Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2010., 21:22   #121
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
ako sam dobro shvatila, u sat vremena upoznaš 20 ljudi i sa svakim popričaš 4min.
Koliko traje emisija "Pola ure kulture"?

Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, zamisli sad da odeš tamo, upoznaš se s nekime tko izgleda okej na prvu loptu, ali kasnije ispadne neki frik koji gazi zečeve jer mu je to fetiš, i onda se opet sretnete idući puta. Onako, malo nezgodno...
A u "normalnim" upoznavanjima ti se to ne može baš nikako dogoditi?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:24   #122
Može, ali tu sad pričamo o situaciji kada se oboje prijavite i odete na sljedeće takvo dejtanje, i morate se tamo sresti i provesti te četiri minute zajedno.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:26   #123
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Može, ali tu sad pričamo o situaciji kada se oboje prijavite i odete na sljedeće takvo dejtanje, i morate se tamo sresti i provesti te četiri minute zajedno.
Ma nije to tako strašno. Ne stigne pobit' puno zečeva u 4 minute.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:40   #124
Zašto nema za mlađe, recimo od 20-25? Kad bi se i prijavio bio bi s ženama do 35, a to je previše. Ne vjerujem da bi bilo zanimljivo ni njima, a ni meni.
E65A3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:36   #125
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Što ako ti se netko baš jako NE svidi, a sretnete se na više takvih događaja? Imaš li pravo preskočiti nekoga?
Nemaš pravo preskočiti. U te 4 minute popričate npr. o iskustvima sa speed datinga ili o vremenu. Sigurno da oni koji budu često išli na speed datinge će se susresti ponovo s nekom osobom ali bitne su druge osobe koje još nisu sreli...

Quote:
E65A3 kaže: Pogledaj post
Zašto nema za mlađe, recimo od 20-25? Kad bi se i prijavio bio bi s ženama do 35, a to je previše. Ne vjerujem da bi bilo zanimljivo ni njima, a ni meni.
Speed dating je više namjenjen starijoj populaciji + 35 koja i nema neka mjesta za izlaske pa je to i jedna od rijetkih prilika da se nekog upozna. Mlađa generacija naročito ona od 20 - 25 je u punom zamahu stalno izlazi na različita mjesta, aktivna je na fejsu i pripadnici te generacije imaju velike šanse upoznati nekoga na razne druge načine...
diantos is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 07:01   #126
Kako si nas opisao onda izgleda kao da mi od 30 smo za klinac..
Nezanimljivi i totalno dosadni a to nije istina.
Ljudi od 30 god samo znaju što žele i imaju ispunjen dan za razliku od nekoga tko ima 20 god. i tko je još na faksu. To su već afirmirani ljudi od karijere i obaveza i normalno da im zabava i izlasci nisu na prvom mjestu i to je ja mislim jedan od glavnih razloga zašto ti ljudi teško nekog upoznavaju. Barem ja. Meni je cijeli dan ispunjen.
Istina za volju kad imaš 20 god. i kad nekamo izađeš van lako ćeš naići na neku osobu istih godina ali to za moj pojam ništa ne znači.

Nego ljudi kako je bilo ove subote u Rijeci?
Bilo je za tipice od 25 do 35, pa me zanima da li je bilo zgodnih i prije svega znaimljivih tipica?
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 22:58   #127
Jel bio netko večeras u Pinokiju? Kako je bilo?
Teo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 10:17   #128
Ja bio u Pinokia. Bilo stvarno super, žena bilo nešto više dobro se zabavili uz opuštenu atmosferu, iza datea se ostali družiti. Sve u svemu super, spojio sam se s dvije cure, pa ćemo vidjet kako će se to razvijati.
anfetamin date is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 03:11   #129
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
...Nego ljudi kako je bilo ove subote u Rijeci?
Bilo je za tipice od 25 do 35, pa me zanima da li je bilo zgodnih i prije svega znaimljivih tipica?
Riječ je o suboti 11.12.
Bilo je 10 muškaraca i 15 žena do sad uglavnom neudavanih i bez djece. Prema onome što sam čuo razmišljam da li organizator može manipulirati kontaktima u svrhu da se osobe više puta pojave na eventima...

U subotu 18.12. event je odgođen zbog premalog broja muškaraca...
diantos is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 15:59   #130
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Prema onome što sam čuo razmišljam da li organizator može manipulirati kontaktima u svrhu da se osobe više puta pojave na eventima...
a što si to čuo?
nigdje ne piše da se ne može doći više puta, to si ti nešto krivo shvatio... možeš doći svaki put ako upadaš u dobnu granicu i ne treba ti veza kod organizatora niti manipulacija

Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
U subotu 18.12. event je odgođen zbog premalog broja muškaraca...
to je već klasika
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 20:00   #131
Quote:
anfetamin date kaže: Pogledaj post
Ja bio u Pinokia. Bilo stvarno super, žena bilo nešto više dobro se zabavili uz opuštenu atmosferu, iza datea se ostali družiti. Sve u svemu super, spojio sam se s dvije cure, pa ćemo vidjet kako će se to razvijati.
daj opiši malo,koliko vas bilo,koliko je trajalo,profil ljudi,mlađi,stariji,zgodne cure kakva je organizacija???
air1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 12:59   #132
Air1.

Bilo nas je 15 muškaraca i 18 žena. Naravno neki su bili nešto stariji, neki nešto mlađi. S obzirom da sam muško, neću ocjenjivati taj spol. Što se tiče žena bile su zaista zanimljive (naravno za mene neke više, neke manje). Raznih su struka, primanja, uglavnom su neudavane. Ima ih i jako zgodnih, ono da se čovjek upita kako nemaju nikoga. Trajalo je sve skupa oko sat i 40 minuta nakon čega smo se nastavili družiti. Te 4 minute za razgovor su dovoljne. S nekima je to malo, ali s nekim tko ti ne želi. je to prilično puno. Moje je mišljenje da svatko može naći neku osobu za sebe koja joj odgovara. Tako sam i ja. Trenutno odrađujem kave
anfetamin date is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 13:02   #133
Organizacija je isto tako super. Pinokio je lijepi prostrani i odlično uređeni kafić, voditeljica eventa je simpatična, kažem sve je super, pogotovo kad se malo opustiš. Na početku je mala nervoza, ali kasnije sve ide. Važno je to shvatiti kao dobru zabavu, a onda tko zna što se sve može izroditi.
anfetamin date is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 15:36   #134
Quote:
riumanka kaže: Pogledaj post
a što si to čuo?
nigdje ne piše da se ne može doći više puta, to si ti nešto krivo shvatio... možeš doći svaki put ako upadaš u dobnu granicu i ne treba ti veza kod organizatora niti manipulacija
Čudno je kako se dotičnoj osobi nitko nije javio iako ima sve predispozicije, a i neke su pokazivale interes kod razgovora. Pa se zato pitam da li organizatori svjesno mogu manipulirati kontaktima, a u cilju da se osoba više puta pojavi na eventima i naravno svaki put plati?

Quote:
to je već klasika
Klasika bi bila da je obrnuto. Nije mi jasno, ako pogledamo iskricu ima dvostruko više muškaraca, a ovdje se zbog premalog broja muškaraca mora odgađati event!?

Quote:
anfetamin date kaže: Pogledaj post

...Što se tiče žena bile su zaista zanimljive ... Ima ih i jako zgodnih, ono da se čovjek upita kako nemaju nikoga.
I ja to ne mogu shvatiti. Jako mnogo je zgodnih žena koje nisu u vezi.

Quote:
... Moje je mišljenje da svatko može naći neku osobu za sebe koja joj odgovara...
Ja ipak ne dijelim to mišljenje. Među svekolikom populacijom ne može svatko naći osobu za sebe, a kamo li na ovakvim susretima sa ograničenim brojem ljudi. Rekao bih da se na ovakvim susretima može ostvariti mnogo više veza nego se ostvari kad bi i muškarci i žene više cijenili unutarnju ljepotu, a manje robovali materijalizmu... ali to je već tema za neki drugi podforum...
diantos is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:41   #135
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Čudno je kako se dotičnoj osobi nitko nije javio iako ima sve predispozicije, a i neke su pokazivale interes kod razgovora. Pa se zato pitam da li organizatori svjesno mogu manipulirati kontaktima, a u cilju da se osoba više puta pojavi na eventima i naravno svaki put plati?

hoćeš reći da se dotičnoj osobi nitko nije javio, a on je bio uvjeren da hoće pa je sada kriv organizator jer manipulira?
bit će da mu ipak nešto ne štima sa predispozicijama...


Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Klasika bi bila da je obrnuto. Nije mi jasno, ako pogledamo iskricu ima dvostruko više muškaraca, a ovdje se zbog premalog broja muškaraca mora odgađati event!?

probaj oduzeti broj oženjenih od tog broja na iskrici
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 20:09   #136
ja kuzim zasto neki muskarci nedolaze... isti razlog koji dosta odbiju neko druzenje s curama kojih upoznaju kao po birtijama... tu dosta cure ti trose vrijeme bezveze, i vole muskarca iskoristiti... sto se tice vodit ih na veceri itd... tako da je bolje da si ne trosi vrijeme na to, nego priceka kada mu se priblizi neka cura, da zna da ju on zanima...
al osim to, dosta cure stvarno imaju neke kriterije koje ni one bas neznaju sta im je najpotrebnije... mozda su jos uvijek usamljene jer imaju preveliki izbor i nemogu izabrati jednoga... inace moje osobno iskustvo je da cure vole samo da im se ego stimulizira, i onda ako nekako upadnes s nekom dobrom, onda si sretan, ako ne... onda ces imati tuzan zivot...

bio sam na jedan event u zgbu... dovoljno sam zgodan, i bio sam u odlicnom raspolozenju... mislim bio sam nasmijan i nista nisam negativno rekao itkome... na taj event su bile mozda tri mlade zgodnije cure... jedna me je pitala jer sam uvijek takav... bilo je malo ostra i ozbiljna... i to me pitala jer sam bio jako nasmijan i vesel... i ja si mislio, jbga - sta sam trebao - biti tuzan prema njoj... jedna druga od njih me pitala prvo - jel si dosao u hrv zbog ljubavi ? (jer sam kao povratnik iz dijaspore tu) i ja si mislim, kakvo je to glupo pitaje na spidejt... mislim tko hoce govoriti od bivse ljubavi uopce kada si na dejt za priv put s nekome...

tako da poslije to iskustvo, i ovako opcenito, mogu reci... hrvatice su stvarno lijepe fizicke (kao svaka treca mlada je neka ljepotica)... ali jako prazne unutra... unutra gdje ? pa svugdje... kod njih je samo pitanje u kakvom raspolozenje se ona nalazi... ako potrefis na dobro, onda ces dobro proci.. ako ne, onda ides doma sam... :-) uopce nimaju karakter... kao da imu glavi je vrlo mali svjet... ok - mozda se to meni tako cini, jer sam zivio po vise zemlje i mjenjao dosta puta... al jbga... kada se te dame prave da su prefine, onda nek barem imaju neki karakter u sebi... i ne samo sminke i lijepu kozu koja ce ostariti preko vrijeme...
__________________
boli me pupak......
Mama, gdje su kolace is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 20:57   #137
Quote:
Mama, gdje su kolace kaže: Pogledaj post

tako da poslije to iskustvo, i ovako opcenito, mogu reci... hrvatice su stvarno lijepe fizicke (kao svaka treca mlada je neka ljepotica)... ali jako prazne unutra... unutra gdje ? pa svugdje... kod njih je samo pitanje u kakvom raspolozenje se ona nalazi... ako potrefis na dobro, onda ces dobro proci.. ako ne, onda ides doma sam... :-) uopce nimaju karakter... kao da imu glavi je vrlo mali svjet... ok - mozda se to meni tako cini, jer sam zivio po vise zemlje i mjenjao dosta puta... al jbga... kada se te dame prave da su prefine, onda nek barem imaju neki karakter u sebi... i ne samo sminke i lijepu kozu koja ce ostariti preko vrijeme...
Ma imaju karakter itekako.. Zaheban čak bi se reklo..
Samo ne vjeruju nasmiješenom čovjeku.. Žalosno, al takva je situacija..
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 21:29   #138
ma da... karakter kao jedna s kojom sam isao na spoj prosli vikend (i upoznao preko neta)...

ona gura svoj standard... mislim onaj novcani i umjetni (kao trebao sam nositi neku kosulju a ne lijepi dzemper u kojem sam bio obucen)... i nije mi pozitivno odgovorila poslije, al kada pomislim, bila je tako smotana da sam izpocetka trebao joj reci da ide u kurac... na prvi spoj mi govori da nevoli peglati kosulje... hahaha... i kao da bi trebao muskarac to ili da onda nade neku zenu da plati za to - ak muskarac nece... i ja mislio - joooj, jer mi to treba govoriti na prvi spoj ?!?... a jos prije toga svega... preko tjedna kada smo se dogovarali... rekla za subotu mozda al da ce mi javiti na taj dan zbog obiteljske veze, onda mi rekla defitivno uopce nece u subotu, al mozda u ned. navecer na brzinu... onda dobijem od nje poruku u subotu da na kraju je u zgbu i da bi se mogla naci kao za cjelu vecer (i ocekivala je da ju ja onda vodim vani)... ja ju nazvo i rekao da sam se vec dogovorio s prijateljima, i da dode kod nas sa svojom prijateljicom... ona bila u neku birtiju u blizini i nije se javila dok ju nisam pitao ak je stigla do grada... onda smo se na kraju nasli u ned. navecer nekako... ali i onda mi posalje poruku bas u tocno vrijeme kada smo se trebali tamo naci... rekla mi je da treba sestru odvest negdje i da kasni... ok - samo je to bilo za 15tak minuta...

al mislim vidite koliko fleksibilnosti muskarac treba dati zenski... a ja dobio od nje nista... uredu sada je bozic i mozda poslovni razlozi sto mi dali su istinite... al sumljam da ce ikada se javiti na mob. da bi ju nazvo...

ovo je zivi primjer, i mislim da na speeddate-u su naravno kao po hrvatskoj, cure sto super izgledaju... a sta sa time ?? nista... pogotovo ako su toliko smotane i onda ce ju tebe procjenivati na glupost... ja mogu rec da nevolim se pretjerivati i govoriti koliko sto ja imam, jer to je za osobu kada ju upoznam za duze vrijeme, i mozda zbog toga misle da serem i da se pravim kul... ali stvarno jesam takav... miram itd... i volim se nasjimati i malo zafrkavati... i pogotovo kada sam u drustvo s zgodnih cura... mislio sam da je to tako tu u hrv... ali stvarno nije... kao da su mrtvaci... i moras nekako naci na koj svijet je osoba da bi mogao nekako povezati nesto...
__________________
boli me pupak......
Mama, gdje su kolace is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 21:51   #139
na kraju... sto bi htjeo reci je da cure koje idu na speeddate su iste koje cete naci po birtijama ili bilo kuda... i njihovo ponasanje ce biti isto... da moras zasluziti njihovo druzenje/vrijeme i ovako opcenito su stvarno dosta bezobrazni, da uopce ne vrijedi ista imati s time... tako da razumijem zasto dosta muskarci se odma ne bacaju na te evente... zasto trositi vrijeme tamo kada to imaju vec svugdje...
__________________
boli me pupak......
Mama, gdje su kolace is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 05:53   #140
Quote:
Mama, gdje su kolace kaže: Pogledaj post
na kraju... sto bi htjeo reci je da cure koje idu na speeddate su iste koje cete naci po birtijama ili bilo kuda... i njihovo ponasanje ce biti isto... da moras zasluziti njihovo druzenje/vrijeme i ovako opcenito su stvarno dosta bezobrazni, da uopce ne vrijedi ista imati s time... tako da razumijem zasto dosta muskarci se odma ne bacaju na te evente... zasto trositi vrijeme tamo kada to imaju vec svugdje...
S ovakvim stavom ćeš definitivno ostati sam. Hrvatice su malo konzervativne na prvi pogled, vjerovatno zato što su dečki puno konzervativniji od njih po pitanju podjele uloga u vezi/braku. Ne znam koliko godina imaš, ali ako je pred tobom žena koja radi i sama živi, ili s djetetom, ti zaista moraš zaslužiti njihovo vrijeme jer one vremena nemaju. Evo, ja npr. radim, samohrana sam mama, živim sama, slobodno vrijeme bez djeteta mi je luksuz jer svaki puta kad ja želim biti slobodna moram moliti svoju mamu da mi čuva dijete. To nije problem, ona to rado učini, ali zaista moraš biti vrijedan toga. I ne vučem se po birtijama, nikad nikome nisam dozvolila da mi cugu plati (kao, upoznali smo se vani, pa "cure, šta pijete") jer se i dečki ponašaju po principu platio sam ti cugu, sad si moja. Ne pije mi se na tuđi račun, da me vani pokušaš zbariti vjerovatno bi dobio odjeb, uglavnom su svi uleti na istu foru, bez opće kulture, ali to vjerovatno Mr. Jack D. progovara iz njih, a s nepoznatim polupijanim ljudima mi se ne druži. Takva sam. Sva pića što popije, plaća sama, lalalalalala....
Zato mislim da je speed date ok, krećemo od pretpostavke da su ljudi oko tebe na coli i kavi, a ne na coli i vinu. I namjera je vrlo otvorena, došli smo upoznati ljude, da na cesti imaš kome reći bok, ako ništa više.
ŽenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.