Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 12:04   #81
Quote:
VelkoM kaže: Pogledaj post
Počeo sam sa malim znakovima, mala i ja smo svaki dan popodne zaposleni u kućanskim poslovima, oprali smo kupaonu i kadu i napravili kupku za mamu da se opusti nakon posla.
Vrlo sam zadovoljan sa svime
Mrčiš, an?

Jesan ti reka da ti je mala ulaz!
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:38   #82
preko male

Meni kao zeni bi pun pogodak bio gledati kako malu uci slagati vlakic (to bi mi grijalo srce) a onda da navali na mene kao da imamo 20 (da zaboravim na trenutak da smo roditelji)
Spoj te dvije dimenzije muskarca u braku je ono sto bi mene cinilo ispunjenom i sretnom zenom.

Imam osjecaj da dosta toga odbacujes misleci da se radi o "pohoti" (tako intuitivno osjecam iz onoga sto si napisao). I mislim da je to pogresno (ako zaista tako mislis). Kako vam seks nece bit monoton ako sve osim klasicnog laganog vodjenja ljubavi odbacujes. Kako da se tvoja zena opusti i pokaze sto bi ona htjela? Mozda zeli vise strasti i novina a osjeca da kod tebe to ne bi proslo.
Uostalom,
zasto ne nabacas par novih ideja pa vidis sto ona stvarno misli o tome?

Uvijek je mozes uhvatit za guzicu i pitat Jel ti se svidja ovo, a?
Pa ces znat. Mozda se iznenadis.
plavi limun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 15:31   #83
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Složio 70% posta od slaganja s mojim postom.


Glede raspoloženja, ne bih rekla da nisu u takvom raspoloženju, već da nisu u takvom raspoloženju jedno prema drugom. Čini mi se da se gledaju kao roditelji, a ne kao ljubavnici.
Sve ove đinđe koje sam nabrojila raspiruju maštu... a dobro je da se to desi kada su zajedno.
I više od 70.

Dobro si bila rekla!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 09:27   #84
Quote:
plavi limun kaže: Pogledaj post
preko male

Meni kao zeni bi pun pogodak bio gledati kako malu uci slagati vlakic (to bi mi grijalo srce) a onda da navali na mene kao da imamo 20 (da zaboravim na trenutak da smo roditelji)
Spoj te dvije dimenzije muskarca u braku je ono sto bi mene cinilo ispunjenom i sretnom zenom.


Imam osjecaj da dosta toga odbacujes misleci da se radi o "pohoti" (tako intuitivno osjecam iz onoga sto si napisao). I mislim da je to pogresno (ako zaista tako mislis). Kako vam seks nece bit monoton ako sve osim klasicnog laganog vodjenja ljubavi odbacujes. Kako da se tvoja zena opusti i pokaze sto bi ona htjela? Mozda zeli vise strasti i novina a osjeca da kod tebe to ne bi proslo.
Uostalom,
zasto ne nabacas par novih ideja pa vidis sto ona stvarno misli o tome?

Uvijek je mozes uhvatit za guzicu i pitat Jel ti se svidja ovo, a?
Pa ces znat. Mozda se iznenadis.

haha, ko da sam ja pisala. ne bih više ništa dodala na ovaj komentar
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.