Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2007., 10:53   #1
Preboljeti nekog koga viđaš svaki dan?

Sve je u naslovu! Ima li itko sličnih iskustava da osobu s kojom je bio u vezi i dalje viđa svaki dan. Ne mogu sakriti kako se osjećam, totalno sam u komi. Lako je odglumiti kad bivšeg sretneš na ulici da si super i da je sve savršeno od kada niste zajedno. Ovako, nakon proplakane noći slijedeći dan te vidi podbulu i crvenih očiju i ne možeš ga pogledati u oči, a kao morate razgovarati. FUUUUUUUUUJ!!!!!!!
Fatamorgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 11:28   #2
Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Sve je u naslovu! Ima li itko sličnih iskustava da osobu s kojom je bio u vezi i dalje viđa svaki dan. Ne mogu sakriti kako se osjećam, totalno sam u komi. Lako je odglumiti kad bivšeg sretneš na ulici da si super i da je sve savršeno od kada niste zajedno. Ovako, nakon proplakane noći slijedeći dan te vidi podbulu i crvenih očiju i ne možeš ga pogledati u oči, a kao morate razgovarati. FUUUUUUUUUJ!!!!!!!
nemoj plakati, i nemoj dopustiti da te vidi takvu. sređuj se, prolazi pokraj njega s osmjehom na licu.
vjeruj mi, prolazi to..

muški onda vide tek jel im žao ili ne..

ovako, podbuhtla nećeš imati uspjeha, to im samo daje još njihove muškosti, jer "evo, još jedna je pala"
__________________
Dama je zena koja zna kad ne zna iako uvijek sve zna
ita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 11:40   #3
ne daj se!!! glavu gore! poslušaj savjet ITE. neka ti to što ga viđaš svaki dan bude poticaj da svaki dan izgledaš sve bolje i bolje.
pivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 12:02   #4
Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Sve je u naslovu! Ima li itko sličnih iskustava da osobu s kojom je bio u vezi i dalje viđa svaki dan. Ne mogu sakriti kako se osjećam, totalno sam u komi. Lako je odglumiti kad bivšeg sretneš na ulici da si super i da je sve savršeno od kada niste zajedno. Ovako, nakon proplakane noći slijedeći dan te vidi podbulu i crvenih očiju i ne možeš ga pogledati u oči, a kao morate razgovarati. FUUUUUUUUUJ!!!!!!!

Ja sam bio u doslovno ISTOJ situaciji i trebalo mi je jaaako puno vremena da prebolim... Sada smo frendovi i doslovno ništa više... I nikad nećemo biti ništa više i nitko to ne bi ni želio, pogotovo ne ja... Ali naprosto se nisam nakon prekida mogao prestati družiti s njom i posljedica toga je bila tiha patnja od nekih godinu i pol... Ti sama procijeni isplati li se ili ne... Iz mog gledišta i u mojoj situaciji rekao bih da se isplatilo, jer sam osigurao barem jednu frendicu do kraja života...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 12:43   #5
Sve što ste rekli, stoji! Samo ne znam kako se smiješkati kad mi je srce u komadićima. Možda će nakon par tjedana biti lakše ali sad ne mogu glumiti. Razlog prekida: neslaganje karaktera!
Fatamorgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 12:47   #6
Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Sve što ste rekli, stoji! Samo ne znam kako se smiješkati kad mi je srce u komadićima. Možda će nakon par tjedana biti lakše ali sad ne mogu glumiti. Razlog prekida: neslaganje karaktera!
svaka cura mora znati glumiti. nauči!!!
kaj ti misliš da oni ne glume??

pa i više od nas..

ispravak netočnih navoda: ups, njihovo se ne zove gluma, nego "prikrivanje osjećaja".
ako misliš da to nije isto, ili čak ovo njihovo i gore, a onda nemoj glumiti.

pa neka se on veseli što ti patiš, to im ego podiže
__________________
Dama je zena koja zna kad ne zna iako uvijek sve zna
ita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 12:50   #7
Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Sve je u naslovu! Ima li itko sličnih iskustava da osobu s kojom je bio u vezi i dalje viđa svaki dan. Ne mogu sakriti kako se osjećam, totalno sam u komi. Lako je odglumiti kad bivšeg sretneš na ulici da si super i da je sve savršeno od kada niste zajedno. Ovako, nakon proplakane noći slijedeći dan te vidi podbulu i crvenih očiju i ne možeš ga pogledati u oči, a kao morate razgovarati. FUUUUUUUUUJ!!!!!!!
zato kad prekidaš najbolje ti se posvađati sa svima i nemaš tih problema.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 13:01   #8
Situacija jest neugodna, ali sjeti se da postoji razlog zašto ste prekinuli (nezadovoljstvo, neslaganje itd.) i da bi s vremenom sigurno bila sve nesretnija u toj vezi. Stoga se distanciraj, "skockaj" (odmah ćeš se osjećati bolje), priušti si nešto što te veseli i opušta i kreni dalje - s drugom osobom.
nefretiti00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 14:44   #9
Quote:
nefretiti00 kaže: Pogledaj post
"skockaj" (odmah ćeš se osjećati bolje), priušti si nešto što te veseli i opušta i kreni dalje...
mene jedino opusta HRANA, u ogromnim kolicinama, slatkise da ne pominjem... i sta cu onda?

iz goreg u jos gore

a&m is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 15:29   #10
Bila sam u takvoj situaciji. Vidali smo se na poslu svaki dan, katastrofa. U sebi sam bjesnila, plakala, umirala, a na van sam bila sredena, nasmijana, vesela, Oscar za glumu sam zasluzila (sve se slazem s Itom). Boljelo je da ne moze gore, ali je proslo, jer sve prode. Ja sam se opet zaljubila i postalo mi je potpuno, ali potpuno svejedno kada ga vidim.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 15:35   #11
Quote:
a&m kaže: Pogledaj post
mene jedino opusta HRANA, u ogromnim kolicinama, slatkise da ne pominjem... i sta cu onda?

iz goreg u jos gore

Kupi si vreću za boks i nabijaj. Ziher imaš u sebi osim tuge i barem malo bijesa. Tako nećeš biti debela i iznojit ćeš bivšeg iz sebe
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 17:38   #12
rasčisti doma sama sa sobom i kreni dalje. okupiraj se poslom, učenjem, hobijima. i kreni dalje živjeti, jer život je samo jedan - nemoj da prođe pokraj tebe. a osoba koja te toliko povrijedila ne zaslužuje od tebe ništa bolje o ignoriranja, a vjerojatno i on to isto čini. nije da ćete biti opet skupa pa da ti je bitno što on misli. glavno da se ti osjećaš dobro
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 21:23   #13
hmmmm

Quote:
pivica kaže: Pogledaj post
ne daj se!!! glavu gore! poslušaj savjet ITE. neka ti to što ga viđaš svaki dan bude poticaj da svaki dan izgledaš sve bolje i bolje.
slazem se....na kraju ce se pokajat sto si mu bivsa
anessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 14:25   #14
teško je , imam sličnih iskustava, nemoj izbjegavati kontakt, i pravi se da te boli k... , budi s bjegovim prijateljem ili s nekim koga on mrzi, vidjet ćeš kako će biti ljubomoran,
__________________
peace
ibuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:23   #15
Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Sve je u naslovu! Ima li itko sličnih iskustava da osobu s kojom je bio u vezi i dalje viđa svaki dan. Ne mogu sakriti kako se osjećam, totalno sam u komi. Lako je odglumiti kad bivšeg sretneš na ulici da si super i da je sve savršeno od kada niste zajedno. Ovako, nakon proplakane noći slijedeći dan te vidi podbulu i crvenih očiju i ne možeš ga pogledati u oči, a kao morate razgovarati. FUUUUUUUUUJ!!!!!!!
Prošla! Ista priča;kolega,veza pukla,viđali se na poslu svaki dan,samo je "mojeg" poslije na posao posjećivala i njegova nova cura.Šta kažeš sad na to,ha!?
Ne moram ni govorit kako mi je bilo. Al sve prođe,navikneš se,nadvladaš....
Starlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:29   #16
Vrijeme lijeći sve rane,vjeruj mi
spooky07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 00:54   #17
glumi da je sve 5.ja to radim i nakon skoro 2 god.
isto drustvo, ista mjesta izlazaka, isti put doma....jebga.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 03:24   #18
slična prića, osim kaj ja već 6 mj patim za likom s posla a još nikaj nije bilo, smrc,iskreno neznam kaj je gore moja il vasa prica

ak bude. dajboze, i loše završi, nedajboze, dodem jos jednom procitat ovaj topic
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 08:18   #19
u toj sam situaciji et d moument...samo sto je stvar u tome sto smo mi prekinuli jer jednostavno nitko vise nije bio sretan - odrasli smo skupa, ali se svatko razvio u svom smjeru...moram priznat da je on jedina osoba kojoj sam htjela podariti dijete, medjutim bit ce da nis od toga, jel
e pa i ja kontinuirano moram vidjat osobu za koju sam mislila da ce biti uz mene do kraja zivota, a znam da je nikad vise necu dotaknuti ili zagrliti i jos uza takve slinave misli i dalje se forsiram kao bezbrizna & vesela & spremna samo na frendovsko "bok, bok pa kako si"
ako ja, kao izrazito emotivna osoba, to mogu, a pa onda mozes i ti believe me
kutak svemira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 11:13   #20
smisao boli

Moja situacija je divna, u istoj prostoriji 8 sati skupa.

Moje ponasanje je obrnuto proporcionalno njegovom-sto sam veselija, on vise pada. Umirala sam od smijeha kada sam se isla naci s bivsim kojem falim, a ovaj to cuje (uocim reakcije ili ga njegovi frendovi zabrinuto pitaju sto mu je.

S druge strane, kada sam u bedu (radi bilo cega) on poleti, i tad mi nije lako, ali imam na umu da s takvim ne mogu nista dobiti.

Taj frajer ne cijeni tvoje emocije kolko je crno pod noktom, niti tebe kao osobu, trebas se dovesti u situaciju da ravnopravno s njim razgovaras jer nema razloga da nije tako.
Nikada si nemoj dozvoliti da nekome budes jedino hrana za ego i topovsko meso, ima tolko frajera, samo trebas otvoriti oci. O tebi kao osobi ovisi da li ti je bolje nekog naci ili sama proci kroz inicijalnu bol, ali bori se, zaboga, tko ce ako neces ti
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.