Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2009., 17:34   #1
Kako preći preko toga da bivši ima novu curu?

Bila sam s deckom tri godine.
Veza puna ljubavi...medjutim nakon tri godine pocela sam osjecati kao da nam se putevi razilaze i raskinuli smo.

Jos je ostalo ljubavi prema njemu,al nema smisla biti u toj vezi vise.

Medjutim, on ima novu curu i mene to uzasno boli.
Ne mogu da predjem preko toga, da nekad moje sve vise nije moje...da je tu sad neka nova...boli...uzasno boli.

Kako preci preko toga, ne trazim magicnu formulu samo neki savjet.
Hvala
Kamilica10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 17:46   #2
Sredi si ego malo. Međutim, to nije nešto što možeš učinit nakon što pročitaš par postova na forumu u par minuta.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 20:38   #3
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Sredi si ego malo. Međutim, to nije nešto što možeš učinit nakon što pročitaš par postova na forumu u par minuta.

Mislim da nije stvar ega... nego cinjenica da je odluku da ode od njega donijela racionalno, zanemarivsi svoje osjecaje...

... draga... onaj tko bi znao odgovor na ovo tvoje pitanje bio bi najbogatiji covjek na svijetu...

... pusti, sada ne mozes nista napraviti... on je krenuo dalje i moras to prihvatiti... tesko je, znam, boli, znam, ali ti tu ne mozes nista...

... drzi se...
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...
NIKA_LEE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 21:39   #4
Ko što pređeš prek bilo čega na ulici. Prvo s jednom nogom, pa s drugom.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 21:58   #5
Ja sebi jednostavno kazem surovu istinu ,,to nisu tvoja posla,,
Dakle, to nema ama nikakve veze vise s tobom. Moralo je kad tad da se desi. A u principu isto ti se hvata, imao nemao curu, niste vise zajedno.

Znaci gledaj to na takav nacin i u cijeloj toj prici zapitaj se sta imas ti od toga sto on ima novu curu. Hocu reci, gledaj sebe i svoj zivot.
Lorie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 22:46   #6
Quote:
Kamilica10 kaže: Pogledaj post
Bila sam s deckom tri godine.
Veza puna ljubavi...medjutim nakon tri godine pocela sam osjecati kao da nam se putevi razilaze i raskinuli smo.

Jos je ostalo ljubavi prema njemu,al nema smisla biti u toj vezi vise.

Medjutim, on ima novu curu i mene to uzasno boli.
Ne mogu da predjem preko toga, da nekad moje sve vise nije moje...da je tu sad neka nova...boli...uzasno boli.

Kako preci preko toga, ne trazim magicnu formulu samo neki savjet.
Hvala
Vrijeme ... a ako si ljubomorna onda si pokušaju promijeniti percepciju iliti gledanje na situaciju ... voliš ga još ili šta?
piletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 22:50   #7
vjerujem da se radi jednim djelom o egu i znam da te sigurno neizdrzivo boli

ali onaj dio tebe koji ga iskreno voli mora zeljet da on bude sretan

uvijek se moras sjetit da postoji razlog zasto ste prekinuli
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 23:11   #8
Tog se i ja bojim...sam čekam dan kad saznam da ima novu curu,ajme neznam kak ću preko toga....bojim se
malenavila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 23:38   #9
Ja sam do prije 4mj. bio 6 godina u vezi...prevarila me i u komi sam još uvijek.
iterlep is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 23:40   #10
Quote:
Kamilica10 kaže: Pogledaj post
Bila sam s deckom tri godine.
Veza puna ljubavi...medjutim nakon tri godine pocela sam osjecati kao da nam se putevi razilaze i raskinuli smo.

Jos je ostalo ljubavi prema njemu,al nema smisla biti u toj vezi vise.

Medjutim, on ima novu curu i mene to uzasno boli.
Ne mogu da predjem preko toga, da nekad moje sve vise nije moje...da je tu sad neka nova...boli...uzasno boli.

Kako preci preko toga, ne trazim magicnu formulu samo neki savjet.
Hvala
Pih... mene je bivši zvao na svoje vjenčanje.

Iz svog a i ponekoliko tuđih iskustva sam shvatila samo ovo: trenutne naših bivših nas prestanu boljeti i zanimati tek kad i ja imam nekog trenutnog.

Odnosno, u mom slučaju, potpuno mi je postalo bezbolno kad sam se blesavo zaljubila u nekog. Trajalo je ravno mjesec dana i u startu je bilo jasno da tu nema baš ničeg osim pubertetske zaluđenosti nekim, ali sam totalno uživala u tome što je netko drugi postao fokus mojih misli i osjećaja. Nakon toga sve se promijenilo. Do tad... mislila sam da ga nikad neću preboljeti, a njegova tadašnja mi je bila samo trn u oku.
pametnjakovicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 10:02   #11
Quote:
piletina kaže: Pogledaj post
Vrijeme ... a ako si ljubomorna onda si pokušaju promijeniti percepciju iliti gledanje na situaciju ... voliš ga još ili šta?
Ma volim ga nije to upitno, al isto tako mislim da samo to nje dovoljno za vezu...poceli smo drugacije da gledamo na zivot.

Vjerujem da odluka o raskidu nije bila pogresna,al veliki dio mene ne moze podnijeti cinjenicu da on vise nije pored mene.

Boli.

Kamilica10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 10:04   #12
Hvala vam svima
Kamilica10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 11:35   #13
Quote:
pussy galore kaže: Pogledaj post

znam da te sigurno neizdrzivo boli

ali onaj dio tebe koji ga iskreno voli mora zeljet da on bude sretan

uvijek se moras sjetit da postoji razlog zasto ste prekinuli

potpis

Ovako napisano djeluje brutalno i tesko... ali istinito...

Primjenjujem ovaj princip, jer sam ja takva da ne mogu drugacije nego zeljeti svu srecu osobi koju volim...
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...
NIKA_LEE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 15:18   #14
koji vam je ku.... plačete za muškarcima jadno da nemože bit jadnije
ZA MUŠKARCIMA SE NE PLAČE ONI SU POTROŠNA ROBA
zbog žena ko šta si ti sramim se šta sam žensko probudi se iz bajke u kojoj živiš
oni služe da ih iskoristimo a ne da plačemo za njima FUJ PLAKANJE
trgni se i budi pravo žensko NE NEKA CMIZDRAVICA
black_dwarf2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 15:26   #15
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
koji vam je ku.... plačete za muškarcima jadno da nemože bit jadnije
ZA MUŠKARCIMA SE NE PLAČE ONI SU POTROŠNA ROBA
zbog žena ko šta si ti sramim se šta sam žensko probudi se iz bajke u kojoj živiš
oni služe da ih iskoristimo a ne da plačemo za njima FUJ PLAKANJE
trgni se i budi pravo žensko NE NEKA CMIZDRAVICA
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 15:32   #16
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
koji vam je ku.... plačete za muškarcima jadno da nemože bit jadnije
ZA MUŠKARCIMA SE NE PLAČE ONI SU POTROŠNA ROBA
zbog žena ko šta si ti sramim se šta sam žensko probudi se iz bajke u kojoj živiš
oni služe da ih iskoristimo a ne da plačemo za njima FUJ PLAKANJE
trgni se i budi pravo žensko NE NEKA CMIZDRAVICA
joj, joj....
pa ako se sramiš što si ženskog roda zbog nas "cmizdravica" zašto onda uopće čitaš takve forume?
djevojci je u ovim trenutcima teško i ja ju potpuno razumijem. netreba joj još jedna takva kao ti..... ako imaš nešto lijepo za porućit joj-napiši, a ako nemaš.... nemoj ništa pisati.
i ja sam prije razmišljala da su muški potrošna roba sve do jednog dana kad se nisam totalno zaljubila u jednog. i ponekad se želim vratiti na staro razmišljanje ali jednostavno mi neide.
mislim da jednom kad osjetiš "te osjećaje" više ih ne gledaš kao potrošnu robu nego kao ravnopravno biće s kojim želiš sve dijetliti i proživjeti lijepe, vesele trenutke.
nikol. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 16:05   #17
Quote:
nikol. kaže: Pogledaj post
mislim da jednom kad osjetiš "te osjećaje" više ih ne gledaš kao potrošnu robu nego kao ravnopravno biće
Carice, sad si me dobro nasmijala.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 17:29   #18
Quote:
nikol. kaže: Pogledaj post
joj, joj....
pa ako se sramiš što si ženskog roda zbog nas "cmizdravica" zašto onda uopće čitaš takve forume?
djevojci je u ovim trenutcima teško i ja ju potpuno razumijem. netreba joj još jedna takva kao ti..... ako imaš nešto lijepo za porućit joj-napiši, a ako nemaš.... nemoj ništa pisati.
i ja sam prije razmišljala da su muški potrošna roba sve do jednog dana kad se nisam totalno zaljubila u jednog. i ponekad se želim vratiti na staro razmišljanje ali jednostavno mi neide.
mislim da jednom kad osjetiš "te osjećaje" više ih ne gledaš kao potrošnu robu nego kao ravnopravno biće s kojim želiš sve dijetliti i proživjeti lijepe, vesele trenutke.

volim ja svog muškarca najviše na svijetu ali da ode nebi plakala ni sekunde
ZNAM JA ŠTA JE PRAVA LJUBAV nemam sedamnajst
muškarca moraš znat natjerat da plače zbog vas a ne obratno
da joj dam savjet
NAĐI NEKOG POTROŠI GA ŠUTNI GA PA VIŠE NEĆEŠ CMIZDRIT!
black_dwarf2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 17:40   #19
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
koji vam je ku.... plačete za muškarcima jadno da nemože bit jadnije
ZA MUŠKARCIMA SE NE PLAČE ONI SU POTROŠNA ROBA
zbog žena ko šta si ti sramim se šta sam žensko probudi se iz bajke u kojoj živiš
oni služe da ih iskoristimo a ne da plačemo za njima FUJ PLAKANJE
trgni se i budi pravo žensko NE NEKA CMIZDRAVICA
Hm....

Bih al ne ide mi bas.
Kamilica10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 18:46   #20
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
volim ja svog muškarca najviše na svijetu ali da ode nebi plakala ni sekunde
ZNAM JA ŠTA JE PRAVA LJUBAV nemam sedamnajst
muškarca moraš znat natjerat da plače zbog vas a ne obratno
da joj dam savjet
NAĐI NEKOG POTROŠI GA ŠUTNI GA PA VIŠE NEĆEŠ CMIZDRIT!
e šta ćeš ti jednog dana past, ko...bob sap...joj ne znaš ti ništa i ne mislim ništa loše sa time, svi...al baš svi prođu ovo što je cura rekla...mene je boljel k i ovakve postove kao ti sam uvijek imal, i to sam stvarno mislil i tak sam radil i bil sam uvjeren u to i takve savjete frendovima djelil...al nemoj više... nemaš pojma ubiti, to što svi ne dolaze i ne cmizdre to je druga stvar, ja nisam, nitko nije ni znal, ko da mi se nije ništ desilo, no to je bilo daleko od istinite, jer nema tu više nikakvog racionalizma, egoizma, pitajbogaizma koji bi opstal tu, on jednom sigurno pada i ne znaš, ali ne znaš što ti se događa, a post o pravoj ljubavi jer nemaš sedamnaest ti je najirelevantiniji ovdje, i ne služi svrsi
jednostavno nemoj joj djelit takve savjete, ne treba ona to, već da vidi da nije jedina kojoj se to događa i kak iz toga, a sa tvojim savjetima neće baš nigdje i nemoj komentirat ovo...nema stvarno poante
50ME1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.