Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2011., 13:38   #981
Btw jutros mi je sestra rekla da joj je Dr.Raič dva puta rekao da što dolazi našminkana na pregled, da joj više neće biti liječnik ako nastavi dolaziti našminkana...a ona ima 30 godina i nije klinka.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 12:18   #982
activia ovo ti je već drugi post koji ti je obrisan jer si doktoricu nazivala kujetinom. Još jedan takav post napiši, nećemo ti ga samo obrisati već ćeš ići na hlađenje.

Na ovom pdf-u nije dopušteno nekome lijepiti epitete poput glupača, kuja, kurva i sl. Ako želiš, napiši svoje iskustvo s dotičnom doktoricom ali bez vrijeđanja i lijepljenja različitih epiteta.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 20:32   #983
tražim ginekologa preko HZZO-a, centar (idealno potez kvatrić-maksimir i bliža okolica), nekog stručnog, pri tome mislim neki koji će se potruditi napraviti sve pretrage koje su potrebne da se otkrije što mi je.

edit: ima li možda negdje neka lista (hzzo?) sa popisom doktora koji primaju pacijente?

Zadnje uređivanje Sandi : 03.07.2011. at 20:34. Reason: edit
Sandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 17:50   #984
to ne postoji...al na stranici HZZO-a imaš listu svih ginekologa u hrvatskoj....piše adresa i koliko imaju upisanih pacijentica, pa vjerojatno oni s manjim brojem upisanih i dalje primaju...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 19:16   #985
ajme ova bokić poludit ću! danas od 13-13:45 i od 18:30-19:15 evo provedeno na telefonu bezuspješno zivkajući i nadajući se da ću dobiti sestru da se naručim aaaaaaa!

dajte molim vas prijedlog neki za drugu ok ginekologicu na području centra grada ili zapadni dio grada di se mogu prebacit!
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 22:28   #986
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
ajme ova bokić poludit ću! danas od 13-13:45 i od 18:30-19:15 evo provedeno na telefonu bezuspješno zivkajući i nadajući se da ću dobiti sestru da se naručim aaaaaaa!

dajte molim vas prijedlog neki za drugu ok ginekologicu na području centra grada ili zapadni dio grada di se mogu prebacit!
ja idem kod dr. Lukende na Malešnici. Odličan doktor , odlična sestra. Odradila sam trudnoću i imam još problema ( CIN III) i stvarno su ok. Dr. ne voli kada mu se pametuje ( a tko voli?) , ipak je on dr. i meni je to ok. ali na svako pitanje da odgovor .
ren0707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:15   #987
Treba mi info o dr Stepanic.Naime, trebam odgoditi menstruaciju na par dana i htjela bi po antibaby ili one neke tablete progesterona. E sad, dal ona inzistira na jetrenim testovima kad daje recept? I dal mi je uopce pamtno na taj nacin formulirati da mi treba ili jednostavno da trazim antibaby pilule radi kontracepcije?
ancibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 19:01   #988
Kakav je ginić u DZ Prečko?
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 13:08   #989
ima netko iskustva s poliklinikom simbex? ja sam tamo zadnje 3 godine, doduse samo na redovitim pregledima i za sada sam super zadovoljna. doktor je super pristupacan, ljubazan, njezan, i ono sto je jako bitno, pozitivan..
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:53   #990
@dr bokić u srpnju ne naručuje, to znači da svatko tko aterira uglavnom bude primljen. Na vratima piše da prima knjižice do 11 ujutro, odnosno do 17, ali vidjela sam nekidan da je primila i 2 ženske koje su došle malo iza 17. Dakle, nemoj zvati, nego odi tamo.

Odvratni su i ona i sestra i dalje. Nije mi htjela dati uputnicu za ponovljene briseve, jer kao neka dodjem po uputnicu kad potrošim terapiju, za 10 dana. Drugim riječima, nadam se da ćeš odustati. Samo da izliječim ove upale, i odoh ja pa pa. Pet godina je dobivala glavarinu da nisam ni dolazila, jer se NISAM MOGLA NARUČITI jer se sestra nije javljala telefonom, a kad bi došla tamo odjebala bi me pod nekim izgovorom u dva od tri slučaja. E koje pismo će minstarstvo dobit od mene :-)
biblioteka2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:55   #991
Quote:
ren0707 kaže: Pogledaj post
ja idem kod dr. Lukende na Malešnici. Odličan doktor , odlična sestra. Odradila sam trudnoću i imam još problema ( CIN III) i stvarno su ok. Dr. ne voli kada mu se pametuje ( a tko voli?) , ipak je on dr. i meni je to ok. ali na svako pitanje da odgovor .
Ren, jel on ima normalno radno vrijeme? Jel ih možeš dobiti na telefon? Ne smeta me naručivanje dva mjeseca unaprijed, ali kad dočekam da me primi ko čovjeka? Jel ima dan za trudnice? Jel mu smeta ako dolaziš samo po recepte?
Malešnica mi je full daleko, ali i on je opcija ako je normalan :-) HVALA unaprijed za info!

planiram trudnoću, a fakat te svi tjeraju od sebe ko da imaš kugu. ono.
biblioteka2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:57   #992
Quote:
Charliese kaže: Pogledaj post
meni također treba pod hitno ginekolog u Zagrebu po mogućnosti zg-istok) ili u DUGOM SELU???? Zna li tko kojeg, a da je ok????
U Dugom Selu je Dr. Kujundžić (ne znam dal prima,mislim da je pun) i Dr. Beljo (ona je zakon al puna). Ak imaš auto potegni u Križ. Nedavno je Dr. Kashwa tamo preuzeo ambulantu (prije je bio u Dugom Selu kontra od Kujundžića) i nisam mu pacijent ali meni se čini oke, pametan i sposoban (a i jedan drugi ginekolog mi je rekao da je za njega čuo dobre stvari).
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:58   #993
Ja sam spremna otići i u Dugo Selo. Jel ima netko tamo nekog normalnog za preporučiti. To je vlakom pol sata od glavnog, nije bad. ITKO?
biblioteka2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 19:02   #994
Quote:
biblioteka2011 kaže: Pogledaj post
Ja sam spremna otići i u Dugo Selo. Jel ima netko tamo nekog normalnog za preporučiti. To je vlakom pol sata od glavnog, nije bad. ITKO?
Vidi gore moj post. Ima za preporučiti (Dr. Beljo je super zakon mrak)- al mislim da nema mjesta.
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 19:33   #995
Quote:
biblioteka2011 kaže: Pogledaj post
@dr bokić u srpnju ne naručuje, to znači da svatko tko aterira uglavnom bude primljen. Na vratima piše da prima knjižice do 11 ujutro, odnosno do 17, ali vidjela sam nekidan da je primila i 2 ženske koje su došle malo iza 17. Dakle, nemoj zvati, nego odi tamo.

Odvratni su i ona i sestra i dalje. Nije mi htjela dati uputnicu za ponovljene briseve, jer kao neka dodjem po uputnicu kad potrošim terapiju, za 10 dana. Drugim riječima, nadam se da ćeš odustati. Samo da izliječim ove upale, i odoh ja pa pa. Pet godina je dobivala glavarinu da nisam ni dolazila, jer se NISAM MOGLA NARUČITI jer se sestra nije javljala telefonom, a kad bi došla tamo odjebala bi me pod nekim izgovorom u dva od tri slučaja. E koje pismo će minstarstvo dobit od mene :-)
e pa baš to!

ja i dalje molim prijedlog za neku drugu ok ginekologicu na području centra grada ili zapadni dio grada di se mogu prebacit, jedini je uvjet znači da je ženska.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 09:58   #996
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
I ja do sada...bio je ok...ne posebno dobar, ali niti loš. Nisam mogla vjerovati što govore pacijentice koje su izlazile van iz ordinacije...dok nisam ušla.
Ne mogu pisati što je bilo jer sam sve prijavila na MZSS, HZZO i HLK. Nikada u životu nikoga za ništa nisam prijavila, ali ovo je nešto što se ne tolerira, što se ne oprašta, preko čega se ne prelazi samo sa podizanjem kartona.
Možeš li makar okvirno napisati šta je napravio? Bio neljubazan, grub pri pregledu, nestručan i sl.?
Možeš mi i na pm javiti ako ti nije problem. Zanima me jer sam kod njega već nekoliko godina i do sada sam imala samo dobra iskustva.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 15:01   #997
bok curke.

trebam se prijavit kod nekog ginekologa, nije mi bitno gdje. najbolje bi mi odgovarao zapadni dio grada ali može i negdje drugdje.
najrađe bi žensku, ali i može neki dobar muški.
uglavnom, ne treba mi za preglede ili nešto, treba mi najčešće zbog uputnica za bolnicu, pa ako neko zna neku ili nekog, nek mi pošalje broj i adresu na pm, ako nije problem.
zlatni pan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:43   #998
ja sam kod dr. Franulovića, dz centar gore u mirogojskoj. i on i sestra su jako ljubazni. koliko sam čula u čekaoni ženske imaju za njega samo riječi hvale. prije je radio u petrovoj. ja sam kod njega od početka i JAKO sam zadovoljna. sve ga možeš pitati, objasni ti sve, nema neke nervoze kod njega. samo nemojte ić kod doktorice koja je u suprotnoj smjeni od njega( zaboravila sam kako se zove). žena je užasno gruba, ja sam bila kod nje jednom i NIKADA VIŠE! kad nema mog doktora, a ona je na zamjeni, rađe ja čekam svog doktora da se vrati.
sugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 13:36   #999
jel netko zna kako dr. racki radi ovih dana, da li je na godisnjem i ako je da li zamjena normalno daje recepte/uputnice? hvala!
Mala_Garava666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 15:02   #1000
Bok cure, može li mi netko preporučiti ginekologicu u Novom Zagrebu, Siget ili Remetinec? Prvi puta idem, radije bih doktoricu nego doktora Hvala unaprijed!
luna989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.