Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2007., 21:16   #1
Poljska i Ukrajna 2012!!

razmisljate li o tome zasto bush hoce staviti proturaketni stit u poljskoj..itd..danas mi je sjevnula nova teorija.

pitanje: - zasto je uefa bas odabrala poljsku i ukrajinu za domacinstvo eura2012? te dve drzave su imale jos i najlosiji standard i nisu obavile sve zadatke kao hrv. ...kao sto su rekli razlog je vece trziste.

>>nije li cudno da se u zadnje vrijeme sve nesto dogadja oko Poljske, nesto se priprema, samo pitanje je sto?

>>jel ta ekipa masona i reptila, sta već..planira nesto 'ruzno' s tom masom ljudi, koji ce doci na euro 2012?

sve mi je to cudno, a vama? da cujem vasa misljenja o mojoj prici.
LO1969VE is offline  
Old 24.07.2007., 21:48   #2
priča nije loša. sviđa mi se.
njosnovnija struktura priče (uvod zaplet kulminacija rasplet) nije baš podržana al' sam siguran da bi se na tome moglo poraditi.
čini mi se da bi u rukama vrsnog majstora drame (da, drame, dobro čitate) ova priča izrasla u pravo malo remek djelo.

bit će hit, nema sumnje
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Old 24.07.2007., 21:48   #3
zavjera ti je ta da zločesti ukrajinci grade stadion koji vrijedi poput svih koje bi mi gradili.
Druga zavjera ti je ta da je uefa-i ipak zanimljivije tržište poljske(50 mil.stanovnika) i ukrajine(46 mil.) nego hrvatske i madžarske.
Treća zavjera ti je ta da se nogomet naglo popularizira u te dvije zemlje i istok je općenito regija kojoj uefa teži jer je tamo lova a tržište je, ajmo reć, novo.

Četvrta urota ti je ta da je italiju trese nogometni skandal i uefa bi sama sebi pljunula u lice da je njima dala euro.Osim toga,imali su nedavno SP.Dok o hrvatskoj i ovima ne treba trošit ni riječi,samo je markovič vjerovao da mi to možemo dobit dok objektivno, mi smo cirkus i nitko normalan nebi nama dao glas.

Ukrajina i poljska su zapravo i bili jedini ozbiljni kandidati.
maniche is offline  
Old 24.07.2007., 22:51   #4
Quote:
maniche kaže: Pogledaj post
zavjera ti je ta da zločesti ukrajinci grade stadion koji vrijedi poput svih koje bi mi gradili.
Druga zavjera ti je ta da je uefa-i ipak zanimljivije tržište poljske(50 mil.stanovnika) i ukrajine(46 mil.) nego hrvatske i madžarske.
Treća zavjera ti je ta da se nogomet naglo popularizira u te dvije zemlje i istok je općenito regija kojoj uefa teži jer je tamo lova a tržište je, ajmo reć, novo.

Četvrta urota ti je ta da je italiju trese nogometni skandal i uefa bi sama sebi pljunula u lice da je njima dala euro.Osim toga,imali su nedavno SP.Dok o hrvatskoj i ovima ne treba trošit ni riječi,samo je markovič vjerovao da mi to možemo dobit dok objektivno, mi smo cirkus i nitko normalan nebi nama dao glas.

Ukrajina i poljska su zapravo i bili jedini ozbiljni kandidati.
ajde odi to komentirati u nekoj sportskoj rubrici.. ..tu smo da bi razmisljali.. prica mi nije nista drukcija od prica Davida Ickea ..samo je treba dobro obraditi kao sato je to david napravio..


@dataX da, osnovna struktura price nije losa. ostalo sam samo nadovezao bezveze. moram jos puno toga prouciti pa sastaviti tu pricu.

slazem se da bi prica bila dobra za filmski /knjiga ,,materijal'' ..
LO1969VE is offline  
Old 25.07.2007., 02:21   #5
Ne znam točno zašto, ali možda bi ovo moglo pomoć:
http://matthew-delooze.blogspot.com/
J.G. is offline  
Old 25.07.2007., 14:26   #6
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
ajde odi to komentirati u nekoj sportskoj rubrici.
TO tvoje i je za sportsku rubriku.Samo za nju.

Quote:
. ..tu smo da bi razmisljali..
Pa što čekate onda?
maniche is offline  
Old 25.07.2007., 15:00   #7
sve je na ovom svjetu čudno!
I što, na nama je samo da se čudimo, što ja i ti možemo učiniti u vezi toga što Bush kuha nešto-NIŠTA!
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Old 28.07.2007., 00:18   #8
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
razmisljate li o tome zasto bush hoce staviti proturaketni stit u poljskoj..itd..danas mi je sjevnula nova teorija.

pitanje: - zasto je uefa bas odabrala poljsku i ukrajinu za domacinstvo eura2012? te dve drzave su imale jos i najlosiji standard i nisu obavile sve zadatke kao hrv. ...kao sto su rekli razlog je vece trziste.

>>nije li cudno da se u zadnje vrijeme sve nesto dogadja oko Poljske, nesto se priprema, samo pitanje je sto?

>>jel ta ekipa masona i reptila, sta već..planira nesto 'ruzno' s tom masom ljudi, koji ce doci na euro 2012?

sve mi je to cudno, a vama? da cujem vasa misljenja o mojoj prici.
daj priču u lokalne novine.. tako je.. sjebat ćeš cijeli savez, uefu, fifu, a mi ćemo dobiti natrag zasluženo domaćinstvo..
fiki21 is offline  
Old 28.07.2007., 16:18   #9
ocu ako vi mi malo pomognete razraditi pricu, tak da spojimo davida, reptile, masone i dzhove,a i nlo.
LO1969VE is offline  
Old 28.07.2007., 17:18   #10
^^znači ti priznaješ da želiš izmisliti nešto protuznanstvenom metodom? stvarati ideje, i onda ih lijepiti u labavu cjelinu i za njih tražiti dokaze, a protudokaze ignorirati? wohoo, we've got ourself a new Icke
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 28.07.2007., 17:33   #11
di sam ja spomenuo izmisljenu pricu? uostalod david govori istinu : P noob
LO1969VE is offline  
Old 03.08.2007., 12:03   #12
ja mislim da ce ponovo izbit hladni rat izmedju rusije i sad.
rusija je zajebana zemlja.a to oko uefe ma to je korupcija garant.
__________________
navali narode!!
https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post14648316
madr fakr is offline  
Old 01.06.2008., 00:33   #13
ljudi moji! godina se blizi! nemojte ici u poljsku na euro!! radje ostanite doma, jer tamo se nesto sprema.
LO1969VE is offline  
Old 01.06.2008., 02:46   #14
Ajde ti produži do
http://www.destinacije.com/Slike/Hrv...ica_Vrapce.JPG
__________________
car
car is offline  
Old 01.06.2008., 02:55   #15
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
jel ta ekipa masona i reptila, sta već..planira nesto 'ruzno' s tom masom ljudi, koji ce doci na euro 2012?
aha,doći će ustašoidni vanzemaljci,i dezintegrirati će publiku na stadionima u dušik i papar
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 01.06.2008., 12:16   #16
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
aha,doći će ustašoidni vanzemaljci,i dezintegrirati će publiku na stadionima u dušik i papar
ma ti si moj covijek. to vam govorim! u svakom slucaju nemojte ici u poljsku,,,jer stvarno nece biti dobro.
LO1969VE is offline  
Old 01.06.2008., 12:45   #17
naravno
i dio urote je da su vlatku markovicu isprali mozak pa nas je onako osramotia
dobro ti je reka endimon : ovo je ko da pokusavas pisat bajku za malu djecu,sta ti se svida prihvatis a kad ti neko da dokaz suprotno ignoriras
ST! is offline  
Old 01.06.2008., 16:21   #18
zanimljiva prica
ja mislim da ce ih sve poklati koji ce biti na euru 2012, i ne samo njih
 
Old 01.06.2008., 21:58   #19
hm mogu ja dodat da se ispod stadiona kopaju rupe za nlo, tj njihov matični brod. i onda če oni kad budu utakmice u roku jedne mikrosekunde brzo transportirat nekog igrača i zamjenit ga svojim alienom (naravno, oni pregledi kod kojih idu nogometaši zapravo služe da alieni uzimaju njihov DNA i sve ostalo da bi se lakše trensformirali u njih. nije ni čudo da imaju posebne dktore ) i onda pošto svi oni imaju neke mankenke, s njima napravit djete, koje će opet bit alien. ali pošto i manekenke spavaju sa svojim fotografima ta manekenka u svojoj vađajna već nosi mali nanobot koji, kad se sexa s nekim, uđe u njegove testise i promjeni spermijima DNA, i kad taj fotograf ode spavat sa ženom oda i onda zatrudni aliena i tako dalje... i sad kad već puno ljudi bude alienizirano, krenut će u invaziju navijača.


e sa nek neko nastavi , ja trenutno nemam inspiacije
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Old 01.06.2008., 22:13   #20
To zapravo alieni žele obogatiti ponudu velikog zabavnog parka na svom planetu, ali je zekoslav mrkva sredio da odigraju jednu utakmicu koja će odrediti njihovu sudbinu, zato alieni žele na euru ukrasti talent najboljim igračima, da pobjede zekoslava i njegovu ekipu... sigurno je to...
ante_gotovina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.