Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2008., 15:12   #1
Smrt poznatih osoba

Evo gledao sam po internetu malo i tražio i vidio sam da su sve poznate osobe umrle po sumnjivim okolnostima. Mislim na osobe koje su bile slavne i sve to bilo im je dosta toga sto bili u javnosti i toga svega.
Mislim na Kurt Cobaina, Princes Diana, Elvis Presley, ...
Kod nas me zanima kod smrti Toše Preoskog e ovako on se vozio sa još dvoje ljudi u autu sa vozačem i menađericom. I kada se desila nesreća vozač je lakse ozljeđen dok je i menađerica bila lakse ozljeđena. E i sada zanima me kako su u svijetu sve osobe koje su bile na vrhuncu slave umrle u nekim tragičnim nesrećama, od predoziranja,...
Meni tu nes ne stima, mislim da je to sve nekako bilo isplanirano samo da bi poznate osobe pobjegle od javnosti i mogle voditi normalan život.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 15:33   #2
svi kazu da je 2pac lažirao svoju smrt kako bi pobjego od medija, javnosti...
moguće je da zele pobjeć i da pobjegnu al mislim takvi su rijetki
prima19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 15:39   #3
Quote:
prima19 kaže: Pogledaj post
svi kazu da je 2pac lažirao svoju smrt kako bi pobjego od medija, javnosti...
moguće je da zele pobjeć i da pobjegnu al mislim takvi su rijetki
svaki slavni čovjek želi pobjeći od javnosti, jer naprimjer slavna si osoba i sve to imas para na bacanje i izađeš na kupnju ili u šetnju gradom sa curom i sada prate te paparatzi nemas mira od njih, onda dolaze ti ljudi na ulici zaustavjaju te sve uzbuđeni sto te vide i prate te i ta sranja.
I mediji te žele uhvatiti u nekoj neugodnoj situaciju da te ocrne i tako, pa onda tko nebi volio pobjeći od javnosti.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 23:49   #4
Ma daj, da bi se to odradilo osoba mora biti neki veoma, veoma bitan faktor. To je na ovim prostorima moguce samo za Tita.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 23:52   #5
da je biloo i da ima sumnjivih slučajeva - to stoji
ali ne na taj nacin
recimo smrt kenedijevih i princese dajane sigurno nije bila stvar sudbine
vec su ubijeni
merlin monro-ma ubijena ko nista
tose
hm
ne bih znala
_Bosna_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 23:58   #6
Pa da. Ali ja o tome i pricham oni su bile bitne lichnosti u svetksoj javnosti. Toshe to nikada ne bi ni postao, tako da on odpada.

Pogreshio sam kada sam rekao da je to na ovim prostorima moguce samo za Tita. Moguce je da je Slobodan Milosevic sklopio neki dogovor sa "njima" a moguce je i da je otrovan, shto sam ja pomislio istog trenutka kada sam chuo vest o njegovoj smrti.
Mislim da ce Karadzic i Mladic biti proglasheni za pokojnice a u stvari...
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 00:01   #7
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
svaki slavni čovjek želi pobjeći od javnosti, jer naprimjer slavna si osoba i sve to imas para na bacanje i izađeš na kupnju ili u šetnju gradom sa curom i sada prate te paparatzi nemas mira od njih, onda dolaze ti ljudi na ulici zaustavjaju te sve uzbuđeni sto te vide i prate te i ta sranja.
I mediji te žele uhvatiti u nekoj neugodnoj situaciju da te ocrne i tako, pa onda tko nebi volio pobjeći od javnosti.
nema smisla.... mislin zasto bi radi toga lazirali smrt...

mogu jednsotavo ostat u svojem domu i mirovat...

kada izadu svi ih primjete....a kada bi lazirali smrt i onda izasli,mislin i da bi ih tada primjetili...

mozda ih laziraju radi poreznih radnika,nekih dugova il neceg drugog,nevirujen da je radi toga oce ih netko lovat po ulicama...
__________________
But who prays for Satan? Who, in eighteen centuries, has had the common humanity to pray for the one sinner that needed it most?

Mark Twain
fallenjokerXIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 00:25   #8
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Pa da. Ali ja o tome i pricham oni su bile bitne lichnosti u svetksoj javnosti. Toshe to nikada ne bi ni postao, tako da on odpada.

Pogreshio sam kada sam rekao da je to na ovim prostorima moguce samo za Tita. Moguce je da je Slobodan Milosevic sklopio neki dogovor sa "njima" a moguce je i da je otrovan, shto sam ja pomislio istog trenutka kada sam chuo vest o njegovoj smrti.
Mislim da ce Karadzic i Mladic biti proglasheni za pokojnice a u stvari...
Za miloševića sam siguran da je laziro smrt pa nekih 80 %, jer kada mu je bio sprovod nitko mu nije dosao od obitelji. Mislim na njegovu ženu, i djecu nitko od njih nije dosao.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 00:26   #9
za cecinog muza se spekulise da je ziv, arkana
i jos mnoge
ma sve je moguce bre
Simpatična is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 00:31   #10
Quote:
fallenjokerXIII kaže: Pogledaj post
nema smisla.... mislin zasto bi radi toga lazirali smrt...

mogu jednsotavo ostat u svojem domu i mirovat...

kada izadu svi ih primjete....a kada bi lazirali smrt i onda izasli,mislin i da bi ih tada primjetili...

mozda ih laziraju radi poreznih radnika,nekih dugova il neceg drugog,nevirujen da je radi toga oce ih netko lovat po ulicama...
razmisli malo da si slavna osoba, i sada paparatzi, i svaki mediji prate svaki tvoj korak nemas mira od njih, e i sada tko nebi poželi od a živi normalan život bez pritiska okoline i svega.
Bolje je ljudima lazirati smrt nego nastaviti život gdje te prat esta radisi di ides i sve to.
Ti ljudi su bili veoma bnogati tako da su imali love da plate odnosno da laziraju vlastitu smrt.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 00:42   #11
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
razmisli malo da si slavna osoba, i sada paparatzi, i svaki mediji prate svaki tvoj korak nemas mira od njih, e i sada tko nebi poželi od a živi normalan život bez pritiska okoline i svega.
Bolje je ljudima lazirati smrt nego nastaviti život gdje te prat esta radisi di ides i sve to.
Ti ljudi su bili veoma bnogati tako da su imali love da plate odnosno da laziraju vlastitu smrt.
pa normalno,ali kakva im korist,opet nemogu izac na ulicu da ih prepoznaju...
zato san napisa da nea smisla
__________________
But who prays for Satan? Who, in eighteen centuries, has had the common humanity to pray for the one sinner that needed it most?

Mark Twain
fallenjokerXIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 00:44   #12
Plastichna operacije itd. ALi ne rade to zbog toga shto ih non stop prate paparazzi i tako to...
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 00:49   #13
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Plastichna operacije itd. ALi ne rade to zbog toga shto ih non stop prate paparazzi i tako to...
pda to san i ja reka,nevirujen da je to radi paparaza...a i nevirujen da bi radili te operacije radi malo mira...baren ovi normalniji,koji su izgleda "lazirali smrt"
__________________
But who prays for Satan? Who, in eighteen centuries, has had the common humanity to pray for the one sinner that needed it most?

Mark Twain
fallenjokerXIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 02:28   #14
ma svi su oni masoni koji se povuku kad im dosadi slava, a sta ces bolje neg rec da si mrtav da te niko vise nedavi
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 02:46   #15
Quote:
fallenjokerXIII kaže: Pogledaj post
pa normalno,ali kakva im korist,opet nemogu izac na ulicu da ih prepoznaju...
zato san napisa da nea smisla
Da ali postoje plastične operacije ili tako nesto onda kao pomicanje kostiju, stavjanje drugih zubiju (jer osoba se može identificirati po otisku ) mjenja ju se mnoge stvari a da nedolazi do plastične operacije. a danas u svijetu ima mnogo sličnih osoba ljudi koji su bili slavni mislim na dvojnike.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 05:19   #16
kaj se tice 2paca njega vec dugo slusam i proucavam i jos ne znam kaj bi mislio.....
ima vise teorija po jednoj je lazirao svoju smrt i treba se vratiti 2014 godine (znaci 2012 nema smaka svijeta jer se ne bi inace mogao 'Pac vratiti...)
po drugoj teoriji njegovo ubojstvo je narucio Biggie.... ja osobno mislim da je ova teorija najmanje vjerojatna.....(Biggie je bio picka to svi znaju bez obzira kaj ga je 'pac optuzio za pokusaj ubojstva kad su ga prvi put propucali 5 puta mislim da ga nije biggie koknuo)
treca teorija je da ga je koknuo clan Cripsa kojeg su 'Pac i ekipa iz Death Rowa tu vecer kad je 'pac "ubijen" razbili (sve je lijepo snimljeno ) rekao je da ce se osvetiti 'pacu za ponizenje.... a i poslje 'pacove smrti se hvalio da ga je on ubio
(ja mislim da je ova teorija vrlo vjerojatna)
i po zadnjoj teoriji ga je koknuo nitko drugi nego Suge Knight... zasto???
pa zato kaj se prica tj. to je istina i to se zna (cak je i pac o tome pricao) da je pac htio osnovat vlastitu izdavacku i produkcijsku kucu pod nazivom Makaveli Records i da je zelio napustiti Death Row.... a da je napustio Death Row odnio bi 200 komada (za koje se zna a tko zna kolko ih ima za koje se nezna) vec snimljenih pjesama koje vrijede milijune.... osim toga Death Row bi time izgubio svoju glavnu zvijezdu a i Makaveli Records bi bio OGROMNA konkurencija Death Rowu..... sad opet se prica za ovu zadnju teoriju da nije istina da je 'Pac htio napustiti Death Row nego da je htio osnovat Makaveli Records ali da bi ta kuca bila pod okrivljem Death Rowa.... sad kolko je istine u tome isto tko zna.... ne znam da li ste znali ali preko 80% njegovih fanova jos uvjek vjeruje da je on ziv.... i procitao sam da (ne znam je istina ili ne) njegovi najblizi frendovi i suradnici isto vjeruju da je on jos ziv...
A kaj ja vjerujem??? iskreno ne znam..... srcem vjerujem da je ziv.... razumom vjerujem da je mrtav.... a istina je valjda negdje izmedu....
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 10:53   #17
Mislim da su sve te smrti tj. teorije zavjere prenapuhane "obicne smrti" cisto zbog paznje i znatizelje javnosti. Jebiga, nesto mora prodavati novine, a smrt i skandal se danas najbolje prodaju.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 11:05   #18
Quote:
prima19 kaže: Pogledaj post
svi kazu da je 2pac lažirao svoju smrt kako bi pobjego od medija, javnosti...
moguće je da zele pobjeć i da pobjegnu al mislim takvi su rijetki
a i uostalom, slavni mlate lovu i dok su ''mrtvi''
miss velvet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 11:40   #19
Ma koga boli uvo da li je 2pac mrtav ili ne !? Mozda samo njegove fanove.

Da pitam ja vas neshto. Da li je Saddam Hussein mrtav ??? Chovek je imao na stotine dvojnika, a i mesto gde su ga "pronashli" je krajnje smeshan izgovor. Ja lichno ne verujem da su njega obesili. I nakon hvatanja sve su zbrzali i na kraju onakvo veshanje u nekoj zabiti...I ono najbitnije, ziv Hussein je od mnogo vece koristi amerikancima nego mrtav.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 13:08   #20
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Ma koga boli uvo da li je 2pac mrtav ili ne !? Mozda samo njegove fanove.

Da pitam ja vas neshto. Da li je Saddam Hussein mrtav ??? Chovek je imao na stotine dvojnika, a i mesto gde su ga "pronashli" je krajnje smeshan izgovor. Ja lichno ne verujem da su njega obesili. I nakon hvatanja sve su zbrzali i na kraju onakvo veshanje u nekoj zabiti...I ono najbitnije, ziv Hussein je od mnogo vece koristi amerikancima nego mrtav.
u pravu si pola onih iračana liči Husseinu kada su ga nasli ameri su onada valjali gluposti da su ga identificirali i tako nesto.
I ja mislim da je on amerima vrijednji živ nego mrtav, valjda sad od njega vade neke podate.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.