Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 17:34   #381
Moja kolegica je prosle godine predala molbu za sina i nije imala nikakav razgovor, ali je ona slican slucaj tvom pa joj je jedna firma napravila papir da radi a nije radila tako da je kad je sin krenuo u jaslice ona pocela raditi.
Tako da bi najbolje rjesenje za tebe bilo da ti neko napravi tu potvrdu i tako je sigurnije da ih prime
kvikikviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 19:23   #382
Imam i ja pitanjeOve godine imam pravo na doplatak,obzirom da se on veže na prošlu god.,suprug mi radi i ja sam se zaposlila ,ali ovaj mjesec,da li mi
uopće važi to rješenje o doplatku za prednost pri upisu i koju ja potvrdu moram donijeti od poslodavca kad nemam zadnje tri plaće?
cica ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 07:28   #383
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
mi prosle godine nikakav razgovor nismo imali
nemam pojma. te godine kad smo se mi upisivali, svi su imali razgovore. sjecam se, moja je bila 8mj stara kad smo isli na razgovor. odusevila je psihologicu.hehehe. i bacili smo kukalicu kak smo sami, nemamo nikoga od obitelji i oboje radimo i ak ne dobijemo vrtic ja cu morat dat otkaz,. to je sve istina. znala sam da primaju samo 9ero djece u tu grupu. i dobili smo mjesto.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 07:59   #384
zar oni te potvrde ne provjeravaju?problem je sto smo mi nedavno doselili u rijeku pa neznam nikog ko bi mi tu potvrdu napravio a i nikakve veze za upis tako da najvjerovatnije necemo na ovakav nacin ni dobiti vrtic bez obzira sto bih htjela da upisem u vrtic da bi radila a ne da bi bila doma
ako budu razgovori rekla bi im kakva je situacija ali ako nebude nemogu oni znati kakva je situacija
eneaenea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:56   #385
cure drage imal koja dobra dusa da zna nekog ko bi mi mogao napraviti potvrdu o zaposlenju jer mi stvarno treba da bi mogla uppisati djecu u vrtic a zatim i raditi nije problem mogla bi nesto iplatiti jer stvarno je tesko zivjeti nas 4 od samo jedne place.molim javite ako neko ima u inbox
eneaenea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 13:23   #386
Kakva je uopce situacija sa mjestom u jaslicama? Mm i ja smo zaposleni, kakve su nam realno sanse da dobijemo jaslice?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 13:28   #387
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Kakva je uopce situacija sa mjestom u jaslicama? Mm i ja smo zaposleni, kakve su nam realno sanse da dobijemo jaslice?
Mi smo ih dobili bez da imamo veza u vrticu, oboje zaposleni, prebivaliste u kvartu di je vrtic, bez nekih drugih povlastica.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:25   #388
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Kakva je uopce situacija sa mjestom u jaslicama? Mm i ja smo zaposleni, kakve su nam realno sanse da dobijemo jaslice?
na koje jaslice ciljas
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:44   #389
Maza Krnjevo ipak ove godine ne starta s jaslicama, tako da i mi ganjamo drzavne jaslice.
a nemamo ni vezu
Prije nekih mjesec dana, kad sam zvala vrtic Krnjevo, rekli su mi da oni imaju stariju jaslicku, od 2 godine. Sad pak na prijavnici za CPO Turnic PPO Krnjevo, postoji redovni program jaslice od 1 do 3 godine kao opcija.
Ne znam vise ni sama sta da mislim, imaju li ili nemaju
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:50   #390
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
Prije nekih mjesec dana, kad sam zvala vrtic Krnjevo, rekli su mi da oni imaju stariju jaslicku, od 2 godine. Sad pak na prijavnici za CPO Turnic PPO Krnjevo, postoji redovni program jaslice od 1 do 3 godine kao opcija.
Ne znam vise ni sama sta da mislim, imaju li ili nemaju
Nemaju. Meni su prosle godine rekli da kao "nema interesa" i da zato nemaju sto mi je supersmijesno jer ostane dovoljno neupisane djece da bi mogli komotno formirati jaslicku skupinu i tamo.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 20:31   #391
Quote:
cica ubojica kaže: Pogledaj post
Imam i ja pitanjeOve godine imam pravo na doplatak,obzirom da se on veže na prošlu god.,suprug mi radi i ja sam se zaposlila ,ali ovaj mjesec,da li mi
uopće važi to rješenje o doplatku za prednost pri upisu i koju ja potvrdu moram donijeti od poslodavca kad nemam zadnje tri plaće?
Zar nitko ne zna?
cica ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 21:33   #392
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Mi smo ih dobili bez da imamo veza u vrticu, oboje zaposleni, prebivaliste u kvartu di je vrtic, bez nekih drugih povlastica.
Identična je situacija kod nas.

Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
na koje jaslice ciljas
Drenova.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 08:29   #393
Quote:
cranky kaže: Pogledaj post
Nego,za te potvrde o prosjeku place... ja radim mjesec dana. Kako onda trazim potvrdu samo od firme ili i od firme i od HZZO-a?
Anybody
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 08:35   #394
cranky nemam pojma, al ja bi skupila i jedno i drugo. Ja jos ne radim pa cu za svaki slucaj pokupiti oboje
iako, jucer sam isla po potvrdu na HZZO, pa mi je zena nesto prokomentirala da mi moze dati samo ako sam jos na porodiljnom
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 08:44   #395
donesite ono sto imate + potvrdu da ste zaposleni. ja sam prosle godine zvala jer nisam bila sigurna sto mora muz obrtnik donjeti.... njima je bitno to samo da odrede razred u koji spadate, ako ne donesete prosjek (a niste ga duzni predati) onda racunaju najvisi razred. s tim da ako ne predate prosjek (jer ne zelite ili recimo imate prosjek hzzo-a), onda se mora predati potvrda firme da ste zaposleni, tako da imaju neki papir iz kojeg vide da ste u radnom odnosu.

za obrtnike se recimo predaje potvrda o godisnjoj prijavi poreza + kopija obrtnice
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 13:15   #396
Evo sad sam zvala u upravu i razjasnila ono što je mene bunilo:
1. Prijava se, stvarno, od ove godine, može predat u samo jedan CPO (išla je gospođa provjerit još kod šefa i stvarno je tako)
2. Prosjek plaće moram tražit i u firmi i u HZZO-u jer mora bit za posljednja 3 mjeseca, a ja sam tek mjesec dana na poslu
3. Ona uplata beskamatnog predujma će se dobit uplatnica u 9. mjesecu, znači ne sad kod upisa

Eto
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:05   #397
Quote:
cranky kaže: Pogledaj post
Evo sad sam zvala u upravu i razjasnila ono što je mene bunilo:
1. Prijava se, stvarno, od ove godine, može predat u samo jedan CPO (išla je gospođa provjerit još kod šefa i stvarno je tako)
2. Prosjek plaće moram tražit i u firmi i u HZZO-u jer mora bit za posljednja 3 mjeseca, a ja sam tek mjesec dana na poslu
3. Ona uplata beskamatnog predujma će se dobit uplatnica u 9. mjesecu, znači ne sad kod upisa

Eto
Molim? Meni se danas na telefon javio neki muški i rekao da mogu u dva! Pa dobro, šta ni oni sami ne znaju?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:19   #398
pitala sam tete danas u vrticu, imat ce dane otvorenih vrata ali nisu dobili jos informaciju kada. vjerojatno onaj tjedan kad pocinju upisi
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 12:19   #399
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Molim? Meni se danas na telefon javio neki muški i rekao da mogu u dva! Pa dobro, šta ni oni sami ne znaju?
Meni je isto žena rekla prvo da može u 2, a onda je rekla da ipak ide provjerit i nakon toga rekla da je to novo od ove godine i da može samo u jedan CPO
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 12:20   #400
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
pitala sam tete danas u vrticu, imat ce dane otvorenih vrata ali nisu dobili jos informaciju kada. vjerojatno onaj tjedan kad pocinju upisi
Nda, to onda ima jako smisla
Najbolje da ih imaju kad upisi već prođu
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.