Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2012., 09:16   #161
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Koliko čujem, sinoć je na zatvaranju izvođen Lennonov masonski hit Imagine.
Nebi baš rekao da je on bio jedan od njih. Lennona je ubio umno programirani lik, a ne ludi fan, navodno zato jer je Lennon znao kroz pjesme govoriti protiv illuminata.

Inače, natpisi na novinama koje su bile posvuda po stadionu obljepljene su imale vrlo zanimljiv odabir iz Shakespearovih djela:
To be or not to be, pa nešto vezano sa smrću
Ja sam to shvatio kao da su nam se rugali, ono tipa oće li bit ili neće li bit.

Bila je ona pjesma Freedom. Zanimljiv odabir. Sloboda od čega?
Pa kad su ono rekli u stilu imagine, reality, look up??? Mislim si koga oni jebu?
Alsam Lud is offline  
Old 13.08.2012., 09:36   #162
Valjda se napadi planiraju da se dese slucajno, a ne da ih cijeli svijet moze predvidjeti.
Masoni ili iluminati ili kako god se oni nazivaju - postoje i vrlo su stvarni svako ko misli da oni ne postoje se gadno vara ili je slijep. I vole bit u kontroli. Kao sto i svako ljudsko biche, vishe voli naredjivat prije nego da mu se naredjuje. Oni imaju para, pare su moch, parama mos platit sve i mos naredjivat eliminacije kako oces. Misliti da je aristokracija i politika tu da nas zastiti??? Pa ja se pitam, zastiti od koga. Cinjenica, 95% kriminalaca je u zatvorima radi love tj pljacki. Ljudi ubijaju za lovu bez emocija. Neko kontrolira lovu. Onaj ko kontrolira lovu, kontolira i industriju, on takodjer ima interese da zadrzi to za sebe.
Medjutim iscenirat nesto na OI je otpocetka bila glupost.
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Old 13.08.2012., 09:54   #163
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Nebi baš rekao da je on bio jedan od njih. Lennona je ubio umno programirani lik, a ne ludi fan, navodno zato jer je Lennon znao kroz pjesme govoriti protiv illuminata.

Inače, natpisi na novinama koje su bile posvuda po stadionu obljepljene su imale vrlo zanimljiv odabir iz Shakespearovih djela:
To be or not to be, pa nešto vezano sa smrću
Ja sam to shvatio kao da su nam se rugali, ono tipa oće li bit ili neće li bit.

Bila je ona pjesma Freedom. Zanimljiv odabir. Sloboda od čega?
Pa kad su ono rekli u stilu imagine, reality, look up??? Mislim si koga oni jebu?
Baš zanimljivo!!!!

To be or not to be - sumnjivo
Freedom - sumnjivo
Imagine - sumnjivo

Ajde nam reci ima li išta što se moglo prikazati ili izvesti, a da ne bi povezao sa iluminatima i ostalim takvim stvarima.
prof56 is offline  
Old 13.08.2012., 09:57   #164
I tako je i ova teorija propala, nismo vidjeli ni vraga, ni Bin Ladena niti vanzemaljce.
Uživali smo u 2 prekrasna sportska tjedna i jedva čekamo Soči i Rio za koje će sigurno biti neke nove teorije.

I da bio je sinoć Imagine, fantastična pjesma
Adama is offline  
Old 13.08.2012., 10:28   #165
Znači krivo ste sračunali? Apokalipsa tek u Riu?
Ajde, bit će više sreće slijedeći put.
lakota is offline  
Old 13.08.2012., 11:01   #166
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Baš zanimljivo!!!!

To be or not to be - sumnjivo
Freedom - sumnjivo
Imagine - sumnjivo

Ajde nam reci ima li išta što se moglo prikazati ili izvesti, a da ne bi povezao sa iluminatima i ostalim takvim stvarima.
Gle kada se u sredini britanske zastave napravi piramida ispred koje lezi 20 ljudi a zatim se pusti pjesma u kojoj dominiraju stihovi "zamisli svijet bez drzava,zamisli svijet bez religije".....

Oprosti prika ali meni je to sumnjivo.
19_____86 is online now  
Old 13.08.2012., 11:23   #167
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Nebi baš rekao da je on bio jedan od njih. Lennona je ubio umno programirani lik, a ne ludi fan, navodno zato jer je Lennon znao kroz pjesme govoriti protiv illuminata.

Imagine je takvo masonsko smeće da je to jednostavno nevjerojatno, tako da nema dvojbe tko je podupirao Lennona i ekipu.

Samo lijepo pročitaj to govno od pjesme, pa će ti sve biti jasno.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Old 13.08.2012., 11:27   #168
Ma dobro, neka oni planiraju što hoće i radi svakakve teorije. Meni je dobro, ja nastavljam živjeti svoj život a ako se nešto dogodi onda ću se početi o tome zanimati
awesome43 is offline  
Old 13.08.2012., 11:27   #169
mislite ovaj London furat do Ria ?
nan is offline  
Old 13.08.2012., 11:29   #170
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Imagine je takvo masonsko smeće da je to jednostavno nevjerojatno, tako da nema dvojbe tko je podupirao Lennona i ekipu.

Samo lijepo pročitaj to govno od pjesme, pa će ti sve biti jasno.
Cuj tipa, pa kako mozes bit toliko zatucan u mozak??, Jel ti Tompsonovo krestanje masonsko ili sta??
RayBan is offline  
Old 13.08.2012., 11:55   #171
Sudeći po komentarima, Elita je uspjela. Lažnim vijestima su uspjeli stvoriti osjećaj panike, i kad se ništa nije dogodilo, ljudi koji su propagirali napad su ismijavani, a Elita je sada na rangu izmišljotine. Dječak-koji-je-vikao-vuk tehnika. Sad kad pravi događaj dođe, uopće nećete skužiti da su to oni napravili.
Alsam Lud is offline  
Old 13.08.2012., 12:14   #172
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Sudeći po komentarima, Elita je uspjela. Lažnim vijestima su uspjeli stvoriti osjećaj panike, i kad se ništa nije dogodilo, ljudi koji su propagirali napad su ismijavani, a Elita je sada na rangu izmišljotine. Dječak-koji-je-vikao-vuk tehnika. Sad kad pravi događaj dođe, uopće nećete skužiti da su to oni napravili.
Uspjeli su stvoriti osjećaj panike samo kod ljudi kojima se takve stvari češće događaju, često iz čista mira...
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 13.08.2012., 12:23   #173
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Cuj tipa, pa kako mozes bit toliko zatucan u mozak??, Jel ti Tompsonovo krestanje masonsko ili sta??
Više o tome: LINK 1, LINK 2.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Old 13.08.2012., 12:29   #174
Quote:
ONeill kaže: Pogledaj post
Olimpijske igre došle i prošle.
Ništa se apokaliptičnog nije dogodilo.

Kako bi rekli oni koji imaju članske iskaznice HDZa - idemo dalje!
Hvala jednoj stvari da je i to gotovo da ne moram više čitat ove nonsense.

Ni ne sumnjam da će se ova tematika opet aktualizirat za 4 godine (ili možda dvije ).

Do tada.
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.