Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2010., 10:03   #81
Quote:
katy_01 kaže: Pogledaj post
*ebote jesi me prepala ovom sličicom.
E sad sam ja na redu,meni se zapravo ne dešavaju ovakve stvari ali je moja prijateljica jos prije 10 godina doživjela nešto slično.Naime dogodilo joj se to da kad je zaspala osjetila nepoznatog muškarca u krevetu,nije se mogla probuditi,niti bilo kako reagirati.On ju je mazio čak joj je postalo udobno pa se prepustila i vodila je ljubav s njim.Probudila se u sred noći sva šokirana (tada je imala oko 14 god.),to je ispričala samo meni jer joj je bilo sram reći roditeljima.Više se nije ponovilo.
Nebim imala ništa protiv da mi netko dođe u krevet i da me mazi i da mi bude ugodno
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 10:14   #82
Quote:
visoka_peta kaže: Pogledaj post
Nebim imala ništa protiv da mi netko dođe u krevet i da me mazi i da mi bude ugodno
... naughty girl
katy_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 14:52   #83
ja radi ove vase teme vec 2 noci spavam sa mamom
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 18:29   #84
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
ja radi ove vase teme vec 2 noci spavam sa mamom
hmmm...jesi sigurna da je to mama
katy_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 18:59   #85
Quote:
katy_01 kaže: Pogledaj post
hmmm...jesi sigurna da je to mama
TI SI SADIST. (a ja mazohist sto citam ovakve teme )

da ti pravo kazem, malo sam osluskivala dal hrce njoj svojstveno i probudim ju prvo da vdiim dal ce se cudno ponasat
sve je ok dok s nekim spavam (a da je zivo ljudsko bice ), bojim se kad sam sama
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 17:12   #86
Quote:
zirafica87 kaže: Pogledaj post
I ja sam imala slicno iskustvo... Niko mi nije bio u krevetu, srecom, ali je bio u sobi. Desilo se pre 3-4 godine. Probudila sam se u sred noci i u mracnoj sobi videla visoku osobu svu u crnom kako stoji na sred moje sobe. Takav strah i takvo lupanje srca nikad nisam osetila. Zapitala sam se da li sanjam, pogledala psa koji je spavao kao top i to mi je bio znak da mozda zaista i sanjam. Pokusala sam da pozovem mamu koja je bila u susednoj sobi, medjutim glas nije izlazio. Na kraju sam se preplasena okrenula ka zidu, pokrila preko glave i pokusala da zaspim... Sad kad citam ovo sto pisete, vise nisam sigurna da je bio san...


Oj Boze...Sve se nesto pitam da ovo nije ono sto se i meni desilo.
Naime,dok sam bio mladji,jedne veceri sam primijetio da mi je neko ispred prozora i da gleda u moju sobu.Zavucem se ispod deke i opet kasnije pogledam kad on u mojoj sobi nesto trazi.

Procitao sam tvoj post pa mi nekako vuce na ovo moje.Da,osoba je bila u crnom sva.Nisam mogao vidjeti lice.(Mozda je i bolje tako)
Uglavnom,znojio sam se... Sljedece jutro,ja sretan,odem u WC,izadjem i onesvjestim se.
Kinder Penguin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 21:39   #87
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
ss tak ste me isplašili s ovom pričicom, usred noći sam se probudila i zjakala po sobi, namještala se da mi nitko nemre prići s leđa...

A zašto? Treba biti otvoren za sva iskustva...
nikad nisi "primila" nekog odostraga???
slab ti je sex life!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 21:42   #88
Quote:
Venus kaže: Pogledaj post
Nedavno sam ćitala nešto slićno pa možda ti pomogne.
Neznam dli si ikada ćula za Inkube i Sukube (muški i ženski zloduh) vrebaju ljudska bića dok su samii često kada njihov partner koji spava uz njih,utone u dubok san.Ta je pojava stvarna i vrlo česta."Stvarna" je u tome što se iskustva žrtava poklapaju čak i u najsitnijim pojedinostima.Žrtve opisuju pritisak na krevetu,na prsima i drugim dijelovima tijela.
Probaj naći nešto o tome pa možda ti pomogne ako već neželiš vijerovati da je to san.
jooooj....a šta to znači da svi ljudi koji su iz nekog razloga sami imaju za društvo zloduha koji bi im dušu vragu prodao???!!!

previše sumnjivih filmova gledate...kak to da se meni nije tako nešto dogodilo???!!!
npr. kad sam bio u vojsci na straži u šumi. sam. noć. okolo po par km nikoga.
zašto mene nije napao onda? se bojao kalašnjikova??
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 20:41   #89
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Spavala sam u krevetu u svojoj sobi.
Nisam ni sama sigurna šta sam sanjala, ali mi se u jednom trenu netko uvukao u krevet i legao iza mene i zagrlio me.
Valjda mozak automatski prebaci na nešto poznato pa sam u glavi stvorila ideju o tome kako je to u stvari pas i da je došao i legao iza mene kao što je moja pokojna maca radila, samo je veći pa je zato toliki.

Maca je spavala uvik u istoj pozi kao i ja. Kao i pas sinoć. Jedna ruka ispod glave i ispružena. Pošto je bio iza mene taman sam mogla njegovu ruku uhvatit. Uhvatila sam šapicu kao što je bila njena i čvrsto je stisnula. Ali sam onda shvatila da šapica više nije okrugla nego dobiva prste.
Kad su me ti prsti napokon uhvatili okrenula sam se da vidim tko je. Prepala sam se i skočila iz sna. Bilo je muško stvorenje, i dalje me pokušavao držati da ležim i sakrivao lice da ga ne vidim.

Lice nisam vidila jer je na licu imao masku. Nešto žuto što je podsjećalo na kljun. Prvo sam to napipala, pa tek onda vidila.
Bila sam budna u trenu kad sam to pokušavala vidit. Mislim da sam i uspila na kraju odgurnut ga od sebe i skinut masku. Sigurna sam. Ali se ne sičam ničeg posli toga.

Objašnjenje neko? Osim - sanjala si. Nisam.
da ne bi ko pomislio da sam to bio ja evo šaljem sliku svoju ! Jeste li sanjali ovog čovjeka?
Prema stranici thisman.org barem 2000 ljudi diljem svijeta tvrdi da je sanjalo ovog tipa iako ne znaju tko je on.
fijolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 02:54   #90
mislim da je riječ o paralizi sna
shitlicker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.