti u kojoj živimo.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 19:38   #7
Dobro, ako nekome te infromacije posluže da počinje razmišljati na malo drugačiji način, onda ok. To je dobar početak. Ali raditi ovo što sam napisao je mislim greška.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 10:13   #8
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Slažem se ja s tobom, ali mislim da je bolje napraviti korak bliže "budnosti", nego ostati u potpunosti nesvjestan stvarnosti u kojoj živimo.
naravno da je bolje bliže budućnosti, ali svojim putem i svojim vjerovanjima, a ne kako ovaj "znanstvenik" poručuje.
većina je nesvjesna..
karolina-lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 13:39   #9
A jel' dao neki konretni datum ili period za konkretan događaj ili je sistem rada kao i kod svih ostalih?

Ono, puknem neku viziju pa čekam 2000 godina da se dogodi nešto slično tj. kad se dogodi onda tek skuže da sam predvidio događaj
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 14:00   #10
ovo je bolje od vala
http://www.montaguekeen.com/page260.html
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 16:23   #11
što mislite o ovom:
http://www.youtube.com/watch?v=FaxJGWR86zM.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 12:16   #12
u tom videoklipu dječak se sjeća prošlog života. možda i je istina.. ko zna..
a dali razmišljaš o tome koliko je ljudi doživjelo kliničku smrt? krenuli tunelom, a onda čuli glas da kaže da se moraju vratit.. sjećaju se svega. to ti je slično... ili nešto drugo...
karolina-lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 12:44   #13
Zanimljivo je ovo "da se MORAJU vratiti", a mnogi baš nisu htjeli se vratiti pa su "nasilno" bili vračeni. Toliko o poštivanju "slobodne volje".

Ovo o sječanjima na prošle živote, pa očito je da netku tu ne radi dobar posao ako sječanja budu nekima dostupna a nekojima ne, večini nisu, nažalost.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 13:41   #14
Quote:
Zanimljivo je ovo "da se MORAJU vratiti", a mnogi baš nisu htjeli se vratiti pa su "nasilno" bili vračeni. Toliko o poštivanju "slobodne volje".
Da
Iz razgovora sa ljudima koji su imali slicna iskustva isto sam primjetio...nisu se htjeli vratiti,ali su morali.
Neki se uopce nisu ni zadrzali na toj ravni(ne znam bolji izraz) nego su momentalno izbaceni i to grubo.Neki su se citavo vrijeme motali negdje izmedju...i tak.
Kad nesto moras proci...moras proci
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 15:12   #15
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Da
Iz razgovora sa ljudima koji su imali slicna iskustva isto sam primjetio...nisu se htjeli vratiti,ali su morali.
Neki se uopce nisu ni zadrzali na toj ravni(ne znam bolji izraz) nego su momentalno izbaceni i to grubo.Neki su se citavo vrijeme motali negdje izmedju...i tak.
Kad nesto moras proci...moras proci
Užas. Nebi me čudilo i da reinkarnacija nije tako prisilna.
I tu opće nije stvar u tome jer su to morali.. stvar je u tome što se iskreno bojim da nešto gadno smrdi u tom našem zemaljskom 4D-u.

Te stvari jednostavno nisu normalne i prirodne. Govorim o tim prisilnim vračanjima, grubim izbacanju, itd. Mislim da bi se tu svatko koji je malo detaljnije analizirao te stvari složio samnom.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 12:58   #16
Pa dobro govori taj čovjek, ali ne znam je li to netko izmislio ili ne. Ali ima istine, u svakom slučaju. I ima bića iz viših sfera, kako ne..iz tzv. pete dimenzije. Oni spriječavaju bića sa zemlje koja uništavaju nas, ali i spriječavaju nas koliko mogu da prestanemo raditi zlo životinjama i planetu. Na višim razinama svijesti inteligencija poput one koja proizlazi iz fizičkog tijela nije toliko značajna koliko duh i njegov stupanj intuitivnog znanja, prema tome iz veće perspektive životinje nisu ništa manje vrijedne da bi ih se tako tretiralo, bez obzira na to što u takvom obliku nemaju veći mozak da mogu procesuirati više informacija. Samo iz naše perspektive to nam daje pravo da ih izrabljujemo, što nema nimalo smisla sa duhovne strane.
Hermo Diaktoros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 16:22   #17
Quote:
karolina-lina kaže: Pogledaj post
u tom videoklipu dječak se sjeća prošlog života. možda i je istina.. ko zna..
a dali razmišljaš o tome koliko je ljudi doživjelo kliničku smrt? krenuli tunelom, a onda čuli glas da kaže da se moraju vratit.. sjećaju se svega. to ti je slično... ili nešto drugo...
pa i ti se mozes sjetit svojih proslih zivota

Quote:
Ironrage kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je ovo "da se MORAJU vratiti", a mnogi baš nisu htjeli se vratiti pa su "nasilno" bili vračeni. Toliko o poštivanju "slobodne volje".

Ovo o sječanjima na prošle živote, pa očito je da netku tu ne radi dobar posao ako sječanja budu nekima dostupna a nekojima ne, večini nisu, nažalost.
a zapitaj se zast nisu?
cim se rodis cijepe te sa 10 injekcija koje su za bogtepitaj sta
cijeli zivot se hranimo smecem preradenom hranom,gazirana pica itd
a od 12 spirala DNA mi imamo aktivne tek dvije
no pocela su se radat djeca sa tri

http://www.portalsvijesti.com/teme/z...cije-prvi-dio/

Zadnje uređivanje Bat Kol : 27.06.2012. at 18:21.
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 18:15   #18
Quote:
Ironrage kaže: Pogledaj post
Užas. Nebi me čudilo i da reinkarnacija nije tako prisilna.
I tu opće nije stvar u tome jer su to morali.. stvar je u tome što se iskreno bojim da nešto gadno smrdi u tom našem zemaljskom 4D-u.

Te stvari jednostavno nisu normalne i prirodne. Govorim o tim prisilnim vračanjima, grubim izbacanju, itd. Mislim da bi se tu svatko koji je malo detaljnije analizirao te stvari složio samnom.
Paa vjerojatno,samo ti to ne osjecas kao prisilu vec nesto sto se podrazumjeva.
Iako zelis ostati jasno ti je da ne mozes npr. kao da dobijes neku nagradu tipa tjedan dana u super luksuznom hotelu i iako bi htio tamo ostati cijeli zivot,znam da kada istekne tih tjedan dana moram otici.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.