Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 21:42   #81
Da, još ako u svakoj pauzi popiješ pivo, onda si još i pijan, pa ni to nije za zanemariti uz bolne noge
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:24   #82
Nisam totalno pijan . U sustini to se svede na pet kafa i najvise dve pive . Zato sta pijem jako dobre pive i koje imaju mnogo alkohola u sebi .
Ne pijem ti heineken i ta sranja .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:29   #83
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nisam totalno pijan . U sustini to se svede na pet kafa i najvise dve pive . Zato sta pijem jako dobre pive i koje imaju mnogo alkohola u sebi .
Ne pijem ti heineken i ta sranja .
tako treba sine, samo žuja!
ako volis IPA-e probao sam neki dan rogue nation, vrh je
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 08:39   #84
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Također, ali kada imaju pokrice za mudrost i pamet, a ne da samo seru po forumu.
iz osobnog iskustva, kroz tehničko modriranje jednog drugog foruma, dugi niz god u tom dijelu IT posla sam u razno raznim prilikama okupljanja upozano na stotine tih tzv, "forumaša" i ne sa 100%tnom sigurnošću, već sa 1000%tnom sigurnošću tvrdim; 90% njih su obični teoretičari koji u svakodnevnom životu jedva da si znaju i mogu vlastitom rukom guzicu obrisati nakon sranja, a kada ih čitaš i slušaš, imao bi dojam da su znanstvenici, psiholozi i ini stručnjaci kakve svijet odavno nije vidio...sumnjam da je ovaj forum imun od takvih, tj uopće nije upitno ima li takvih i na ovom forumu...
PanLugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:59   #85
Quote:
crorens kaže: Pogledaj post
tako treba sine, samo žuja!
ako volis IPA-e probao sam neki dan rogue nation, vrh je
Zahvaljujem na preporuci . Ne poznam ovu pivu . Vidio sam da se radi o americkoj pivi . Americke pive su mi lagane kao i njihova kafa . Imam dojam da pijem limunadu . Isprobat cu svakako .
Ljubitelj sam belgiski i ceski piva i irski naravno . Ma imas hrpu piva ne poznam ih sve .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 10:01   #86
Quote:
PanLugar kaže: Pogledaj post
iz osobnog iskustva, kroz tehničko modriranje jednog drugog foruma, dugi niz god u tom dijelu IT posla sam u razno raznim prilikama okupljanja upozano na stotine tih tzv, "forumaša" i ne sa 100%tnom sigurnošću, već sa 1000%tnom sigurnošću tvrdim; 90% njih su obični teoretičari koji u svakodnevnom životu jedva da si znaju i mogu vlastitom rukom guzicu obrisati nakon sranja, a kada ih čitaš i slušaš, imao bi dojam da su znanstvenici, psiholozi i ini stručnjaci kakve svijet odavno nije vidio...sumnjam da je ovaj forum imun od takvih, tj uopće nije upitno ima li takvih i na ovom forumu...
I kakave veze ovo ima sa hobiem ? Je li ti ovo hobi ? Bayron bi ti kazao "i sta cemo sa ovim "?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:17   #87
Quote:
PanLugar kaže: Pogledaj post
iz osobnog iskustva, kroz tehničko modriranje jednog drugog foruma, dugi niz god u tom dijelu IT posla sam u razno raznim prilikama okupljanja upozano na stotine tih tzv, "forumaša" i ne sa 100%tnom sigurnošću, već sa 1000%tnom sigurnošću tvrdim; 90% njih su obični teoretičari koji u svakodnevnom životu jedva da si znaju i mogu vlastitom rukom guzicu obrisati nakon sranja, a kada ih čitaš i slušaš, imao bi dojam da su znanstvenici, psiholozi i ini stručnjaci kakve svijet odavno nije vidio...sumnjam da je ovaj forum imun od takvih, tj uopće nije upitno ima li takvih i na ovom forumu...
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:18   #88
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
I kakave veze ovo ima sa hobiem ? Je li ti ovo hobi ? Bayron bi ti kazao "i sta cemo sa ovim "?
poanta toga je "pokriće" za pametovanje po forumu, a ne hobi, čitaj s razumijevanjem, hvala
PanLugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 15:42   #89
Quote:
PanLugar kaže: Pogledaj post
poanta toga je "pokriće" za pametovanje po forumu, a ne hobi, čitaj s razumijevanjem, hvala
Mislim da citam bolje nego sta ti mislis . Nisam htio biti agresivan naspram tebe ,ali se upitam svaki dan sta pojedinci rade tu ako su nesposobni da shvate forum kao jedan zoo u kojem obitavju razne vrst zivotinja .
Ljudi idu u zoo da bi se divili i vidjeli jednom u zivotu sve te egzoticne zivotinjice ne zato da bi ih kritikovali . Cak im kupuju banane , i raznovrstno voce kao nagradu za spektakl koj im priredjuju .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:25   #90
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Cak im kupuju banane , i raznovrstno voce kao nagradu za spektakl koj im priredjuju .
Jel to pandan hranjenju trollova?
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 17:10   #91
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Jel to pandan hranjenju trollova?
Ili poticanje na debatu .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 18:39   #92
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na preporuci . Ne poznam ovu pivu . Vidio sam da se radi o americkoj pivi . Americke pive su mi lagane kao i njihova kafa . Imam dojam da pijem limunadu . Isprobat cu svakako .
Ljubitelj sam belgiski i ceski piva i irski naravno . Ma imas hrpu piva ne poznam ih sve .
Ma ovo je craft, dobar je
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 19:05   #93
Quote:
crorens kaže: Pogledaj post
Ma ovo je craft, dobar je
Ok probat cu ako ju nadjem . Nisam siguran da cu ju pronaci .Iskreno nisam znao da se radi o artizalnom pivu . Probao sam neke i nisu mi sjele .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 21:12   #94
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ok probat cu ako ju nadjem . Nisam siguran da cu ju pronaci .Iskreno nisam znao da se radi o artizalnom pivu . Probao sam neke i nisu mi sjele .
Ak volis IPA - zmajska, zelena ohara i ta sranja onda obavezno probaj. ak ne, odjebi to
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 22:55   #95
Quote:
crorens kaže: Pogledaj post
Ak volis IPA - zmajska, zelena ohara i ta sranja onda obavezno probaj. ak ne, odjebi to
Navuka si me sada . Sutra imam vremena i idem do jednog cuvenog podruma u kojem dugo nisam bio .
Mislim da cu tamo naci . Hvala na preporuci , cijenim zbilja !
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.