Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2008., 13:10   #21
Quote:
miss velvet kaže: Pogledaj post
a i uostalom, slavni mlate lovu i dok su ''mrtvi''
Aha, kada je toše bio živ njegove su se pjesme na cd-u salbo prodavale, a kada je umro, nakon njegove smrt prodaja njegovih cd-ova porasla je za 5 puta, eto zasto ljudi nisu kupovali vise kada je bio ziv nego onda kada je umro.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 13:18   #22
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
Da ali postoje plastične operacije ili tako nesto onda kao pomicanje kostiju, stavjanje drugih zubiju (jer osoba se može identificirati po otisku ) mjenja ju se mnoge stvari a da nedolazi do plastične operacije. a danas u svijetu ima mnogo sličnih osoba ljudi koji su bili slavni mislim na dvojnike.
Zato san reka oni normalni,jer niko normalan nebi to radia sebi radi setanja plazom...

Mozda postoje te zavjere ali sumnjam da je zbog toga da bi normalno hodali ulicom..
__________________
But who prays for Satan? Who, in eighteen centuries, has had the common humanity to pray for the one sinner that needed it most?

Mark Twain
fallenjokerXIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 13:58   #23
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Ma koga boli uvo da li je 2pac mrtav ili ne !? Mozda samo njegove fanove.

Da pitam ja vas neshto. Da li je Saddam Hussein mrtav ??? Chovek je imao na stotine dvojnika, a i mesto gde su ga "pronashli" je krajnje smeshan izgovor. Ja lichno ne verujem da su njega obesili. I nakon hvatanja sve su zbrzali i na kraju onakvo veshanje u nekoj zabiti...I ono najbitnije, ziv Hussein je od mnogo vece koristi amerikancima nego mrtav.
a koga boli kako ti kazes uvo za tamo nekog glupog muslica zvanog Saddam Hussein???

PS: tema se zove "Zavjere - Smrt poznatih osoba" a 'pac je vrlo poznata osoba...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:25   #24
Ali je on bio obichan muzichar. A Saddam Hussein je jedan od najmocnijih ljudi bliskog istoka pa i sveta.

A ovov shto sam rekao koga boli uvo za 2pac-a ti nisi dobro shvatio. Nisam rekao da ne treba prichati o njegovoj smrti, vec da je apsolutno nebitno da li je on ziv ili ne. Za razliku od nekih drugih ljudi koji imaju ogroman uticaj na svetsku javnost i deshavanja u svetu ili su imali.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:30   #25
hmmm..pa vjerujem da je dosta njih i ubijeno..ali ono.ne možemo reć- niko se nije drogiro, jadni oni, nikad se ne bi predozirali..ma da.
pa svi narkomani, kad baš postanu ovisni se jedino žele ubiti i maknit se sa svijeta. poznati tako i tako svi pate od nekih psihičkih poremećaja (pa pogledajte britni samo)..ono..ok, neki jesu ubijeni,ali ima sigurno i pun kurac onih koji su se predozirali jednostavno ili eto, skočili sa zgrade ili šta već...a za 2paca nekako i ja mislim da je živ..jer ono.kao, svakih par godina "otkriju" neku njegovu pjesmu koja je snimljena i sve tip top, a on je umro prije više od 10 godina čovječe..ono,. pa ajd da su par mjeseci nakon njegove smrti pronalazili i otkrivali pjesme,ali 10ak i više godina?!
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:34   #26
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Ali je on bio obichan muzichar. A Saddam Hussein je jedan od najmocnijih ljudi bliskog istoka pa i sveta.
pa to je istina ali.... mislim da kaj se tice 'paca ima PUNO vise materijala i teorija za rapravljat nego kaj je to u slucaju Saddama Husseina..... ispravi me ako nije tocno???

a sad kaj se tice saddama.... jel on bas pokopan ili je kremiran??? (ne znam jel bas i ne pratim te gluposti kaj nam pokusavaju amerikanci prodati jel nikad ne znas kaj je istina a kaj laz) ako je pokopan moze se utvrditi jel to stvarno on po dnk analizi.... pa po otiscima zubi... itd.

btw: 'pac sigurno nije obican muzicar..... nego najbolji reper ikada!!!
Tupac Amaru Shakur - King of Hip-Hop R.I.P
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:55   #27
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Ma koga boli uvo da li je 2pac mrtav ili ne !? Mozda samo njegove fanove.

Da pitam ja vas neshto. Da li je Saddam Hussein mrtav ??? Chovek je imao na stotine dvojnika, a i mesto gde su ga "pronashli" je krajnje smeshan izgovor. Ja lichno ne verujem da su njega obesili. I nakon hvatanja sve su zbrzali i na kraju onakvo veshanje u nekoj zabiti...I ono najbitnije, ziv Hussein je od mnogo vece koristi amerikancima nego mrtav.
gle lako se moglo ustanoviti jesu li nasli pravog sadama putem dna analize jer su imali dna njegovih sinova.... a sad mozda su iscenirali smaknuce, kocega znat
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 18:37   #28
Quote:
_ZULE_ kaže: Pogledaj post
gle lako se moglo ustanoviti jesu li nasli pravog sadama putem dna analize jer su imali dna njegovih sinova.... a sad mozda su iscenirali smaknuce, kocega znat
ja mislim da jesu iscenirali našli su oni pravog sadama, ali nisu pravog ubili.
Jer ameri nas puno jebu sve njihove zavjere i zataskivanja informacija, tko zna možda su vanzemalji posjetili busa i pregovarali sa njime i taka neka sranja možda su napravili oruzije boje od A-Bombe, ili teleportere neke nove letjelice se oni zataskavalju seru cijelome svijetu i ta sranaj a nedaju nama običnim smrtnicima do znaja sta se sve događa oko nas.
Vidio sam na internetu da je onaj napad zrakoplovom na one blizance ( mislim one nebodere koje su tako zvali ), da je taj bombaski napad dijelo amerkanaca samo da optuze Iračane da mogu započeti rat za naftu.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 19:55   #29
Pa bash to, Lako je proveriti da li je on ali je josh lakshe slagati da jeste on.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 20:56   #30
Quote:
prima19 kaže: Pogledaj post
svi kazu da je 2pac lažirao svoju smrt kako bi pobjego od medija, javnosti...
moguće je da zele pobjeć i da pobjegnu al mislim takvi su rijetki
da,ali postoji slika njegovog tijela nakon obdukcija... tako da sumnjam
__________________
good girls go to heaven,bad girls go everywhere
dancy.kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 21:01   #31
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
...
A kaj ja vjerujem??? iskreno ne znam..... srcem vjerujem da je ziv.... razumom vjerujem da je mrtav....
slaszem se
__________________
good girls go to heaven,bad girls go everywhere
dancy.kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 21:18   #32
Quote:
dancy.kiss kaže: Pogledaj post
da,ali postoji slika njegovog tijela nakon obdukcija... tako da sumnjam
a kaj kazes na ovo??????? http://www.youtube.com/watch?v=CLpWdbCy0rw
http://www.youtube.com/watch?v=FTZRW_iLhbY
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 10:45   #33
Quote:
fallenjokerXIII kaže: Pogledaj post
pa normalno,ali kakva im korist,opet nemogu izac na ulicu da ih prepoznaju...
zato san napisa da nea smisla
A pa bože ako su već izlažirali smrt ona nekim mojim logičkim rezmišljanjem sigurno nebi ostali živjeti tamo di su živjeli i prije

kupe si jedan divni mali otočić i lade jaja ispod palme ostatak života... mislim , ima toliko otočića da to uopće nebi bilo nemoguće...

a isto tako da odu živjet u neki žnj grad kao obični ljudi isto tako vjerojatno nebi bili prepoznatiu ako bi se oblačili i ponašali kao ostali narod u okolici....jer mislim svi ti poznati i slavni naravno drugačije izgledaju u japankama i trenerci nego onako na red carpetu u limuzinama kako ih mi vidimo
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 11:31   #34
moguce da je 2pac živ moza j laziro smrt radi slave ili je imo problema sneki bandam pa laizro da ostane živ.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 13:04   #35
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
moguce da je 2pac živ moza j laziro smrt radi slave ili je imo problema sneki bandam pa laizro da ostane živ.
http://www.alleyezonme.com/alive2pac.html

Imam 400 postova!!!!!!!! jeeee!!! jupi!!!!
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 05:33   #36
moje mišljenje je da su osobe koje ste spominjali gore u postovima jednostavno bile preslavne da se poslije njihove eventualne(za mene sigurne) smrti ne bi pisalo i izmišljalo o kojekakvim lažiranim smrtima da bi se zaštitili ili pobjegli od nekog ili nečeg.ljudi su željni senzacija i kojekakvih teorija zavjera a i štampa(žuta)mora od nečeg živjeti.što se tiče m.monroe i diane,one su možda i ubijene(a i to je pitanje.prva je živjela dosta neurednim životom a za drugu-prometne neseće se događaju svakodnevno).elvisa su u zadnjih 30 god vidjeli desetak tisuća puta(u zavjeru oko nj smti spominju MJ-12,Novi svjetski poredak pa čak i lance restorana s brzom hranoma.a nitko ne spominje kakav je neuredan život vodio posljednjih 5 g i da mu je skora smrt bila neizbježna),jim morisson je navodno negdje na andama(njegovi najbliži prijatelji su govorili kako je često spominjao da bi volio jednog dana pobjeći od svega,lažirat svoju smrt,pa kao dokazi da mu nitko nije vidio tijelo u lijesu itd,a da je volio i "žuto" i "bijelo" opet ništa o tome),hendrix je ubijen(kao sekretarica je snimila nj poruku dok je zvao prijatelja nekoliko trenutaka prije smrti i dao je do znanja da je ubijen-otrovan.da ali to što si je šunio poveću količinu droge i alkohola i ugušio se u vlastitoj rigotini ipak izgleda izvjesnije).toše je jednostavno bio u krivo vrijeme na krivom mjestu(ako uzmemo u obzir da su ostali putnici u automobilu prošli gotovo neozlijeđeno).ljudi u prometu ginu svaki dan,po nekoj vjerojatnosti desit će se i nekoj slavnoj osobi kad tad.desilo se james deanu,desilo se nažalost draženu petroviću i tomislavu ivčiću.desit će se opet.shakespeare je također navodno lažirao vlastitu smrt i td.što se tiče miloševićevog sprovoda i nedolaska nj obitelji na isti,pa za ženom i sinom je bila raspisana tjeralica u srbiji i zbog toga nisu došli(u rusiji su).bila mu je samo kćer.da ne spominjem bruce lee-a(otrovali su ga pripadnici trijada jer nije plačao "zaštitu",ili odao je previše tajni borilačkih vještina strancima pa su ga uklonili majstori tajnih borilačkih vještina i to famoznim udarcem "dim mak" koji izaziva smrt tek nakon nekoliko dana i razlog smrti je,naravno, nemoguće otriti na obdukciji...)hitlera i također 100 kojekavih teorija(da je pobjego u j.ameriku,pa na južni pol,tamo su navodno nacisti imali baze još 30ih godina)...a tu su još i jfk,brat robert mu također,martin luther king,"božji bankar" roberto calvi,philip taylor kramer,john lennon,sid vicious itd.eto,za svakog se može nadovezat po 10ak kojekakvih priča i teorija.ako ćemo se držat one "gdje ima dima ima i vatre" previše je to slavnih da bi te smrti bile baš takve kakvim ih je svijet pokazao na prvu(bez tih kojekakvih teorija zavjere itd).ja da bi povjerovao u neku od navedenih teorija morao bi se osobno uvjeriti,npr fizički vidjet određenu osobu,inače ovo sve su pusta naklapanja i (uspješni) pokušaji šišanja ovaca putem medija
__________________
So fuck your Union Jack, we want our country back,
we want to see old Ireland free once more...
Clan-na-Gael is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 01:34   #37
marylin monroe je navodno bila ljubavnica od j.f.kennedya..ono šta je zanimljivo je da je prije toga hodala sa mafijašom koji se zvao momo i s kojim su bile povezane mnoge utjecajne i poznate osobe, pa tako i braća kennedy...braću kennedy je zaustavila policija desetak minuta udaljeno od stana marylin monroe upravo u satima kad je ona umrla..postojao je i policijski izvještaj o tome,no kasnije su tvrdili da su bili na drugom kraju amerike..kasnije su u kući od merlinke našli brdo žica te se ustanovilo da ju je netko stalno prisluškivao..pa mislim da je ona bila ubijena jer se mješala sa krivim ljudima
lenola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 01:37   #38
a elvis, jim morrison, sid vicious su se toliko drogirali da drukčije nisu ni mogli završit
lenola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 16:50   #39
oni sad svi skupa zive na mjesecu i smiju nam se
ne ozbiljno amo sad
evo ode ima o smrti Kurta Cobaina
http://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Kurt_Cobain
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 16:59   #40
Quote:
prima19 kaže: Pogledaj post
svi kazu da je 2pac lažirao svoju smrt kako bi pobjego od medija, javnosti...
moguće je da zele pobjeć i da pobjegnu al mislim takvi su rijetki
Ma malo sutra je 2pac lažirao smrt. Jebote, izbušili su ga ko švicarski sir
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.