Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2015., 13:01   #21
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post




vi ste svi ludi



ja sam se samo malo požalila....a oni ovo pretvorili u ganjanje mladunaca po svijetu....
Naravno da smo ludi...tko ovdje može ostati živ i zdrav ako je normalan. Kad malo poludiš, sve ti je fine. S druge strane lakše se uklapaš kamo god da odeš, da ne kažem emigriraš.
S treće strane zabavno je biti šašav. :klap:
Lana99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 14:11   #22


ne ide preko bare.....ne ide preko bareeeee....tralalalalalaaaaaaa

našao, ne biste vjerovali, bolji posao, kod nas......naravno radi se za strance....nije mu samo na 3 mjeseca nego su ga uzeli za stalno, uz faks



još godinu i po je tuuuuuu....

onda ode na diplomski van.....al to je za godinu i po

ja se taman izvukla iz kredita i mislila kako ću sad fino natanane......e grebi ga....izgleda da ću morat dizat kredit za diplomski vani....

no dobro......mnogi dižu kredite za aute, krstarenja, skijanja.....ovo je bar nekakvo ulaganje u budućnost....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 14:23   #23
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post

no dobro......mnogi dižu kredite za aute, krstarenja, skijanja.....ovo je bar nekakvo ulaganje u budućnost....
i za sise i guzice i za kapute na Amex i za Celine torbe na Diners... to za što ti misliš dići kredit je najbolje uložen novac
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 14:32   #24
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
i za sise i guzice i za kapute na Amex i za Celine torbe na Diners... to za što ti misliš dići kredit je najbolje uložen novac
jelda?



pa i ja si mislim
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:45   #25
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Da, odrasli ljudi najčešće umiru od želje da im se roditelji presele za njima u stockholme i sidneye ovog svijeta, a još više od želje za in-lawsima koji su ostavili svoje živote, otišli u prijevremenu mirovinu i odselili za svojim zlatom. Svi vole Raymonda, balkansko-amsterdamsko izdanje.
Zakaj, pa ja bih bas voljela da mi cijela obitelj se preseli na NZ, bilo bi super. Pa ne bi zivjeli s nama, kupili bismo im stan negdje u blizini. Barem ne bih imala svakodnevne kombinacije tko ide po kcer u skolu i po sina u vrtic No moji nece, prestari su, prekomplicirano, prekasno za novu sredinu.

Ja se slazem s LaLunom, bolje biti u poziciji gdje imas dovoljno love za posjecivati djecu i provoditi onoliko vremena koliko vam pase. Roditelji bliskog prijatelja zive u Kanadi i postupno se umirovljuju i vrijeme dijele izmedju kceri u Vancouveru i sina koji je odselio na NZ.. lijepo imaju 2 ljeta godisnje, i provedu mjesece i mjesece s unucima i tu i tamo. Kupili su si kucu ovdje jos davno i nitko se ne gura.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 14:13   #26
Quote:
puffko kaže: Pogledaj post
Zakaj, pa ja bih bas voljela da mi cijela obitelj se preseli na NZ, bilo bi super. Pa ne bi zivjeli s nama, kupili bismo im stan negdje u blizini. Barem ne bih imala svakodnevne kombinacije tko ide po kcer u skolu i po sina u vrtic No moji nece, prestari su, prekomplicirano, prekasno za novu sredinu.

Ja se slazem s LaLunom, bolje biti u poziciji gdje imas dovoljno love za posjecivati djecu i provoditi onoliko vremena koliko vam pase. Roditelji bliskog prijatelja zive u Kanadi i postupno se umirovljuju i vrijeme dijele izmedju kceri u Vancouveru i sina koji je odselio na NZ.. lijepo imaju 2 ljeta godisnje, i provedu mjesece i mjesece s unucima i tu i tamo. Kupili su si kucu ovdje jos davno i nitko se ne gura.
ovo ko iz bajke.....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 00:23   #27
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
ovo ko iz bajke.....
Tata je ortopedski kirurg u Kanadi, novac ne skodi...
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 14:30   #28
Quote:
puffko kaže: Pogledaj post
Zakaj, pa ja bih bas voljela da mi cijela obitelj se preseli na NZ, bilo bi super.
i ja isto


ne na nz nego blize meni. al znam da za to nema sanse

jednom godisnjue oni dodju k meni, ja njima koliko got mogu. nema tu puhanja za vrat, nego, jbg njihovo sam dijete, falimo si. dijete koje ima 33, al svejedno.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.