Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 18:23   #101
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Nemrem si zamislit da spenkam sestru po guzici dok ona paradira u tangama. Meni to nije normalno. Čak i da je cijela ta familija slobodnija što se tiče golotinje, opet je čudno spenkat sestru po goloj guzici. Gdje je onda granica? Pomijesit malo sise dok se prešetava u badiću? Stavit joj ga među sise? Išamarat ju kurcem po faci?
WTF?
Točno i apsolutno bolesno!

Quote:
Aaya kaže: Pogledaj post

Mislim da je upravo kod spenkanja granica. Kad malo pogledam tko me sve spenkao po guzici i vidio u tangama (ili golu), onda su tu i dečki i (ženski) članovi obitelji i prijateljice, a moguće i koji prijatelj.
Ostalo je kategorija iznad.

Definitivno je do pojedine familije.
Kako će netko tko se ne usudi ni prošetati u gaćicama iz kupaone do sobe razumjeti da je nekome golotinja po doma toliko normalna da je nije uvijek ni svjestan?
Nikako.
Kultura je to dijete drago, kultura.

Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Pricaš gluposti,znaš li uopce razliku između "spenkanja" i kada te netko u (najvjerojatnije)zafrkanciji pukne po dupetu?
Brat i sestra nebi trebali osjecati seksualnu privlacnost između sebe u pravilu i zato tu pljesku ne možemo nazvati spenkanjem.
To je spenkanje u tvojoj glavi,a ne u njihovoj,pa tko je tu onda lud?
Ako za njih to nije seksualno,zašto za tebe je?
Pa zato što se ovdje komentira takvo ponašanje, a oni mogu biti malo bolesni, zar ne..?

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nitko nije rekao da je seksualno, već da je bizarno. zbilja ima 3 milijarde drugih načina za zafrkanciju s bratom. to što su oni uradili nije seksualno, već teatralno i pomalo idiotski, posebno jer im je tu gost doma
Gost pride je pogotovo bruka!

Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Meni tolika razina bliskosti i opustenosti malo nenormalna, ali sta ti to znaci kad njoj nije. Ako to i promijeni, promijenit ce radi tebe a s tim nisi nista dobio, samo ce bit nadrkana sta je ne prihvacas.
Pametan bi to ostavio isti čas!
antej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 03:46   #102
Dakle, treba diferencirati ono, sto autor ovdje navodi pod "pretjerana bliskost", i ono drugo, sto bi se moglo nazvati (blago-bolesni) egzibicionizam.

Clanovi obitelji, koji se nazivaju svaki dan, pa i nekoliko puta na dan, nisu bolesni, takvo ponasanje nije bolesno, naprotiv, to moze biti nesto jako lijepo. Postoje braca-sestre, koji su (mozda) prozivjeli tesko djetinjstvo, i mozda ih je to jace povezalo. Oni, koji to nisu dozivjeli, ne mogu to razumjeti. U svojoj okolini imam dva takva primjera, i to je nesto prekrasno.

Ovo pak drugo, taj egzibizionizam (koristim blagi izraz), to mi bas nije sasvim normalno. Postoji jedan nacin, kako se pozdravljaju-grle-ljube braca i sestre. To grljenje-ljubljenje brace i sestara vidjamo svaki dan. Nekako je uobicajeno da se odrasli braca i sestre ne secu po stanu, izlazuci svoje seksualne atribute. Ono, sto je na plazi normalno, u stanu ne mora biti.
Jbg... mozda sam ja konzerva... a ovi neki "napredni"...
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:38   #103
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Ne skida se s telefona, whatsapp,viber, face, cuju se svakodnevno. I tako od kad smo skupa, vec 4 god. I cijelo vrijeme mi tupi kako je normalno da su po cijrle dane na mobu skupa i da sam ja taj koji nema notmalan odnos s bratom jer se cujemo "samo" jednom tjrdno

skromno rećeno, brat joj je skinuo junf, a ovaj odnos je posljedica toga, okladio bih se u svoje veće lijevo jaje da je tako!!

zajebana situacija....gotovo filmska....je bi ga....ko bi ga znao....
reficuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 15:23   #104
slična situacija

Pronašla sam ovu temu slučajno u potrazi za objašnjenjem nekih stvari u vezi mog dečka. Prvo odgovor, imam dva brata i vrlo sam bliska s njima. Povezana. Međutim, nikada ali baš nikada nisam imala takav odnos kakav ima tvoja cura. Također ni ljudi oko mene. Moja najbolja prijateljica je odgajala braću, ali nije bila ''toliko'' povezana. Vjerovatno si u pravu, što daje potvrdu meni u vezi mog problema. Ja imam sličnu situaciju moj dečko-njegova mama. Molim te možeš li mi napisati kako se razvila vaša situacija? Da li si još s njom? jeste li došli do nekakvog rješenja? Jesi li došao do odgovora tko je tu lud?
Ja ne mogu dalje funkcionirati u vezi, grize me i jede ono što sam vidjela, posumnjala...
miggi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 17:18   #105
Quote:
miggi kaže: Pogledaj post
Pronašla sam ovu temu slučajno u potrazi za objašnjenjem nekih stvari u vezi mog dečka. Prvo odgovor, imam dva brata i vrlo sam bliska s njima. Povezana. Međutim, nikada ali baš nikada nisam imala takav odnos kakav ima tvoja cura. Također ni ljudi oko mene. Moja najbolja prijateljica je odgajala braću, ali nije bila ''toliko'' povezana. Vjerovatno si u pravu, što daje potvrdu meni u vezi mog problema. Ja imam sličnu situaciju moj dečko-njegova mama. Molim te možeš li mi napisati kako se razvila vaša situacija? Da li si još s njom? jeste li došli do nekakvog rješenja? Jesi li došao do odgovora tko je tu lud?
Ja ne mogu dalje funkcionirati u vezi, grize me i jede ono što sam vidjela, posumnjala...
Ukoliko želiš napiši o kakvim situacijama se radilo pa da te pokušamo savjetovati... Isto vrlo sklizak teren za optužiti dečka ukoliko nešto neobično zaista nije posrijedi.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:38   #106
Hvala na bilo kakvom odgovoru. U vezi smo 2godine,uistinu volim decka. Budući da zbog posla dugo vremena nismo dolazili kod njegove mame,njegova zelja je bila da odemo na kafu. Prilikom te kave ona nije pricala samnom. Njih dvoje imalo je svoju temu nekih pola sata. Od toga da on ne vraca kuci bokserice a da ih ona kupuje do njene srednje. Sjedila je u haljini na fotelji. Njene gacice jasno su se vidile,frtljala je kosu a stopalima vidim pipkala njega po nogama. U vise navrata trazila je da se presvlacim pred njom radi isprobavanja njenih haljina. Tijekom mog izbivanja na kameri smo imali odnos,a ona se potrudila svaki put skoro upasti za vrijeme khm u sobu. Prilikom svade decko me nazvao i trazio da budemo skupa jer ga ni majka vise ne zeli. Sto se mene tiče,prvo me ignorirala,zatim zvala na kave a ako bih odbila njih dvoje su se ljutili. Tijekom seksa nazvao je majku.?! Koliko sam shvatila pricala su i o njegovom organu. Kad pisem o tome nevjerojatno je međutim kad sve sumiram pobjegla bih.
miggi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:56   #107
Quote:
miggi kaže: Pogledaj post
Tijekom mog izbivanja na kameri smo imali odnos,a ona se potrudila svaki put skoro upasti za vrijeme khm u sobu.
kojim ti jezikom pišeš? ja ovo ništa ne razumijem.

vezano za tvoj upit, nedavno sam na FB otvorila neki članak sa pričama o incestu i bio je jedan primjer gdje se mama i sin štrumfaju pod normalno. i tip je oženio ženu kojoj je to ok i dalje mamu obrađuje.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:55   #108
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
kojim ti jezikom pišeš? ja ovo ništa ne razumijem.
Misli na sex preko skypea
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 20:00   #109
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Misli na sex preko skypea
aaaaa thanks!
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 22:29   #110
Quote:
miggi kaže: Pogledaj post
Hvala na bilo kakvom odgovoru. U vezi smo 2godine,uistinu volim decka. Budući da zbog posla dugo vremena nismo dolazili kod njegove mame,njegova zelja je bila da odemo na kafu. Prilikom te kave ona nije pricala samnom. Njih dvoje imalo je svoju temu nekih pola sata. Od toga da on ne vraca kuci bokserice a da ih ona kupuje do njene srednje. Sjedila je u haljini na fotelji. Njene gacice jasno su se vidile,frtljala je kosu a stopalima vidim pipkala njega po nogama. U vise navrata trazila je da se presvlacim pred njom radi isprobavanja njenih haljina. Tijekom mog izbivanja na kameri smo imali odnos,a ona se potrudila svaki put skoro upasti za vrijeme khm u sobu. Prilikom svade decko me nazvao i trazio da budemo skupa jer ga ni majka vise ne zeli. Sto se mene tiče,prvo me ignorirala,zatim zvala na kave a ako bih odbila njih dvoje su se ljutili. Tijekom seksa nazvao je majku.?! Koliko sam shvatila pricala su i o njegovom organu. Kad pisem o tome nevjerojatno je međutim kad sve sumiram pobjegla bih.
Ovo je jos gore od autora!
Majka se znaci oblači neumjesno,neumjesno dodiruje ga a i cim nije htjela pricati s tibom,jasno pokazuje posesivnost i ljubomoru..ccc..a i on nije uperan,ako mu ona kupuje rublje,zvrcka ju zbog vasih problema-definitivno ovisan o mamici i njenom misljenju!
Po meni-previse je previse i nije normalno!
Naravno,njemu i njoj jeste,al ovako kad gledas ti ili evo kad mi citamo-fuj..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 22:41   #111
Quote:
miggi kaže: Pogledaj post
Tijekom seksa nazvao je majku.?! Koliko sam shvatila pricala su i o njegovom organu.
Bolesno. Na tvom mjestu bi zbrisao što dalje od tog tipa i njegove mame.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 23:16   #112
Quote:
miggi kaže: Pogledaj post
Hvala na bilo kakvom odgovoru. U vezi smo 2godine,uistinu volim decka. Budući da zbog posla dugo vremena nismo dolazili kod njegove mame,njegova zelja je bila da odemo na kafu. Prilikom te kave ona nije pricala samnom. Njih dvoje imalo je svoju temu nekih pola sata. Od toga da on ne vraca kuci bokserice a da ih ona kupuje do njene srednje. Sjedila je u haljini na fotelji. Njene gacice jasno su se vidile,frtljala je kosu a stopalima vidim pipkala njega po nogama. U vise navrata trazila je da se presvlacim pred njom radi isprobavanja njenih haljina. Tijekom mog izbivanja na kameri smo imali odnos,a ona se potrudila svaki put skoro upasti za vrijeme khm u sobu. Prilikom svade decko me nazvao i trazio da budemo skupa jer ga ni majka vise ne zeli. Sto se mene tiče,prvo me ignorirala,zatim zvala na kave a ako bih odbila njih dvoje su se ljutili. Tijekom seksa nazvao je majku.?! Koliko sam shvatila pricala su i o njegovom organu. Kad pisem o tome nevjerojatno je međutim kad sve sumiram pobjegla bih.
Koji organ, bubreg? Zajebavam se. Kad god pomisliš da gore ne može, uvjeriš se da može. Bježi od ovih to je psihijatrija na najjače!!! Pa vidiš da pola veza/brakova i ovako puca, a što ćeš ti imati sa ovakvim bolesnikom? Nek on jebava mamu, a ti na gas.
antej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 23:20   #113
Čekaj, tijekom sexa, dakle koitusa je nazvao telefonski svoju mamu?!? Taj tvoj je vrh . To nije bio sex preko skypea nego uživo? Daj molim te reci što joj je rekao. Jel pitao možda dal je zanima što radi? Ma ne mogu to nikako zamisliti. Što si ti radila tijekom tog razgovora? Da, da mi se to desilo vjerojatno bi razmislila ozbiljno o prekidu. Taj dio da se mama opskurno oblači me ne bi toliko smetao, više je čudno to što te ignorirala.
Koliko se često oni čuju, vide? Ili još živi s njom?
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 23:28   #114
Quote:
dadana22 kaže: Pogledaj post
imam kolegicu sa sinom koja se normalno skine i sa roditeljima i sinom...svi goli u kadu.
na to dođu sestra i šogor ( kojeg su naučili da mu to bude normalno ) i svi se zajedno goli bačkaju i zezaju itd...
pa dobro, koliku kadu ti imaju?


Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Nemrem si zamislit da spenkam sestru po guzici dok ona paradira u tangama.
Gdje je onda granica? Pomijesit malo sise dok se prešetava u badiću? Stavit joj ga među sise? Išamarat ju kurcem po faci? WTF?
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
malo je reć da plačem
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 00:13   #115
Najlepsa je mamina sisa
Jedan Farmaceut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 00:44   #116
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
komentar Sta reci, imamo emigraciju za ponos
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.