Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2012., 22:17   #1
Olimpijske igre 2012

Baš sam si razmišljao prošlih dana ol. igrama što bi trebale skoro počet.
S obzirom na stuaciju u svjetu mislim da bi još jedan fallse flag napad
SAD-u i GB-u legao ko-bog. Da se taj rat protiv terorizmam malo pogura jel?
A i dobro bi došlo kao povod za napad na Iran, siriju itd.
i onda naletim sasvim slučajno na ovaj video :
http://www.youtube.com/watch?v=Sx0LFYLSoO0&feature=plcp
šokirao sam se što dokumentarac pokazuje baš ono što sam naslučivao, bez da sam išta prije čitao o tome.
Velik događaj, 2012g. London, gdječeš bolju priliku za privuč pozornost jel?

Dali je netko došao do sličnih zaključaka i znali nešto više o tome što se tamo možda sprema?
Pogleđtesi dok. makar na preskokce pa komentirajte
Pacifista is offline  
Old 04.06.2012., 23:13   #2
A taman kad pomislim da zavjeraši ne mogu izvaliti ništa gluplje, pojavi se youtube video koji me razuvjeri...
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 05.06.2012., 00:24   #3
meni su scary oni znakovi iz filmova i crtića za 11.9. davno prije rušenja blizanaca hmm...

a i ova usporedba

Zadnje uređivanje deki00 : 05.06.2012. at 00:34.
deki00 is offline  
Old 05.06.2012., 01:09   #4
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
meni su scary oni znakovi iz filmova i crtića za 11.9. davno prije rušenja blizanaca hmm...

a i ova usporedba
Ova slika rusenja Big Ben-a je dio karata koje se zovu Illuminati ili New World Order nisam siguran, uglavnom izasle su nekad 90-ih i ti si kao igrac jedan od tih mocnih svijetskih igraca i igras se sa svijetom. Cak ima jedna karta koja prikazuje udar aviona u WTC, onda imas karte koje prikazuju svijetsku depopulaciju stanovnistva raznim virusima,ratovima i sl. U najmanju ruku zanimljivo. A sto se tice OI....vidjeti cemo
SinnFein is offline  
Old 05.06.2012., 01:23   #5
da, ove slike su iz videa, čak pokazuju i jednu kartu koja označava katastrofu izlivanja nafte (meksički zaljev)
A opet evo jedna slika iz Simpsona
deki00 is offline  
Old 05.06.2012., 09:41   #6
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Baš sam si razmišljao prošlih dana ol. igrama što bi trebale skoro počet.
S obzirom na stuaciju u svjetu mislim da bi još jedan fallse flag napad
SAD-u i GB-u legao ko-bog. Da se taj rat protiv terorizmam malo pogura jel?
A i dobro bi došlo kao povod za napad na Iran, siriju itd.
i onda naletim sasvim slučajno na ovaj video :
http://www.youtube.com/watch?v=Sx0LFYLSoO0&feature=plcp
šokirao sam se što dokumentarac pokazuje baš ono što sam naslučivao, bez da sam išta prije čitao o tome.
Velik događaj, 2012g. London, gdječeš bolju priliku za privuč pozornost jel?

Dali je netko došao do sličnih zaključaka i znali nešto više o tome što se tamo možda sprema?
Pogleđtesi dok. makar na preskokce pa komentirajte
da da

http://2012-transformacijasvijesti.c...svjetskog-rata
scootertechno is offline  
Old 05.06.2012., 12:05   #7
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Gdje se uklapa ovaj s bijelom majicom?

Kuzim da ljudi imaju vremena baviti se pizdarijama, ali od kud im volje?
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Old 05.06.2012., 12:20   #8
Quote:
Limačica. kaže: Pogledaj post
Gdje se uklapa ovaj s bijelom majicom?

Kuzim da ljudi imaju vremena baviti se pizdarijama, ali od kud im volje?
Iran claims London 2012 Olympics logo spells the word 'Zion'
ljudi vide ono što žele vidjeti..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 05.06.2012., 13:17   #9
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post

Quote:
The logo, a jagged representation of the year 2012, has been said by its critics to resemble many things, from a swastika to a sexual act
Je l' se to zbilja vidi jer ako da, ja sam corava.
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Old 05.06.2012., 14:42   #10
Obična paranoidna pareidolija.

Budući da svatko svog konja hvali, taj netko će svugdje vidjeti neprijatelja kojeg projicira u nešto. Kršćanin će svugdje vidjeti ateizam i sotonizam, ljevičar utjecaj ultradesnice, znanstvenik praznovjerje, itd... Obična psihološka projekcija. Ali i to je dio naše ljudskosti.

https://www.youtube.com/watch?v=b_6-iVz1R0o
__________________
You suffer... but why?
tehuti is offline  
Old 05.06.2012., 14:43   #11
Quote:
Limačica. kaže: Pogledaj post
Je l' se to zbilja vidi jer ako da, ja sam corava.
A malo baca na trpanje između nekog sa kockastom glavom i neke štrkljave sa velikom guzicom
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 05.06.2012., 16:29   #12
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Baš sam si razmišljao prošlih dana ol. igrama što bi trebale skoro počet.
S obzirom na stuaciju u svjetu mislim da bi još jedan fallse flag napad
SAD-u i GB-u legao ko-bog. Da se taj rat protiv terorizmam malo pogura jel?
A i dobro bi došlo kao povod za napad na Iran, siriju itd.
i onda naletim sasvim slučajno na ovaj video :
http://www.youtube.com/watch?v=Sx0LFYLSoO0&feature=plcp
šokirao sam se što dokumentarac pokazuje baš ono što sam naslučivao, bez da sam išta prije čitao o tome.
Velik događaj, 2012g. London, gdječeš bolju priliku za privuč pozornost jel?

Dali je netko došao do sličnih zaključaka i znali nešto više o tome što se tamo možda sprema?
Pogleđtesi dok. makar na preskokce pa komentirajte
Mislim da se taj tzv. false flag koncept istrošio. Ljudi su nekako prozreli cijelu stvar. Osim toga, isti trik nećeš dva puta upotrijebiti, zar ne?

Što se tiče tih spekulacija što bi ovaj puta, tj. OI 2012, moglo biti... ja sam još prije nekoliko godina negdje čuo ili pročitao da je navodno planirano nekakvo kvazi iznenadno, direktno i sasvim nedvosmisleno pojavljivanje dragih nam vanzemaljaca. Valjda bi oni tad trebali nedvojbeno demonstrirati svoju prisutnost, svojim letjelicama pretpostavljam, pred šarolikom i mnogobrojnom publikom. To bi imalo smisla, budući da je publika velika, a 2012 prema Majanskom kalendaru slovi kao neka prekretnica (jer prema nekim tumačenjima baš tada se očekuje povratak "bogova"). To bi valjda onda bila ta "prekretnica" - bogovi se ponovno vraćaju svojoj "djeci". To bi naravno bio nevjerojatan kolektivni šok, nešto tipa 9/11, samo ne toliko na nacionalnoj koliko na svjetskoj razini. A sve to, naravno, uz potporu elita koje stoje i iza tzv. "false flag" operacija. Tko će ga znati.
Mr. Beam is offline  
Old 05.06.2012., 22:08   #13
Baš me zanima što bi se vidjelo na CT-u mozga nekog od tih teoretičara koji smišljaju ovakve debilane neki zabavan vatromet ili vakum?
BD-zg is offline  
Old 05.06.2012., 22:17   #14
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Baš sam si razmišljao prošlih dana ol. igrama što bi trebale skoro počet.
S obzirom na stuaciju u svjetu mislim da bi još jedan fallse flag napad
SAD-u i GB-u legao ko-bog. Da se taj rat protiv terorizmam malo pogura jel?
A i dobro bi došlo kao povod za napad na Iran, siriju itd.
i onda naletim sasvim slučajno na ovaj video :
http://www.youtube.com/watch?v=Sx0LFYLSoO0&feature=plcp
šokirao sam se što dokumentarac pokazuje baš ono što sam naslučivao, bez da sam išta prije čitao o tome.
Velik događaj, 2012g. London, gdječeš bolju priliku za privuč pozornost jel?

Dali je netko došao do sličnih zaključaka i znali nešto više o tome što se tamo možda sprema?
Pogleđtesi dok. makar na preskokce pa komentirajte
Nimoy is offline  
Old 05.06.2012., 23:23   #15
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Baš me zanima što bi se vidjelo na CT-u mozga nekog od tih teoretičara koji smišljaju ovakve debilane neki zabavan vatromet ili vakum?
Sociologija i psihologija teorija zavjera su dobro obrađene, tako da ostaje neurologija. I mene bi zanimao taj neurološki dio.

edit: sjetio sam se Michaela Shermera i linka koji sam postao. Čovjek je pričao o prirodnoj tendenciji mozga da traži uzorke u svemu, pa čak i kada ih nema, te o defaultnoj poziciji mozga - vjeri (čak i kad je neopravdana i pogrešna). Možda ima koja studija na temu CT-a i fMRI-ja mozga u tom kontekstu.
__________________
You suffer... but why?
tehuti is offline  
Old 06.06.2012., 01:25   #16
Za dobrom kobilom diže se velika prašina,
za dobrom temom isto tako
da nema nešto u tome nebi toliko intrigantno bilo.
Osim toga ako se ovo ne desi znači da se na internetu digla tolika prašina da su organizatori odustali

kad gledate kroz povjest fallse flag atack je uvjek imao dobru prođu
a olimpijske ovaj sotonističke igre 2012 i to još u londonu! to je prilika kakva se ne propušta
nešto se tamo gadno sprema ja vam kažem..

Quote:
tehuti kaže: Pogledaj post
Sociologija i psihologija teorija zavjera su dobro obrađene, tako da ostaje neurologija. I mene bi zanimao taj neurološki dio.

edit: sjetio sam se Michaela Shermera i linka koji sam postao. Čovjek je pričao o prirodnoj tendenciji mozga da traži uzorke u svemu, pa čak i kada ih nema, te o defaultnoj poziciji mozga - vjeri (čak i kad je neopravdana i pogrešna). Možda ima koja studija na temu CT-a i fMRI-ja mozga u tom kontekstu.
znaš kako stariji kažu :
Bolje vjerovat nego doživit

A ti tehuti samo navali u london kad igre počnu

Zadnje uređivanje Bat Kol : 08.06.2012. at 16:12.
Pacifista is offline  
Old 06.06.2012., 01:35   #17
Ma ok ovo kad traži neku simboliku u maskotama, crtežima, građevinama... al u videu ima govora o nekom prije rađenom dokumentarnom filmu o napadu na OI u Londonu, pa neki isto priručnik u kojem su već pogođeni neki događaji a piše i o terorističkom napadu na London isto za OI, čak piše i predviđena brojka o 13.000 mrtvih!
deki00 is offline  
Old 06.06.2012., 10:40   #18
Umro link
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Old 06.06.2012., 11:20   #19
Quote:
Dear Prudence kaže: Pogledaj post
Umro link
jesi vidio ! pa sad reci da nije neka zavjera
Pacifista is offline  
Old 06.06.2012., 13:00   #20
Najveća ironija je u tome što zavjere postoje. Što je Kennedyjevo ubojstvo drugo nego zavjera? Što je skrivanje vitalnih informacija o NLO-ima i njihovim posjetiocima od javnosti nego zavjera? Što je planiranje rata/ratova uz davanje izlika i manipuliranja javnosti drugo nego zavjera? Naravno da su zavjere stvarne. U to nema sumnje. Uvijek ih je bilo i još uvijek ih ima. U ovom ili onom obliku. No, uz stvarne zavjere postoje i nestvarne teorije zavjera. I to je ono što često cijelu stvar čini problematičnom. Taj nedostatak razumne selektivnosti kod ljudi. Mogli bismo reći i ekstrem - ili potpuno odbacivanje ili potpuno prihvaćanje. Dok je zapravo, kao i uvijek, istina negdje između.

Quote:
tehuti kaže: Pogledaj post
Sociologija i psihologija teorija zavjera su dobro obrađene, tako da ostaje neurologija. I mene bi zanimao taj neurološki dio.

edit: sjetio sam se Michaela Shermera i linka koji sam postao. Čovjek je pričao o prirodnoj tendenciji mozga da traži uzorke u svemu, pa čak i kada ih nema, te o defaultnoj poziciji mozga - vjeri (čak i kad je neopravdana i pogrešna). Možda ima koja studija na temu CT-a i fMRI-ja mozga u tom kontekstu.
Probaj možda sljedeća djela ovog autora:

Andrew Newberg:

"Why God Won't Go Away: Brain Science and the Biology of Belief"
"Why We Believe What We Believe: Our Biological Need for Meaning, Spirituality, and Truth"
"How God Changes Your Brain: Breakthrough Findings from a Leading Neuroscientist"

On je znanstvenik koji se upravo time bavi.
Mr. Beam is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.