Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2013., 17:00   #141
Ima hrpa toga sta se da izvesti u kucnoj radinosti , evo vam ovdje neke ideje, vecina mi stvarno djeluju izvedivo, a nisam bas maherica za sivanje, nemam cak ni sivacu masinu.

http://pinterest.com/stepfordska/costumes-maskare/

Moguce je da cu se pozabaviti ovim kostimima rubikove kocke ili lego kockica ili iphonea, te su mi definitivno najjednostavnije
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 17:30   #142
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
i jel ima netko ideju za dva mala brata?
The Blues Brothers?
Luigi i Mario?
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 21:46   #143
Kad su maskare ove godine?
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 08:52   #144
kod nas na Kvarneru, se već par tjedana djeca u vrtićima maškaraju svaki petak i onda budu tako u svom vrtiću cijeli dan

dosad je već bila i dječja povorka u Opatiji, kao i dječji karneval na Viškovu, na kojima je sudjelovalo puno vrtićkih grupa

U subotu, 7.2. je najveća dječja karnevalska povorka, mislim i u Hr, kad će Korzo, preplaviti miće maškare

Više toga ima u ovom kalendaru događaja, bar za Kvarner, koga to zanima, ima stvarno puno događanja i za velike i za male

Recimo, djeci jako bude zabavna za gledati Balinjerada
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 09:09   #145
Pozdrav svima,

S obzirom da su maškare jako blizu, djeca se moraju u školi maskirati, kako moj sinčić u drugom razredu osnovne zna da u životu želi biti forenzičar, odlučila sam mu trenutno ostvariti san kroz masku.
Nabavila sam jednokratnu masku (respirator) i jednokratni kostim za malere, molim ideju kako da upotpunim kostim da se vidi da je on forenzičar
__________________
Ne... Nismo mi bili ljubavnici... Nikad... Samo smo se ponekad malo gledali, kad nas nisu gledali... I to je sve...
varazdinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.