Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 22:17   #9421
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Je, još prošli tjedan. Ništa posebno, sjeli i pričali. Nastavili dopisivanje preko mobitela i ovaj tjedan se opet nalazimo.
Ma joj, čemu sve onda? Ta tvoja generacija

@Rocket, bar nisi micek.. Dobro je!
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Old 19.02.2017., 22:19   #9422
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Je li ovo ona tebi rekla ili ti meni govoriš? Osim "ljubavi".

Isuse, rekla ti je "ljubavi".
Ja to nijednom dečku nisam rekla skoro nikad, ako se dobro sjećam. Dečku, ne badoo frajeru.
Drugi red je tebi upućen(i ono prvo, da si pokleknula, ne bih se bakćao s njima). Al nemam sreće, štaš
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 19.02.2017., 22:24   #9423
Uzmi novce i beži! To je trolanje čisto ili ludost! Beži i ne okreči se!
Joshua is offline  
Old 19.02.2017., 22:25   #9424
Ma pokazala se jako neozbiljnom u nekim ozbiljnim pitanjima, ali želi se upoznati. Zasad mi ne ulijeva povjerenje


Jbt, još mi se najnormalnija u inboxu trenutno čini napušena klinka od... Ma sram me i reći koliko godina
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 19.02.2017., 22:28   #9425
Josuha, nemoj tako. To je jedna pristojna cura željna ljubavi. Zašto ste vi muški takvi da bježite od toga, nije mi jasno. Sram vas može bit, sram! :josuha:
ex anais is offline  
Old 19.02.2017., 22:29   #9426
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Josuha, nemoj tako. To je jedna pristojna cura željna ljubavi. Zašto ste vi muški takvi da bježite od toga, nije mi jasno. Sram vas može bit, sram! :josuha:
Nije istina! Fina i pristojna cura se ne spušta tako nisko! Ona sa tim izljevima jasno pokazuje da ga želi seksualno iskoristiti! To je jasno kao dan! Beži Raketo!
Joshua is offline  
Old 19.02.2017., 22:38   #9427
Lako za seksualno iskorištavanje, mene brine da neću morati broj telefona mjenjati nakon toga
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 19.02.2017., 22:42   #9428
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Lako za seksualno iskorištavanje, mene brine da neću morati broj telefona mjenjati nakon toga
Ma čisti sex od tebe traži! Lijepo ti velim. A ti ako si toliko jeftin da želiš pristati na takve gnjusnje radnje izvoli i ti njoj reči ljubavi moja. U današnje vrijeme imaš miljone jeftinih kartica za mobitele i kad odradite te gnjusnje radnje baci taj broj koji si joj dal i sve 5.
Joshua is offline  
Old 20.02.2017., 13:49   #9429
Ajde priznajte, koji od vas mi je poslao ovu poruku:

Dali si ZA upoznavanje s mladim lijepo gradenim deckom koi voli Starije dame OD Sebe ... Puno iskustva imam ja volim direktnost! Tu Sam U potrazi ZA dsmom kojs bi odnose u tajnosti obostrano zadovoljstvo ... pruzam sto malo koi muskarac moze pruziti




Nda, starija dama a samo 3 godine je mlađi od mene
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Old 20.02.2017., 14:00   #9430
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Ajde priznajte, koji od vas mi je poslao ovu poruku:

Dali si ZA upoznavanje s mladim lijepo gradenim deckom koi voli Starije dame OD Sebe ... Puno iskustva imam ja volim direktnost! Tu Sam U potrazi ZA dsmom kojs bi odnose u tajnosti obostrano zadovoljstvo ... pruzam sto malo koi muskarac moze pruziti




Nda, starija dama a samo 3 godine je mlađi od mene
the33 is offline  
Old 20.02.2017., 14:03   #9431
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Nije valjda.

Jel pristala?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 20.02.2017., 14:05   #9432
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Ajde priznajte, koji od vas mi je poslao ovu poruku:

Dali si ZA upoznavanje s mladim lijepo gradenim deckom koi voli Starije dame OD Sebe ... Puno iskustva imam ja volim direktnost! Tu Sam U potrazi ZA dsmom kojs bi odnose u tajnosti obostrano zadovoljstvo ... pruzam sto malo koi muskarac moze pruziti




Nda, starija dama a samo 3 godine je mlađi od mene
Ovisi koliko godina imaš. Ako si 35, onda je rodja, ako imaš 40, onda je ovaj s nogicom gore


U oba slučaja, ja se dobrovoljno javlja za punoljetne kćeri i nećakinje
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 20.02.2017., 14:07   #9433
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Nije valjda.

Jel pristala?
Koji sti bedak
Ja mogu pruzit ono sto nijedan nemre pruzit
the33 is offline  
Old 20.02.2017., 14:15   #9434


Da me nisi nazvao starijom damom, možda bih ti i odgovorila.

Edit: Sad vidim da ima 22 god...nevermind. My bad! (iako mu u sažetku piše da ima 29 )
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Old 20.02.2017., 14:20   #9435
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post


Da me nisi nazvao starijom damom, možda bih ti i odgovorila.
Imaš pravo. Baba je puno primjereniji izraz.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 20.02.2017., 14:32   #9436
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post


Da me nisi nazvao starijom damom, možda bih ti i odgovorila.

Edit: Sad vidim da ima 22 god...nevermind. My bad! (iako mu u sažetku piše da ima 29 )
Nisam onda ja....ja sam imo 22 kad je Tito jos bio ziv
the33 is offline  
Old 20.02.2017., 22:50   #9437
Što ako vam se djevojka na prvom dejtu ne svidi baš? Dajete li drugu šansu? Naime, ja sam trenutno u dilemi, na prvom dejtu nije mi se baš nešto svidjela, ali svejedno sam ju pozvao na 2. dejt, rekoh - da još jednom odvagnem želim li ja nešto više. Jesam li pogriješio?
gigra is offline  
Old 20.02.2017., 22:54   #9438
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Ajde priznajte, koji od vas mi je poslao ovu poruku:

Dali si ZA upoznavanje s mladim lijepo gradenim deckom koi voli Starije dame OD Sebe ... Puno iskustva imam ja volim direktnost! Tu Sam U potrazi ZA dsmom kojs bi odnose u tajnosti obostrano zadovoljstvo ... pruzam sto malo koi muskarac moze pruziti ...
U jebote, opet sam zabunom isključio spell checker
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Old 20.02.2017., 22:56   #9439
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Što ako vam se djevojka na prvom dejtu ne svidi baš? Dajete li drugu šansu? Naime, ja sam trenutno u dilemi, na prvom dejtu nije mi se baš nešto svidjela, ali svejedno sam ju pozvao na 2. dejt, rekoh - da još jednom odvagnem želim li ja nešto više. Jesam li pogriješio?
Ovisi koliko se znate ... prvi dejt s nekim s neta je često nervoza, pa je drugi dejt za mene logičan korak. Ali ako se znate pun kufer vremena uživo, onda ... Your call on this one.
Mantel is offline  
Old 20.02.2017., 22:59   #9440
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Što ako vam se djevojka na prvom dejtu ne svidi baš? Dajete li drugu šansu? Naime, ja sam trenutno u dilemi, na prvom dejtu nije mi se baš nešto svidjela, ali svejedno sam ju pozvao na 2. dejt, rekoh - da još jednom odvagnem želim li ja nešto više. Jesam li pogriješio?
Gle, ako si ju pozvao, idi. Možda dojam ne bude isti, osim ako je katastrofalno loš(tada praktički ideš s tim mišljenjem na dejt). Netko mi je proslijedio svojevremeno članak da se tek na trećem spoju, uglavnom, sazna pravo stanje stvari.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.