Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2010., 14:23   #21
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Prvi put čujem da netko hvali marte zbog topline.
Marte ne propuštaju - dok ne puknu na pregibu. Dobre su za gužvovite koncerte kad znaš da će te izgaziti.

Ako autorici teme ne treba osobita elegancija, preporučujem da pogleda pdf Planinari i teme o gojzericama.
a ja, opet, prvi put čujem da ne valjaju. meni su dosta tople.
nisam čitala temu gdje se žale na njih, pa ne znam. ali, gotovo sve moje frendice imaju ih godinama i nisam čula da se itko dosad žalio.
no, dobro...
__________________
bla bla
Rock'N'Roll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 14:23   #22
Quote:
147 kaže: Pogledaj post
U potrazi za cipelama za mokro vrijeme koje ne propuštaju temu otvaram jer ih je poprilično teško naći.
Zanimaju me vaša iskustva, gdje ste si kupili, kakve cipele i po kojoj cijeni? Koliko ste zadovoljni njima i preporučate li ih? Slike dobrodošle
Po snjegu i kisi najbolje su mi Marte.
Made in England, po mogucnosti - iako i ove iz Čine imaju svijetlih trenutaka (moje kineske ne propustaju, al generalno se ljudi zale na kvalitetu izrade i propustanje)

Za kisu mogu i ARTice, ne pustaju, al za snjeg nisu nikako, sklizu se ko lude. Prosle godine sam se skoro ubila izasavsi van u njihovim cizmama

Made in England Martensica kod nas nema, ja svoje kupila u Britaniji.
Sve kod nas su iz Čine

ARTica ima u Šubiduu.
Cijene? Cipele 800+ kuna, cizme 1200+.
Marte su nesto jeftinije, od nekih 500-600 do 1000 (cca).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 14:26   #23
Eto, moje Marte propuštaju, hladno mi je u njima, a i brate mili papak mi se usmrdi užas (očito su mejd in čineska). Možda se odvažim na jedan model PJ, vidim da ima krasnih.
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:45   #24
moje marte isto propuštaju. ove novije. mejd in čajna.

jedne imam već pun kufer dugo, brijem da kojih 10 godina, čak i više, i te mi u životu nisu propustile (te nisu mejd in čajna). i onda kad sam ih već pošteno iznosila, išla sam kupit nove (pošto su mi ove fakat bile super i za kišu i snijeg, bljuzgu, sve), a kad ono - čorak.
evo, sad maloprije došla doma, čarape mokre da mokrije ne mogu bit.
ode 1200 kn kvragu.
__________________
makeupnaopacke.wordpress.com
hySTeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:57   #25
Ja sam svoje marte kupila još 1999., made in England naravno, onda su mislim još sve bile engleske... Nevjerojatno nepropusne, osim kad sam nekoliko puta doslovno zaronila nogu u duboku lokvu (za neke stvari ipak samo gumenjače ). Uvijek ih nosim za na snijeg (ono malo puta što odem na Platak), unutra planinarske čarape pa da vidiš suho i toplo!
Kineske nisam još probala i mislim da neću, jer ne mislim kupovati još jedne marte. Stilski su ograničavajuće pa su ove jedne koje se još uvijek dobro drže sasvim dovoljne. Ove moje su osim toga i teške za hodanje (imam one s metalnom kapicom). Zato sam ove godine kupila tip klasične sajmonke s Gore Texom u Ari, udobne i lagane kao papuče, ne puštaju ni p!
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 16:37   #26
Koliko padne cijena Panama Jack čizmi u Peku kad su sniženja? Se sjeća netko?
Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:30   #27
40 %
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:35   #28
a kad bude snizenje?
mareija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 13:56   #29
bok! zna li možda netko da li ima negdje u Zagrebu ovih Panama Jack čizmi http://www.panamajack.es/es/catalogo.../5M01B35010/1/ ? Gledala sam u Peku u Ilici i Vlaškoj, tamo ih nema. Jel inače Peko u Ilici ima najveću ponudu Panama Jack čizmi u Zagrebu?
ida. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:36   #30
Ima i u AM-u i CC1. E baš sam se sad zapalila da kupim PJ ove zime, probat ću čekati sniženja. Nisam znala da su nepropusne, ono bile su mi ok vizualno, ali sad kad čujem da su sigurne za zimu i kišu, super!
Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 18:40   #31
merrell oslo, podosta para, podosta muzike. probala sa huntersicama, nejde po zimi jerbo nisu postavljene, smrzava mi se noga i na tri sloja vunenih/kašmir čarapa.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 01:19   #32
Quote:
ida. kaže: Pogledaj post
bok! zna li možda netko da li ima negdje u Zagrebu ovih Panama Jack čizmi http://www.panamajack.es/es/catalogo.../5M01B35010/1/ ? Gledala sam u Peku u Ilici i Vlaškoj, tamo ih nema. Jel inače Peko u Ilici ima najveću ponudu Panama Jack čizmi u Zagrebu?
taj model su držali prošle godine, ja sam kupila takve tamnosmeđe....ono što su imali prethodne godine, obično ne dobivaju opet...

peko ima u CC1, AM i AC
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 10:04   #33
ja također kupila niske cipele-marte koje mi nisu nešt posebno lijepe al mi je bitno da ne propuštaju vodu, a propustile mi nisu još ni jednom u 2 godine. cipela je udobna i topla
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 10:48   #34
Quote:
Rock'N'Roll kaže: Pogledaj post
ozbiljno?
visoke (do koljena) ili niže? gdje si ih kupila?
naprosto ne mogu vjerovati. prvi put da čujem da nekomu propuštaju marte
meni su moje svetinja po ovom vremenu...
Da, ozbiljno.
Kupila sam ih u Zg prije 2 godine Pa, nije da prvi put čujem da nekom propuštaju marte, a moram priznati da čak ni nisu nešto tople.

I imam one nekakve gležnjače.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 11:08   #35
Ja isto imam gležnjače, ali sam ih kupila prije 9 godina. Isto propuštaju, nisu za snijeg jer se možeš ubiti u njima koliko se skližu i noga se u njima grozno smrzne. Uglavnom, novac bačen u vjetar.
Gloria Lewis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:01   #36
trebam iskustvo od vas cura koje imate bronx reno.

Dajte mi recite rasiri li se s vremenom sara cizme (i formira po nozi), zanima jer mi se cini da su dosta uske gore i da ih je full tesko obuti, a kamoli u njih ugurati traperice (da se razumijemo inace imam tanke listove i sve su mi cizme uvijek presiroke, a ove mi se pak cine preuske )?!

Allexis?! Ti ih imas cini mi se
mareija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 13:00   #37
ako misliš na one od brušene, imam ih ja.....2 modela, plavi i cognac....jako su uske, ali s obzirom da imam uske listove bez problema u njih stavim traperice....nosim ih stalno, ali se nisu nešto raširile...eventualno nakon par nošenja ih lakše navučeš nego kad ih probaš u trgovini....
ako možeš staviti u njih traperice, onda je to to...

al to baš nisu čizme za kišu...ja ih nosim samo kad je suho vrijeme i snijeg...po bljuzgi i kiši ne....iako, jučer me zatekao pljusak u njima, nisu promočile....al dal su za onaj pravi jaki pljusak kad kiša stalno pada i budeš mokar do koljena
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 20:08   #38
Ja sam danas ugledala lijepe čizme u Bershki, kožne... Koštaju 600 kn, ako se ne varam, šta mislite jel bi bile ok za bljuzgu i snijeg? Ne mogu sliku naći sad
cocorina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 20:16   #39
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Da, ozbiljno.
Kupila sam ih u Zg prije 2 godine Pa, nije da prvi put čujem da nekom propuštaju marte, a moram priznati da čak ni nisu nešto tople.

I imam one nekakve gležnjače.
šteta. ja, eto, kažem da je meni prvi put da takvo nešto čujem jer nisam dosad čitala teme o martama. dada, ja isto imam te gležnjače.
očito ovisi kako kome...
__________________
bla bla
Rock'N'Roll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:34   #40
ja danas kupila ove http://shop.ivancica.hr/proizvod/663/
pa cemo vidjet kako ce se ponasat na kisi.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.