Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2008., 15:51   #41
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
mogli bi se sarki i ja zajedno udružiti u koncern i prijaviti na natječaj za gradnju tunela ispod bosne (ja nemam nikakve veze s cestogradnjom, a ti? )

Nemam ni ja veze, al mogu nabavit fikus....
SharkyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 16:15   #42
Quote:
Tvrtko1995 kaže: Pogledaj post
Isto tako "PRIVATNI kreditni poslovni rejting". Odes kod njih, platis 25 kuna i dobijes izvjestaj o firmi - koliko imaju novaca na racunu, sta su do sada izbgradili, da li su utredno placali dobavljace...sve. Jel' to problem? Onda znas s kim imas posla i odlucis da li ces ici s njim u posao.

Zbog toga i kazem da je Hrvatska - Banana drzava.
Ovo se i kod nas polako uvodi, već sad se može vidjeti financijska situacija putem interneta.

U sudstvo nebi ulazio jer tu ima puno večih problema od bilo kakvih pravilnika.... Jednostavno ko da je u višem interesu da sudstvo ostane kakvo je.

Problem kod nas je što se uvede jedna stvar koja potiče poduzetništvo i jedna koji ga koči(banana država) tako da smo cijelo vrijeme na istom.
SharkyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 14:40   #43
odlično idemo i mi u bizz. (nisam ljubitelj fikusa pa ću ja sebi posaditi tulipane simbolike radi )

on topic

da kod nas je problem što ima ljudi koji imaju nešto u glavi i kuže neke stvari ali onda se uvijek pojavljuju geniji koji slože nešto ovakvo

http://www.poslovniforum.hr/nn2006/nn1593.asp

tko kuži što je pisac htio reći neka mi pošalje pojašnjenje

predano je oko 3000 zatjeva do sada je izdano 500 tinjak dozvola

i neka ovi naši levati budu malo pametni i navuku amere da u unutrašnjosti istre ili u dalmatinskoj zagori naprave onaj kockarski raj koji su trebali izgraditi kod gorice u slo. (razlog odustajanja je birokracija tako da svaka im dala )
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.