Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2014., 17:44   #81
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post

jedno je gimaznija, a drugo su trogodišnje i četverogodišnje škole
problem je što dosta djece i u tim stručnim trogodišnjim i četvorogodišnjim školama neće da uče ni te predmete koji su im bitni za struku

Jednom je jedna što predaje u medicinskoj pričala kako neće kod nje da uče predmet koji će im trebati za to što se školuju a oni su rekli 'zašto da učim kad mi roditelji mogu kupiti diplomu?'..ne znam koji predmet je bio u pitanju ali čini mi se da je spomenula anatomiju

A o ovima u trogodišnjoj da ne pričam. Neki tamo znaju ni jednom se ne pojaviti na praksi
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 17:51   #82
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
problem je što dosta djece i u tim stručnim trogodišnjim i četvorogodišnjim školama neće da uče ni te predmete koji su im bitni za struku

Jednom je jedna što predaje u medicinskoj pričala kako neće kod nje da uče predmet koji će im trebati za to što se školuju a oni su rekli 'zašto da učim kad mi roditelji mogu kupiti diplomu?'..ne znam koji predmet je bio u pitanju ali čini mi se da je spomenula anatomiju

A o ovima u trogodišnjoj da ne pričam. Neki tamo znaju ni jednom se ne pojaviti na praksi
o bože
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 17:52   #83
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Ja sam bome imala u srednjoj i gramatiku i književnost. A za prolaz je bila jako važna gramatika.
Književnost je bila jednako bitna koliko gramatika ( postojale su zasebne ocjene iz gramatike i književnosti, proći se mora i jedno i drugo, da bi na kraju hrvatski bio pozitivan ).

Zavisi o kojoj se srednjoj školi radi. Svaka srednja škola ima nastavni plan različite težine. Nije isto medicinska, gimnazija itd i neka obrtnička škola.
U nekoj obrtničkoj školi, situacija je možda drugačija.
ja sam imao isto samo književnost u srednjoj
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:01   #84
Zanemarujuci pogrdne nazive kakve im je Simps prikeljila, no fakat ne znam kakav moras biti da padnes razred u osnovnoj. Ono, fakat ne kuzim. Dakle, slazem se s njom, a ni ja sama ne znam nekog tko je pao razred u osnovnoj. Za srednju vec da, no nije gimnazija u pitanju.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:06   #85
ja znam jednog koji je pao 4. razred, jednog 5. razred i 2 6. razred.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:12   #86
RANe znam fakat nijednu osobu, osnovna mi je bila sprdancija i to zesca. Bilo je uvijek onih koji su stvarali probleme, ukora, popravnog, ali pada razreda - fakat se ne sjecam.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.