Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2010., 14:35   #1
Svjetleće iskričave točkice i pruge na nebu

Odkad znam za sebe,uvijek kada pogledam u nebo,vidim mnoštvo svijetlečih
iskričavih točkica i pruga.Tokom vremena,našao sam da nisu samo na Nebu,
več se mogu vidjeti gotovo svugdje,npr. u tanjuru graha ili u šalici kafe.

Pitao sam dosta ljudi,ali oni uglavnom nisu to vidjeli.
Međutim,siguran sam da mnogo ljudi vidi.

Zna li Netko nešto o tome?
kos žute boje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 16:10   #2
Da ja to nekada vidim, ili su mi mrlje u bojama..To ti je više od utjecaja svjetla. Recimo kad se zagledam u žarulju na stropu onda kad maknem pogled u zid onda vidim te točke i mrlje..
__________________
Što imaš više sira, imaš više rupa, a što imaš više rupa, imaš manje sira.
bitanga. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 20:08   #3
Da,znam to sa svjetlom i mrljama,ali ovo je nešto drugo.
To su tisuče,milijuni blještavih točkica,vide se i u mraku,ponekad skoro da miruju,
a ponekad se gibaju brzo i kaotično.
kos žute boje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 21:50   #4
I nikada ti nije palo na pamet da posjetis oftalmologa?
Opća opasnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:30   #5
Ma nije,jer mi to ne ometa vid ni na koji način.Slično kao što ni zrak
ne smeta vidu.
kos žute boje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 15:55   #6
hitno nabavit naocale/lece!
CLS_Rocket is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 21:39   #7
Quote:
kos žute boje kaže: Pogledaj post
Odkad znam za sebe,uvijek kada pogledam u nebo,vidim mnoštvo svijetlečih
iskričavih točkica i pruga.Tokom vremena,našao sam da nisu samo na Nebu,
več se mogu vidjeti gotovo svugdje,npr. u tanjuru graha ili u šalici kafe.

Pitao sam dosta ljudi,ali oni uglavnom nisu to vidjeli.
Međutim,siguran sam da mnogo ljudi vidi.

Zna li Netko nešto o tome?
Vidim, dosta se baviš gatanjem...

Prije mnogo godina pročitao sam u nekom teozofskom ili rozenkrojcerskom tekstu, ne sjećam se više, da su to čestice prane. I ja ih nekad vidim, kao iskrice koje se brzo kreću. Vjerojatno postoji i neko prozaičnije objašnjenje.
Postoji i druga mogućnost da imaš problem s vidom (plutajuće "mušice" u oku), ali to obično izgleda kao tamne točkice i pruge koje se sporije kreću.
__________________
Knowing more doesn't make you a better person. Being more compassionate does.
Krešimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 22:46   #8
Quote:
kos žute boje kaže: Pogledaj post
Odkad znam za sebe,uvijek kada pogledam u nebo,vidim mnoštvo svijetlečih
iskričavih točkica i pruga.Tokom vremena,našao sam da nisu samo na Nebu,
več se mogu vidjeti gotovo svugdje,npr. u tanjuru graha ili u šalici kafe.

Pitao sam dosta ljudi,ali oni uglavnom nisu to vidjeli.
Međutim,siguran sam da mnogo ljudi vidi.

Zna li Netko nešto o tome?
Isto se i meni događa ko neke svjetlucave mušice, čak i u mraku.
xyxyxyxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 22:50   #9



https://www.forum.hr/showthread.php?t=394549
http://en.wikipedia.org/wiki/Floaters
http://www.eyesofgettysburg.com/floaters.pdf

Zadnje uređivanje mau123 : 16.06.2010. at 23:24.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 23:13   #10
Quote:
kos žute boje kaže: Pogledaj post
Odkad znam za sebe,uvijek kada pogledam u nebo,vidim mnoštvo svijetlečih
iskričavih točkica i pruga.Tokom vremena,našao sam da nisu samo na Nebu,
več se mogu vidjeti gotovo svugdje,npr. u tanjuru graha ili u šalici kafe.

Pitao sam dosta ljudi,ali oni uglavnom nisu to vidjeli.
Međutim,siguran sam da mnogo ljudi vidi.

Zna li Netko nešto o tome?
Kao što kaže Krešimir, to su čestice prane, sive bioenergije, orgonske energije ili kako je već zovu. Ja to vidim isto kao ti, još od djetinjstva i pretpostavljam da svi vide, vidi čak i moja žena koju to uopće ne zanima. Nisam ni znao što je to dok nisam pročitao u knjizi Ruke koje liječe poznate Barbare Brennan - jednog od najvećih autoriteta u oblasti (bio)energija danas. Kasnije sam naišao slučajno i još jednoj knjizi gdje isto vidjenje spominje čovjek koji vidi energije i aure. Ta energija čini 90% naše aure i čakre je usisavaju u svakom trenutku. Kad je sunčano, izgledaju živahnije, više se kreću i svjetlije su, a i lakše se uoče nego kad je oblačno ili mrak.

Jednostavno je, samo pogledajte široko, bez fokusa, u plavo nebo (poželjno dio bez oblaka), i ne trepćite u početku. Za par sekundi počeće da se vidi nekakva rijetka izmaglica, kao da se kreću pramenovi magle. Gledajte još nekoliko sekundi i slika će se izoštriti u svijetle kuglice koje se kaotično kreću.

Ova energija je svugdje oko nas i u našem tijelu i auri. Može se posmatrati i recimo drvo i vidjeti kako oko drveta ima kuglica, ali uz samu koru nema jer ih drvo usisava kao i ljudi čakrama.
Drago mi je da si ovo spomenuo, rijetko da se može razgovarati o ovom s nekim.
Bodjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 23:24   #11
Quote:
Bodjan kaže: Pogledaj post
Kao što kaže Krešimir, to su čestice prane, sive bioenergije, orgonske energije ili kako je već zovu. Ja to vidim isto kao ti, još od djetinjstva i pretpostavljam da svi vide, vidi čak i moja žena koju to uopće ne zanima. Nisam ni znao što je to dok nisam pročitao u knjizi Ruke koje liječe poznate Barbare Brennan - jednog od najvećih autoriteta u oblasti (bio)energija danas. Kasnije sam naišao slučajno i još jednoj knjizi gdje isto vidjenje spominje čovjek koji vidi energije i aure. Ta energija čini 90% naše aure i čakre je usisavaju u svakom trenutku. Kad je sunčano, izgledaju živahnije, više se kreću i svjetlije su, a i lakše se uoče nego kad je oblačno ili mrak.

Jednostavno je, samo pogledajte široko, bez fokusa, u plavo nebo (poželjno dio bez oblaka), i ne trepćite u početku. Za par sekundi počeće da se vidi nekakva rijetka izmaglica, kao da se kreću pramenovi magle. Gledajte još nekoliko sekundi i slika će se izoštriti u svijetle kuglice koje se kaotično kreću.

Ova energija je svugdje oko nas i u našem tijelu i auri. Može se posmatrati i recimo drvo i vidjeti kako oko drveta ima kuglica, ali uz samu koru nema jer ih drvo usisava kao i ljudi čakrama.
Drago mi je da si ovo spomenuo, rijetko da se može razgovarati o ovom s nekim.
Ma kakva prana to su zgrušani dijelovi gela u oku .
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 01:42   #12
Ja imam to genski od oca,on nosi naočale,srećom samo sam "mušice" naslijedio........sad kad se sjetim kako sam se bio us*ao kad sam to prvi put vidio,ne mogu vjerovati što mi je sve tada prolazilo kroz glavu.I kao što kaže kolega gore,o ovome i nemate s mnogima pričati.Neki vas ne kuže,a neki kažu ma to vidim i ja već 40 godina
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 09:10   #13
Kod mene ne izgleda kao ovo gore, bez onih prugica, samo točke jednake veličine koje se brzo kreću. Ni je sve moguće objasniti sa trenutnim spoznajama.
xyxyxyxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 02:00   #14
Quote:
xyxyxyxy kaže: Pogledaj post
Kod mene ne izgleda kao ovo gore, bez onih prugica, samo točke jednake veličine koje se brzo kreću. Ni je sve moguće objasniti sa trenutnim spoznajama.
Može se sve objasniti.
Evo ti na linku na temi sa foruma točikice koje se brzo kreću su leukociti u žilicama.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=394549
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:35   #15
Ja to isto vidim,ono na nebu ih bude puno. I nekada vidim na svojim trepavicama,kako sunce stvori onaj kružić,i onda u njemu vidim kako se gibaju neke tvari. Moguće da su to eritrociti...
SoulHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 21:06   #16
Da...i ja to vidim na nebu...ima ih mnogo i kao da padaju,ali ne bas tako velikom brzinom.
maky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 22:52   #17
Ja isto vidim te ˝mušice˝ u oku, ali i nešto potpuno drugo. To što vidim izgleda poput malih spremića (znam da zvuči smiješno ali to bi bio najbliži opis ) koji se gibaju kaotično na sve strane, prozirno- bijele boje Najlakše ih vidim kada pogledam u nebo ili neku čistu površinu. Što bi to moglo biti?
fionna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 23:33   #18
Iskreno,dok nisam čuo da mogu biti eritrociti,mislio sam da su to bakterije koje su na mom oku,ali pod kutom svijetlosti da ih mogu vidjeti. XD
SoulHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 13:37   #19
meni se to nekad dogodi, onako vidim puno kao sitnih šljokica kada pogledam prema nebu.
meni je to normalno.
već sam to jedanput napisala - mislim da je bila slična tema pred dvije godine - pa je neka cura mislila da se sprdam s njom.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 20:22   #20
Quote:
fionna kaže: Pogledaj post
Ja isto vidim te ˝mušice˝ u oku, ali i nešto potpuno drugo. To što vidim izgleda poput malih spremića (znam da zvuči smiješno ali to bi bio najbliži opis ) koji se gibaju kaotično na sve strane, prozirno- bijele boje Najlakše ih vidim kada pogledam u nebo ili neku čistu površinu. Što bi to moglo biti?
Ha,ha neko ti je svršio u oko XD.




....samo se šalim
xyxyxyxy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.