Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 11:32   #81
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Mani se toga kao rješenja...to je privremeni flaster koji dugoročno ne rješava ništa.To znaš i sam.
Nije to lijek za karakter koji se naučio oslobađati stresa svađama i deračinom...pa mu je to već navika.
Iscrpiti će te emocionalno ta vječna borba zbog gluposti.
Razgovaraj sa njom da nađe drugi način borbe za sebe i za rješavanje frustracija.
isrpit će me? ma popilo me ko šiparica sok u onoj vrećici sa slamkom...
a vidiš da i ovdje pišem
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 12:06   #82
Drži se druže pustinjače

Ti si dalmoš pa nek' ti ovo netko prevede.

http://youtu.be/fiNtRGQ6mOQ
Pazi da svaki dan ne dobiješ na meniju jezikovu (župu) juhu.
Čuvaj se.
Da maloj ne uđe u naviku istresati kantu za smeće sa posla, na tvoju glavu...hoće to. Pitaj one "sretno" oženjene.
Veli jedan da je otišao na brod zato.Bolje pirati i 50 metarski valovi nego njegova rospija doma.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 13:35   #83
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Drži se druže pustinjače

Ti si dalmoš pa nek' ti ovo netko prevede.

http://youtu.be/fiNtRGQ6mOQ
Pazi da svaki dan ne dobiješ na meniju jezikovu (župu) juhu.
Čuvaj se.
Da maloj ne uđe u naviku istresati kantu za smeće sa posla, na tvoju glavu...hoće to. Pitaj one "sretno" oženjene.
Veli jedan da je otišao na brod zato.Bolje pirati i 50 metarski valovi nego njegova rospija doma.
hehehe ja sam klišej - dalmoš u ZGB :P
a ova tvoja "župa" - ajme meni, nisam razumia ni a ni b
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:03   #84
Quote:
pustinja17 kaže: Pogledaj post
oko najobićnijih sitnica krene rat!
obostrano urlanje, lupanje, bezobrazluk oko gluposti kao feminizam kod amera, gospodarskog stanja Islanda i sličnog
ima li netko iskustva s tim? nije mi jasno u čemu je problem
99% suprotnog spola se naduri kad se za nešto njih okrivi, koja DERIŠTA omg, prejadno za muške da to trpe, mislim jel su vrijedne toga, svoj život trošit tim sranjima? Inače je nevjerojatno teško reći "ja sam kriv/a" i riješiti problem u minutu! nekim kompromisom, nego pravit sebe i dečka budalom satima-danima-godinama, mislim da se cure i inače vole svađati, svadljive naravi, jer na kom bi drugom lječile komplekse i frustracije.
Sve hoću priznanje krivice tj one žele biti uvijek u pravu ili će ostaviti dotičnog i naći drugog, to je uobičajeno žensko riješenje problema u vezama, bravo za takve, same sebe potkopavaju a ne znaju što izgube tim :klap: bar tog neće više zavlačiti i taj će naći puno bolju
Što smo mi, plišane igračke na policama različitih boja? sad mi se ovaj sviđa ne sad mi se onaj
Takve se samo podupire da su lažno u pravu, i to je glavni problem koji nema riješenja, da se ovakve teme više ne otvaraju, jer se nikome ne pomaže, sve inače misle da su lukavo izabrale G Savršenog od ponuđenog izbora, i one kaj se još hvale njime moj dečko je košarkaš gitarist bogat vozi bmw radi u politici onakav ovakav (a što su one? onda se žale kad budu ostavljene/prevarene i krive njih a same su birale takvog), neke koji pršte od vrlina (moš mislit), kao da je nekoga uopće briga i jel će biti ljubomoranih lol, odrastite već jednom, život je kratak... takve sebe vide jedino u ogledalu kao kompletne i savršene osobe... a u glavi im lete moljci.

Uglavnom, govoriš da se za sitnice svađate, ta je veza odavno trebala propast očito vas očaj drži skupa, tak da nebu još to dugo, umorit ćete se, a ako si još zaljubljen u nju budi spreman na razočaranje
U čemu je problem... u muškoj nadi da postoji drugačija žena od onih čestih 99%, skoro sve su slabog mentaliteta s navikom da feminizmom sve ide u njihovu korist odnosno mušku propast.
Ako ne želiš svađanje nađi onu od 1% koje zbilja valjaju i vrijedi vremena s njima (osim ako i ti ne iniciraš sukob onda ti sretno), to postoji ali treba čekati očito nisi dovoljno čekao i tražio, takve zaslužuju osvajanje i što sve ne, to su prave cure sve ostalo je fejk i bezveze.
Eto
ZNX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.