Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2014., 13:17   #21
Hahaha, carica. Nego, jesi li ih samo izbrisala ili i blokirala?
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 10.12.2014., 13:28   #22
Ako ih sad i ne bi kresnuo, bit će belaja kad jedna od njih prebaci u višu brzinu i takva ga potraži u RL.
Ms_Manners is offline  
Old 10.12.2014., 13:29   #23
Kak ste zločeste

Pa lijepo je rekla da njenog muža takve napasnice ne zanimaju. Ne bi on nikada...
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 10.12.2014., 13:35   #24
Jab' se kladila da je on oteta roba, a autorica sad otkriva onaj prokleti dio te izreke.
Ali s obzirom na sve što ne voli na starećim frajerima, uskoro će se moći opustiti i zamijeniti ga novijim modelom kad vrijeme učini svoje.
Ms_Manners is offline  
Old 10.12.2014., 13:37   #25
A jel' brišeš samo ženske
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Old 10.12.2014., 13:38   #26
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
A jel' brišeš samo ženske
Misliš - vrag u muci i te spike?
Ms_Manners is offline  
Old 10.12.2014., 13:38   #27
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
A jel' brišeš samo ženske
Pa mogla si direktno pitati da li je bipsić
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 10.12.2014., 14:16   #28
Pa kad ti spavas?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 10.12.2014., 14:21   #29
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Misliš - vrag u muci i te spike?
Nikad se ne zna jel'

Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Pa mogla si direktno pitati da li je bipsić
Nu tebe.... možda se žena nije sjetila iskontrolirat opciju, samo ukazujem.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Old 10.12.2014., 14:23   #30
Ja iskreno uopće ne znam zašto mu daš da koristi mobitel Što ako ga te isto zovu stalno i nalazi se s njima, a da ti to ni ne znaš?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 10.12.2014., 14:27   #31
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
A znaju da je sretno oženjen.
Pa onda nemaš brige
siddharta is offline  
Old 10.12.2014., 14:30   #32
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ja iskreno uopće ne znam zašto mu daš da koristi mobitel Što ako ga te isto zovu stalno i nalazi se s njima, a da ti to ni ne znaš?
Pa, da. Ja sam svome to zabranila odavno.
Ali svejedno ga i uhodim.
Mislim, ne njega, znam da on nikad ne bi, ali da vidim te koje hodaju za njim i riješim to prije nego ga počnu uznemiravat.
Nažalost, moram raditi, ali imam mrežu prijateljica oko kvarta gdje radi, a one su na porodiljnom, pa im je u redu prošetati mladunčad po svježem zraku i baciti pogled.
Imam još puno detaljno razrađenih sustava nadzora, ali o tome ne mogu javno
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Old 10.12.2014., 14:34   #33
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
Zašto mu jednostavno ne zabraniš fejs?
poceo sam citati temu, cerekao se, cerekao, ali kod ovog posta sam se razvalio od smijanja
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.12.2014., 14:34   #34
Kontroliraš mu samo fejs?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 10.12.2014., 14:37   #35
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
A znaju da je sretno oženjen.



ŽuD

Nego, da ne bi bilo da spamam, da malko i pripomognem kakvim pametnim savjetom.
Sve ovo kontroliranje mobitela, ograničavanje izlazaka, brisanje frendova, uhođenje, prisluškivanje...to je za amatere.
Najbolja stvar koju možete napraviti je oduzeti supružniku poslovnu sposobnost i nakon toga sve odluke donositi u njegovo ime. Ako vam je bitno da radi i zarađuje, a ne želite ga ispuštati iz vida, neka doma slaže nekakve igračke ili tako nešto. U podrumu, naravno. Zaključanom.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 10.12.2014., 14:43   #36
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Pa, da. Ja sam svome to zabranila odavno.
Ali svejedno ga i uhodim.
Mislim, ne njega, znam da on nikad ne bi, ali da vidim te koje hodaju za njim i riješim to prije nego ga počnu uznemiravat.
ovako i ja. s time da ja svog štitim od besramnica preko muških kolega & prijatelja, taman posla da mi se još neka frendica zakači na njega... a u mobitelu ima samo moj i mamin broj. inače smo jako povezani & imamo super vezu punu povjerenja.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 10.12.2014., 14:43   #37
preporucio bih autorici da pogleda film Misery gdje se predstavlja cijela nova paleta zadrzavanja osobe na pravome putu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.12.2014., 14:49   #38
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Ovako da ne bi ispalo da sam zla osoba, to sve ne bi morala raditi da moj dragi (muž) ne dobiva stalno porukice od fejs-droljica preko fejsa i vocapa (ne da mi se pisati whatsapp stalno ). Kako sam to primjetila? Kao prvo te fejs-droljice ostavljaju na njegovom zidu nekakve slike, zatim pjesme i slično. Kako nisu istovremeno i moje frendice, odlučila sam ih pratiti preko njegovog profila. I gle čuda jedna od njih mu šalje poruke da joj pomogne oko posla, istovremeno mu šalje nekakve dvosmislene stihove i slično, stavlja slike nekih golih žena na svom profilu. Njoj sam poruku izbrisala, taman posla da zaposli takvu namigušu. Zatim stalni pozivi za igrice, pozivi na nekakve sumnjive tulume. Sve ja to pročitam a neke pravovremeno obrišem tako da ni ne dozna za njih. Najnovije je da mu neka uredska kolegica šalje preko vocapa poruku u 2 sata u noći, neki vic i smajliće. Nju sam izbrisala iz njegovih kontakata na smartphoneu.:klap: Trebam li reći da sam mu izbrisala i dosta poziva na prijateljstvo od strane nekih meni nepoznatih ženskih osoba.
Da li se vama događa slično, i ako da imate li sličnu strategiju kontrole muža?
nemaš ti šta njega kontrolirat. ako ti smeta reci mu.
kolkotolko is offline  
Old 10.12.2014., 14:57   #39
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Najbolja stvar koju možete napraviti je oduzeti supružniku poslovnu sposobnost i nakon toga sve odluke donositi u njegovo ime. Ako vam je bitno da radi i zarađuje, a ne želite ga ispuštati iz vida, neka doma slaže nekakve igračke ili tako nešto. U podrumu, naravno. Zaključanom.
Dezinformacija. Vidiš da se taj sustav sređuje, zatvaraju se institucije, uvodi se reda. Taman dok bi ona dovršila proces, netko bi se sjetio osigurati mu prava.

Inače, Facebook ne znači apsolutno ništa.
Ok, za amatere tu su Twitter i Viber, ali ovih dana svaka pekara ima svoju mrežu.
Ako izlazi iz kuće u slobodno vrijeme, moje aplikacije za trčanje sad imaju opciju druženja i slanja poruka drugim članovima, čak i PirateBay ima svoj community dio. Skida li zaista samo serije?
Nadam se da ne igra WOW ili slično, i tamo se može podružiti s nekim. To što je lik neki gadni monstrum nema veze, tko zna kakva Barbie stoji s druge strane nicka.

Preporučila bih neku amišku koloniju. Tamo neće imati s kime jer su posljedice megagadne, a ako odluči naći nekog izvan čekaju ga dani i dani pješačenja.
Ms_Manners is offline  
Old 10.12.2014., 15:00   #40
Kako se autorica negdje slatko smije
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.