Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 09:12   #1
Shvaćanje seksa neozbiljno:D

No...daaa....
Baš me zanima dal ima još netko ovakvu vrstu problema. O čemu se radi..Naime, često mi se zna dogoditi (oduvijek) da budem dosta napaljena u glavi, krenem to realizirati i u toku čina, najčešće predigre, jednostavno mi postane smiješno! i uhvatim se kak razmišljam kak je to glupo i kako je njegov napaljeni izraz lica urnebesan I mogu ja nastaviti s poslom,ali to više nije to. Nakon što sprdnem sav taj čin, mogu se oprostit od orgazma i postane posve bezveze. U čem je kvaka jel bi mi netko mogao pomoć?
Napominjem da kad sam sama svoj majstor, to se ne dogodi. Također napominjem da uvijek stupam u seksualne kontakte s PRIVLAČNIM osobama.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 09:15   #2
Mene bi zabrinulo da u odnos stupas sa tebi neprivlacnim osobama, a to sto su ti smijesne grimase muskarca pri njegovoj napaljenosti.....
vjeruj mi i nama svasta na um pada kad pocnete vristat, kad ste glasne itd. itd. itd... Fokusiram se na taj odnos i na obostrani uzitak, a ne na njene grimase. Nekako mislim da vise time stetis sebi..... jebi ga, ti ostade i bez uzitka i bez orgazma, a on? Sto se njega tice ti si jebana.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 13.09.2017., 09:18   #3
Što ja znam, tu na ljesu se jebu i sa neprivlačnim osobama, pa reko da to eliminiram u startu
problem je što je to meni presmiješno, do te mjere da se ne mogu koncentrirat na ono na kaj bi se trebala
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 09:18   #4
Koliko ti je godina?
BrianS is offline  
Old 13.09.2017., 09:19   #5
previše da ovak neš pišem
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 09:22   #6
To je jako opasno po pimpeka i postoji mogućnost lomljenja kada se žensko krene raspadat od smijeha prilikom seksa. Za nju je tada skoro pa nemoguće svršit. Znači došli smo do zaključka da moramo biti dosta ozbiljni prilikom svršavanja jer inače ode sve u kurac!
Joshua is offline  
Old 13.09.2017., 09:26   #7
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
Što ja znam, tu na ljesu se jebu i sa neprivlačnim osobama, pa reko da to eliminiram u startu
problem je što je to meni presmiješno, do te mjere da se ne mogu koncentrirat na ono na kaj bi se trebala
ipak mislim da se tu ne radi o neozbiljnom shvatanju sexa
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 13.09.2017., 09:27   #8
nego o čemu?
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 09:28   #9
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
previše da ovak neš pišem
Da li imas ugradjene silikone?
BrianS is offline  
Old 13.09.2017., 09:28   #10
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
No...daaa....
Baš me zanima dal ima još netko ovakvu vrstu problema. O čemu se radi..Naime, često mi se zna dogoditi (oduvijek) da budem dosta napaljena u glavi, krenem to realizirati i u toku čina, najčešće predigre, jednostavno mi postane smiješno! i uhvatim se kak razmišljam kak je to glupo i kako je njegov napaljeni izraz lica urnebesan I mogu ja nastaviti s poslom,ali to više nije to. Nakon što sprdnem sav taj čin, mogu se oprostit od orgazma i postane posve bezveze. U čem je kvaka jel bi mi netko mogao pomoć?
Napominjem da kad sam sama svoj majstor, to se ne dogodi. Također napominjem da uvijek stupam u seksualne kontakte s PRIVLAČNIM osobama.
Možda jednostavno nisi nasla odgovarajuceg partnera.. na način da će shvatit i prihvatit to... Meni su isto urenebesni pogledi kad krene akcija, kao da iz neke normalne osobe se protvori u neku sasvim drugu. Ja isto volim se nasmijat i bacit poneku šalu za vrijeme intercoursa. Tipa "nisam siguran jel me želiš ubit s tim pogledom ili pojebat" ... Najčešće nije dobro prihvaćeno Ne sad da se glupiram ili smijem ko debil nego čisto onak malo i vratis se nazad na posao.. I ne svaki put ali eto.. nekad da al dobro ja sam mlad ostali tu su sve neke babuške do +30 #neshvaćen
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Old 13.09.2017., 09:30   #11
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Možda jednostavno nisi nasla odgovarajuceg partnera.. na način da će shvatit i prihvatit to... Meni su isto urenebesni pogledi kad krene akcija, kao da iz neke normalne osobe se protvori u neku sasvim drugu. Ja isto volim se nasmijat i bacit poneku šalu za vrijeme intercoursa. Tipa "nisam siguran jel me želiš ubit s tim pogledom ili pojebat" ... Najčešće nije dobro prihvaćeno Ne sad da se glupiram ili smijem ko debil nego čisto onak malo i vratis se nazad na posao.. I ne svaki put ali eto.. nekad da al dobro ja sam mlad ostali tu su sve neke babuške do +30 #neshvaćen
problem se kaj se ja nemrem sam tak vratit na posao, znači ja sam se u stanju smijat da mi suze idu općenito sam osoba kojoj je dosta toga smiješno i šprdancija,imam specifičan pogled na svijet, jel
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 09:32   #12
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nego o čemu?
a ne znam... mozda vise nepostivanju tog privlacnog partnera, povrsno gledanje na partnera, ne znam.... sve sto kazem pausalno je jer te ne poznajem.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 13.09.2017., 09:36   #13
Mlaka si i zujiš jer je on za tebe kompromisni odabir.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 13.09.2017., 09:37   #14
uopće nije. oduvijek sam takva znači i kad sam imala 19 cm, jedino sam nakon cerenja dost puta svršila,nemreš se baš puno ni cerit kad ti našpranji 19 jel
no smeta me to moje cerenje i banaliziranje situacije
žaš ne mogu tome pristupit ko normalni ljudi koji shvaćaju ozbiljnost situacije
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 09:49   #15
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
uopće nije. oduvijek sam takva znači i kad sam imala 19 cm, jedino sam nakon cerenja dost puta svršila,nemreš se baš puno ni cerit kad ti našpranji 19 jel
no smeta me to moje cerenje i banaliziranje situacije
žaš ne mogu tome pristupit ko normalni ljudi koji shvaćaju ozbiljnost situacije
Ne kužim, može jedna konkretna situacija kada se to dogodilo....što si zamislila i u kom si trenutku prasnula u smijeh
__________________
Bacio sam sat i kupio kompas...
W Mirotvorac is offline  
Old 13.09.2017., 09:51   #16
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
Što ja znam, tu na ljesu se jebu i sa neprivlačnim osobama, pa reko da to eliminiram u startu
problem je što je to meni presmiješno, do te mjere da se ne mogu koncentrirat na ono na kaj bi se trebala
probaj se ne koncentrirati. znas ono, prepustis se dok te frajer razbija na atome




~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 13.09.2017., 09:56   #17
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
uopće nije. oduvijek sam takva znači i kad sam imala 19 cm, jedino sam nakon cerenja dost puta svršila,nemreš se baš puno ni cerit kad ti našpranji 19 jel
no smeta me to moje cerenje i banaliziranje situacije
žaš ne mogu tome pristupit ko normalni ljudi koji shvaćaju ozbiljnost situacije
19 ti je neki prosjek. Nista strasno. Mozda da nadjes nekog sa vecim?
BrianS is offline  
Old 13.09.2017., 09:57   #18
Quote:
W Mirotvorac kaže: Pogledaj post
Ne kužim, može jedna konkretna situacija kada se to dogodilo....što si zamislila i u kom si trenutku prasnula u smijeh
Najbolje u slikovnoj projekciji
Lolla is offline  
Old 13.09.2017., 09:59   #19
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
No...daaa....
Baš me zanima dal ima još netko ovakvu vrstu problema. O čemu se radi..Naime, često mi se zna dogoditi (oduvijek) da budem dosta napaljena u glavi, krenem to realizirati i u toku čina, najčešće predigre, jednostavno mi postane smiješno! i uhvatim se kak razmišljam kak je to glupo i kako je njegov napaljeni izraz lica urnebesan I mogu ja nastaviti s poslom,ali to više nije to. Nakon što sprdnem sav taj čin, mogu se oprostit od orgazma i postane posve bezveze. U čem je kvaka jel bi mi netko mogao pomoć?
Napominjem da kad sam sama svoj majstor, to se ne dogodi. Također napominjem da uvijek stupam u seksualne kontakte s PRIVLAČNIM osobama.
Nejasno je iz uvodnog upisa misli li se na uobičajene snošajne aktivnosti ili realiziranje maštanog što uslijed navale podražaja zbog novog i divljeg dovodi do nekontroliranog smijeha u rangu klaunskog princa zločina.
Hammer Prime is offline  
Old 13.09.2017., 10:00   #20
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
19 ti je neki prosjek. Nista strasno. Mozda da nadjes nekog sa vecim?
Za neke forumase prosjek je 22

No medjitim
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger