Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2010., 16:25   #21
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Ovako nešto?

možda ovako?

u svakon slučaju, odvratno...
wanikiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:27   #22
Ja sam sanjala tog jevgenijinog sinoć. Super je izgledao, ne mogu vam bolje objasnit.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:30   #23
Quote:
wanikiya kaže: Pogledaj post
Ahahaha, to je to
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:32   #24
Kak ste super. Ja nemam nijednog, ni iz tramvaja, ni sa ceste. Zanimljivog. Ali, snimao me mobom neki čudan dečko jučer u busu.

Možda je netko mene vidio, pa tražim svoj opis u postovima
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:58   #25
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Pretprošle subote u Ksetu na Demodeu sam za šankom zapodjenula razgovor s likom jer je imao slušalice u ušima. Rekao je da mu to svi govore pa se možda ja ne razlikujem. Ne sjećam se kako izgleda, ali bio je simpa. No, taman smo se maknuli od razgovora o slušalicama, meni je stiglo pivo, a on se okrenuo naručiti pa sam ja samo otišla, potpuno smetnuvši s uma da sam pričala s njim. Žao mi je i želim mu se ispričati.
stavi post na www.fer2.net
eager_to_know is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:04   #26
prije par mjeseci... (al ne zelim da mi se itko javi jer previse zenski bi se pronaslo u tom povrsnom opisu a inbox je premal)

Lokacija Osijek; ulica pored Ambulante

Crnka podrezane poluduge kose do ramena izrazito nebesko-plave oci, vjerojatno studentica 3-4 godine.

Kad smo prolazili jedno pored drugog zurili smo jedno drugom u oci a mene je tako streslo, bas je onak simpa lice imala uz te oci i crnu kosu, kontrast je bio za složit se u nesvjest koliko je lijepa bila, sve me trnci prosli prsima i rukama ali nisam nista poduzeo cak sam osjetio i onaj zov u sebi:"brzo je pozovi na kavu!" ali nista nisam ipak poduzeo jer u tom periodu nisam imao dobru podlogu za moguce veze pa sam nastavio poslom dalje. okrenuo se, okrunale se i ona, pogledali se, zacrvenio se i nastavio dalje hodati.
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:07   #27
Quote:
eager_to_know kaže: Pogledaj post
stavi post na www.fer2.net
Zašto bi lik morao bit ferovac? Pa i ja sam bila tamo, a nisam ferovka. Ali vidiš, taman bi mogla i za bridž priupitat!
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:10   #28
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
prije par mjeseci... (al ne zelim da mi se itko javi jer previse zenski bi se pronaslo u tom povrsnom opisu a inbox je premal)

Lokacija Osijek; ulica pored Ambulante

Crnka podrezane poluduge kose do ramena izrazito nebesko-plave oci, vjerojatno studentica 3-4 godine.

Kad smo prolazili jedno pored drugog zurili smo jedno drugom u oci a mene je tako streslo, bas je onak simpa lice imala uz te oci i crnu kosu, kontrast je bio za složit se u nesvjest koliko je lijepa bila, sve me trnci prosli prsima i rukama ali nisam nista poduzeo cak sam osjetio i onaj zov u sebi:"brzo je pozovi na kavu!" ali nista nisam ipak poduzeo jer u tom periodu nisam imao dobru podlogu za moguce veze pa sam nastavio poslom dalje. okrenuo se, okrunale se i ona, pogledali se, zacrvenio se i nastavio dalje hodati.
Mislim da je možda eventualno bila mrvicu zainteresirana!
Jedino ne znam kako si povezao da je studentica, i još precizirao studentica koje godine. Zanimljiva percepcija.

Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Zašto bi lik morao bit ferovac?
Tako. Da ima bar neko opravdanje što je bio u KSETu.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:11   #29
E, da, meni je jedna pijana maloljetnica prije dosta vremena na okretištu na Savi pjevala nešto "da budeeeeemoooo zajednoooooo" , ali ne želim da mi se javi

Javio mi se netko na prvi post. Nije ona, ali je opis sličan
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:11   #30
tema je odlična

ma svaka čast, baš je slatko, da se bar netko uspije tako "sudbinski" spojiti

i da nemojte odmah začetati
Coldplay25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:11   #31
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Ovako nešto?

E, tako nekako, samo što izgleda kao ljudski bić, osoba, a ne kao oprema u Barbie kućici.

Ti sve kontaš, tcog8!
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:13   #32
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
E, tako nekako, samo što izgleda kao ljudski bić, osoba, a ne kao oprema u Barbie kućici.

Ti sve kontaš, tcog8!
Hm, pa nije ni loš lik, samo ne kužim kako ti se ne gadi taj busen kose koji mu raste posred čela :/
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:13   #33
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
E, tako nekako, samo što izgleda kao ljudski bić, osoba, a ne kao oprema u Barbie kućici.

Ti sve kontaš, tcog8!
Poprilično sam uvjerena da Zvonko nikad nije kročio nogom u Barbienu kuću!
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:15   #34
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Mislim da je možda eventualno bila mrvicu zainteresirana!
Jedino ne znam kako si povezao da je studentica, i još precizirao studentica koje godine. Zanimljiva percepcija.


da je u radnom odnosu ne bi se oblacila kako je bila obucena. da ne radi ne bi imala love za takvu obleku. znaci moze jedino biti studentica kojoj starci placaju studij i krpice.

sumnjam da takve osobe si dopustaju da padaju godinu. mogao sam reci odprilike koliko godina ima ali sam rekao ovo drugo. totalno nebitno.
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:16   #35
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Poprilično sam uvjerena da Zvonko nikad nije kročio nogom u Barbienu kuću!
zato je barbie u njegovu
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:17   #36
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Poprilično sam uvjerena da Zvonko nikad nije kročio nogom u Barbienu kuću!


da ne budem off, ovu temu sam ja još prije mislila otvorit i to na offu ili BR
__________________
one day i'm going to grow wings
Chu Mei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:17   #37
Quote:
Coldplay25 kaže: Pogledaj post
tema je odlična

ma svaka čast, baš je slatko, da se bar netko uspije tako "sudbinski" spojiti

i da nemojte odmah začetati
Misliš, ovako nekako -

"Jesi li ti onaj što je bio pred apotekom prekjučer oko 1?"
"Da! I mene je isto trta pričati IRL. Ali odmah mi je palo na pamet da ću o tome poslije pisati na forum uzdajući se u šansu da to baš ti pročitaš!"
"Odlično, sva sreća da mi nisi ništa rekao odmah tamo! Taman sam žurno morala odnijeti neke lijekove u hitnu. Ljudi su umirali, kao i obično, ne bih ti bila stigla ni reći tko sam i što sam... Ali sad je sve dobro!"


Ako se želiš "sudbinski spajati", onda iskoristi priliku kad ti se pruži.
Poslije čekanja nema..... hehehe, vidiš, vidiš.

Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
da je u radnom odnosu ne bi se oblacila kako je bila obucena. da ne radi ne bi imala love za takvu obleku. znaci moze jedino biti studentica kojoj starci placaju studij i krpice.

sumnjam da takve osobe si dopustaju da padaju godinu. mogao sam reci odprilike koliko godina ima ali sam rekao ovo drugo. totalno nebitno.
Make love, not war, Loonatic.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:49   #38
Ja sam sreo svoju drugu polovicu u Le Monde-u 2.9.2009. u 8 i pol navecer...

jbt nisam mogao reagirati... sila je jača od mene da ga jebes koliko god da sam se spremao za to... nisam mogao jednostavno okrenuti glavu dok sila nije obavila svoje

vidio sam samo veličanstvenu ženu i svjetlost i zaljepilo me za nju...
i vidio sam da je odusevljena sa dogadjajem u nasem drugom pogledu koji je izgledao ovako "jbt (hej), pa ovo je moja druga polovica"... drugi put su nam se pogledi malo mimoisli cik cak nismo se pogledali ravno u oci opet

osjetio sam je i prije susreta, sad je osjetim jos vise...
sada je eto čekam pa da preokrenemo svijet naopačke da opet bude ispravan lol

Zadnje uređivanje Luca1978 : 27.01.2010. at 17:56.
Luca1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:51   #39
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Poprilično sam uvjerena da Zvonko nikad nije kročio nogom u Barbienu kuću!
Iz pouzdanog izvora znam da jest.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:55   #40
U 10 mjesecu prosle godine u Osijeku...dosli tek mi brucosi i da malo odemo do ovog i onog ... i sad vidili neku curu koja je ono AJME....ima tetovazu necega iznad guze....i pitali smo ju gjde je filozofski fax...i ona nama pokaze i neznam dal je pitala kao sta cete tamo....ja kazem idemo ganjat cure.....kaze ona ona bolje idite kod ekonomskog
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.