Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Koje vlažne maramice koristite za svoju bebu?
Hipp 79 19.80%
Nivea 74 18.55%
Pampers 127 31.83%
Johnsons baby 23 5.76%
Violeta 26 6.52%
Becutan 32 8.02%
Chicco 1 0.25%
Mustela 2 0.50%
Huggies 22 5.51%
Babylove 97 24.31%
K plus bebe 19 4.76%
Neke druge 56 14.04%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 399. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2010., 23:52   #21
Probali pampersice, babylove, niveine, violeta... kad je bila kakva akcija, ja uzela
jedine grozne su mi bile neke iz Lidla, imaju neki miris kamilice, obrisala joj rukice kad smo jednom bile vani i to je tako grozno smrdilo da je cijeli paket išao direkt u smeće, nisu čak bile ni za brisanje poda
guzu inače peremo s vodom, ali kad smo negdje vani ili u gostima onda koristim vlažne.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 23:55   #22
meni su bekutan totalno bljak a k plus se usmrde nakon što su dva dana otvorene (barem ona mala pakiranja, to sam nekad kupovala za torbu, ali nakon dva dana bi totalno promijenile miris i doslovno smrdile)
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 23:57   #23
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Ma dobro,nisam mislila doslovno,zato sam i stavila navodnike.
Pogledat ću malo detaljnije u Konzuma,nisam ih dosad primijetila.
Imaš ih i u Keruma. 44kn. Nama su isto najbolje, mada sam u zadnje vrijeme probala i huggies sensitive i pokazale su se odlične. Samo ih nisam nasla za kupiti, ima ih samo gratis uz pelene.
__________________
A2009/M2012/M2014
wilmica_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 00:03   #24
Najčešće Pampers jer su nam one naj naj a i u Metrou budu skroz jeftina pakiranja od 4 paketa...ponekad kupim DMove ili Mullerove..MM sad zadnjer kupio Penaten, nisu ni one loše

Malcu brišem guzu ako je ukakan i onda ga operem pod pipom, ako je samo upišan onda ne korstim maramice, samo guza pod pipu ...ako smo vani i nema tople vode onda ga pobrišem maramicom.
Za starijeg ih koristim vani tj najčešće u parku, ako nešto jede obavezno se umusa do očiju, ruke su obavezno prljave..dok je bio u pelenama ista stvar kao i sad.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 00:04   #25
Hippove, i to ultra-sensitive bez mirisa jer mami zna biti muka od mirisa maramica

i to u zadnje vrijeme je akcija; dva veća pakiranja + vrećice za pelene (super kad odemo negdje da ne bacamo smrdljive pelene onako nekom u kantu) = 35kn
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 00:15   #26
Quote:
škorpionka_ kaže: Pogledaj post
Sve, lice, ruke, noge, vrat... a onda parket..
Meni su super za brisanje prašine... a i znam šminku skidat s njima .. multi praktik maramice..
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 00:54   #27
Hipp su mi najdraže, inače volim njihovu kozmetiku, miris mi se sviđa. Nisam znala za ovu akciju s 4 pakiranja, super
Becutan ponekad sebi kupim, bebaču nisam koristila.
Nivea su ok.

Najviše koristimo Babylove i to bijele sensitive bez ikakvog mirisa.
Brišemo samo guzu, eventualno leđa i nogice ako se popiškio a nemamo vremena za kupanje, lice nikako.

Ali ja njemu uvijek prebrišem opet iza maramica vlažnom blaznicom, pogotovo ako se ukakio obavezno jer voda najbolje čisti, može biti neznamkakva maramica. Gledam po sebi, ja čistim s njima šminku ali uvijek se iza toga umijem vodom
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 07:15   #28
Zar nitko ne koristi ili da je barem probao Penaten? Ja sam kupila njih (nek se nadu)...
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 10:39   #29
babylove bijele.

za brisanje ruku, lica i ponekad kada se jako ukaka ili smo negdje vani.
sve ostalo brišem s njima.
dok je bio u peleni blazinice+voda.
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 10:55   #30
Mullerove roze su nama zakon!
4 paka x 80kom = 38kn

i Nivea su mi dobre, kao i Hipp, ali preskupe. Ne da mi se davati 44kn za Hipp. je da su 4 paketa, ali pakiranje po 56komada.

Meni su Johnson's prevlažne, kao i Pampers plave, Kplus isto plave, doslovce sam mogla cijediti ih i one su mi izazvale ojedine na koži djeteta i to kad mi je mala imala preko godinu i po, ne kad je bila beba. i babylove zelene su mi grozne, njih kupujem za brisat prašinu

violeta sensitive su mi isto super, kao i Huggies sa shea maslacom. ali, ugl kupimo Mullerove i držimo se njih (nekad plave, nekad roze) jer su nam se pokazale najboljim omjerom cijene i kvalitete.
i da, koristim ih za brisanje guze, lica i ruku, a i ostalog po kući po potrebi
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 11:27   #31
...koristim ih kad idemo vani, nakon igre u pijesku, a nemamo gdje oprat rukice i noge...koristim ih ponekad i doma za brisanje guze nakon kakanja, iako to češće obavim vodom...jedino ih nikad ne koristim za lice...prije jedno pola godine sam obrisala mlađu po licu jer je bila musava a jako nam se žurilo i slijedeća 3 dana je imala ogromne ljubičaste fleke
...najčešće nivea, hipp i violeta...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 11:28   #32
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Zar nitko ne koristi ili da je barem probao Penaten? Ja sam kupila njih (nek se nadu)...
ja probala (sveki iz Njemačke donijela), i meni su ok, niš negativno nisam primjetila. Ali kupujem u dm-u i tamo uzimam pampers zeleni jer lijepo miriši
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 11:36   #33
Do sad smo,kao i večina vas,probali dosta toga. Al evo nekoliko njih:

NIVEA- predivne maramice,niti pre vlažne,niti pre suhe,jedino je cijena

PAMPERS- muka mi je od njihovog mirisa (zeleno-plavo pakiranje) i pre vlažne su.

JOHNSON´S- neloše maramice,isto mi miris smeta,zgadio mi se kad je malac imao rotu ali cijena je ok

BABYLOVE- prije su nam bile super,ali u zadnje vrijeme kao da su nešto u njima promijenili. NA početku pakiranja pre suhe,ostaje onaj losion po rukama,guzi...U sredini pakiranja su super,a pri kraju su tako mokre...užas

VIOLETA- ok maramice,rijetko ih koristimo.

Najčešće kupujemo Johnson´s maramice ili Niveu. Babylove su mi super za skidanje šminke i za brisanje cipela i kožnog namještaja
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 11:46   #34
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupiti takav paket Hipp maramica?
Ja sam u St,a najpovoljnije od Hipp-a što sam vidjela je paket 72 za 20 kn.

Naime, na njihovim katalozima piše da su jedine VM bez parfema i bez konzervansa,baš me zanima je li to istina!Piše i da su idealne za čišćenje lica i ruku,al ja rukice ne bi čistila s VM.
Ima u Konzumu paket od 4 komada 44kn. Meni se ne sviđa kako mirišu , koristimo Nivea cream&clean (kupim duplo pakiranje za 34kn) ili Pampers sensitive. Sve druge mi skoro pa smrde , posebno Jonhsons.

Da i ja ih koristim za razne namjene npr. neki dan sam prebrisala drvenu stranicu kreveta s njima ; maloj nisam još nikad obrisala lice ili ruke s maramicama.

edit - ovo hipp pakiranje u konzumu je uvijek "zabijeno" negdje ili na najgornjoj ili najdonjoj polici (a poznato je da ljudi najviše kupuju ono što im je u razini očiju).
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."

Zadnje uređivanje Zaraa : 24.08.2010. at 11:55.
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 12:30   #35
Baš sam za Pampers VM i ja primijetila da imaju pomalo čudan miris,ponekad mi "mirišu" na ukakanu pelenu..al skroz blago.
Babylove maramice sam ispočetka najviše koristila,al stvarno su od sredine prema kraju previše mokre,doslovno ih možeš ocijediti.
Hypp-ove jesu skupe,ali ću probati malo pakiranje da vidim kakve su,ako mi se svide i ne bude nikakve reakcije na njih možda budem prešla na Hipp totalmente.
Kad malo bolje razmislim,svaki dan malcu brišem po tko zna koliko puta guzu i pišu s VM i nije mi baš svejedno što mu stavljam na kožu,pogotovo na dotične dijelove tijela.
Iskreno,brisat s blazinicama i vodom mi je malo nepraktično i tramak,a i ne dođe puno jeftinije računajući da i blazinice dođu 15-ak kn,i kad već ne mogu bez VM uzeti ću najbolje.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 12:41   #36
Babylove sensitive, odlične su mi! Jedina zamjerka je da pri kraju paketa budu baš mokre, ali to rješavam tako da kutiju s vremena na vrijeme okrećem naopako I kupim u dm-a kutiju sa 6 paketića za 51 kn
E da, i huggies su odlične
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 12:57   #37
Odlična mi je bila DM-ova ponuda 4+2 paketa Pampers VM 72 kom,preko bona iz knjižice za 40-ak kn.
I za Penathen sam čula da su dobre,al u St ih nigdje nisam vidjela,možda ih ima u ljekarnama.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 13:13   #38
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Odlična mi je bila DM-ova ponuda 4+2 paketa Pampers VM 72 kom,preko bona iz knjižice za 40-ak kn.
I za Penathen sam čula da su dobre,al u St ih nigdje nisam vidjela,možda ih ima u ljekarnama.
Je, ja uzela 2 paketa te koristim jer mi lijepo mirišu i jer su pampers nekak volim pampers, nemrem si pomoć mada sve što sam probala, što smo dobili ovak sa strane, meni bilo ok nisam probala Baby love a jučer mi frendica rekla da joj se događa ovo što tu pišete i da su joj koma
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 13:16   #39
Bi li bilo off topic da ovdje informiramo jedni druge o cijenama,sniženjima i akcijama VM po dućanima?
Znam da postoji tema o tome,al ona se odnosi na cijeli dječju kozmetiku i malo je preopširna.

P.S.Čula sam da Musteline VM dodju oko 80 kn po paketu..ako je tako,zar su pozlaćene?
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 13:26   #40
poceli smo s bijelim babylove, s neka 2 mjeseca presli na hipp

mekane, dovoljno vlazne, fino mirise , dobra cijena
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.